Pazar Arabaları

Pazar arabaları günlük yaşamın her alanında tercih edilebilen ürünlerdir. Genellikle alışverişlerde ve gündelik ürün tedariğinde kullanılan pazar arabalarının farklı çeşit ve modelleri bulunur. Üretilen malzemeye, taşıma kapasitesine ve içerik özelliklerine göre değişen bu tip ürünler, hem ev hanımları hem de aileler tarafından sıklıkla kullanılır. Birden fazla ürünün güvenilir bir biçimde saklanmasını sağlayan pazar arabalarının en önemli özelliklerinden biri de olumsuz hava koşullarında yiyecek ve içeceklerin korunmasını sağlamaktır. Farklı desenleri ve renkleri bulunan pazar arabası dayanıklı tekerlekleriyle uzun süreli kullanıma ve ses yapmadan sürülebilme olanağına da sahiptir. Geniş kapasitesi ile pek çok eşyanın aynı anda muhafaza edilebilmesini sağlayan ürün, ev içerisinde de fazla yer kaplamadan konumlandırılabilir.

Ses Yapmayan Silikon Tekerlekli Pazar Arabası

Pazar arabalarının ses yapmaması kullanım açısından büyük avantaj sağlar. Bu özelliğiyle üretilen pek çok ürün tüketicilerin beklentilerini karşılar. Genellikle silikon tekerlekleri sayesinde ses yapmayan pazar arabası uzun süre kullanılabilen, dayanıklı bir üründür. Farklı taşıma kapasitesi ile gıda, hijyen ürünleri, et ve süt ürünleri gibi pek çok ürünün elde taşınma derdini ortadan kaldırır. Pazar arabalarının gündelik hayatta kullanımı sayesinde alışverişler daha keyifli bir hale gelir. Sırt ve kol ağrılarının önüne geçen pazar arabası fiyatları ile de tüketicilerin bütçelerine uygun tutarlar içerir. Ön kısmında yer alan klipsi ile ürünlerin araba içerisine koyulduktan sonra kapatılması mümkündür. Bu sayede içerisindeki ürünlerin kırılması, dökülmesi veya düşmesi riskinin önüne geçilir.Silikon tekerlekleriyle mevcut taşıma kapasitesi dahilindeki ürünlerin güvenli bir biçimde korunması sağlayan ürünler katlanır, oturaklı, telli, elektrikli, portatif, rulmanlı pazar arabası gibi oldukça geniş bir yelpazede tüketiciye sunulur. Yol üzerindeki taş, çakıl, yağmur birikintisi vb. engeller karşısında denge mekanizması bozulmadan kullanılabilen arabalar evlerde güvenle saklanabilir. Her ihtiyaca yönelik pazar arabası çeşitlerinin yer aldığı ev gereçleri içerisinde çanta halinde satılan modeller de bulunur. Alışverişe giderken önemli bir ihtiyaç haline gelen pazar arabası çantası da kolay bir kullanıma ve ergonomik bir dizayna sahiptir. Çanta şeklindeki görünümü ve alt kısmında yer alan tekerlekleri ile ister sürülerek ister kola asılarak kullanılabilen ürünler katlanarak da kullanılabilir. Bu sayede yerden tasarruf edilebildiği gibi dışarıda daha rahat bir biçimde yürümek mümkün olur.Alışveriş ihtiyaçlarını tamamlarken kullanılan ürünlerde aranan en önemli özelliklerinden biri olan dayanıklılık 3,4,6 tekerlekli pazar arabası ile olanaklı hale gelir. Taşıma kapasitesine göre artan tekerlek sayısı büyük çaplı alışverişlerde avantaj sağlar. Gıdaların dökülmesini veya ezilmesini ortadan kaldıran ürünler aynı anda pek çok eşyanın korunaklı bir biçimde muhafaza edilmesinden sorumludur. Bu önemli özellikleri kadar renkleri ve desenleriyle de dikkat çeken pazar arabaları çekme veya itme şeklinde hareket eder. Taşıma sırasında yolda karşılaşılabilecek taş ve çakıl gibi engeller ürünlerin düşmesine ya da kırılmasına neden olmaz. Ancak her ürünün taşınması için pazar arabası içerisine doğru bir biçimde yerleştirilmesi önerilir.

Alışverişler İçin Büyük Boy Pazar Arabası

Aylık veya haftalık alışverişlerde sık tercih edilen ürünlerden biri de büyük boy pazar arabasıdır. Geniş taşıma kapasitesi, sağlam ve hacimli tekerlekleri ile kalabalık aileler için oldukça uygun bir ürün olan model, pazar arabası tavsiye seçenekleri arasında ön plana çıkan bir modeldir. Pazarda dolaşırken veya reyonlar arasında gezinirken pek çok ürünü tek seferde taşıyabilmek isteyenlere de büyük kolaylık sağlayan büyük boy pazar arabası ile alışverişe ayrılan süre kısalır. Özellikle büyük alışveriş marketlerinde toplu alımlar için avantaj sağlayan ürün, yüksek yerlerden inip çıkma sırasında da dayanıklı bir yapıya sahiptir. Tekerleklerinin iyi bir malzemeden üretilmesi ile pazar arabası modelleri için uzun süreli kullanım mümkün hale gelir. Ürünlerin küçük poşetlere yerleştirilmesi yerine tek bir alanda toplanması ev hanımlarının da alışverişlerine kolaylık kazandırır.Genellikle büyük pazar arabası ile yapılmış alışverişlerin sonrasında ürünlerin unutulması probleminin ya da ağırlıktan dolayı taşınma engelinin de önüne geçilir. Özellikle gideceği pazar alanı mevcut konumundan uzak olan kişiler için pazar arabaları ideal bir ihtiyaç ürünüdür. Alışverişlerin poşetlerle yapılması ve sırt / kol gibi bölgelerde taşınması çoğu zaman yükün daha da çok ağırlaşmasına neden olur. Bu nedenle ithal pazar arabası ile gün sonunda ağrı, yorgunluk vb. olumsuzlukların önüne de geçilebilir. Yalnızca kolla itme veya çekme şeklinde kullanımı mümkün olan pazar arabaları katlanarak da kullanılabilir. Gündelik alışverişlerin yanı sıra kapsamlı giyim alışverişlerinin de büyük boy pazar arabaları ile yapılması zamandan tasarrufu da mümkün hale getirir.Ailelerin pazara giderken sıklıkla yanlarına aldığı kaliteli pazar arabası uzun süreli kullanım avantajı barındırır. Tekerleklerinden dolayı kullanıcılarını yarı yolda bırakmayan ürünler, olumsuz hava koşullarında da gıda, hijyen, giyim vb. ihtiyaçların korunmasını sağlar. Poşetlerin taşıyabileceği kapasitenin çok daha fazlasını taşıyabilen demir, çelik, metal, bez, hasır, plastik pazar arabası farklı materyallerde üretilir. Ürünün yapımında kullanılan bu tip materyaller ile kullanım ömrü arttırabilir. Paketli gıdaların belirli bir ağırlığa ulaşması çoğu zaman yol sırasında yorulmaya ve taşıma güçlüğüne neden olur. Bu nedenle ürünlerin tek bir alanda toplanıp el ile çekilerek taşınması bel ve omurilik sağlığının da korunması sağlar. Özellikle ileri yaşlarda pazar alışverişlerinin tamamlanması için pazar el arabası kullanımı büyük bir ihtiyaca dönüşür.

Alüminyum Katlanır Pazar Arabası

Hafif gövdesi ve katlanabilme özelliğiyle dikkat çeken pazar arabaları, geniş ürün kapasitesi ve su geçirmez kumaşları ile alışverişlerde kolaylık sağlar. Yükseklik ve genişlik ölçüleri kapsamında geniş pazar arabası ihtiyacını gideren ürün derinliğiyle de eşyaların taşınmasına pratik bir nitelik kazandırır. Alüminyumun dayanıklılığı ile uzun yıllar boyunca kullanılabilen pazar arabası, farklı renklere ve desenlere sahiptir. Üzerinde yer alan ip mekanizması ile büzgü şeklindeki kapaklı görünümü ürünlerin yerleşiminden hemen sonra kapatılabilmesi içindir. Sağlam materyallerden üretilen tekerlekleri yolda karşılaşılabilecek engellerin, kaldırımdan indirme ve çıkarma sırasında ürünlerin düşmesinin veya kırılmasının önüne geçer. Pek çok ürünün aynı anda içerisinde saklanmasını sağlayan ürün, küçük pazar arabası beklentisinin önüne geçerek kullanıcıların alışverişlerinde büyük kolaylık sağlar.Katlanır pazar arabaları evlerde her alanda barındırılabilen ürünlerdir. Kapı veya merdiven arkasında minimum seviyede yer kaplayan ürün pazar arabası al amaçlı yapılan araştırmalarda sıklıkla tercih edilen ev gereçlerinin başında gelir. Hem büyük hem küçük alışverişlerde tercih edilebilen, poşet taşıma derdini ortadan kaldıran alüminyum pazar arabası ile alışveriş sonrasında da ürünlerin yerleştirilmesi daha kolay bir hal alır. Birden fazla poşetten çıkacak ürünler yerine tek bir pazar arabası içerisinden çıkarılan ürünler pratik bir biçimde ilgili alanlara yerleştirilebilir. Özellikle ezilme riski bulunan meyve ve sebzelerin pazar arabası içerisinde doğru biçimde yerleştirilmesi gıdaların korunmasını sağlar. Bu amaçla “Pazar arabası ne kadar?” sorusunu soran kullanıcılar için farklı nitelik özelliklerine sahip, birbirinden farklı fiyatlandırmalar içeren ürünler bulmak mümkündür. Pazar arabalarının dayanıklı bir yapıya sahip olması ev hanımlarının da önceliklerinden biridir. Yol sırasında ürünün tekerleğinin kırılması veya kumaşının su geçirebilir olması içerisindeki gıdaların veya ihtiyaç ürünlerinin yapısında bozulmaya neden olabilir. Bu gibi bir durum hem maddi hem de manevi anlamda istenmeyen sonuçlar doğurur. Bu nedenle mini pazar arabası kullanan tüketicilerin de tercih edeceği ürünün malzemesine ve kullanım alanına göre bir ürün almasına dikkat etmesi gerekir. Alışveriş poşetlerinde olduğu gibi çabuk yırtılabilme veya delinebilme özelliği pazar arabalarında karşılaşılabilen bir durum değildir. Aynı zamanda birbiri üzerine yerleştirilen pek çok ürün arabalarda güvenle saklanabilir ve ilgili konuma taşınabilir. Bu gibi özellikleri nedeniyle tercih edilen pazar arabaları alışverişlerin daha hızlı ve güvenilir bir biçimde yapılmasını da olanaklı hale getirir.

Kolay Taşınabilir Pazar Arabası

Pazarda alışveriş sırasında ağırlık nedeniyle yürümede zorlanma, ihtiyaçların tamamını almada güçlü çekme gibi durumlarla karşılaşılması olasıdır. Bu gibi bir durum hem alışveriş yükünün hem de ihtiyaç listesinin yarıda kalması demektir. Pazar arabası çeşitleri arasında sık tercih edilen bir ürün olan akülü pazar arabası ile istenilen lokasyona ulaşmak kolaylaşır. Akülü olması nedeniyle özel bir güç ihtiyacı duyulmaksızın eşyaların taşınması sağlayan ürün, dayanıklı bir gövdeye ve pratik bir kullanıma sahiptir. Bu durum pek çok kullanıcının pazar arabası satın al araması yaparken önemsediği bir kriterdir. Özellikle pazara ulaşımı zor olan veya tahmin ettiği ürün sayısından fazla ürünü taşıyan ev hanımları, akülü pazar arabası ile alışverişlerini kısa sürede tamamlayarak eve dönebilir.Pazar arabaları büyük market alışverişlerinde de tercih edilen ürünlerdir. Kullanıcılar tarafından pazar arabası yorumları içerisinden en uygun modellere göz atılarak ürün ihtiyacı karşılanır. Kapasitesi, dayanıklılığı, ergonomik yapısı ve şık dizaynı ile dikkat çeken pazar arabalarının katlanabilir modelleri de bulunur. Birden fazla tekerleği olması sayesinde kaldırım, tümsek ve yokuşlarda rahat kullanılabilen pazar arabası çeşitleri her bütçenin ve zevkin ihtiyacına göre üretilir. Telli pazar arabası, merdiven çıkabilen pazar arabası, üç teker pazar arabası gibi birbirinden farklı çeşitlerin yer aldığı ürünler yaz-kış kullanım kolaylığına sahiptir. Pazar arabaları dışında pazar çantası çeşitleri de ev hanımlarının son zamanlarda sıklıkla kullandığı yardımcı ürünlerden biri olarak bilinir.Pazar arabasının üzerinde yer alan çanta genellikle dikdörtgen ve uzun şekilde üretilir. Renkli desenler ve parlak renklerin yanı sıra sade fakat şık tasarımlar da bulunur. Özellikle tekerlekli, katlanabilir, bölmeli pazar çantası arayan kişiler için günümüzde pek çok opsiyon vardır. Tutacak yerleri el terlemesi yapmayan, ilgili alandan çekilerek kullanılan pazar arabalarını kaldırımlardan indirmek ve çıkarmak da kolaydır. Kol yükünü minimalize eden hasır, plastik, file, naylon, bez, keten pazar çantası da benzer amaçlı kullanılan alışveriş ürünleridir. Poşetlere göre çok daha fazla gıdanın içerisinde muhafaza edilmesinden sorumlu olan bu tip ihtiyaç ürünleri ile alışverişler daha konforlu ve güvenilir hale gelir. Sağlam ve esnek yapısıyla özellikle market alışverişlerinde tercih edilen hasır pazar çantaları uzun yıllar kullanılabilen ürünlerdir.

Çok Amaçlı Pazar Çantası

Katlanabilir özellikli pazar çantaları hem seyahatlerde hem de gündelik yaşamın her alanında alışveriş ihtiyacını karşılar. Pazar, çarşı, market vb. alanlarda hem çanta hem de pazar arabası olarak kullanılan ürünler su geçirmez materyalden üretilir. Kısa sürede pazar arabasına dönüşerek zamandan tasarruf sağlayan ürün, pazar çantası fiyatları kapsamında uygun satın alım opsiyonlarına sahiptir. Kompakt ve zarif tasarımı, kolay temizlenebilme özelliği, ergonomik yapısı ve rahat kullanımı ile piknik ve kamp alanlarına da taşınabilen ürün cüzdan şeklinde elde de taşınabilir. Ürünü kullanmadığınız anlarda evinizin dilediğiniz alanında güvenle saklayabilir ve yeni bir kullanım için bulunduğu alandan çıkarabilirsiniz. Özellikle pazar çantası modelleri içerisinde birden fazla amaca hizmet eden ürünleri tercih eden ev hanımları için ideal bir modeldir.Pazar çantalarının tekerlekli olması ürünleri taşırken alışveriş sırasında büyük kolaylık sağlar. Kalabalık pazar sokaklarında, tümsek ve çukurlarda, market alışverişlerinde önemli bir ihtiyaç ürünü haline gelen büyük pazar çantası ile ev eksikleri tamamlanır. Başta ev hanımları olmak üzere pek çok aile üyesinin taşıması için uygun bir ürün olma özelliğine sahip pazar çantaları kola asılarak veya elde tutularak kullanılabilir. Olumsuz bir hava koşulunda su geçirmemesi, tercih edilecek zamana ve içerisine yerleştirilecek ürüne göre pazar arabasına dönüştürülebilmesi ile dikkat çeken pazar arabası bagajda saklanarak tatillere de taşınabilir. Farklı modeller arayanlar için pazar çantası örgü halindeki tasarımlar da sokak stiline uygun bir tarz yaratıyor. Özellikle bohem tarzlardan hoşlananlar için örgülerin şıklığı ve ürün taşımadaki dayanıklılığı dikkat çeker.Pazar çantalarının sık kullanıldığı ürünlerden biri de kişisel ihtiyaç ürünleridir. Özellikle arkadaşlarla buluşma, piknik, sinema etkinliği gibi durumlarda kişisel ürünlerin güvenle saklanabilmesi nedeniyle pazar el çantası kullanımını tercih eden pek çok kişi vardır. Bu tip pratik pazar çantası modelleri hem elde taşınabilen boyutları hem de kolay kullanımlarıyla dikkat çeker. Defter, kitap, makyaj çantası, cüzdan vb. ürünleri içerisinde taşıyabilen ve su geçirmeyen ürünler katlandığında ergonomik bir tarza sahip olur. Çiçek desenli, sade, pötikareli, düz gibi bir çok pazar çantası çeşidi ihtiyaç halinde yapılan alışverişlerde ve gündelik aktivitelerde tercih edilen yardımcı ekipmanların başında gelir. Marketlerde fazla ürün alımı nedeniyle yol sırasında ağırlığın maksimum seviyeye çıkması pazar çantası satın al araması yapılmasının önemli nedenlerinden biridir.

Kalın Telli Pazar Arabası

Pazar arabalarının kalın telli olarak üretilmesi uzun süre dayanıklı olmasını ve içerisindeki ürünlerin güvenle muhafaza edilmesini kolaylaştırır. Çanta genişliği büyük alışverişler için uygun olan modelin yerden yüksekliği kaldırım ve çukur gibi alanların ölçüleri düşünülerek tasarlanır. Özel tasarım tekerlekleriyle alışverişlerde kolaylık sağlayan ürün küçük pazar çantası yerine daha kapsamlı tasarımlar arayanların öncelikli tercihidir. Üzerinde yer alan çizgileri, kolay taşınabilir olması ve sağlam gövdesiyle dikkat çeken kalın telli pazar arabası darbelere ve ağırlığı fazla olan ürünlere karşı dayanıklıdır. Market alışverişlerine pratik bir nitelik kazandıran ürün, ön kısmında yer alan demiri üzerinden çekilerek veya itilerek kullanılır.Markete gitmeden önce pazar çantası al araması ile farklı ürün seçeneklerine göz atan tüketicilere seslenen birçok model bulunur. Bu modeller hem kullanıcıların göz zevkine hitap eder hem de alışverişlerin daha kısa sürede tamamlanmasını sağlar. Genellikle kalabalık ailelerin, ev hanımlarının ve yaşlıların tercihi olan pazar arabaları her kişinin kullanabileceği, dayanıklı ürünlerdir. Bu amaçla “Pazar çantası nerede satılır?” sorusunu soran kişilerin bulabileceği pek çok ürün çeşidi vardır. Sağlam gövdesi, iki veya daha fazla tekerleği bir arada barındıran yapısı ve ihtiyaca göre dizayn edilmiş kapasite özelliğiyle her bütçe için farklı bir model bulmak mümkündür. Kullanım amacı göz önüne alınarak pazar çantası ölçüleri farklı yükseklik ve genişlik değerleri barındırır.

1) Pazar arabası çeşitleri nelerdir? Kullanım amacına göre metal, bez, çelik, plastik, hasır gibi birçok pazar çantası çeşidi bulunur.2) Pazar arabası su geçirir mi? Tercih edilecek modele ve ürün özelliğine göre değişkenlik gösterir. Pek çok model su geçirmez özelliğe sahiptir.3) Pazar çantaları katlanabilir mi?Birçok model katlanabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede alışverişlerde rahatlıkla kullanılarak istenilen alanlara taşınabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pazar Arabası Fiyatları

17 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 17 / 17 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?