1954 yılından günümüze kadar, yüksek kaliteli buzdolapları ve dondurucular üreten Liebherr; eviniz, ofisiniz ya da iş yeriniz için farklı çözümler sunuyor. Alman mühendisliğinin ve kalitesinin tüm izlerini üzerinde taşıyan Liebherr buzdolabı çeşitleri, yaşadığınız ortamın genişliğine, mimarisine ve ergonomisine uygun olarak imal edilen soğutma sistemleri ile göz dolduruyor. Şık tasarım detayları, premium kullanım olanakları, geniş iç hacimleri ve dayanıklı gövde yapıları ile öne çıkan Liebherr buzdolabı modelleri, mutfaklarınıza estetik bir görünüm kazandırıyor. Tüm üretim süreci boyunca ayrıntılı kalite kontrollere tabi tutulan markaya ait buzdolapları ve soğutucular, uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Yeni nesil teknolojiler ile yüksek verimlilik sunan buzdolapları, spesifik soğutma ihtiyaçları için de tercih edebileceğiniz ideal ürünler arasında yer alıyor.

Liebherr Buzdolabı Modelleri

Gardrop tipi, büro tipi, smart ya da çok yönlü kullanım gereksinimleri için tasarlanan Liebherr buzdolapları, ankastre setler içerisine ya da mutfağınızda bulunan boş alanlara kolaylıkla yerleştirilebiliyor. Kasa tipi ya da ofis tip olarak bilinen ufak buzdolapları, farklı yiyecek ve içeceklerin başarılı bir şekilde soğuk tutulabilmesini sağlıyor. Ofis kullanımı için ideal olan modellerin NoFrost versiyonları da bulunuyor. Beyaz, mavi, sarı, kırmızı, turuncu ve inox gibi alternatif renk seçenekleri ile dikkat çeken markaya ait ürünler, beklentilerinizi karşılayacak özellikler ile donatılıyor. Tasarım ve teknik performans birleşimi olan ürünler, açık mutfak konseptlerine ve modern mutfaklara rahatlıkla adapte edilebiliyor.

Oldukça geniş bir depolama alanı sunan Liebherr buzdolabı modelleri, yenilikçi iç mekan özellikleri sayesinde dolap içine farklı türde yiyecekleri sıralayabilmenizi kolaylaştırıyor. Markaya ait gardrop tipi buzdolabı çeşitleri, geleneksel buzdolabı modellerinden farklı olarak ekstra raf ve depolama alanları sunuyor. Geniş sebzelik bölmeleri içerisine konulan sebze ve meyveler, uzun bir süre ilk günkü tazeliğini koruyabiliyor. Sıralı raf sistemi, farklı türdeki sebze ve meyveleri organize edebilmenize olanak tanıyor. Antibakteriyel yüzeyler ve kapalı formda tasarlanan kapaklar içine hazır gıdalar yerleştirilebiliyor. NoFrost soğutma sistemi ile öne çıkan buzdolabı modelleri; kırmızı et, tavuk, hindi ve deniz mahsulleri gibi her türlü et ürününü dondurabilmenize ve istediğiniz zaman kullanabilmenize yardımcı oluyor.

Liebherr Buzdolabı Fiyatları

Mutfağınızın iç hacmine ve kullanım ihtiyaçlarınıza göre tercih edebileceğiniz çok sayıda buzdolabı modeli bulunuyor. Markaya ait geleneksel buzdolabı çeşitleri, gündelik kullanım için yeterli depolama alanı vadediyor. Yana açılır çift kapıya sahip olan modeller, ekstra yükleme alanı ve ergonomik kullanım olanakları için son derece ideal oluyor. Bazı ultra geniş Liebherr premium buzdolabı çeşitleri üzerinde, dolabın içerisini gösteren camlı kapaklar da yer alıyor. Cam kapaktan dışarı doğru yayılan ışıklar mutfağınızın hoş bir ambiyansa kavuşmasını sağlıyor. Dolapların belli noktalarına konumlandırılan buzluk rafları, yumurtalıklar, saklama kapları, metal aparatlar ve diğer ek aksesuarlar da yiyeceklerinizi düzenli bir şekilde dolap içine dizebilmenizi kolaylaştırıyor.

Genel anlamda Liebherr buzdolabı fiyatları ise; ürünün modeli, tasarımı, tipi, rengi, iç hacmi ve teknik donanımları gibi farklı unsurlara bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Retro tasarım stilleri ile şekillendirilen yeni nesil ürünlerin ve ekstra depolama alanı sunan çift kapılı buzdolaplarının fiyatları, klasik modellere kıyasla daha yüksek olabiliyor. SmartSteel özelliğe sahip olan modellerin, çift komprasörlü cihazların ve sınırlı sayıda üretilen tasarım ürünlerinin fiyat aralığı da genellikle daha yukarılarda yer alıyor. Liebherr buzdolabı modellerinin donanımları ve üretim teknolojileri arttıkça, fiyat üzerinde de belli oranlarda artışlar gözlemleniyor. Bütçenize, tarzınıza, beklentilerinize ve kullanım ihtiyaçlarınıza uygun olan çok sayıda ürün içinden rahatlıkla tercih yapabilmek mümkün oluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Liebherr Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

19 ürün listeleniyor
Premium Fırsatları
Güvenle Kapında
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam Hacim
Toplam 19 / 19 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?