Profilo Beyaz Eşya Markaları

Solo, dikey ve ankastre kullanım şekilli ürün alternatifleri bulunan Profilo, beyaz eşya markaları arasında zengin model çeşitliliğiyle öne çıkıyor. Markanın ürün yelpazesinde yemek pişirmekten mutfak havalandırmasına, dondurulmuş gıda çözdürmekten kıyafet kurutmaya kadar birçok farklı amaca yönelik beyaz eşya modelleri bulunuyor. Fonksiyonel özellikleri sayesinde kullanıcıların çok amaçlı faydalanabildiği modeller, zaman ve enerji tasarrufu sağlıyor. Estetik tasarımlarıyla da beğeni kazanan Profilo beyaz eşya çeşitleri, şıklığa özen gösteren kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Üstün Profilo Teknolojisiyle Üretilmiş Beyaz Eşya Modelleri

 • Profilo beyaz eşya ürün grubu içerisinde buzdolapları, ocaklar, davlumbazlar, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırınlar, ankastre setler, derin dondurucular, su sebili, kurutma makineleri ve mikrodalga fırınlar yer alıyor.
 • Program seçenekleri ve enerji tasarruf özellikleri sayesinde kullanıcılar, Profilo beyaz eşya modellerini farklı devir, hız ve sürelerde çalıştırma olanağı elde ediyor.
 • Kullanıcılar, markanın çamaşır makinesi modelleri arasından boyut, renk, devir hızı, yıkama kapasitesi ve enerji sınıfının yanı sıra ön yıkama, hızlı yıkama ve zaman erteleme gibi özelliklere göre de ürün seçimi yapabiliyor.
 • Kumaş türüne özel kurutma yapan ve kırışıklık oluşmasını engelleyen Profilo kurutma makineleri, nemli çamaşırların hızlı biçimde kurutularak kullanıma hazır duruma gelmesini sağlıyor.
 • Tek seferde 12 kişilik yemek takımı yıkama kapasitesine sahip olan ve 4 ile 6 arasında değişen program seçeneği bulunan bulaşık makinesi modelleri, hızlı ve etkili bulaşık temizliği için çözüm sunuyor.
 • Zengin Profilo ocak çeşitleri içerisinde elektrikli ya da gazlı, paslanmaz çelik, emaye, metal veya cam yüzeyli model seçenekleri bulunuyor.

Ocak, Fırın ve Davlumbazlı Ankastre Setler

Ocak, fırın ve davlumbaz modellerinden meydana gelen Profilo ankastre setler, kullanıcılara konforlu yemek ve tatlı pişirme anları yaşatıyor. Fırın ve ocaklar, ısı ve zaman ayarı seçenekleri sayesinde tariflerin ideal biçimde pişirilmesini mümkün kılıyor. Davlumbazlar, sağladıkları hava sirkülasyonuyla yemek kokularının mutfağa ve diğer alanlara hakim olmasını engelliyor. İhtiyaç duyulabilecek tüm ayrıntılar düşünülerek tasarlanan ankastre setler, mutfakların kusursuz hale getirilmesine yardımcı oluyor.

Mutfaklara Konfor ve Kolaylık Getiren Ürünler

 • Cihaz tipi, cihaz şekli ve hava debisi bakımından alternatiflerle sunulan Profilo davlumbaz çeşitleri, mutfak havalandırması yaparak yemek kokularının çevreye yayılmasının önüne geçiyor.
 • Markanın ankastre ve solo fırın ve mikrodalga fırın çeşitleri, kullanıcılara boyut, hacim, renk, enerji sınıfı ve ocak tipi bakımından model seçenekleriyle sunuluyor.
 • Profilo su sebili modelleri, kullanıcılara servise hazır şekilde ılık ve soğuk su depolama olanağı sağlıyor.
 • Gıda stoklamak için cazip bir alternatif olan derin dondurucu çeşitleri, meyve, sebze, et ve hazır gıda çeşitlerinin dondurularak uzun vadeli biçimde saklanması amacıyla kullanılıyor.
 • Dijital veya mekanik kontrol panelli, çift kapılı ya da kombi tip olarak dizayn edilen Profilo buzdolaplarının hacim ve enerji sınıfı bakımından da model alternatifleri bulunuyor.

Soru 1: Profilo beyaz eşya modelleri arasından seçim yapılırken dikkat edilmesi gereken ayrıntılar nelerdir?

Cevap 1: Kullanıcıların Profilo beyaz eşya modelleri arasından seçim yaparken gereksinimlerini karşılayacak teknik özelliklere sahip ve kişisel zevklerine uygun ürün alternatiflerine yönelmeleri öneriliyor.

Soru 2: Profilo beyaz eşya modellerinin kurulum işlemleri kim tarafından yapılmaktadır?

Cevap 2: Teknik servis güvencesiyle kullanıcılara sunulan Profilo beyaz eşya modellerinin montaj, kurulum ve ilk çalıştırma işlemleri, yetkili teknik personel tarafından gerçekleştirilmektedir.

Soru 3: Enerji sınıfı bakımından Profilo beyaz eşya model seçenekleri nelerdir?

Cevap 3: Profilo beyaz eşyalar, kullanıcılara A, A+, A++ ve A+++ enerji sınıfı model alternatifleriyle sunuluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Profilo Beyaz Eşya Markaları

300 ürün listeleniyor
Beyaz Eşya / Mutfak
Beyaz Eşya / Mutfak
Beyaz Eşya & Ankastre
Beyaz Eşya & Ankastre
Ankastre Setler
Ankastre Setler
Aspiratörler
Aspiratörler
Bulaşık Makineleri
Bulaşık Makineleri
Buzdolapları
Buzdolapları
Çamaşır Makineleri
Çamaşır Makineleri
Davlumbazlar
Davlumbazlar
Derin Dondurucular
Derin Dondurucular
Fırınlar
Fırınlar
Mikrodalga Fırınlar
Mikrodalga Fırınlar
Kurutma Makineleri
Kurutma Makineleri
Ocaklar
Ocaklar
Su Sebili
Su Sebili
Beyaz Eşya Yedek Parçaları
Beyaz Eşya Yedek Parçaları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Güvenle Kapında
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 300 ürün
DSACategoryId/2147483637/235604/profilo