Rowenta Halı Yıkama Makinası

Rowenta Halı Yıkama Makinesi ile yaşam alanları her daim hijyenik bir hal alıyor. Halı, kilim, paspas, koltuk ve kanepe gibi tekstil ürünlerinizi yıkamanızı mümkün kılan teknolojik temizlik ürünleri, kolaylık ve konforu bir arada sunuyor. Halı yıkama işlevinin yanı sıra toz alma özelliği de bulunan Rowenta ıslak-kuru elektrikli süpürgeler kullanıcıların ilgisini çekiyor. Halı yıkama makinelerinin kuru ve ıslak emiş güçleri, donanım özellikleri, su ve toz haznesi kapasiteleri, filtreleri, aksesuarları, kablo uzunlukları, tutma yerleri, boru özellikleri, süpürge yapıları ve park etme pozisyonları da modelden modele farklılaşabiliyor. Siz de modern ve şık tasarımları ile dikkat çeken işlevsel ürünler arasından dilediğinizi satın alabilir, yaşam alanlarınızı hızlı ve etkili biçimde temizleyebilirsiniz.

Fonksiyonel Rowenta Halı Yıkama Makineleri

 • Elektrikli halı yıkama makinelerinin ıslak-kuru emiş türünü içermesi sayesinde evinizin tozunu almaktan fazlasını sağlıyor. Yüksek ıslak emiş gücüne sahip modellerle kumaş içerikli pek çok mobilyanızı ve diğer tekstil ürünlerinizi temizleyebilirsiniz. Mevsim geçişlerinde, yoğun kirlenme olduğunu düşündüğünüzde ya da lekelenmeler meydana geldiğinde hemen çalıştırıp kullanabilirsiniz.
 • Ürünlerin çalışma süresi, pil tipi ve voltajı, ses seviyeleri, şarjlı modellerin şarj süresi de değişkenlik gösteriyor. Ayrıca toz torbası ya da toz haznesi seçenekleri, su haznesi türü, kullanım aksesuarları da farklılaştığından gereksinimlerinize en uygun olanı tercih etmeniz mümkündür.
 • 360 derece dönebilen tekerlekli Rowenta halı yıkama makineleri ürünü daha etkili kullanmanızı, kolay kontrol etmenizi sağlıyor. Tam tur döner tekerlekler ile makineyi kullanabilmek, ürünün boru bölümlerinin çekmeye bağlı zarar görmesini de önlüyor.
 • Farklı kapasitelere sahip toz torbalarına sahip olan makineler arasından sizin için en işlevsel olanı tercih ederek konforunuzu doğrudan artırabilirsiniz. Torbalı modellerdeki toz torbası değiştirme sıklığını göz önünde bulundurabilir, temizlenecek alanın kaç metre kare olduğunu hesaba katabilirsiniz.
 • Üfleme fonksiyonlu, ayrı su tanklı, farklı yıkama ucu seçenekli, çift yalıtımlı, Power Injection sistemli halı yıkama makinelerini tercih ederek ıslak-kuru yıkama ve toz alma süreçlerini kısaltabilirsiniz. Örneğin, ayrı su tanklı modellerde yıkama aşaması için şampuan koyma alanı ve durulama için temiz su alanı bulunuyor. Ayrı tank teknolojisi ekstra uğraşın önüne geçerek kullanım konforunu doğrudan artırıyor.

Dikkat Çeken İç ve Dış Tasarım Nitelikleri

Rowenta halı yıkama makinesi yorumları ürünlerin başarısını gözler önüne seriyor. Makinelerin kazan materyalleri ve hacimleri, toplam boyutları, filtreleri, yıkama uçları ve motor yapıları çeşitlilik gösteriyor. Satın alım aşamasında ürünlerin en, boy ve derinliklerinin yanı sıra net ve brüt ağırlıklarını, kablo uzunluklarını, hareket yarıçaplarını ve toplam enerji tüketim değerlerini dikkate alabilirsiniz. HEPA ve siklon gibi filtreleme türlerine yer veren makinelerde özel bölge koruma filtreleri de bulunuyor. Sert yapılı motor koruma filtreli modeller bu anlamda öne çıkıyor.

Halı yıkama makinelerinin aksesuar ve ekipmanları da ürünlerin özelliklerine göre çeşitlilik gösteriyor. Sert zemin aparatı, dar ve geniş yıkama uçları, kumaş yüzeyi yıkama aparatı ve cam silme aparatı bu anlamda işinizi kolaylaştıran ekipman ögeleri arasında yer alıyor. Ses ve görüntü özellikli cihazlarda parazit önleyici Radio Interference sistemi bulunuyor. Rahat kullanım için tasarlanan borular kolay kontrol ediliyor ve hakimiyeti artırmak için özel tutma alanı bulunuyor. İç donanımı ile olduğu gibi dış görünümüyle de dikkat çeken makineler; yenilikçi tarzı yansıtmaları ve kolay muhafaza edilebilmeleri ile kullanıcıları memnun ediyor. Kullanım sonrası zahmetsizce depolayabileceğiniz Rowenta halı yıkama makineleri, performans ve etkin kullanım özelliklerine kıyasla bütçe dostu bir fiyatlandırma sunuyor.

Rowenta Halı Yıkama Makinası Fiyatları

1 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Rowenta
  2. Arnica
  3. Arzum
  4. Fakir
  5. Karcher
  6. Beko
  7. Fantom
  8. Numatic
  9. TMT
  10. Arçelik
  11. Blue House
  12. Nilfisk
  13. Power Wash
  14. Profilo
  15. Siemens
  16. Thomas
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Hepa Filtre
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı
 • Marka Rowenta
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/17793/rowenta
Başa dön