Physicians Formula, tarihi 1937'ye uzanan neredeyse 100 yıllık cilt bakım ve kozmetik ürünleri markasıdır. Alerjenist Dr. Frank Crandall tarafından California'da kurulan marka, ünlü bilim insanının eşi Edith Crandall'a duyduğu aşkın ilanıdır. Lupus adlı hastalığa sahip olan ve uzun zamandır hassas cildi nedeniyle makyaj yapamayan eşi için ürünler tasarlamaya başlayan Crandall, dünya kadınlarına armağan olacak bir firmaya imza atmıştır. Dr. Crandall'ın deyimi ile "sağlıklı güzellik" hedefini gözeten Physicians Formula, kadınların her gün karşılaştıkları cilt problemlerini sağlıkla çözer. Yalnızca kamufle etmeyen; aynı zamanda tedavide rol üstlenen, hassas ciltlere ve alerjen bünyelere uygun makyaj ürünlerini hayal olmaktan çıkaran marka, yenilikçi ürünleri ile kozmetik dünyasında devrim yaratmıştır. Dermatologlar tarafından onaylanan, hipoalerjenik ciltlere ve hatta gözlere uygun olan Physicians Formula ürünleri, kozmetikten ziyade bilim harikasıdır. Sağlık ile çekicilik arasında yıllarca seçim yapmaya zorlanan kadınlara yeni bir seçenek daha olduğunu gösteren firma, dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca kadının tercihidir. 

Yenilikçi ürünleri sayesinde onlarca patente sahip olan Physicians Formula, ilkler ile adını dermokozmetik tarihine yazdırmıştır. İlk hipoalerjenik, parfüm içermeyen, zararlı kimyasallardan arındırılmış cilt ürünlerini piyasaya süren Dr. Crandall, kozmetik sektöründe yaygın kullanılan 130'u aşkın zararlı içeriği formülünden çıkararak fark yaratmıştır. Dermatolog, göz doktoru ve plastik cerrahlar tarafından da önerilen temiz içerikli, yüksek kaliteli Physicians Formula ürünleri, cildini seven tüm kadınların gözdesidir. Amerikan kozmetik pazarının lider markalarından olan firma, özgün ürünleri ile birçok kadının vazgeçilmezidir. Her gün makyaj yapan, hassas cildini korumak isteyen ve sağlığını gözetenlerin sevgilisidir. 1937 yılında ilk SPF 15 koruması içeren makyaj ürünleri, 1994'te ilk renk eşitleyici cilt makyajı ürünleri, 1997'de ilk çok renkli pudralar, 2005'te ilk mineral makyaj serisi, 2008'de %100 organik sertifikalı ilk makyaj malzemeleri, 2011'de ilk enerji artıran renkli ürünler, 2012'de PH seviyesi ile renk tonunu yakalayan ilk seriler ve 10 yaş genç gösteren dermokozmetik harikası renkli kozmetikler, 2013'te 10 farklı işlevi bir arada bulunduran BB serisi, 2014'te organik içerikli CC makyaj malzemeleri ve 2015'te argan destekli makyaj serisi ve ilk kirpik dönüşümü sağlayan göz kiti Physicians Formula etiketi ile piyasaya sürülmüştür. 

Diğer dermokozmetik firmalarının aksine Physicians Formula makyaj ürünleri, son derece renkli ve eğlenceli paketlerle sunulur. Kalitesine güvenen ve iyi içeriğin eğlenceli paketlerle de sunulabileceğini kozmetik dünyasına ispat eden marka, yenilikçi vizyonu ile birçok markaya örnek teşkil eder. 2012 yılında dünya kozmetik devi Marktwins bünyesine geçen şirket, kalitesinden ödün vermeden kadınlara hizmet etmeye devam etmektedir. Pek çok ülkede olduğu gibi Türkiye'de de seçkin kozmetik mağazalarında kullanıcılarla buluşan Physicians Formula, Amerika'nın bir numaralı bronzer markasıdır. Mineralli ürünleri ile Amerika kıtasında zirveye oturan marka, doğal görünümlü ve organik maskarası ile Amerika'nın bir numaralı organik makyaj ürünü unvanını almıştır. Physicians Formula fiyatları, ürünlerin kalitesi ile kıyaslandığında oldukça ulaşılabilirdir. Yüksek kaliteyi makul fiyatlara sunan firma; glutensiz, hipoalerjenik ve dermatolog onaylı ürünleri ile cilt hastalıkları yaşayan, hassas ve alerjenik cilde sahip olan kişilerin en iyi opsiyonudur. Physicians Formula göz farları, maskaraları, kalem ve eyeliner ürünleri, lens kullanan ve hassas göz sahibi kullanıcılar için güvenlidir. 

Physicians Formula makyaj ürünleri, cildinizi korur; renklendirirken sağlığınızı gözetir. Makyajın cilde zararlı olduğu tabusunu yerle bir eden Physicians Formula markası sayesinde hassas cildinize makyaj yaparken aynı zamanda özenle bakım yapmanın keyfini sürebilirsiniz. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Physicians Formula

98 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Satıcı A-Z
  5. Kelime Filtresi
Yarın KapındaYarın Kapında ürünlerini görmek için konumunu seç.
Konum:
seçilmedi
Başa dön