Bakımlı bir bedene sahip olmak için Loccitane vücut losyonu ürünlerinin etkili formüllerinden yararlanabilirsiniz. Dermatolojik testlerden geçirilerek gelişmiş formüllerle üretilen losyonlar cilt dostudur. Tahriş sorununa yol açmayan kullanışlı losyonlarla daha genç bir cilde sahip olabilirsiniz. Vücut losyonları besleyici özelliklerine ek olarak nemlendirici özellikleriyle de dikkat çeker. Çatlama ve kuruluk gibi problemleri aşmak için de vücut losyonlarının teni nemlendiren formüllerinden yararlanabilirsiniz. Bedenin farklı bölgelerinde kullanılabilen losyonları cildinize döktükten sonra oval parmak hareketleriyle teninize iyice yayabilirsiniz. Kısa bir sürede emilen Loccitane vücut losyonu ürünleri tene çabucak etki eder. Bu sayede kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.

Cilde Saten Yumuşaklığı Kazandıran Losyonlar

Badem özlü içerikleriyle cildi besleyen losyonları kullanarak satensi yumuşaklığa sahip olabilirsiniz. Duş losyonlarıyla vücudunuza sürüp suyla köpürtebileceğiniz kullanışlı ürünlerden yararlanabilirsiniz. Duş alırken vücudunuzu daha iyi bir şekilde dinlendirmek ve cilt gözeneklerinizi açmak için de losyonlardan yararlanabilirsiniz. Ciltte ışıltı yaratan losyonlar, tendeki kirleri ve ölü deriyi temizleye de yardım eder. Elle veya duş lifleriyle losyonları cildinize yayıp kendinize masaj yapabilirsiniz. Güzel kokularıyla da dikkat çeken losyonlar sayesinde kullanım sonrasında teniniz özel bir koku kazanır.

Cilt Bakımı İçin İdeal Ürünler

Peeling işlevine sahip olan losyonlarla cildinizi besleyip onarabilirsiniz. Jel kıvamında hazırlanan peeling losyonlarını duş alırken kullanabilirsiniz. Kolayca eriyerek cildinize karışan pelling losyonlarıyla bedeninizi daha kusursuz hale getirebilirsiniz. Teni gerginleştirip sıkılaştıran losyonlar sayesinde cildiniz daha yumuşak ve parlak bir görünüm kazanır. Duş sonrasında kullanabileceğiniz Loccitane ürünleri de bulunur. Bu ürünler arasındaki deodorantlardan yardım alarak teninizin gün boyunca hoş bir koku kazanmasını sağlayabilirsiniz. Cilde uyum gösteren ve çabuk kuruyan deodorantlardan yardım alarak kötü koku oluşumuna yol açan bakterileri baskılayabilirsiniz. Cildi rahatlatan deodorantlar yapışkan yapıda olmadıkları için hareketlerinizde size kolaylık sağlar.

Vücudu Güzelleştiren Kozmetik Ürünleri

Dudalarınızı daha nemli ve parlak hale getirmek için Loccitane ürünleri arasında bulunan dudak kremlerinden yararlanabilirsiniz. Yumuşak yapılarıyla dikkat çeken kremler kısa sürede emilmeye uygundur. Dudaklarınızın çatlamasını önlemek için de nemlendirici etkiye sahip dudak kremlerini kullanabilirsiniz. Eksfoliasyon yani ölü hücre giderme işlemi için de Loccitane kremlerinden yardım alabilirsiniz. Vücut kremleri ve nemlendiricilerle cildinizin bakımını gerçekleştirip teninizi tazeleyebilirsiniz. Cilde ışıltı kazandıran kozmetik ürünlerini düzenli olarak kullanıp daha genç ve güzel görünebilirsiniz. Onarıcı özelliğine sahip olan saç kremleriyle duş alırken saçlarınıza bakım yapabilirsiniz. Saç kuruluğunu gidermeye yardımcı kremler sayesinde daha parlak ve canlı saçlara sahip olabilirsiniz. Farklı yağların ve otların özlerini taşıyan Loccitane saç kremleriyle daha yumuşak ve güçlü saçlara kavuşabilirsiniz.

 Duş Jeli Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Vücudunuzu duş altında ıslattıktan sonra duş jelinizi gövdenize yayabilirsiniz. Cildinize masaj yaparak yayabileceğiniz duş jelleri sayesinde gözeneklerinizi açıp teninizi daha yumuşak hale getirebilirsiniz. Yeterince köpük oluştuktan sonra su ile cildinizi durulayıp kurulanabilirsiniz.

 Vücut Losyonu Sürerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

 Kullandığınız vücut losyonunun bedenin hangi bölümüne özel olarak üretildiğine dikkat ederek kozmetik ürününüzden yararlanabilirsiniz. Uygun miktarda losyonu cildinizi damlattıktan sonra parmaklarınızla sıvı haldeki ürünü ilgili bölgeye yayabilirsiniz. Emilme işleminin tamamlanmasını bekledikten sonra giysilerinizi rahatça giyebilirsiniz.

Nemlendirici Ürünlerin Faydaları Nelerdir?

 Nemlendirici etkiye sahip olan kremlerle losyonlar kuruluğa bağlı olarak oluşabilen çatlakları ve kızarıklıkları önleyebilmenizi sağlar. Nemlendiriciler cildi yumuşatarak rahatlatır. Uzun süreli etkiye sahip nemlendiricilerle teninize ipeksi bir yapı kazandırıp daha bakımlı bir görünüm elde edebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Loccitane Vücut Losyonu Ürünleri

Toplam 24 / 42 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/32000005/32010890/32010925/32010930/loccitane