Cilt sağlığı ve bakımına yönelik, kliniklerde dermotolojik testlerden geçerek hazırlanmış ürünlere, dermokozmetik ürünler denir. Nuxe dermokozmetik markaları, farklı cilt tipi ve endişelerine yönelik çeşitler barındırır.

Kimler Dermokozmetik Ürünlere İhtiyaç Duyar?

  • Güneş lekeleri, cilt skarları ve benzeri cilt sorunlarından yakınan kişiler için leke karşıtı dermokozmetik ürünler geliştirilir.
  • Aşırı hassas, kuru, dertmatitli ya da egzamaya meyilli cilt tipleri, uygun içeriklerle hazırlanmış bir nemlendiriciye ihtiyaç duyarlar.
  • Hücre yenilenmesinin yavaşladığı ileri yaşlarda, yaşlanma karşıtı dermokozmetik ürünler, hücre yenilemesine yardımcı olur.
  • Aşırı yağlı, sivilcelenmeye meyilli ciltler için üretilmiş sebum dengeleyici dermokozmetik ürünler, ihtiyaca yanıt verir.
  • Güneşin zararlı etkilerinden korunmak isteyenler için farklı cilt tiplerine uygun içeriklerle hazırlanan güneş koruyucuları ise ihtiyaç duyulan dermokozmetik ürünleri arasında yer alır.

Nuxe Dermokozmetik Markaları ile Gelen “İçgüdüsel Güzellik”

Laboratuvarlarında yaptıkları bilimsel çalışmalar sayesinde saf bitki özlerinin köklerinden ilham alarak ürettikleri bakım ürünleri ile Nuxe, Fransa menşeili dünyaca ünlü bir kozmetik markasıdır. Yarattığı ikonik kokular ile kültleşen Nuxe dermokozmetik markaları, farklı cilt tipleri için hazırlanmış dermokozmetik seriler yardımıyla, arzuladığınız cilt bakım rutinini yaratmanızı sağlar. Bu seriler arasından dikkat çekici yoğunluğu, yaşlanma karşıtı bakım ürünleri alır. Nuxe anti-aging ürünleri, kırışıklıkların ilk belirmeye başladığı andan derinleşen görünümlerine değin geniş bir alanda cilt bakım skalasına sahiptir. Bunlar arasında cilde enerji veren çok amaçlı kırışıklık bakımı için Crème Prodigieuse Boost serisi, yerleşik mimik çizgilerine savaş açan Merveillance Expert ve yüz ovalliğini geri kazandırmayı hedefleyen Nuxuriance Ultra ve Nuxuriance Gold serilerinin yanı sıra, 30 yaşından itibaren tüm kadınların kırışıklık karşıtı cilt bakım rutininde kullanabileceği Nuxellence yaşlanma karşıtı bakım serisi yer alır.

Nuxe dermokozmetik markaları, cilt lekelerinizin görünümünü hafifletmek üzere tasarlanmış, meşale zencefili içeren Splendieuse serisinin, leke karşıtı krem, göz kremi, maske ve serumu ile oluşturacağınız rutine katkı sağlar. Yanakları kuru, t bölgesi yağlanmaya meyilli karma ciltler için ise günlük kullanıma uygun mikro tanecikli peelingin ardından gözenek sıkılaştırıcı losyon ve nemlendirici uygulaması ile Aquabella serisi, beyaz nilüfer tazeliğini cildinizde yansıtır. Kuru ve hassas ciltlerin yoğun nem ihtiyacını karşılayacak, portakal çiçeği kokusu ve kirliliğe karşı yarattığı kalkan etkisi ile Crème Fraiche serisi, kış mevsiminin yorucu etkilerine karşı akasya balı içeriği ile çok kuru ciltlerin yoğun nemlendirme ihtiyacını giderecek Rêve de Miel Nuxe serisi, Nuxe dermokozmetik markalarına ait cilt bakım ürünleri arasında yer alır.

Pürüzleştirici, arındırıcı ve cilde parlak sağlayan İnsta-Masque peeling serisi ve Nuxe’in farklı aromalar ile desteklediği rahatlatıcı maskeleri, keyifle denemeniz için üretilir. Vücut bakımını es geçmeyen Nuxe Body serisi, en yaygın kozmetik sorunlardan biri olan selülitler için portakal çiçeği esanslarıyla zenginleştirilmiş, banyo ve banyo sonrası peeling, nemlendirici, serum ve sıkılaştırıcı yağ rutini ile temel bakımınızı kolaylaştırır. Yüksek korumalı ve nemlendiricili Nuxe güneş ürünleri, hem yüz, hem vücut koruması ve güneş sonrası bakım ürünleri ile devam eden bronzluğu koruyarak, ışıltılı bir tene sahip olmanızı sağlar.

İkonik bir Nuxe ürünü olan çok amaçlı yağ serisi Huile Prodigieuse, saçlara ve vücuda kattığı ışıltısı ve tende kalıcı ikonik kokusu ile vazgeçilmez Nuxe serilerinden biridir. Nuxe parfüm çeşitleri ise doğal kokuların teninizde uzun saatler kalmasını sağlar. Nuxe Men, erkek bakım serisi, meşe ve gürgen özleri içeriği ile baştan sona bakımın tüm adımlarını size sağlayan bir çeşitliliğe sahiptir.

Dermokozmetik Ürün Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

  • Ağır ya da kronik cilt sorunlarınıza yönelik yardımcı dermokozmetik ürün seçimlerinde doktorunuza danışmanız önemlidir. Dermokozmetik ürünler, ilaç değildir.
  • Alerjik reaksiyonların önüne geçebilmeniz için kullanacağınız ürünü önce vücudunuzda küçük bir bölgede deneyerek bir gün süreyle beklemeniz, ürünün yan etkilerinin olup olmadığını farketmenizi sağlar.
  • Soruna yönelik dermokozmetik ürün seçimi, var olan cilt probleminizin yanlış ürünler kullanarak çok daha kötüleşmesinin önüne geçer.
  • Dermokozmetik ürünün, paket üzerinde belirtilen son kullanma tarihine göre kullanımı, üründen maksimum faydayı almanızı sağlar.
  • Cilt sağlığına uygunluğu yapılan testlerce kanıtlanmış, sertifikalı dermokozmetik ürünlerin seçimi, dikkat etmenizi gerektiren bir diğer husustur.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Nuxe Dermokozmetik Markaları

148 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Toplam 24 / 148 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/32000005/80620010/nuxe