Sağlıklı bir cilde sahip olmanın en önemli noktası cildinizin nemini korumaktan geçiyor. Nemi koruyan, kendi hücrelerinde hapseden bir cilt sağlıkla parlar, yaşlanmanın olumsuz etkileriyle savaşır ve daha geç kırışır. Cildin nemini korumak içinse doğru ürünleri kullanmak çok önemli. Özellikle cilt problemleri ile savaşanlar ciltlerine uygun ürünü bulmakta bir hayli zorluk çekerler. La Roche-Posay markası ise bu problemi ortadan kaldırmak için kuruldu. Markanın kurucusu Fransız eczacı Rene Levayer, dermatalogların reçetelerinde yer verebilecekleri dermokozmetik ürünler üretmek istedi. Ürünlerinin formülünde özellikle kendi kasabası olan La Roche-Posay bölgesinin antioksidan bakımından zengin termal sularını kullandı. Hassas, karma, kuru ve yağlı ciltler olmak üzere tüm cilt tipleri için nemlendiriciler üreten La Roche-Posay 1975 yılındaki kuruluşundan itibaren hızla pazarlardaki yerini alarak tüm dünyaya yayıldı. Kalitesinden taviz vermeyen marka, hala dermatologların ve cildiniz sevenlerin gözdesi halindedir. 

La Roche-Posay Nemlendirici Serileri

Cilt gerek çevresel faktörlerle, gerekse yaşlanmanın etkileriyle parlaklığını, canlılığını, esnekliğini ve nemini kaybeder. Pul pul dökülmeleri önlemek, canlı ve parlak bir cilde sahip olmak ve kırışıklıklarla savaşmak için doğru cilt bakım rutinini uygulamak, cildiniz için doğru ürünü bulmak çok önemlidir. Nasıl her saç tipi farklı bir şampuana ihtiyaç duyarsa her cilt tipi de kendi cilt bariyerini korumak, elastikiyetini geri kazanmak için farklı bir nemlendiriciye ihtiyaç duyar. Üstelik bu ihtiyaç her yaş grubu için farklılık gösterebilir. La Roche-Posay nemlendirici ürünler hem her cilt sorununu çözen farklı seriler barındırır, hem de günlük cilt bakım rutininizin ve makyaj öncesi vaktinizin vazgeçilmez öğesi haline gelir. Cilt tipinize en uygun nemlendirici kremi seçmek, La Roche-Posay nemlendirici kremlerinin faydasından en üst seviyede yararlanmanızın kilit noktasıdır. Cilt tipinizin tespiti için, uzman bir dermatolog ya da dermokozmetik satan eczanelere başvurabilirsiniz. La Roche-Posay markasında başta cilt kızarıklığı olmak üzere, hassasiyet, akne, egzama gibi günlük hayatı olumsuz etkileyen cilt hastalıklarının her biri için özel seriler, her ihtiyacı karşılayan farklı içeriklere sahip nemlendiriciler bulunur. Üstelik fondöten kullanmak istemeyen kadınlar için renkli nemlendiriciler de mevcuttur. La Roche-Posay ile elde edeceğiniz tek sonuç, gözle görülür derecede güzelleşen cildiniz olur. 

La Roche-Posay Nemlendirici Ürünleri:

  • Cildin ihtiyacı duyduğu nemi cilde sağlar.
  • Yaşlanmanın olumsuz etkileri ile savaşır.
  • Cilt bariyerini güçlendirerek cildi çevre koşullarına karşı korur.
  • Cilt problemleri ile baş etmekte etkilidir. 
  • Kullanıldığı andan itibaren cildi rahatlatır, yatıştırır. 
  • Her cilde özel bir seri bulunur. 
  • Cildin sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. 

La Roche-Posay Nemlendirici Nasıl Uygulanmalıdır?

La Roche-Posay nemlendiriciler günlük cilt bakım rutininin bir parçası haline gelmelidir. Nemlendirici uygulamadan önce bir tonik ya da temizleme sütü yardımı ile gözenekleri arındırmak, cildi temizlemek çok önemlidir. Aksi halde ciltte biriken kir, toz ve makyaj kalıntıları nemlendiricinin cilt hücrelerine işlemesini önler. Temizlenen cilde, cilt bakım rutininin son adımı olarak nemlendirici uygulanır. Nemlendirici kullanırken süreklilik çok önemlidir, mutlaka günlük hayatınızın bir parçası haline gelmeli, her sabah ve akşam kullanılmalıdır. Ürünlerin tam anlamda etkisini gösterebilmesi için düzenli kullanım büyük önem arz etmektedir. Yapılan araştırmalar, temiz cildin kremleri daha iyi emdiğini göstermektedir. Bu nedenle cilt tipinize uygun La Roche-Posey kreminizi sürmeden önce cildinizi iyi temizlediğinize emin olmalısınız. Sabahları makyaja başlamanızdan öncesi, akşamları makyajınızı temizledikten hemen sonrası krem kullanımı için en ideal zamanlardır. Makyaj yapmadan önce, cildinizin nemlendirici kremi emdiğine emin olmalısınız. Sonrasında ten makyajı uygulamanıza geçebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

La Roche-Posay Nemlendirici Kremler

78 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 48 / 78 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?