Canlı ve sağlıklı bir cilde sahip olmak için cildin nem seviyesi oldukça önemlidir. Cildin nem ihtiyacı, cilt tipi, çevresel etkiler, ilaç kullanımı gibi faktörlere bağlı olarak değişir. Cilt tipinize ve ihtiyacına uygun bir nemlendirici seçerek cildinizi ideal nem seviyesine ulaştırabilir, cilt problemlerinin önüne geçebilirsiniz. LR nemlendirici ürünler, farklı cilt tipleri ve ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirilen onlarca formülü ile cildinize parlak ve canlı bir görünüm verirken esnekliğini de artırır. 

Cilt Tipinize En Uygun Nemlendiriciyi Seçin

Farklı cilt tipleri farklı ihtiyaçları ve bakım rutinlerini beraberinde getirir. Cildinizi beslemek ve ihtiyaç duyduğu nemi geri kazandırmak için LR nemlendirici ürünler içinden size en uygun olanı seçebilir, düzenli uygulama ile pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. 

 • Kuru veya çok kuru bir cilde sahipseniz yoğun ve yağlı nemlendirici ürünleri tercih edebilir, cildinizi derinlemesine nemlendirebilirsiniz. 
 • Karma veya yağlı bir cilt tipine sahipseniz su bazlı ve daha hafif formüllere sahip nemlendirici ürünleri kullanabilirsiniz. 
 • Cildinizi nemlendirmeden evvel temizleyerek gözeneklerinizdeki tıkanıklığı giderebilir ve nemlendirici ürünün daha derine nüfuz etmesini sağlayabilirsiniz.
 • Farklı bölgeler için özel olarak geliştirilen nemlendirici ürünleri tercih ederek, cildinizin tüm bölgelerinin esnek ve sağlıklı kalmasını sağlayabilirsiniz. 

Yumuşacık Ellerin Keyfini Çıkarın

Çevresel etkilere en yoğun maruz kalan bölgelerden biri de ellerdir. Eller gün içince sık yıkamadan, kışın soğuk ve rüzgardan eller kurur ve çatlar. Kaşıntı ve kızarıklık gibi rahatsızlıkları önlemek ve ellerinizi dört mevsim yumuşacık tutmak için gün içinde ihtiyacınıza göre birkaç kez el kremi kullanmalısınız. 

 • Soğuk ve rüzgarlı hava koşullarında cildinizin nem kaybı çok fazla olacağından yoğun formüllü yağ bazlı ürünleri tercih edebilirsiniz. 
 • Gün içinde iş veya ders arasında ürünü kullanıyorsanız ve hızlı emilen bir formüle ihtiyacınız varsa su bazlı el kremlerini tercih edebilirsiniz. 
 • Aloe Vera içeren özel formülleri ile LR nemlendirici kremler ile ellerinizi derinlemesine nemlendirebilirsiniz.

Sorunlu Ciltler İçin Nemlendirici Ürünleri Keşfedin

Cildiniz akneye meyilli olabilir. Bu durum beraberinde özel bakım gereksinimleri doğurur. Hassas bir cilde sahipseniz LR nemlendirici ürünler içinden %35 Aloe Vera jeli ve manolya ekstresi içeren özel formülü seçerek cildinizi rahatlatabilir ve pürüzsüz bir görünüm yakalayabilirsiniz. Akneye meyilli bir cildiniz varsa ve sivilce problemi yaşıyorsanız cildinizi derinlemesine temizledikten sonra cildinize özel olarak üretilmiş sivilce karşıtı bir nemlendirici krem ile ideal nem seviyesine ulaşabilirsiniz. Cilt temizliği sonrası cildinizi nemlendirmezseniz cildinizin kendini korumak için daha çok yağ salgılayacağını ve bu durumun cilt sorunlarını tetikleyeceğini aklınızda bulundurmalısınız.

Yaşlanma ile Mücadelede Elinizi Güçlendirin

Öncelikle yaşlanmayı geciktirmek sonra da yaşlanma belirtilerini azaltmak için nemlendirici ürünler kullanmak oldukça önemlidir. Cildin esnekliğini korumak, çizgi ve kırışıklık oluşumunun önüne geçmek için düzenli olarak nemlendirici kullanabilir, daha uzun süre sağlıklı ve genç görünen bir cilde sahip olabilirsiniz. 

 • Cilt tipinize uygun bir nemlendiriciyi düzenli kullanarak çizgi ve kırışıklık oluşumunu geciktirebilirsiniz. 
 • Göz ve çevresi diğer bölgelere göre daha derin kırışıklıkların gözlemlendiği bölgelerdir. Bu bölge için özel olarak geliştirilen nemlendiricileri kullanarak kırışıklıkları azaltabilirsiniz. 
 • Yaşlılığa bağlı olarak oluşan ton farklılıkları ve lekelerin üstesinden gelmek için aydınlatıcı etkili ve cilt tonunu eşitleyen ürünleri tercih edebilirsiniz. 
 • Yaşlılığa bağlı olarak sarkma problemi yaşıyorsanız LR nemlendirici ürünler içinden sıkılaştırıcı etkisi olan ürünleri kullanarak, daha sıkı ve genç görünen bir cilde kavuşabilirsiniz. 
 • Yaşlılık belirtilerini azaltmak için cilde enerji veren ve yeniden yapılanması için cildi destekleyen gece ve gündüz kremlerini değerlendirebilir, cildinize esneklik verebilirsiniz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

LR Nemlendirici Kremler

141 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 141 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/32000005/32010885/32010894/lr