Bigudiler

Bigudi

Kadınların kıyafetlerini, cildini ve makyajını tamamlayan ayrıntı saç şekilleri olmaktadır. Gün içinde seçtiğiniz saç modeli sizin standartlarınızı etkilemektedir. Hiçbir ısı gerektirmeden şekil veren bigudi, saç sağlığınızı bozmadan şekil vermeyi başaracaktır. Saçlarınıza zarar vermeden şekil veren bu ürünü neredeyse tüm kadınlar kullanmaktadır. Saçlarınıza bakım ürünleri kadar fayda sağlayıp saç yapısını da bozmayacaktır. Her kullanıcının saçına hitap eden bu ürün sağlıklı ve uzun yıllar saçın dayanıklı kalmasını sağlayacaktır. Sizin gün boyu konforlu ve şık saçlar ile vakit geçirmeniz de etkili olacaktır.

Her evde bulunması gereken bu ürünün oldukça alternatifi bulunmaktadır. Her saç uzunluğuna göre kullanım sağlamak amacı ile birden çok çeşit barındırmaktadır. Uzun, kısa, dalgalı ve düz gibi değişik saç yapı ve uzunluğuna hitap etmektedir. Oldukça kolaylık sağladığından kullanıcılarını mutlu etmeyi başarmaktadır. Aynı zamanda saçınızın şeklini uzun süre koruyan bigudi, performansı da beğenilmektedir. Okul ve iş hayatını yani kısaca aktif günleri olan kadınlar bigudiyi çok tercih etmektedirler. Kısa zamanda iyi bir performans sağlamaktadır. Gün boyu bozulmayan ve ilk dakikası gibi kalan saçlarınız hiçbir zarar görmeden şık bir görünüm kazanmaktadır.

 Her yaşa hitap eden bigudi çocuklardan yetişkinlere kadar hitap etmektedir. Sağlıklı görünüm ve yapı için bigudi tercih edebilirsiniz. İstediğiniz şekli vererek mükemmel bir etki görebilirsiniz. Gün boyu saçlarınızı bozmadan saç şeklini korumaktadır. Saç kırıklarınızı ve yapısını düzeltmek istediğiniz dönemde bigudi size oldukça yardımcı olacaktır. Bigudi kullanmadan veya kullandıktan sonra yapacağınız bakımlar bu yağ veya sprey tarzı ürünler olabilir saç şeklini korumakta iki katına çıkacaktır. Bigudiler saç tiplerinize göre tasarlanmaktadır. 

Saç uzunluğuna göre bigudinin ebadı küçük ve büyük olarak değişiklik gösterirken düz, dalgalı ve kıvırcık saçlar içinde bigudi şekli değişmektedir. Düz saçlar için bigudinin tasarımı değiştirilerek daha etkili bir tasarım yaratılmıştır. Bunun sebebinde düz saçların zor şekil almasıdır. Kıvırcık saçlar dalgalı görünüme çabuk girdiğinden kaynaklı bigudinin şekli ve performansı değişmektedir. Kendi saç tip ve yapısına uygun bigudiyi seçerek zamandan tasarruf edebilir saç sağlınızı da koruyabilirsiniz. Tamamen saç dostu olan sünger bigudi farklı renk seçenekleri ile kullanıcıya hitap etmek istemiştir. 

Bigudi Nedir?

Sıklıkla sorulan sorulardan bir tanesi ise “bigudi nedir?” sorusu olmuştur. Geçmişten günümüze kadınlar hep saçlarıyla ilgilenmişlerdir. Bu ilgilenme seçenekleri farklılık göstermektedir. Kimisi boya kimisi saç kesimi kimisi de şekli ile farklılık göstermektedir. Uzun yıllardır hayatımızda her şey gibi bigudi çeşitleri de gelişmiştir. Saçlarına ısı vermeden şekil sağlayan bigudiler kadınların hayatında kalmayı başarmıştır. Hala da geliştirilmeye devam etmektedir. 

Saç şekillendirici bigudi amacı saçları dalgalı hale getirirken zarar vermeden doğal formunu korumaktır. Hiçbir ısı vermeden bu amacını yerine getirmeyi başarmıştır. Konforlu ve uzun süre saç formunu korumaktadır. Uzun ve düz saçlarda bile dalga ve hacim yapmayı başarmıştır. Mükemmel bir görünüm sağlarken saç sağlığına hiçbir zarar vermemektedir. Dakikalar içerisinde saç şeklini vermeyi başaran bigudi hayatı tempolu olan kadınların genel tercihi olmaktadır. Bigudi farklı seçenekleri ile her kadına hitap etmeyi başarmıştır. Her kadının zevkini ve ihtiyacını yerine getirdiğinden sadece düz saçlılara hitap etmemektedir. Siz de bigudi satın alarak bu konforu yaşayabilir ve saçlarınıza sağlıklı bir görünüm verebilirsiniz.

 Süre sıkıntınız var ise, saçlarınızı konforlu bir hale getirmek isterseniz bigudiyi tercih edebilirsiniz. Kısa sürede vereceği şekil sayesinde size zaman katacaktır. Uyandığınızda, yatmadan önce ve istediğiniz her zaman saçlarınızı bigudi ile yapabilirsiniz. İstediğiniz şekle gelmesini sağladığınız saçlarınızın dayanıklılığını iki katına çıkarmak istediğinizde farklı ürünlerden yardım alabilirsiniz. Her kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği bigudiler saçınızdan az bir kısım alarak bigudiye dolamanız gerekmektedir. Ekstra bir ısı istemeyerek sizlere sunulmuştur. Isıyla bile şekillenmeyen saçlarınızı bigudi yardımıyla şekillendirebilirsiniz. Hayatınızın her alanında bu saç şeklini yapabilir ve kullanabilirsiniz. Düğün, iş, okul ve istediğiniz özel bir günde bigudi ile saç yapımı daha kolay bir hal alacaktır. Az bir tutam alıp çok dolarsanız kıvırcık, çok saç alıp az dolarsanız dalgalı saçlara sahip olabilirsiniz. 

Kaliteli malzemelerden üretilen bigudiler sizin zaman tasarrufu yapmanıza ve sağlıklı saçlara sahip olmanızda oldukça etkili olacaktır. Kısa zamanda yüksek performans veren bu ürün kullanıcılarından tam puan almayı başarmaktadır. Bu sadece ülkemizde değil tüm dünyada kadınlar tarafından severek kullanılmaktadır. Tamamen saç dostu olan bu ürün saçlarınızda yıpranma, yanma ve döküme gibi sorunlar bırakmayacaktır. Hassas saçlara bile zarar vermeyen bigudiler günlük ve özel günlerin kurtarıcısı olmayı başarmıştır. Seçenek çokluğu olduğundan kaynaklı tek tip kadınlara değil geniş bir kitleye sunulmuştur. Hassas ve dayanıklı, uzun veya kısa gibi her saçın bigudi çeşitleri farklılık gösterdiğinden kaynaklı alacağınız bigudinin açıklama kısmını okuyup kullanılmalıdır. Aksi taktirde hassas saçlı olan bir kadının dayanıklı saçlara göre tasarlanan bigudiyi alması faydasından çok zararına olacaktır. Bunları gözden geçirerek bigudi tercihinizi yapabilir ve istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. 

Bigudi Modelleri ve Özellikleri

Saç tip ve yapısını bozmadan şekil veren bu ürün kullanıcılarının beğenisini kazanmayı başarmıştır. Kısa sürede uzun bir etki bırakan bu ürünün oldukça çok modeli bulunmaktadır. Örneğin sosis bigudi bandana gibi tasarımı sayesinde daha kolay bir kullanım sağlamaktadır. Saçlarınızın yarısını bir tarafa yarısını diğer tarafa sararak ekstra bir zaman tasarrufu kazanabilirsiniz. Kısa, uzun, ince veya kalın saç tiplerine göre farklılık göstermektedir. Kadınlar için saç oldukça önemli olduğundan kaynaklı saçına zarar vermeden şekil vermek isteyen kadınların bir numaralı tercihidir.

Hassas ve kırıkları olan saçlara sahipseniz sizin de bigudi alma zamanınız gelmiştir. Saç kırıklarının oluşmasının %80 sebebi ısından kaynaklı olmaktadır. Bigudi size sıfır ısıyla konforlu, bakımlı ve performansı yüksek saçlar vermektedir. Fakat hiç şekil almayan saçlara ısıtmalı bigudi üretilmiştir. Ama bu ısı sizi korkutmasın saçlarınıza bir zarar vermeyecektir. Dalgalı veya kıvırcık saçlar vadeden bigudi ilk anki şeklini uzun süre korumayı başarmaktadır. Doğal bir şekilde bu işlemi yaptığından kaynaklı saçlara hiçbir zararı görülmemektedir. Düz, kıvırcık, dalgalı, uzun ve kısa saçlar için bigudi şekli değişiklik göstermektedir. Saç tipinin yanı sıra istediğiniz saç modeli için de değişiklik göstermektedir. 

Sünger ve alüminyum bigudi kullanıcıların sevdiği modeller arasındadır. Bigudi satın alırken saçınızı hangi şekle sokmak istediğinizi göz önünde bulundurarak almanız önerilmektedir. Tamamen ebadına göre şekil alan saçlar, ince bigudi tercih ettiğinizde daha kıvırcık saçlara sahip olacaksınız. Bu saç tipini hayatınız her alanında kullanabilirsiniz. Spor kıyafetlerle gündelik hayatında kullanırken şık kıyafetlerle ise özel günlerinizde kullanabilirsiniz. Saçlarınız istediği kadar düz olsun siz bigudi sayesinde şekil vermekte zorluk çekmeyeceksiniz. Bunun yanın sıra kalın bigudi tercih ettiğinizde saçlarınız kıvırcık değil de dalgalı bir forma sahip olacaklardır. Bu dalgalı saçlar ile doğal bir görünüm kazanırken saçlarınız sanki hiçbir işlem yokmuşçasına hoşunuza gidecektir. Düzenli kullanımda bile hiçbir zarar görülmemektedir. 

Her yaşa hitap etmesi yönüyle de vazgeçilmez olmayı başarmıştır. Çocuğunuzun saçlarını şekillendirmek istiyor fakat ısı uygulamak istemediğinizde akıllara sadece bigudi gelmektedir. Doğal saçlarını küçük yaşta ısı vererek bozmak istemiyorsanız bigudiden yardım alabilirsiniz. Isı ile şekil verdiğiniz dakikada saçlar formunu zaten kaybetmeyecektir. Ama ileride dökülme ve kırılma gibi sorunlar yaşatacaktır. Mükemmel etkisi ve formu ile siz de croc bigudi tercih edebilirsiniz. 

Bigudi Nasıl Kullanılır?

Sıklıkla sorulan sorulardan biri ise “bigudi nasıl kullanılır?olmuştur. Öncelikle saçlarınıza hangi şekli vereceğiniz oldukça önemlidir. Buna karar verdikten sonra saçlarınızı istediğiniz modele göre örneğin dalgalı saçlar istiyorsunuz. Büyük bigudi yardımı ile çokça aldığınız saçları bigudiye dolamalısınız. Fakat bigudi modelleri değişiklik göstermektedir. Ama genel mantığı kıvırcık istiyorsanız sık dolamanız dalgalı istiyorsanız az dolamanız gerekmektedir.

Bigudi Fiyatları

Saçlarına ısı kullanmadan şekil vermek isteyen kadınların tercih ettiği bigudi oldukça avantaj sağlamaktadır. Saç yapısına zarar vermemesi ile sağlığı düşünürken zaman da kazandırmaktadır. Kolay bir kullanım sunarken her yaş grubunu da düşünmektedir. Çalışan ve hayatı aktif olan kadınların sıklıkla tercih ettiği bir ürün olmaktadır. Her türlü saç modeline girebilen bigudi seçenekleri çoktur. Kıvırcık ve dalgalı gibi istediğiniz saç şeklini sağlayabilirsiniz. Pek çok açıdan fayda sağladığı gibi bigudi fiyatları da can alıcı değildir. 

Öncelikle hangi saç modelini istediğinizden sonra bigudi seçimi yapmanız önerilmektedir. Markaların ürettiği bigudiler kaliteli malzemelerden üretildiği için size uzun yıllar kullanım sunacaktır. Profesyonel saçlar bile bigudi yardımı ile yapılabilmektedir. Saçınızda yanma, kırılma ve yıpranma gibi yan etkiler görülmeyecektir. Tam anlamıyla fiyat performans ürünleri de diyebiliriz. Uzun, kısa, kıvırcık veya düz gibi saç modelleri değişiklik göstereceğinden kaynaklı bigudi fiyatı hakkında da net bir şey söylenmemektedir. Ama her bütçeye uygun ve yüksek kalite ile sağlıklı şekillere sahip olabilirsiniz.

Bigudi Hangi Saç Tiplerine Uygundur?

Uzun, kısa, dalgalı ve düz gibi değişik saç yapı ve uzunluğuna hitap etmektedir. Oldukça kolaylık sağladığından kaynaklı kullanıcılarını mutlu etmeyi başarmıştır. Aynı zamanda saçınızın şeklini uzun süre koruyan bigudi, performansı da beğenilmektedir. Okul ve iş hayatını yani kısaca aktif günleri olan kadınlar bigudiyi çok sevmektedir. Kısa zamanda iyi bir performans sağlamaktadır. Gün boyu bozulmayan ve ilk dakikası gibi kalan saçlarınız hiçbir zarar görmeden şık bir görünüm kazanmaktadır. Her yaşa hitap eden bigudi çocuklardan yetişkinlere kadar hitap etmektedir.

Bigudi Saça Zarar Verir mi?

Kısa zamanda yüksek performans veren bu ürün kullanıcılarından tam puan almayı başarmaktadır. Bu sadece ülkemizde değil tüm dünyada kadınlar tarafından severek kullanılmaktadır. Tamamen saç dostu olan bu ürün saçlarınızda yıpranma, yanma ve dökülme gibi sorunlar bırakmayacaktır. Hassas saçlara bile zarar vermeyen bigudiler günlük ve özel günlerin kurtarıcısı olmayı başarmıştır. Seçenek çokluğu olduğundan kaynaklı tek tip kadınlara değil geniş bir kitleye sunulmuştur. Hassas ve dayanıklı, uzun veya kısa gibi her saçın bigudi çeşitleri farklılık gösterdiğinden kaynaklı alacağınız bigudinin açıklama kısmını okumalısınız.

Bir Bigudi Satın Alarak İstediğim Şekli Verebilir miyim?

Bigudiler saç tiplerinize göre tasarlanmaktadır. Saç uzunluğuna göre bigudinin ebadı küçük ve büyük olarak değişiklik gösterirken düz, dalgalı ve kıvırcık saçlar içinde bigudi şekli değişmektedir. Düz saçlar için bigudinin tasarımı değiştirilerek daha etkili bir tasarım yaratılmıştır. Bunun sebebinde düz saçların zor şekil almasıdır. Kıvırcık saçlar dalgalı görünüme çabuk girdiğinden kaynaklı bigudinin şekli ve performansı değişmektedir. Kendi saç tip ve yapısına uygun bigudiyi seçerek zamandan tasarruf edebilir saç sağlınızı da koruyabilirsiniz. İhtiyacınız olan bigudiye ulaşmak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bigudi Saç Modelleri

3634 ürün listeleniyor
Mingming Shop
3Danlu
Sanlindou
Galaxxy
Duxiujiang - Hb
Pairuidaisi
Lebeigo
Albert Wilkins
Nascita
Trina
Transformacion
Fengxun-HB
Lionesse
Croc
Solingen
Muchen
2Danlu
Fumo
Weichuang
EngStore
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 37 / 3634 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?