Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Rs
RS Ayak ve Ayakkabı Kokusu Önleyici Toz - 6 Adet

RS Ayak ve Ayakkabı Kokusu Önleyici Toz - 6 Adet

Rs
24,50 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (5)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

25,50 TL
25,50 TL
DSACategoryId/60001547/2147483633/60004068/60004071
RS Ayak ve Ayakkabı Kokusu Önleyici Toz - 6 Adet
Rs Ayak Kokusu Önleyici Toz 6 ADET - URBAN GRUP

RS AYAK VE AYAKKABI KOKUSU ÖNLEYİCİ GİDERİCİ TOZ - TÜRK MALI - 10GR.

Marka - Ürün Adı - Miktar:
Rs - Ayak ve Ayakkabı Kokusu Önleyici Giderici Toz - Türk Malı - 10gr.
Ayak ve Ayakkabı Kokusu Önleyici Toz İzin Belge:
Rs Ayak ve Ayakkabı Kokusu Önleyici Giderici Toz Üretici Firma: Karen Kozmetik Sağ.Ürün.Med.Gıda. İç ve Dış Tic.
Ayak ve Ayakkabı Kokusu Önleyici Toz İçindekiler:
Rs Ayak ve Ayakkabı Kokusu Önleyici Giderici Toz Ürünü İçerisinde: Boricum, Acidum, Talk, Methyl Paraben, Probytl Paraben
Ayak ve Ayakkabı Kokusu Önleyici Toz Kullanımı:
Rs Ayak ve Ayakkabı Kokusu Önleyici Giderici Toz  Kullanılışı: Sabah veya istenilen bir zamanda ayakkabınızı kullanımdan önce, (ürünü terli ayakkabıya uygulamayınız) 1 paket RS Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Toz ürününü eşit miktarda bir çift ayakkabıya dökünüz serpiniz. İyice dağılmasını sağlayınız. Ürün ayakkabınızın içindeyken ayakkabınızı kullanabilirsiniz. İlk üç gün ayakkabınızı çorapsız giymeyiniz. Her 1 çift ayakkabı için yeni bir paket kullanınız.
Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Tozu Ayakkabı dolaplarında da kullanılır. Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Tozu az miktarda dolabın değişik yerlerine serpiştirin, kokunun yoğun olduğu ayakkabıların içine uygulayın.
Ayak ve Ayakkabı Kokusu Önleyici Toz Yan Etkileri:
Rs Ayak ve Ayakkabı Kokusu Önleyici Giderici Toz Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Ürün bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Ayak ve Ayakkabı Kokusu Önleyici Toz Muhafaza ve Uyarı:
Rs Ayak ve Ayakkabı Kokusu Önleyici Giderici Toz Ürününün üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
Rs Ayak ve Ayakkabı Kokusu Önleyici Giderici Toz Ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen ürün, ambalaj üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
Ayak ve Ayakkabı Kokusu Önleyici Toz Ürün Açıklama:
Rs Ayak ve Ayakkabı Kokusu Giderici Önleyici Toz

Tek Kullanımda 90Gün Etkili - Türk Malı
Ayak Kokusu Önleyici Toz

Ayak Kokusu Neden Oluşur?

En başlıca nedeni hızla oluşan bakterilerdir. Bakterilerin ayağa yapışması sonucunda gözenekler tıkanmakta ve normal ayak florasının bozulması sonucunda ayak kokusu yapan bakteriler gelişmektedir. Bu yüzden ayak kokusu kaçınılmaz bir son olmaktadır.
Yapılan araştırmalar göre 14-50 yaş arasındaki kadınların %48'i, ve 14-50 yaş arasındaki erkeklerin ise %70'i ayak kokusu sorunu yaşıyor. Bu istatistiksel değerler konunun ciddiyetini yeterince ortaya koyuyor. Etrafınızda ayak kokunuzdan rahatsız olan insanlar arttıkça özgüven kaybı yaşamanız da kaçınılmaz olacaktır. Bu nedenle bu ürünümüz Rs Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Tozu denememeniz için hiçbir neden yok, buyurun sizde satın alın.
Temizliğin bir bütün olduğuna inananlara özel, Rs Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Tozu ile kokusuz, mis gibi ayaklara kavuşmanız çok kolaydır. Ayakkabınızı her yerde güven içinde çıkarma keyfini kaçırmayın!

Ayak Kokusu Önleyici Toz

90 GÜN ETKİLİ RS AYAK VE AYAKKABI KOKU GİDERİCİ İLE AYAK KOKUSUNA SON!

Ayak ve Ayakkabı şıklığı tamamlayan en önemli unsurlardan biridir. Babetten topuklu ayakkabıya, çizmeye kadar neredeyse tüm ayakkabı çeşitlerinde karşılaşılabilecek önemli bir sorun da söz konusu Ayakkabıya sinmiş ayakkabı ve ayak kokusudur. Temizliğinize ne kadar dikkat ederseniz edin gerek sağlık problemlerinizden, gerekse yanlış ayakkabı seçiminizden dolayı ayaklarınızın kokması oldukça doğaldır. Ayak kokusu bayan olsun, erkek olsun birçok kişinin ortak sorunudur. En çok da yabancı bir yere gittiğinizde ayakkabınızı çıkarma korkusu duymanızı sağlar.

Ayak kokusu ve Ayakkabı kokusu özgüven kaybı başta olmak üzere, çeşitli psikolojik sorunlara yol açmaktadır. Özel olarak formüle edilmiş ürün olan Rs Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Toz ile bu sorun tarihe karışıyor. Rs Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Toz direk ayaklarınızdaki ve ayakkabılarınızdaki bakterileri hedef alır ve yok eder.

Rs Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Toz bakterilerin ve kötü kokunun üstesinden gelir. Rs Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Toz kötü koku ve bakterilerin üstesinden gelecektir. Rs Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Toz bakterilerin neden olduğu bu ayak kokusuna karşı en az 90 gün boyunca etkilidir. Ayaklarınız ve Ayakkabılarınız artık 90 gün boyunca kokmayacaktır. Güvenle çorabınızı, ayakkabılarınızı veya terliklerinizi giyebilirsiniz.

Ayakkabı Koku Önleyici Toz Kullanımı

Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Tozu Sabah veya istenilen bir zamanda ayakkabınızı kullanımdan önce, (ürünü terli ayakkabıya uygulamayınız) 1 paket RS Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Toz ürününü eşit miktarda bir çift ayakkabıya dökünüz serpiniz. İyice dağılmasını sağlayınız. Ürün ayakkabınızın içindeyken ayakkabınızı kullanabilirsiniz.
İlk üç gün ayakkabınızı çorapsız giymeyiniz. Her 1 çift ayakkabı için yeni bir paket kullanınız. Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Tozu Ayakkabı dolaplarında da kullanılır. Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Tozu az miktarda dolabın değişik yerlerine serpiştirin, kokunun yoğun olduğu ayakkabıların içine uygulayın. Çok kısa surede etkisini gösterip, kokuyu yok edecektir.
Ayak ve Ayakkabı Koku Önleyici Tozu kullanın Spor ayakkabılarınız ve terlikleri yıkamanıza gerek kalmasın. Kokudan ayakkabılarınızı yıkamaya gerek kalmadan kurtulun. Ayakkabı Koku Önleyici Tozu kullandıktan sonra çorap giymek ürünün etkisinde azalmaya neden olmaz.
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000BLVBS
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön