Kaliteli görüntüler ile büyük ekran deneyimi elde etmek istiyorsanız Samsung 75 inç TV modellerini tercih edebilirsiniz. Bu ürünler, özel tasarım detayları sayesinde kullanıcıların beklentilerini pek çok açıdan karşılamaya yardımcı olur. 75 inç Samsung TV fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve teknolojik yeniliklerine uygun olarak belirlenir. Ürünün sağlamlık derecesi, dayanıklılığı ve sahip olduğu teknik donanım göz önüne alınarak fiyat belirlemesi yapılır. Samsung 190 cm televizyon kampanyaları ve indirim fiyat avantajları değişkenlik gösterebilir. Kendi kullanım tarzınıza uygun ürünü tercih etmek için Samsung 75 inç televizyon modellerini inceleyebilirsiniz. Bu ürünler, sahip olduğu büyük ekran ile içerikleri canlı ve net bir şekilde sunar. Sahip olduğu görüntü kalitesi ile Samsung 75 inç televizyon modellerinin taşıdığı özellikler değişkenlik gösterebilir. Ultra yüksek çözünürlüklü ve ince çerçeveli tasarımlara sahip modeller ile diğer ürünler arasında fiyat farklılıkları yaşanabilir. Çözünürlük değerinin artması, cihazın kalitesinin yükselmesi ve buna bağlı değişen detaylar; Samsung 75 inç / 190 cm televizyon ve LED ekran fiyatları üzerinde etkileyici olur. Yüksek performans beklentilerinize karşılık verebilecek ve üstün ekran özelliklerini size sunacak Samsung televizyon modellerini inceleyebilirsiniz. Geniş ekran boyutuna sahip Samsung 75 inç LED TV, uygun fiyat avantajlarıyla kullanıcılara sunulur. Farklı tasarım ve özellikleri içeren bu ürünler; ses, görüntü, dayanıklılık ve işlevsellik gibi birçok faktör dikkate alınarak tasarlanır. Seçimini yapacağınız ürünü, beklentilerinize ve ihtiyaç duyduğunuz özelliklere bağlı olarak değerlendirebilirsiniz. Samsung 75 inç / 190 cm televizyon ve LED ekran en ucuz modelleri, bütçenizi korumanız yönünde de size destek olur. Gelişmiş sisteme sahip televizyonlara sahip olmak için bu kaliteli ürünleri inceleyebilirsiniz. Size hitap eden özellikte Samsung 75 inç / 190 cm televizyon ve LED ekran satın alarak cihazın kalitesinden faydalanabilirsiniz.

Samsung 190 cm Televizyon ve LED Ekran Avantajları

Samsung markasının yüksek kalitesinden yararlanmak ve televizyon keyfi yaşamak istiyorsanız 75 inç ekran boyutuna sahip gelişmiş modellerden destek alabilirsiniz. 75 inç Samsung TV modelleri, geniş ekran sunmasıyla sinema keyfi yaşatır. Televizyonların sahip olduğu ekran ve ses özellikleri, görüntü iyileştirme teknolojisi ile birleşerek üstün deneyim elde etmenizi sağlar. Bu özellikler, markanın yüksek kalitesi ve hassas üretim politikaları ile size sunulur. Samsung markası, sunduğu 190 cm televizyon modellerinde, üstün ses sistemi ve yüksek görüntü kalitesine yer vererek gerçekçi izleme deneyimi sunar. Şık tasarımlara sahip modeller; medya bağlantısı, çerçeveleri, donanım özellikleri ve yazılım destekleri ile farklılığını ortaya koyar. Gelişmiş arayüze sahip bu ürünler, hızlı ve kaliteli kullanım imkanı sunar. Kullananlara sayısız avantaj sunan bu ürünler, sahip olduğu yüksek çözünürlük kaliteleri ile eğlenceli zaman geçirmenize destek olur. 75 inç modelleri arasında çözünürlük sayıları değişim gösterebilir. Ekranda sunulan LED teknolojisi, sahip olduğu ışıklandırma paneli ile ekrana yansıyan dizi, film ve oyunları daha net görmenizi sağlar. Birçok seçenek arasından size hitap eden özellikleri bulunduran model tercihinde bulunabilirsiniz. Samsung 75 inç / 190 cm televizyon çeşitleri; estetik görünümü, modern yapısı ve sahip olduğu teknolojik özellikler ile farklılık sunar. Ürünlerin sahip olduğu fiziksel ve teknik özellikler dikkatleri üzerine çeker. Beğenileri toplayan 75 inç Samsung modelleri, 190 cm boyutlarındaki kaliteli ekranla satışa sunulur. Geniş ekran keyfini size yaşatan bu ürün modeli, sahip olduğu çözünürlük kalitesi ile görsel içeriklerin canlı ve doğal şekilde yansıtmasına yardımcı olur. Ekranın sahip olduğu LED panel yapısı, donanım bileşenleri, dayanıklı materyali, bağlantı portları ve kablosuz erişim özellikleri modele göre değişim gösterebilir. Geniş ürün yelpazesinde sunulan Samsung televizyonları, sahip olduğu sistemler ile teknik altyapının işlevselliğini size yaşatır. Kullananlara konfor yaşatan ve beklentileri karşılayan ürünler, 190 ekran özelliği ile evde sinema deneyimi yaşamanıza aracı olur. Fiyat performans ve beklentinizi en iyi şekilde karşılayacak Samsung 75 inç televizyonları inceleyerek seçimlerinizi yapabilirsiniz .

Samsung 75 Inç LED Ekran Özellikleri

Samsung 190 cm televizyon, kullanıcılara sunduğu yüksek performans ve nitelik ile göz doldurur. Sahip olduğu teknik özellikler ile fark yaratan bu ürünün sahip olduğu çözünürlük, çeşitli modellere bağlı değişim gösterir. Birçok seçenek arasından çözünürlüğe bağlı karşılaştırma yapabilir ve seçimlerinizi bu yönde belirleyebilirsiniz. Yeni nesil modeller, geniş ekranı ile son derece kaliteli izleme imkanı sağlar. Çoklu ortam özellikleri sayesinde bu cihazlar üzerinden yayın kaydedebilir, akıllı etkileşim kurabilir, uygulama yükleyebilir ve elektronik program rehberinden yararlanabilirsiniz. İşlevsel olarak etkili modeller sunan Samsung markası, ürettiği televizyonların gelişmiş özellikleri ile öne çıkar. Birçok uygulamayı destekleyen ürünler, geniş ekranla son derece fonksiyonel bir yapı sergiler. Yüksek görüntü kalitesi sunan bu ürün grubu, etkili ses sistemiyle birleştirilerek satışa sunulur. Hoparlör sayısı, ses çıkış gücü ve hoparlörün konumu gibi önemli teknik detaylar; izlediğiniz film, dizi ve reklamları daha kaliteli hale getirir. Samsung TV 75 inç modelleri; sunduğu renkler, dış yapı özellikleri ve duvar montaj destekleri gibi farklı birçok avantaj sunar. Yenilenen teknolojiyi yakından takip eden Samsung markası ince, hafif ve kaliteli tasarımlarıyla öne çıkar. Samsung 75 inç televizyon panelleri, modellere bağlı olarak değişim gösterir. Ön panel; ince, slim ve ultra slim gibi farklı tasarım özellikleri taşır. Fiziksel tasarımları ile göz dolduran televizyon modelleri, sağlamlık açısından da oldukça başarılıdır. Kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen Samsung 75 inç / 190 cm televizyon ve LED ekran, sahip olduğu kaliteli özelliklerle ön plana çıkar.

Samsung 75 Inç Televizyon ve LED Ekran Avantajları

Samsung 75 inç televizyon ve LED ekran, kullananlara birçok avantaj sağlar. Fonksiyonel özelliklere sahip bu modeller konfor beklentilerini karşılar. Yenilenmiş ve şık tasarımlara sahip Samsung televizyon modelleri, geniş kullanım alanı sunması ile çoklu bağlantı portuna izin verir. Bu sayede televizyonunuzda farklı cihazlar üzerinden bağlantı kurabilirsiniz. Samsung kamera gibi cihazları ekrana bağlayarak sahip olduğunuz görsel içerikleri, geniş ekranda izleme deneyimi yaşayabilirsiniz. Harici depolama üniteleri üzerinden televizyonun geniş ekranıyla birden çok içerik izleyebilirsiniz. Keyifli kullanım deneyimi sunan Samsung 75 inç TV modelleri, estetik tasarımı ile de göz doldurur. Bluetooth gibi özellikleri sunan televizyon, veri alışverişi açısından avantaj sağlar. Televizyonunuzla çeşitli cihazları eşleştirerek kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Samsung 75 inç / 190 cm televizyon ve LED ekran yorumları üzerinden ürünün performansı hakkında objektif bilgiler elde edebilirsiniz. Samsung markasının kalitesini taşıyan 75 inç ekran özellikli televizyonlara, Hepsiburada üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Samsung 75 Inç Televizyon Duvara Asılır mı?

Samsung markasının bu cihazlarını uygun aparatlar temin ederek duvara monteleyebilirsiniz. Duvar üzerinde estetik görünüm sunan bu ürünlerin arkasında, bağlantı için gerekli tasarım detayları bulunur.

Samsung 190 cm LED TV Diğer Cihazlar ile Uyumlu mudur?

Birden çok bağlantı portu bulunan Samsung 75 inç televizyon modelleri, diğer cihazlarla uyumluluk gösterir. Bu portları kullanarak Samsung televizyonunuzu çeşitli özelliklere sahip olan cihazlarla bağlayabilirsiniz.

Samsung 75 Inç LED Ekran Yüksek Çözünürlüklü müdür?

Samsung 190 cm televizyonun geniş ekranı, birden çok modelle satışa sunulur. Modellerin çözünürlük değerleri değişim gösterir. Çözünürlük değerlerini inceleyecek Samsung 75 inç TV seçiminizi yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

75 inç / 190 cm Televizyon ve LED Ekran Fiyatları

55 ürün listeleniyor
Samsung
LG
Philips
TCL
Grundig
Arçelik
Onvo
Beko
Dijitsu
Axen
Fobem
JVC
Regal
Strong
Sunny
Telefunken
Telenova
55 inç / 139 cm
65 inç / 165 cm
65 inç / 164 cm
75 inç / 190 cm
43 inç / 109 cm
50 inç / 127 cm
50 inç / 126 cm
32 inç / 80 cm
43 inç / 108 cm
65 inç / 163 cm
70 inç / 178 cm
105 inç / 267 cm
110 inç / 280 cm
16 inç / 41 cm
17 inç / 43 cm
19 inç / 48 cm
20 inç / 51 cm
22 inç / 55 cm
24 inç / 59 cm
24 inç / 60 cm
4K Ultra HD
8K Ultra HD
Full HD
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 36 / 55 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?