Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

RS Ayak ve Ayakkabı Kokusu Önleyici Toz - 6 Adet

Rs
77,40 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (3)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

77,50 TL
79,99 TL
DSACategoryId/60001547/2147483633/60004068/60004071
RS Ayak ve Ayakkabı su Önleyici Toz - 6 Adet
Rs Ayak su Önleyici Toz 6 ADET - URBAN GRUP

RS AYAK VE AYAKKABI SU ÖNLEYİCİ GİDERİCİ TOZ - TÜRK MALI - 10GR.

Marka - Ürün Adı - Miktar:
Rs - Ayak ve Ayakkabı su Önleyici Giderici Toz - Türk Malı - 10gr.
Ayak ve Ayakkabı su Önleyici Toz İzin Belge:
Rs Ayak ve Ayakkabı su Önleyici Giderici Toz Üretici Firma: Karen Kozmetik Sağ.Ürün.Med.Gıda. İç ve Dış Tic.
Ayak ve Ayakkabı su Önleyici Toz İçindekiler:
Rs Ayak ve Ayakkabı su Önleyici Giderici Toz Ürünü İçerisinde: Boricum, Acidum, Talk, Methyl Paraben, Probytl Paraben
Ayak ve Ayakkabı su Önleyici Toz Kullanımı:
Rs Ayak ve Ayakkabı su Önleyici Giderici Toz Kullanılışı: Sabah veya istenilen bir zamanda ayakkabınızı kullanımdan önce, (ürünü terli ayakkabıya uygulamayınız) 1 paket RS Ayak ve Ayakkabı Önleyici Toz ürününü eşit miktarda bir çift ayakkabıya dökünüz serpiniz. İyice dağılmasını sağlayınız. Ürün ayakkabınızın içindeyken ayakkabınızı kullanabilirsiniz. İlk üç gün ayakkabınızı çorapsız giymeyiniz. Her 1 çift ayakkabı için yeni bir paket kullanınız.
Ayak ve Ayakkabı Önleyici Tozu Ayakkabı dolaplarında da kullanılır. Ayak ve Ayakkabı Önleyici Tozu az miktarda dolabın değişik yerlerine serpiştirin, nun yoğun olduğu ayakkabıların içine uygulayın.
Ayak ve Ayakkabı su Önleyici Toz Yan Etkileri:
Rs Ayak ve Ayakkabı su Önleyici Giderici Toz Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Ürün bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Ayak ve Ayakkabı su Önleyici Toz Muhafaza ve Uyarı:
Rs Ayak ve Ayakkabı su Önleyici Giderici Toz Ürününün üzerindeki saklama şartlarına uk serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
Rs Ayak ve Ayakkabı su Önleyici Giderici Toz Ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen ürün, ambalaj üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
Ayak ve Ayakkabı su Önleyici Toz Ürün Açıklama:
Rs Ayak ve Ayakkabı su Giderici Önleyici Toz

Tek Kullanımda 90Gün Etkili - Türk Malı
Ayak su Önleyici Toz

Ayak su Neden Oluşur?

En başlıca nedeni hızla oluşan lerdir. lerin ayağa yapışması sonucunda enekler kta ve normal ayak florasının bozulması sonucunda ayak su yapan ler gelişmektedir. Bu yüzden ayak su kaçınılmaz bir son olmaktadır.
Yapılan araştırmalar göre 14-50 yaş arasındaki kadınların %48'i, ve 14-50 yaş arasındaki erkeklerin ise %70'i ayak su sorunu yaşıyor. Bu istatistiksel değerler konunun ciddiyetini yeterince ortaya koyuyor. Etrafınızda ayak nuzdan rahatsız olan insanlar arttıkça özgüven kaybı yaşamanız da kaçınılmaz olacaktır. Bu nedenle bu ürünümüz Rs Ayak ve Ayakkabı Önleyici Tozu denememeniz için hiçbir neden yok, buyurun sizde satın alın.
Temizliğin bir bütün olduğuna inananlara özel, Rs Ayak ve Ayakkabı Önleyici Tozu ile suz, mis gibi ayaklara kavuşmanız çok kolaydır. Ayakkabınızı her yerde güven içinde çıkarma keyfini kaçırmayın!

Ayak su Önleyici Toz

90 GÜN ETKİLİ RS AYAK VE AYAKKABI GİDERİCİ İLE AYAK SUNA SON!

Ayak ve Ayakkabı şıklığı tamamlayan en önemli unsurlardan biridir. Babetten lu ayakkabıya, çizmeye kadar neredeyse tüm ayakkabı çeşitlerinde karşılaşılabilecek önemli bir sorun da söz konusu Ayakkabıya sinmiş ayakkabı ve ayak sudur. Temizliğinize ne kadar dikkat ederseniz edin gerek sağlık problemlerinizden, gerekse yanlış ayakkabı seçiminizden dolayı ayaklarınızın kokması oldukça doğaldır. Ayak su bayan olsun, erkek olsun birçok kişinin ortak sorunudur. En çok da yabancı bir yere gittiğinizde ayakkabınızı çıkarma korkusu duymanızı .

Ayak su ve Ayakkabı su özgüven kaybı başta olmak üzere, çeşitli psikolojik sorunlara yol açmaktadır. Özel olarak formüle edilmiş ürün olan Rs Ayak ve Ayakkabı Önleyici Toz ile bu sorun tarihe karışıyor. Rs Ayak ve Ayakkabı Önleyici Toz direk ayaklarınızdaki ve ayakkabılarınızdaki leri hedef alır ve .

Rs Ayak ve Ayakkabı Önleyici Toz lerin ve kötü nun üstesinden gelir. Rs Ayak ve Ayakkabı Önleyici Toz kötü ve lerin üstesinden gelecektir. Rs Ayak ve Ayakkabı Önleyici Toz lerin neden olduğu bu ayak suna karşı en az 90 gün boyunca etkilidir. Ayaklarınız ve Ayakkabılarınız artık 90 gün boyunca kokmayacaktır. Güvenle çorabınızı, ayakkabılarınızı veya terliklerinizi giyebilirsiniz.

Ayakkabı Önleyici Toz Kullanımı

Ayak ve Ayakkabı Önleyici Tozu Sabah veya istenilen bir zamanda ayakkabınızı kullanımdan önce, (ürünü terli ayakkabıya uygulamayınız) 1 paket RS Ayak ve Ayakkabı Önleyici Toz ürününü eşit miktarda bir çift ayakkabıya dökünüz serpiniz. İyice dağılmasını sağlayınız. Ürün ayakkabınızın içindeyken ayakkabınızı kullanabilirsiniz.
İlk üç gün ayakkabınızı çorapsız giymeyiniz. Her 1 çift ayakkabı için yeni bir paket kullanınız. Ayak ve Ayakkabı Önleyici Tozu Ayakkabı dolaplarında da kullanılır. Ayak ve Ayakkabı Önleyici Tozu az miktarda dolabın değişik yerlerine serpiştirin, nun yoğun olduğu ayakkabıların içine uygulayın. Çok kısa surede etkisini gösterip, yu yok edecektir.
Ayak ve Ayakkabı Önleyici Tozu kullanın Spor ayakkabılarınız ve terlikleri yıkamanıza gerek kalmasın. dan ayakkabılarınızı yıkamaya gerek kalmadan kurtulun. Ayakkabı Önleyici Tozu kullandıktan sonra çorap giymek ürünün etkisinde azalmaya neden olmaz.
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000BLVBS
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön