Peruk,Çıtçıt Ve Postişler

Kadınlar için büyük önem taşıyan saçlar, çeşitli nedenlerden dolayı yıpranabilir ve eski canlılığını kaybedebilir. Bakım ürünleri ile kendine gelmeyen ya da uzaması çok uzun yıllar alan saçlar için teknolojinin ilerlemesi ile peruk çıtçıt postişler gibi ürünler vazgeçilmez bir hal alıyor. Özellikle saçları, cansız olan ve genetik etkenler yüzünden uzamayan kadınların tercih ettiği peruk ve çıtçıt postişler, güvenle ve rahatlıkla sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Gerek gerçek saçlardan gerekse de farklı materyallerden tasarlanan postişler, normal saçlar gibi yıkanabilir, taranabilir, fön çekilebilir ve doğal saçın rengine göre boyanabilir.

Peruk- Postişler Hakkında Bilgi

Köklü bir tarihe sahip olan peruk, takma saç anlamına gelir. Peruk; takma saç ve tutturma yeri olmak üzere iki parçadan oluşur. Eski çağlardan beri insanların kendi saçlarına ek olarak takma saç kullandıkları bilinen gerçekler arasında yer alıyor. Hayal edilen saça ulaşmak ya da saçta meydana gelen telafi edilemez sorunları kapatmak için peruk adeta kurtarıcı bir aksesuardır. Kısa saçların uzun süre beklemeden uzamasında, cansız saçların daha parlak ve güzel görünmesinde ve az olan saçların daha gür olmasında etkili olan peruklar, günümüzde kadın- erkek demeden pek çok kişi tarafından sık sık kullanılır.

Gerçek ihtiyacının yanı sıra sinema, tiyatro ve eğlence alanlarında da sık sık kılık değiştirme konusunda kullanılan peruklar, çok amaçlı aksesuarlardan oluyor. Peruğa ek olarak pek çok kişi tarafından sıkça tercih edilen bir diğer ürün ise postişdir. Bu tür ürünleri kullanacak olan kişilerin kullanmadan önce peruk-postiş hakkında bilgi edinmesinde ve detaylı bir şekilde araştırmasında fayda görülür. Kullanımı saç kaynağından daha kolay ve daha pratik olan postiş, kişinin kendi imkanları ile dilediği gibi kullanabileceği bir üründür.

Pratik şekilde saç uzatma ya da saçı sıklaştırma işlemlerini kolaylıkla gerçekleştiren postişler, çıtçıtların yanı sıra tek parça halinde olup daha derli topludur. Saça uygulanacak olan kısmında tokası bulunan bu ürünü, dilerseniz yan kısımlarında bulunan klipsleri ile de pratik bir şekilde saçınıza uygulayabilirsiniz. Postişlerde dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, temizliktir. 3-4 kullanımdan sonra canlılığını yitirmemesi için yıkanması ve kurulanarak düzenli şekilde saklanması gerekir. Yıkama esnasında postişi doğal saçına uyguladığınız karıştırma yöntemi ile değil, yukarından aşağıya nazik bir şekilde şampuanlayarak ve hafifçe tarayarak yıkamalısınız. Bu sayede saç toka yerinden çıkmaz ve karışma durumu en aza indirilir.

Postiş Nedir?

Saç konusunda değişim yapmak isteyen ve saçlarına bambaşka bir stil vererek kısa sürede uzatmak isteyen her kadının aklına şüphesiz ki postiş nedir sorusu gelir. Postiş, kadınların evde kendi imkanları ile kullanabilecekleri ve diledikleri zaman saçlarını canlı bir görünüme ulaştırabilecekleri harika bir aksesuardır.

Postişi, ilk defa kullanacak olan kadınların en büyük korkuları arasında bu ürünün doğal saça zarar verip vermeyeceği yer alır. Saç derisine herhangi bir işlem yapılmadan takılan bu ürün, saçların zarar görmesinde ya da yıpranmasında herhangi bir rol oynamaz.

Postişin uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesi için belirli aralıklar ile yıkanması ve yıkandıktan sonra krem sürülerek kurutulması gerekir. Bu işlemler düzenli şekilde yapıldığı taktirde postişinizi uzun süre kullanabilirsiniz. Postişlerin en güzel avantajlarından biri de doğal saç gibi fön, maşa ya da düzleştirici kullanılabilmesidir. Günlük hayatınızda ya da özel günlerinizde postişinizi takmadan önce şekil verebilir ve pratik şekilde saçınıza uygulayarak güzel bir saç şekline ulaşabilirsiniz. Gün içinde en hareketli anlarda dahi postişin saçınızdan çıkmayacağına emin olarak güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Postiş, Peruk ve Çıt Çıtlar

8778 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 47 / 8778 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?