Saç bakımı uzun yıllardır kremler, şampuanlar gibi kozmetik ürünler tarafından yapılmaktadır, ancak gözden kaçırılan şey iyi bir saç bakımı için doğru saç fırçası ve aksesuarları kullanmaktan geçer. Yıpranmış, yanlış tarak kullanımı nedeniyle kırılmış saç uçları hoş olmayan bir görüntüye neden olur. Banyo esnasında ya da sonrasında saç yapınıza uygun fırça ve tarakları kullanmak bu kötü görüntüden kurtulmanızı sağlamaya yardımcı olur. Saç tipinize uyguladığınız işlemler ve kullandığınız malzemelerle zarar veriyor olabilirsiniz bu nedenle türlerine göre değişen saç fırçaları aksesuarlar arasından size uygun olanı seçerek daha sağlıklı görünen saçlara sahip olabilirsiniz.

Saç Fırçası ve Aksesuarlar

Sağlıklı saç iyi bir görünüm için doğru adımlardan biridir. Saç tipinize uygun tarağı ve aksesuarı seçerek uyguladığınız saç işlemlerini daha kolayca halledebilirsiniz. Tarak ya da fırça kullanımının saçlar için sağlıklı olup olmadığı yıllarca tartışılmıştır. Bu noktada saç tipiniz, ne zaman tarak ne zaman fırça kullanacağınızı bilmeniz, doğru seçimi yapmanızda önemli rol oynar. Saçlarınızı tarama sıklığınızı da göz önünde bulundurarak da fırça ya da tarak tercihinizi yapabilirsiniz. Örneğin saçlarınız elektriklenmeye müsait, kabarık bir yapıya sahipse iyonlu, ahşap dişli saç fırçalarını tercih edebilirsiniz. Çok fazla saça sahip kadınlar genelde saçlarının karışmasından şikayet eder bu problemleri en aza indirmek için büyük boyutlu ve diş aralıkları fazla olan saç fırçalarına yönelmelisiniz. Saç fırçaları, fön fırçası, taraklar, karbon taraklar, yuvarlak fırçalar, oval fırçalar olmak üzere farklı modellere göre ayrılır. Kullanım alanlarına göre de farklılık gösteren fırçalar, günlük kullanımda genellikle kuru saça uygulanan modeldeki taraklar olarak önerilirken, profesyonel kullanımda kuaför tipi farklı fön ve boyama tarakları önerilmektedir. Saç tipinize göre tercih ettiğiniz fırçalar saçlarınızın daha canlı ve olduğundan güzel gözükmesini sağlayabilir. Örneğin düz saç tipine sahip kişiler için özel olarak tasarlanmış saç dalgalandırıcı fırçalar dalgalı ve daha dolgun saçlara sahip olmak isteyenler için son derece idealdir. Artık kuaförlerde uzun vakitler harcamak yerine doğru saç fırça ve aksesuarlara yönelerek tıpkı kuaför elinden çıkmış gibi kusursuz görünüme kavuşabilirsiniz.

Kullanım açısından pratik, ergonomik, dayanıklı saç fırça ve aksesuarlarını seçmek uzun vadede zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Şekil almakta zorlanan, gür ve kalın telli saç tipine sahip kişiler saçlarını daha durgun hale getirecek fırçaları kullanmalıdır. Bunun için saç kabarmasını önleyen organik dişlere sahip tarak ve fırçaları tercih etmeleri en doğru seçim olacaktır. Gün içerisinde karışan ve yıpranan saçlarınızı ilk haline dönüştürmek için birkaç fırça darbesi yeterli olacaktır ancak bunun için ihtiyacınız olan en doğru fırça ve aksesuar seçimini yapmalısınız. Saçlarınızı kontrol altına almak için yalnızca fırçalar yeterli olmaz. Değişik, farklı bir görünüme sahip olmak istediğinizde ya da daha uzun saçlarınız olsun istediğinizde tüm bu özellikleri barındıran aksesuarları bulmak mümkündür. Uzun ve gür saçlara sahip olmak için artık peruklara ihtiyacınız yok, pratik saç postişleri sayesinde saçınızın tonlarına uygun renklerde harika bir görüntü yakalayabilirsiniz. Yalnızca birkaç dakika içerisinde taç modelli saç postişleriyle istediğiniz saç modeline sahip olabilirsiniz. Saç postişleri dilediğiniz zaman yıkanabilir, taranabilir hatta fön çekilebilir bakımı oldukça basit olan bu ürünler sayesinde saatlerinizi kuaförde harcamanıza ya da yıllarca saç uzatmanıza gerek kalmaz. Fön makinaları uzun süreli kullanımlarda saçların yıpranmasına ve kopmasına neden olur bu yıpranmalara yol açmamak için bigudi, saç kabartma aparatları ve çeşitli saç kilit tokaları sayesinde istediğiniz görünüme sahip olabilirsiniz. Rengarenk saçlara kavuşmak içinse boyama işlemleri yapmanıza artık gerek kalmadı, geniş renk skalasına sahip saç tebeşirleri ve saç tüyleri sayesinde pembe, mor, yeşil gibi olağan dışı saç renklerine bile sahip olmak mümkün.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Saç Fırçası Ürünleri

Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik Kişisel Bakım
Sağlık / Kişisel Bakım
Sağlık / Kişisel Bakım
Saç Bakım Ürünleri
Saç Bakım Ürünleri
Saç Fırçaları Ve Aksesuarlar
Saç Fırçaları Ve Aksesuarlar
Saç Fırçaları Ve Taraklar
Saç Fırçaları Ve Taraklar
Bigudiler
Bigudiler
Peruk,Çıtçıt Ve Postişler
Peruk,Çıtçıt Ve Postişler
Saç Makası
Saç Makası
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012131