Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Mescare
Mescare Lazer Saç Bakım Tarağı

Mescare Lazer Saç Bakım Tarağı

Mescare
1.487,50 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012131/26012133
Mescare Lazer Saç Bakım Tarağı

Mescare Lazer Saç Bakım Tarağı, saç dökülmesine karşı etkin çözümler sunuyor. Lazer ışın terapisinin enerji verici ve besleyici etkilerinden yararlanılarak geliştirilen bu ürün ile saçların kalitesini, dayanıklılığını ve kalınlığını iyileştirir.

Mescare Lazer Saç Bakım Tarağı, lazer teknolojisini kullanarak zayıflamış saç foliküllerine güvenli ve besleyici lazer enerjisi sağlar. Lazer ışık enerjisi saç folikülünü uyararak, yeni saçın uzamasını teşvik eder ve daha sağlıklı, güzel saçlar üremesine yardımcı olur.

Işığa maruz kalan dokularda kan dolaşımı hızlanarak, saç kökleri daha iyi beslenmekte böylece hücre metabolizması ve protein sentezi güçlenerek saçın gelişmesi de teşvik edilmekte, hızlanan kan dolaşımı sayesinde toksinler ve atık yan ürünleri saç köklerinden uzaklaştırılmaktadır.

Saçların kalınlaşmasında artış, Saç sayımında artış, Saç dökülmelerinde azalma, Bir çok kişide saç renginde koyulaşma tespit edilmiştir.

Ayrıca, saç nakli operasyonu geçiren kişilerde, Lazer Foto Terapisi uygulanması sonucunda:

·         Yara dokusunun iyileşmesinde hızlanma,
·         Mevcut saçların dökülmesinde azalma,
·         Yeni ekilen saç köklerinin büyümesinde artış gözlemlenmiştir.

Düşük Doz Lazer-Foto Terapi uygulanan saç köklerine aktarılan enerji, kandaki Adenosin Trifosfat (ATP) hareketini arttırır. Böylece hücreler tarafından besinler daha hızlı emilir, atık ürünler uzaklaştırılır.
Garanti Süresi (Ay) 2
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000ZLAZ4
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön