Profilo Çamaşır Makinesi

Teknolojinin gelişmesinden nasibini alan beyaz eşyalardan çamaşır makineleri performansları, kaliteleri, özellikleri gibi faktörlerden kaynaklı olarak birbirinden ayrılmaktadır. Profilo çamaşır makinesi modelleri de kendi içlerinde farklı fonksiyonlara sahip olsalar da kullanıcılara çözüm odaklı ve etkili sonuçlar ortaya koyacak şekilde performans sergilemektedir. Otomatik çalışan çamaşır makinelerinin çalışması için bir su kaynağına bağlı olmaları, deterjan ve çamaşır eklenmesi ve belirlenmiş bir yıkama programı seçilmiş olması yeterli olmaktadır. Ertelemeli yıkama seçeneği ile daha önceden belirlediğiniz bir zaman diliminde yıkama döngüsü devreye girerek, kusursuz yıkama gerçekleştirilmektedir. Altı ile otuz altı saat arasında bir seçim yapma şansı tanıyan ertelemeli yıkama teknolojisi sayesinde işiniz için ayırdığınız zaman dilimi içeresinde yıkama başlamaktadır. Siz eve geldiğinizde çamaşırlarınız yıkanmış ve kurutmaya hazır bir şekilde beklemektedir. Bunun haricinde genel olarak basit ve çözülebilir bir çalışma sistemine sahip olan makineler, kontrol panellerinde az sayıda tuş ile basit kullanım sunmaktadırlar. Dört ya da beş programa sahip olan modeller olduğu gibi işlevsel bir şekilde yıkama – durulama – sıkma döngüsünde çalışan modellerden yana seçim yaparak da Profilo desteğiyle çamaşırlarınızı yıkama imkânı elde edebilmektesiniz.

Profilo çamaşır makinesi yorumları sayesinde fikir edinen kullanıcılar, kontrol panelinin pratikliği ile tek hamlede çamaşırlarını yıkayabilecekleri bilgisini edinebilmektedirler. Böylece satın alım aşamasında, su çıkış borusu ve tahliye hortumu konumuna da dikkat edilerek istenen fonksiyona sahip bir modelden yana tercih yapabilmektesiniz. Çamaşır makinesi kadar, makinenin nerede konumlanacağı da önemli olmaktadır. Buna göre dikkat edilen hususlara göre seçim yapmak da zorlayıcı bir aşama olmamaktadır. Sıkma hızı ve oranı ile seçilen makineler, yıkama işlemini her defasında aynı yüksek kalitede gerçekleştirmektedir. Böylece her yıkamada aynı verimli sonuca ulaşmak da mümkün olmaktadır.

Profilo Çamaşır Makinesi Modelleriyle Kıyafetleriniz Her Zaman Temiz

Çamaşır makinelerinin yıllık olarak giderleri hesaba katıldığı zaman tasarruflu ve ekonomik sonuçlar ile karşılaşmak çoğu zaman mümkün olmamaktadır. Ancak Profilo çamaşır makineleri, enerji tasarrufu sağlama açısından gösterdiği özenli çalışma sayesinde hane bütçesine katkıda bulunmaktadır. Yeni nesil teknolojisinin sahip olduğu modeller, elde edilen tasarruf olanağı sayesinde sürekliliği kesintiye uğramayan yıkamaların önünü açmaktadır. Doğru seçim yapılan model ile birlikte yıkıma stilinize de karşılık bulmaktasınız. Yenilikçi önden yüklemeli makineler, sıkma süresini ayarlayabilen dönme hızı sayesinde yıkama süresini de kısa tutmaktadır. Böylece acil durumlarda temiz kıyafetlere ulaşılmaktadır. Narin ve özel yıkama programı gerektiren kıyafetler için devinme hareketi yapan makineler, sıkma işlemini bu şekilde yaparak hiçbir olumsuz durum yaşatmamaktadır. Profilo çamaşır makinesi fiyatları değerlendirildiği zaman da enerji tasarrufu haricinde bütçe dostu olduğu da görülebilmektedir. Dolayısıyla güç tüketimi konusunda, ekonomik su ısıtma seçeneği gibi donanımlar ile minimum oranda elektrik tüketimi gerçekleştirilmektedir. Sizler de makine modelini seçerken, doğru kapasite ve boyut oranlarına dikkat ederek istediğiniz düzeyde verim alma şansı yakalayabilmektesiniz. Doğru kapasitede ürün seçimi yapmak, elektrik açısından tasarruf sağlanmasını sağladığı gibi uzun süreli kullanım açısından da makine ömrünü uzatabilecek etkilerde bulunmaktadır.

Değerlendirildiğinde Profilo çamaşır makinesi 7 kg her yıkamada yarı kapasitedeki makineye oranla daha çok elektrik yaksa da daha seyrek çalıştırıldığı için hem daha uzun ömürlü bir kullanım sağlama yönünde hem de enerji tasarrufu sağlamada daha ekonomik olmaktadır. Evlerdeki kişi sayısına göre ve yıkama sıklığına göre tercih edilecek modeller arasında kapasite oldukça belirleyici unsur olmaktadır. Yüksek kapasiteye sahip olanlar, bu açıdan her zaman doğru bir seçim olacağı anlamanı taşımamaktadır. Buna istinaden karar aşamasında birden fazla faktör göz önünde bulundurularak, en doğru ürüne yönelmek mantıklı olmaktadır. Kapasite kişi sayısına göre ve döngü başına yük gibi faktörlere göre belirlenmektedir. Kişi sayısı bir veya iki olan hanelerde ise Profile 5 kg çamaşır makinesi ideal bir kullanım sunmaktadır. Uluslararası statüde yer alan ve kalitesini, güvenilirliğini kanıtlamış olan markanın üretimini gerçekleştirdiği her model her bütçeye hitap etmektedir. Bütçeye yönelik teknolojik farklılıklar sunmasıyla da adından söz ettiren Profilo, geleneksek detayları geride bırakarak, motorunu daha dayanıklı ve gürültü azaltıcı bir teknolojiyle üretmektedir. Böylece kurulan sistem sayesinde gürültü ve titreşim oranı düşük seviyede seyretmektedir. Yıkama anında çıkan hava kabarcıkları ile de çıkması güç lekeler, bu makineler ile kumaş içerisinden doğrudan çözündürülmektedir.

Kapasitesiyle Hayran Bırakan Profilo Çamaşır Makinelerini Keşfedin

Deterjanın daha hızlı ve kolay çözülmesine destek veren malineler, deterjan konusunda da israf gerçekleştirilmemesine yardımcı olmaktadırlar. Tamburda yer alan oluklar, kıyafetleri su yastığı hamlesinde bulunarak, yıpranmalarına karşı koruma sağlamaktadır. 3D yıkama sistemi teknolojisi de yıkama kalitesini artırıcı etkide bulunmak amacıyla su spreyi kullanmaktadır. Makineler, otomatik denge sistemi ile tutarlı yıkama gerçekleştirmek üzere düzensiz olarak algıladığı kıyafetleri tekrar dağıtarak düzenli hale getirmektedirler. Profilo çamaşır makinesi 8 kg 1000 devir modeli, yıkama süresini kısa tutan hızlı sürüşü sayesinde temiz kıyafetlere ulaşma zamanını erkene çekmektedir. Bu teknolojisinde baloncuk kullanarak, deterjanın daha etkin bir hale gelmesini sağlamakta ve bu şekilde düşük sıcaklıkta dahi verimli sonuçlar alınmasına yardımcı olmaktadırlar. Teknolojik açıdan daha üst ve özellik olarak ortalamanın üzerinde olan modeller, kıyafetlerin kumaşına göre tambur hareketi ayarlama ve değiştirme gibi bir işlevsellik de sunmaktadırlar. Aynı zamanda tüm yıkama işlemlerinde titreşimi ve sesi azaltma konusunda da hassasiyet göstermektedirler. Buna ek olarak motor kalitesi sayesinde enerji ve elektrik tüketimi de düşük oranlarda seyretmektedir. Makine modellerinde yer alan katalitik ıslatma mekanizması da ileri teknolojisini kıyafetler üzerinde sergilemektedir. Konsantre deterjana batırılması sağlanan kıyafetler üzerindeki çıkması güç olan tüm lekeler, bu teknolojiye karşı yenik düşerek giysilerin her zaman yeni ve temiz görünüme kavuşmasına imkân tanımaktadır.

Kıyafetlere karşı narin davranan tambur tasarımı, çamaşırların hareket alanını geniş tutması sayesinde kırışıklıkları azaltmakta ve ütüleme ihtiyacını da minimuma indirmektedir. Yük algılama teknolojisiyle, su kullanımı optimize olmaktadır. Bu sayede motordaki sürtünme oranı düşmekte ve dolayısıyla güç tüketimi de azalmaktadır. Ayrıca gürültü düşürücü bir unsur olarak da bu fonksiyon gösterilmektedir. Tüm çamaşır makinesi modelleri, müşterilerin talepleri doğrultusunda kişiselleştirilen özelliklere sahip olmaktadırlar. Tasarımları ile popülerlik kazanan ürünler, kendi skalalarında çalışma hızları ve performansları adlarını duyurmaktadırlar. Paslanmaz çelikten üretilen tamburlar, su yatağı sağlaması ile çamaşırların sürtünme olasılığını düşürmektedir. Ek olarak farklı kıyafet ve çamaşır türlerine uygun olarak pek çok yıkama programı mevcut olarak bulunmaktadır. Bu teknoloji tambur hareketini düşürerek çamaşırları yumuşak bir modda yıkama ve temizleme niteliği kazandırmaktadır. Su sertliğinin 250 ppm olarak ayarlandığı bu makinelerde, su yumuşatıcı ürünlerinin dışında dâhili bir yumuşatma özelliği bulunmaktadır. Bunun haricinde, hava kabarcığı ile yıkama fonksiyonunu geliştirmiş olan makineler, inatçı lekelere karşı savaşmada oldukça etkileyici bir performans sergilemektedirler. Profile çamaşır makinesi 9 kg 1000 devir modeli de yer aldığı kategori içerisinde düşük basınçlı su kaynağı ile yüksek düzeyde performans gerçekleştirebilmektedir. Küresel vana teknolojisinin hâkim olması sayesinde su boşaltımı yapılırken deterjanı tutmakta ve böylece su tüketimini düşürmektedir.

Profilo Çamaşır Makinesi Modellerinin Yüksek Performansına Tanık Olun

Zaman zaman çamaşır yıkama işlemini başlattıktan sonra unuttuğunuz parçalar olabilmektedir. Bu soruna da çözüm geliştiren modeller elbette bulunmaktadır. Yıkama döngüsü başladıktan sonra, akıllı durdurma özelliği ile unuttuklarınızı sonradan ekleyebilmektesiniz. Zamanlama özelliği sayesinde yıkama süreci 24 saate kadar ertelenebilmektedir. Profilo 7 kg çamaşır makinesi de kapasitesi ve hacmi dışında, yapı kalitesiyle ön plana çıkmaktadır. Su kullanımını kontrol altına alan modellerden biri olmasıyla, çamaşır yükünü otomatik algılamakta ve buna göre su harcaması gerçekleştirmektedir. Böylece yıkama hızı %65 oranında azalmaktadır. Yıkama hızının düşük, ancak kalitenin yüksek olması sayesinde az kirli veya çok kirli fark etmeksizin tüm eşyalarınız aynı başarılı sonuçla karşılaşmaktadır. Bunların yanı sıra dâhili akım kontrol özelliği bulunan makineler, güç kaynağı dalgalanmasından kaynaklanabilecek güç kaygına maruz kalmadan istendiği zaman durdurulup yeniden başlatılabilmektedirler. Kendi alanlarında başarısını ve kalitesini kanıtlamış olan çamaşır makineleri, tahrik motorlarının olması ile cihazların verimini artırmakta ve az hareketli parçalarla da az sürtünme gerçekleştirmektedir. Böylece dakikada 1000 devir yapma hızına karşı da paslanmaz çelik tambur, üst düzey sonuçların altına imza atmaktadır.  30 dakikalık hızlı yıkama fonksiyonuna sahip modeller, kıyafetlere zarar vermeyecek şekilde çalışmaktadırlar. Dolayısıyla kısa sürede kıyafetler temiz ve yumuşacık bir şekilde çıkartılmaktadır.

Su sıcaklığını ayarlama fırsatı tanıyan makineler, ekonomik önden yüklemeli modelleriyle günlük kullanımlarda son derece etkili olmaktadır. Hayatı kolaylaştıran etkilerinin olmasına ek olarak pamuklu ve yünlü eşyaların yıkanmasının da içinde bulunduğu 15 farklı program mevcut olarak makineler üzerinde yer almaktadır. Modeller arasında bazıları su enerjisi özelliği barındırmaktadır. 3 ile 10 bar arasında su besleme basıncı yardımıyla çalışabilmektedirler. Hem sıcak hem soğuk ayar dengesi kurarak istenen düzeyde bir ayarlama yapılabilmektedir. Böylece su yıkama seçeneğine sahip olan bir makine edinilmiş olmaktadır. Tam otomatik olan makineler, üstten yüklemeli seçenekleriyle de yıkama kalitesinden ödün vermeden performanslarını ortaya çıkarmaktadırlar. Profilo 10 kg çamaşır makinesi de boyut olarak ideal olan tamburu sayesinde yıkama konusunda kusursuz sonuçlar gerçekleştirmektedir. Ayrıca yenilikçi teknolojiler ile donanmış bir diğer model olan Profilo kurutmalı çamaşır makinesi modelleri, günümüzün temel ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Çamaşırları asma ve kurutma derdinden tamamen kurtaran modeller, yıkama yapmasına ek olarak kıyafetleri kurutma performansıyla da bekleme süresini azaltmaktadır.

Her Ev İçin İdeal Bir Model Sunan Profilo Çamaşır Makineleri

Profilo 9 kg 1000 devir çamaşır makinesi yorumları kısmına bakıldığı zaman ürünün yenilikçi bir teknoloji ile donanmış olduğuna dair çıkarımlarda bulunulmaktadır. Ürün özelliklerine dair doğruluk ve güvenilirliğin görülebildiği yorumlar sayesinde markanın makineleri popülerliğini korumaktadır. Makinelerin kullandığı teknolojilerin başında, deterjan faktörünün çamaşırlara derin bir şekilde işlemesine yardımcı olması gelmektedir. Toplamda 10 farklı leke türünü karşı güçlü bir şekilde çalışma gerçekleştiren ürünler, düşük basınçlı su desteği ile tamburu yarı hızda döndürebilmektedir. Çamaşır yıkama işlemini zahmetten çok keyifli bir forma getirebilmek ve çamaşır doldurma, çıkarma, taşıma kolaylığı edinmek için yıkama kalitesini daimi tutan makinelerden birine yönelmeniz gerekmektedir. Profilo Multiplus çamaşır makinesi da dâhil olmak üzere tüm modeller, deterjanı etkili bir şekilde kullanıp karıştırmaktadır. Bu anlamda enerji tasarrufu gerçekleştirmeye olanağı da tanıyan beyaz eşyalar, otomatik çamaşır suyu ve yumuşatıcı kullanılabilmesi için özel bir bölmeye bünyelerinde yer açmaktadırlar. Kaliteli yapısı ve dikkat çeken tasarımları öne çıkan makineler, içerisinde bulundurduğu çamaşırlar kirliyse, LED gösterge yardımıyla otomatik olarak bilgilendirme yapabilmektedir. Sizler de temizliği başlatma düğmesine basarak, tek hamlede yıkama sürecine geçilmesine yardımcı olabilmektesiniz. Profilo 5 kg çamaşır makinesi ile Profilo 6 kg çamaşır makinesi, tambur boyutları ve hacimleri ile 2-3 kişilik evler için ideal olurken, daha büyük ölçekli modeller geniş aileler için daha uygun olmaktadır.

Makineler, çamaşırları yıkarken yukarı aşağı hareketler gerçekleştirerek eşit dağılım ve karıştırma işlemi gerçekleştirmektedir. Su akışını yukarı yönde sağlayan üç küçük pulsatörü bulunması sayesinde tüm yıkamalarda verimli sonuç alınmaktadır. Ek olarak, kalıcılığı yüksek ve zorlayıcı lekeler için ön yıkama yapma, sonrasında tam yıkmaya geçme özelliği de bulunmaktadır. Birden fazla fonksiyonu ile avantajlı olan makineler, tasarım olarak paslanmaz gövde ve çelik tambura sahip olmaktadır. Çift tahrik teknolojisiyle tambur ve pulsatörü saat yönünün tersinde çalıştırarak daha temiz çamaşırlar sunan ürünler, 10 dakikalık hızlı yıkama fonksiyonu da dâhil, temel yıkama programlarının tümüne sahip olmaktadır. Islatma işlevi ile inatçı lekelere doğrudan nüfus edilmektedir. Başlatma için zamanlama yapılabilen cihazlar 24 saat sonrasına kadar erteleme yapma fırsatı da tanımaktadırlar. Arayüzü sayesinde kullanım açısından kolaylık sunmakta olan ürünler, kompakt tasarımı ve devir dakika dönüş hızının gücü ile tüm kirlerin üstesinden gelmenize yardımcı olmaktadırlar. Çamaşır suyu ve yumuşatıcı yardımıyla eşyalarınızı yıkamayı tercih ediyorsanız, makineler içerisinde bu görev otomatik dağıtıcı yardımıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca yük düzeltici fonksiyonuyla da dengesizlikler giderilerek, kıyafetler herhangi bir zarara uğramasın diye otomatik olarak düzeltme işlemi yıkama anında yapılmaktadır.

İhtiyaçlara ve Beklentilere Cevap Veren Profilo Çamaşır Makinesi Modelleri

Kimileri tek düğmeye basarak çamaşırların kesintisiz bir şekilde çalışmasını tercih ederken, kimileri ise çalışma esnasında kapağı açarak kullanılan su miktarını kontrol altında tutmak istemektedir. Buna karşılık olarak da her iki beklentiyi ve isteği karşılayan modeller bulunmaktadır. Tamamen kişisel olan bu tercihlere uygun modellerden sunan Profilo leke uzmanı çamaşır makinesi, kısa döngü süreleri, düşük gürültü ve titreşim, minimum bakım ihtiyacı gibi olanaklar tanımasıyla da tercih sebebi olmaktadır. Aynı zamanda kapasite seçenekleri de kullanıcıların özellikle dikkat ettiği ve yöneldiği bir faktör olmaktadır. Profilo 1200 devir çamaşır makinesi modelleri kapasite seçeneklerinin bulunması ile geniş kitlelere hitap edebilmektedir. Dolayısıyla Profilo Premium 9 çamaşır makinesi tambur kapasitesiyle birçok kişi tarafından ihtiyaçları karşılayabilmek açısından tercih edilmektedir. Hem enerji hem de su verimliliği sağlayan modeller, otomatik olmaları sayesinde daha az su ve enerji harcaması sayesinde tasarruf sağlamaktadır. Bunun yanı sıra tahliye borusu temizlemeyi de kolay ve pratik bir hale getiren ürünler, kabin parçalarını sökme gereği duymadan yıkayıcı önünden rahatlıkla halletme imkânı tanımaktadırlar. Olası bir yardım ihtiyacı durumunda da garanti kapsamında ürünleri her zaman güvenilir bir şekilde teslim edip alabilmektesiniz.

Geliştirilmiş su girişleri, özel tambur hareketleri, buhar teknolojisi gibi fonksiyonlarıyla deterjan kalıntısı veya izi bırakmadan temizleme sağlamak üzere tasarlanan Profilo ultra fresh çamaşır makinesi modelleri, tamburlarının kalitesi sayesinde yıkama anında çamaşırların yırtılma ihtimalini düşürmektedirler. Düşük oranda su tüketimi ve çevre dostu yıkama sağlayan makineler, bugünün akıllı ve modern teknolojisine sahip olmaktadırlar. Her kumaş türüne özel yıkama seçeneği sunan ürünler, buhar teknolojisiyle alerjen unsurları ve zorlu lekeleri tamamen gidermektedirler. Ayrıca kırışıklı oranını da minimuma çeken yenilikçi özellikleri de bulundurmaktadırlar. Deterjan ve yumuşatıcı gibi maddeleri çıkarmak üzere tasarlanan döngülerin performansı buna göre şekillendirilmektedir. Bazı makine modelleri, yıkama yapmak için sadece buhar kullanmaktadır. Buhar, kıyafetlere işleyerek, sert lekeleri kolaylıkla giderebilmektedir. Farklı renk seçeneklerinde sunulan Profilo gri çamaşır makinesi modeli ile sıklıkla tercih edilmektedir. Zarif, estetik ve şık görünümüyle dikkat çeken modeller kapasiteleri, yıkama teknolojileri ve alternatif tüm özellikleriyle Hepsiburada’da yer almaktadır. 

Profilo Çamaşır Makinesi Nasıl Kullanılır?

Profilo kalitesindeki bu ürünler modellerine bağlı olarak farklı fonksiyon ve kullanım talimatlarına sahiptir. Deterjan kısmına gerekli temizlik ürünleri konduktan sonra kıyafetlerinizin niteliğine göre farklı yıkama programları arasından seçim yapabilirsiniz. 

Profilo Çamaşır Makinesi Nasıl Ayarlanır?

Kolaylıkla kullanılabilen bu makineler modellerine göre çeşitli fonksiyonlar barındırır. Kıyafetinizin cinsine göre çeşitli derecelerde ihtiyaç duyduğunuz programı seçebilirsiniz. 

Profilo Çamaşır Makinesi Ne Kadar Enerji Tüketir?

Kullanıcı bütçesini de gözeten bu ürünler son derece az enerji tüketen modelleriyle öne çıkar. Enerji tüketimi modeller arasında değişiklik göstermektedir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Profilo Çamaşır Makinesi Fiyatları

37 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Yıkama Kapasitesi
Toplam 36 / 37 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?