Kamp malzemeleri üreten markalardan biri olan Sailor, zengin outdoor çanta koleksiyonu ile macera sevenlere hitap eder. Kamp çantaları, seyahat çantaları ve dağcı çantaları ile farklı ihtiyaçlara cevap verir ve doğada eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımanızı mümkün kılar. Zorlu yollarda kolay taşınan çantalara sahip olan Sailor markası, ürün koleksiyonunda günlük çanta modellerine de yer vererek geniş bir alıcı kesimine hitap etmeyi başarır. Çanta sektöründe farklı kategorilerde üretim yapan marka, kolay erişilebilir cazip fiyatları ile alıcının dikkatini çeker.

Cazip Fiyatlar ve Zengin Koleksiyon

Sailor çanta koleksiyonu günlük çantalar ve outdoor çantalar olarak iki ayrılır. Outdoor çantalar küçük, büyük ve orta boy dağcı çantalarını kapsar ve çanta fiyatları modelle birlikte değişir. Orta boy ve büyük boy çantalar, A kaliteye sahip 1. sınıf işçilikle üretilen modeller olarak markanın kalite anlayışını yansıtır. Büyük dağcı çantaları, ortalama 60 litrelik iç hacimleri ile dikkat çekerken orta boy ve küçük outdoor çantalar, 30 litrelik hacimleri ile kampçılık, trekking ve avcılık için yeterli kapasiteyi sunar. Farklı ebatlara ve tasarımlara sahip olan outdoor çanta modelleri, konforlu ve güvenli taşıma özellikleri ile de ayırt edici bulunur.

Sailor günlük çanta koleksiyonunda fiyatlar daha cazip olup ürünler aynı fiyat aralığında bulunabilir. Seyahat çantası ve okul çantası olarak kullanılabilen çantalar, farklı cep dizaynları, kaliteli fermuar ve kilitleri ile hayatınızı kolaylaştıracak detaylara sahiptir. Özellikle ortopedik sırt desteği ve rahat taşıma kolları ile konforla kullanılabilir. Markanın çok amaçlı kullanıma hitap eden çanta modelleri, farklı model ve renk seçenekleri ile bulunabilir.

Sailor Outdoor Çanta Modelleri ve Çanta Seçimi

 • Outdoor çanta seçimi yaparken kullanım amacını ve seyahat süresini belirlemek gerekir. Uzun geziler için 60 litrelik iç hacme sahip Sailor outdoor çantalar ideal bir tercih olur. Kısa süreli doğa yürüyüşleri için ise orta boy ve küçük çantalar yeterli olacaktır.
 • Sırt çantası alırken askı ve fermuar kalitesini göz önünde bulundurun. Sailor dağcı çantaları, kaliteli metal fermuarları ile uzun ömürlü bir kullanım sunar. Dayanıklı askı tokları ve güvenlik askıları ile eşyalarınızı güvenle taşımaya imkân verir.
 • Çanta seçiminde ana ceplerin yanında işlevsel yan ve ön ceplerin kullanımı kolaylaştıracağını unutmamak gerek. Markanın kamp ve dağcılık çantaları, modeline ve ebadına göre değişen ön cepler ve yan cepler ile oldukça işlevsel bir kullanım sunar.
 • İdeal bir outdoor çantanın ortopedik taşıma askılarına ve rahat taşıma için özel desteklenmiş sırt bölüme sahip olması gerekir. Sailor çantalar, model açısından değişmesine rağmen ortopedik askıları ve sırt bölümü ile sağlıklı bir kullanım sunar.

Sailor Seyahat Çantalarının Özellikleri Nelerdir?

 • Sailor seyahat tipi çantalar hem günlük yaşamda hem de şehir içi gezilerinde kullanılabilir. Çok cepli tasarımları ile eşyalarınızı organize ederek yerleştirebileceğiniz çantalar, ideal ebatları ile hafta sonu gezilerinde, doğa yürüyüşlerinde yanınızda olur.
 • Sailor çantalar çok amaçlı bir kullanıma sahiptir. Günlük kullanımın yanı sıra okulda, sporda ve gerektiğinde iş yerinde kullanılabilir.
 • Sailor günlük çanta modelleri, su geçirmez kumaştan üretilir ve kuvvetlendirilmiş dikişleri ile maksimum kapasitede doldurulmasına rağmen kenarlardan veya dikiş yerlerinden açılma yapmaz.
 • Markanın günlük çantaları farklı modeller ve renklere sahiptir. Genellikle tek renkli olan çantalar arasında kamuflaj desenli ürünlere de erişmek mümkündür. Avcılık için ideal bir tasarıma sahip olan kamuflaj çantalar, aynı zamanda kolay erişilebilir işlevsel cepler ile doğada rahat bir kullanım sergiler.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Sailor Kamp Malzemeleri Fiyatları

153 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Sailor Kamp Kampçılık Malzemeleri
  2. Victorinox Kamp Kampçılık Malzemeleri
  3. Cambridge Polo Club Kamp Kampçılık Malzemeleri
  4. Nurgaz Kamp Kampçılık Malzemeleri
  5. Deuter Kamp Kampçılık Malzemeleri
  6. Leatherman Kamp Kampçılık Malzemeleri
  7. Bora Kamp Kampçılık Malzemeleri
  8. Samsonite Kamp Kampçılık Malzemeleri
  9. Ferrino Kamp Kampçılık Malzemeleri
  10. Jack Wolfskin Kamp Kampçılık Malzemeleri
  11. Laken Kamp Kampçılık Malzemeleri
  12. Coghlan's Kamp Kampçılık Malzemeleri
  13. The North Face Kamp Kampçılık Malzemeleri
  14. Böker Kamp Kampçılık Malzemeleri
  15. Columbia Kamp Kampçılık Malzemeleri
  16. Jr Gear Kamp Kampçılık Malzemeleri
  17. Modaroma Kamp Kampçılık Malzemeleri
  18. Gerber Kamp Kampçılık Malzemeleri
  19. Katarsis Kamp Kampçılık Malzemeleri
  20. Opinel Kamp Kampçılık Malzemeleri
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Renk A-Z
 7. Satıcı
 • Marka Sailor
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/sailor
Başa dön