Neutrogena el ve vücut bakım kremleri en kuru ciltlere bile ferahlık hissi vererek uzun süreli nemlendirme sağlıyor. Norveç formülü serisi içinde bulunan bakım kremleri, kadınların tercih ettikleri ürünler arasında yer alıyor. Norveç formülü ile üretilen Neutrogena el kremi içeriğinde bulunan yumuşatıcılar ve gliserin sayesinde cildi nemlendirerek bakım yapıyor. Krem, derinin doğal stoklarında bulunan nemin, ciltte ihtiyaç duyulan yerlere gitmesini ve orada kalmasını sağlıyor. Bu özelliği ile en kuru ciltlerde bile uzun süreli ferahlık duygusu yaratıyor. Norveç formülü Neutrogena el kremi 40 yıldır kullanılan ve çok talep gören bir ürün olma özelliği taşıyor.

Neutrogena el kremleri içeriklerinde %40 oranında gliserin barındırıyor. Bu oran oldukça yüksek olduğu için çok az miktarda krem kullanılsa bile ciltte anında ferahlık hissi oluşuyor. Kurumuş eller, sağlıklı ve güzel bir görünüme kavuşuyor. Cildin doğal nemini korumaya yarayan Neutrogena el kremi, her gün düzenli olarak kullanıldığında ellerde oluşan kurumayı engelliyor. Daha fazla bakıma gereksinim duyan kurumuş ciltler için de yoğun bakım kremlerinin kullanılması tavsiye ediliyor. Bu kategoride yer alan Norveç formülü Neutrogena el ve vücut kremleri; yoğun bakım kremi, besleyici krem, hızlı emilen krem, parfümlü el kremi, parfümsüz vücut nemlendiricisi, vücut losyonu, yaşlanma karşıtı el kremi, dudak nemlendiricisi, el ve tırnak bakım kremi gibi ürünlerden oluşuyor. Kategori ürün çeşitlerini inceleyerek kendi cilt yapınıza en uygun kremleri belirleyebilirsiniz.

Norveç formülü en sert ve en soğuk iklim koşullarına karşı ciltte koruma sağlamak için Norveç’te geliştirilmiş olup 40 yıldır kullanılıyor. Yüksek oranda gliserin ile zenginleştirilmiş formül, en kuru ciltlerde bile etkili olmayı başarıyor. Neutrogena el kremi, 5 yıl boyunca yapılan klinik testlerle etkili koruma sağladığı kanıtlanmış bir krem olma özelliği de taşıyor. Provitamin B5 ile desteklenen Neutrogena el ve vücut bakım kremleri, harika bir nemlendirici olarak kadınlar tarafından tercih ediliyor.

Neutrogena El Kremi Fiyatları

Neutrogena el kremi fiyatları ürünlerin özelliklerine ve hacimlerine göre değişim gösteriyor. Ulaşılır fiyatlı ürünler sunan Neutrogena bakım kremleri, Türk kadınları tarafından ilgi görüyor. Kaliteli ve sonuç odaklı ürünler olan Neutrogena el ve vücut bakım kremleri, erkekler tarafından da beğeniyle kullanılıyor. Cilde uygulandığında yumuşak ve ferah bir his bırakan kremler, cilt üzerinde derinlemesine nemlendirme sağlıyor.

Hassas ve kuru cilt tipleri için üretilen vücut losyonları ise parfümsüz olup vücudun nem oranını dengelemeye imkân sağlıyor. Vücutta 10 katmana kadar aktif nemlendirme yapıyor. Neme en çok ihtiyaç duyulan bölgeleri, yoğun olarak nemlendiriyor. İlk kullanımdan itibaren de cilt yapısını korumaya başlıyor. Norveç formülü ile hazırlanan onarıcı günlük bakım losyonları ise çok kuru ve sertleşmiş ciltleri bile ilk kullanımdan itibaren nemlendirerek onarabiliyor. Ciltteki kaşıntı hissinin hafiflediği de klinik deneylerle kanıtlanıyor. 

Cilt üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturan yoğun bakım kremleri ise cildin nem kaybını önlüyor ve cilde onarım yapıyor. Tek kullanım ile başlayan nemlendirme etkisi  24 saat boyunca devam ediyor. Bu kremler parfümsüz formülleri ile hassas ciltler için alerji riskini de en aza indirgemiş oluyor. 

Neutrogena yoğun bakım kremleri ile vücut losyonlarının ya da yaşlanmaya karşı savaş veren el kremleri ile küçük tüplerde sunulan el kremlerinin fiyatları farklı özellikler gösteriyor. Özel formülü ile çok beğeni toplayan Neutrogena el kremi fiyatları kalitesine oranla avantajlı fiyat seçenekleri sunuyor. Neutrogena el ve vücut kremi fiyatlarını hemen şimdi inceleyebilirsiniz.

Neutrogena El Kremi Fiyatları

29 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Neutrogena
  2. La Roche-Posay
  3. Avene
  4. Sebamed
  5. Nivea
  6. Avon
  7. Flormar
  8. Vollare
  9. Kamill
  10. Arko
  11. Alessandro
  12. Mavala
  13. SKINFOOD
  14. Refan
  15. Sante
  16. Silk And Cashmere
  17. Beyond
  18. Hobby
  19. Sheida
  20. Bebak
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Neutrogena
DSACategoryId/60001547/2147483603/32000005/32010888/32010919
BAŞA DÖN