Kamp Aksesuarları

Şehir yaşamından bunalan insanlar için doğal ortam içinde en iyi tatil seçeneklerinden biri olan kamp için gerekli olan malzeme listesi.i çadır, uyku tulumu gibi birçok temel malzemeyi içeriyor. Özellikle kampa giden kişi sayısına ve kamp yapılacak yere bağlı olarak belirlenmesi gereken kamp malzemeleri, çevresel şartlardan iklime kadar birçok etken göz önünde bulundurularak seçiliyor. Kamp yaparken doğanın keyfini çıkarmak için özenle seçilen temel kamp malzemeleri dışında doğal ortamda rahat etmenizi sağlayacak birçok yardımcı malzemeyi de yanınızda bulundurmanız önem taşıyor. Kamp aksesuarları olarak doğada ihtiyaç duyacağınız çeşitli malzemeleri inceleyebilirsiniz.

Kamp aksesuarları arasında gerek seyahat esnasında gerek geceleri çadırda uyurken gerekse de doğal ortamda kullanacağınız pratik gereçlere yer veriliyor. Yolculuk sırasından kullanacağınız boyun ya da bel yastığını, kamp çadırında kullanacağınız uyku gereçlerini ve çanta çeşitlerini bulabilirsiniz. Seyahat sırasında kullanım için tasarlanmış yastık ve boyunluklar arasında ortopedik ürünler de bulunuyor. Uzun yolculukta rahatlığın yanında eşyalarınızın güvende olması da büyük önem taşıyor. Nakit para, pasaport ya da düzeli kullanmanız gereken ilaçlar gibi önem teşkil eden eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklamak için boyun ve el çantalarına, ilaç çantalarına, gizli para çantalarına ve pasaport çantalarına ulaşabilirsiniz. Güvenli kullanım için özel olarak tasarlanan çanta çeşitlerinde kısa yolculuklar için hafif ve küçük çantaların da bulunduğu görülüyor ve ıslanmaya karşı kilitli poşet gibi önemli aksesuarlar da ürünler arasında sizlere sunuluyor. Su geçirmez poşet çeşitlerinde özellikle doğada yağmur altında iken teknolojik cihazları muhafaza etmenize imkan verecek kılıfları da yanında bulundurmanız tavsiye ediliyor. İhtiyaca göre belirlemeniz önerilen çantalarda yedek çanta askısı gibi aksesuarlar da işlerinizi kolaylaştıran ürünlerden oluyor. Çanta çeşitleri ile birlikte güvenlik amacıyla bagaj kilitleri de aksesuarlar arasındaki yerini alıyor. Uzun yolculukta bavullarınızın yabancılar tarafından açılmaması için güvenli bir kullanım sunan kilitlerin kullanım özelliklerini inceleyebilir; şifre ile kullanılan ürünleri bulabilirsiniz.

Kamp sırasında kullanacağınız diğer gereçlerin başında ise kişisel bakım ürünleri geliyor. Saç kurutma makinesi, dış fırçası ya da kulak tıkacı gibi bakım ürünleri, bavul hazırlarken yerleştirilmekte zorlanılan parçalardan oluyor. Seyahat tipi kişisel bakım ürünlerinde ise kolay yerleştirilen katlanabilir dış fırçaları, katlanabilir mini saç kurutma makineleri, USB tıraş makinesi, mini seyahat ütüsü gibi birçok ürüne ulaşabiliyorsunuz. Yolculuklara uygun tasarlandığı için hem kolay taşınan hem de çantaya pratik bir şekilde yerleştirilen ürünleri de değerlendirebilirsiniz. Kamp aksesuarları arasında araç içinde kullanacağınız telefon tutucu gibi ürünlerse özellikle araçla seyahat eden gezginler için büyük önem taşıyor. Kamp ya da doğa gezileri sırasında ihtiyaç duyacağınız diğer bir gereç ise portatif yağmurluklar oluyor. Taşıma çantası ile satılan PVC portatif yağmurluklar, çanta kenarına asılarak kolayca taşınabiliyor ve yağmurda ıslanmadan doğa gezinize devam etmenize imkan veriyor.

Kamp aksesuarlarında kamp kurarken kullanılan yardımcı gereçler de yerini alıyor. Kamp esnasında çadır kurarken kullanacağınız gereçler, işlerinizi büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Kamp gereçlerinde şişme kamp mobilyalarını şişirmek için kullanılan elektrikli hava pompası benzeri ürünlere ulaşabilirsiniz. Hava pompaları dışında çadır alanı için tente çeşitleri de bulunuyor. Yemek masasının ya da sandalyelerin etrafında böceklerden ve sineklerden korunmak için kurabileceğiniz tentelerin kurulum özelliklerini inceleyebilir; tente çeşitlerini sadece kamp sırasında değil; bahçenizde de kullanabilirsiniz.

Kamp aksesuarları arasında doğada kullanacağınız otomatik şemsiye, çanta taşıyıcı, güvenlik ekipmanları gibi birçok ürüne de erişebilirsiniz. Aynı zamanda soğuk havalarda kullanmak için tek kullanımlık ısıtıcı, açık havalarda böcek ısırıklarına karşı sinek ve kene ilaçlarını bulabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kamp Aksesuarları

2998 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 30 / 2998 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?