Dünyanın en iyi cilt bakım ürünleri markalarından biri olan Neutrogena, Avrupa Birliği'nin ortaya koyduğu tüm kriterlere uygunluğu ve yasal düzenlemelere %100 uyumlu ürünleri ile dikkat çekiyor. Dermatologların da en çok önerdiği cilt bakım ürünlerini tasarlayan Neutrogena markası, kanunen zorunlu kılınmadıkça hiçbir ürününü canlılar üzerinde test etmeyen, ender kozmetik markaları arasında yer alıyor. Şehrin yorucu ve stresli yaşantısının cilt üzerindeki olumsuz etkilerini ortadan kaldırmayı amaçlayan Neutrogena, ancak doğal yaşam içerisinde sahip olabileceğiniz ışıl ışıl cilde, yoğun şehir hayatında da kavuşmanız için ürünler tasarlıyor. 

Neutrogena, yüz bakımı için çeşitli fonksiyonlara sahip ürünleri ile en temel cilt bakımından yaşlanma karşıtı koruma etkisine kadar birçok farklı konuda etkili çözümler sunuyor. Yüz temizliği, hem makyajın olumsuz etkilerinden maksimum seviyede korunmada hem de yaşlanmaya karşı etkili bir güvence sağlamada büyük önem taşıyor. Neutrogena yüz temizleyicilerini, cildinizin kuru, karma, yağlı ya da normal tipte olmasına göre farklı seçenekler altından temin edebilirsiniz. Doğru cilt bakım ve yüz temizleme ürününü seçebilmeniz için öncelikli olarak cilt tipinizin belirlenmesi gerekiyor. Sabah uyandığınız zaman yüzünüzü yıkadıktan sonra uygulayacağınız tonik ile cildinizi derinlemesine temizleyerek tüm olumsuz etkilerden arındırabilirsiniz. Yatmadan önce de cildinizi uygun Neutrogena yüz temizleyiciler ile temizleyerek günlük bakımını sağlayabilirsiniz. Temizleme işleminin hemen ardından tonik ve nemlendirici krem uygulaması ile sabaha kadar cildinizin beslenmesini ve nemlenmesini sağlayabilirsiniz. 

Neutrogena'nın en bilinen formüllü ürünü olan el kremleri, birçok farklı seçeneği ile satışa sunuluyor. Parfümlü ya da parfümsüz olarak tercih edebileceğiniz üstün formüllü Neutrogena el kremleri, Norveç ikliminin en sert yanlarına karşı koruma sağlamak amacıyla üretiliyor. Bu sebeple, özellikle kış aylarında cildinizin kuruluktan korunması, çatlama ve yıpranmalarına karşı etkili koruma sağlanması için Neutrogena el ve vücut bakım kremleri önemli işlev sağlıyor. Günlük el bakım kremlerinin yanı sıra, Neutrogena yaşlanma karşıtı kremler de hem nemlendirme hem de cildinizin beslenmesi görevini üstleniyor. 

Ayak bakım ve sağlığı için de Neutrogena ürünleri arasında geniş seçenekler yer alıyor. Vücudunuzun tüm yükünü üstlenen ayaklarınız için etkili bakım sağlayan Neutrogena ayak bakım krem ve losyonları, kurumuş ve hasar görmüş ayaklar için onarıcı bakım sağlıyor. Çatlamış topuk bakımı için özel olarak formüle edilmiş Neutrogena ürünleri, ayaklarınıza pedikür bakımı yapmışcasına, kusursuz bir kozmetik güzellik katkısı sağlıyor. Hızla emilen formülü sayesinde yağlılık hissi bırakmadan, kurumuş, çatlamış ve hatta nasırlaşmış deri üzerinde yüksek nemlilik etkisi hissettiriyor. 

Duş ve banyodan çıktıktan sonra vücudunuzun ihtiyaç duyduğu nemi geri kazanmasına yardımcı olan Neutrogena vücut losyon ve kremleri, hafif formülü ile cildiniz tarafından kolayca emiliyor. Günlük kullanım için de son derece uyumlu olan emilme özelliği sayesinde, giysilerinize bulaşma riski olmadan kullanmak mümkün oluyor. Neutrogena, vücut bakımınız için krem ve losyonların dışında, vücut bakım yağları ile de dikkat çekiyor. Ekstra neme ihtiyaç duyan ciltler için tasarlanmış vücut bakım yağları, nemi vücudunuza hapsederek kesintisiz bir yumuşaklık kazanmasına yardımcı oluyor. 

Norveç böğürtlen özlü Neutrogena ürün serisi, hem vücut bakım losyonları hem de yüz ve dudak bakımı için farklı özellikler taşıyan ürünlerden oluşuyor. Dudak balm ve nemlendiricileri, soğuk havaların etkisiyle çatlayan dudaklarınıza etkili bir bakım desteği sağlıyor. Vücudunuzun bakım ve nemlendirmesi için etkili olan Neutrogena böğürtlen özlü losyonlar, hem hoş kokusuyla kendinizi fresh ve canlı hissetmenize hem de canlandırıcı özelliği ile cildinizin gergin kalmasına yardımcı oluyor. 

Neutrogena ürünlerinin kozmetik serisini oluşturan CC kremler, aynı anda birçok özelliği bir arada bulundurarak cildinize tek seferde birkaç bakımı bir arada sunuyor. Cildinizi nemlendirirken aynı anda renk dengesini eşitleyen ürün, içeriğinde bulunan güneşe karşı koruyucu etkisiyle de cildinizin yaşlanma etkilerinden korunmasını sağlıyor. 3 farklı renk seçeneği ile satışa sunulan Neutrogena CC serisi ürünler, küçük leke ve cilt kusurlarının kapatılmasında önemli rol oynuyor.  

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Neutrogena

1.142 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Satıcı A-Z
  5. İndirimli Ürünler
  6. Sepette Kampanyalı Ürünler
  7. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Hemen Kapında
Başa dön