Hayalinizdeki görünüme kavuşmak için kişisel bakım konusunda her ayrıntıya dikkat etmeniz gerekir. Hayatın birçok anında sizlere yardımcı olan ayaklarınız görünümünüzün önemli bir parçasını oluşturur. Ayaklarınıza düzenli olarak bakım yapmak daha zinde, enerjik ve rahat hissetmenize fayda sağlar. Böylelikle mükemmel görünmekle beraber, sağlığınızın olumlu yönde etkilendiğini gözlemlemeniz mümkün olur. 

Deneyimli bir doktor olan William Mathias Scholl tarafından kurulan marka, ayağın tüm bedenin sağlığı açısından önemli bir bölge olduğunu göz önüne alarak bu doğrultuda ürünler sunmaktadır. Uzun yıllara dayalı bir geçmişe sahip olan Scholl markasının ürünleri, ayaklarınıza ihtiyaç duydukları tüm bakımı ve ilgiyi veren türdendir. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan markanın sıra dışı, yaratıcı ve kaliteli ürünleri sayesinde ayaklarınız müthiş bir güzelliğe, yumuşaklığa ve konfora kavuşur. 

Scholl Ayak Bakım Cihazı, markanın ürünleri içinde son dönemde en fazla ses getiren ve popüler olan, yenilikçi seçeneklerden biridir. Ayaklarınızda zamanla ölü hücreler ve sert deri gibi olumsuz durumlar oluşur. Üstün teknolojiye sahip ayak bakım cihazı yardımıyla ayaklarınız yılanların deri değiştirmesine benzer şekilde yenilenir. 

Scholl Ayak Bakım Cihazı, birçok fark yaratan özelliği bünyesinde bulundurur. Sadece birkaç dokunuş ile ayaklarınızı yumuşacık hale getiren cihazın başlığında yer alan ped bölümündeki elmas taneleri temizleyici niteliktedir. Gerçekten ayaklarınız elmas taneleri ile bir araya gelince daha fazla değer kazanırlar. 

Cihazı kolaylıkla tutulabilen yapısı ve ayakların şekliyle hemen uyum sağlayan silindirli başlığı sayesinde rahat biçimde kullanabilirsiniz. Cihazın ideal boyutları ise seyahate çıkarken ve evinizin dışındayken ürünü yanınızda taşımanıza yardımcı özelliktedir.

Ürünü ayağınızın sertleşmiş ve bakımsız kalmış bölgelerinde kısa bir süre gezdirmeniz yeterli olmaktadır. Derinizi tahriş etmemek adına cihazı gereğinden fazla süre kullanmaktan kaçınmanız tavsiye edilir. Yedek başlıklı, avantajlı paketlerden satın alarak cihazın silindir bölümünü istediğiniz zaman değiştirme şansı elde edebilirsiniz. 

Scholl Ayak Bakım Cihazı Fiyatları

Scholl ayak bakım cihazı fiyatları tüketiciler açısından son derece idealdir. Pratik kullanımlı ve kaliteli ürünü bütçenizi sarsmadan satın alabilirsiniz. Üstelik cihazın sağlam ve dayanıklı olması uzun süre kullanılmasına olanak tanımıştır. 

Klasik mavi renkli ayak bakım cihazı ile beraber Scholl tarafından ürünün farklı modelleri piyasaya sürülmüştür. Pembe renkli sapı ile dikkat çeken ayak bakım cihazı farklı bir tasarım isteyenler için iyi bir tercihtir. Bir diğer seçenek ise rengarenk sap bölümüyle eğlenceli bir tasarıma sahip olan modeldir. Tüm modeller özellikle yaz aylarının ferahlık ve neşe verici atmosferi düşünülerek hazırlanmıştır. 

Cihazı düzenli olarak kullanınca ayaklarınızın kadife yumuşaklığına eriştiğini gözlemlemeniz mümkün olur. Nasıra benzeyen sert bölgeler ise tamamen kaybolmaya başlar. Yaz aylarında sandalet veya açık modelde ayakkabı giydiğinizde göz alıcı ayaklarınızla güzelliğinizi sergileyebilirsiniz. Yılın diğer zamanlarında ise ayaklarınız her daim bakımlı ve hoş görünür. Topuklu ayakkabı giydiğinizde feminenliğiniz ve çekiciliğiniz üst düzeylere çıkabilir. 

Elektronik bir ayak törpüsü olarak tanımlanabilen cihaz, cildinize güç kattığı için belirli aralıklarla kullanılması sonucunda olumlu etkileri hemen görülür. Silindirli başlığın 360 derece dönebilmesi cihazın kullanımını kolaylaştırmıştır. Özel başlığı sayesinde ürün ayağınızın her kıvrımına dokunabilir. Ayak sertliklerine göre belirlenmiş dereceleri seçerek ürünü kendi ayağınıza uyumlu olarak ayarlamanız mümkündür. 

Cihazı ayaklarınıza fazla bastırmadan ve hafif dokunuşlarla üzerlerinde gezdirerek kullanabilirsiniz. Ayaklarınıza dokunup pürüzsüzlüğü hissettiğinizde cihazı kullanarak ne kadar doğru bir karar verdiğinizi görebilirsiniz. Ürünün istediğiniz modelini satın alarak baştan aşağı muhteşem bir görünüm kazanma yolunda büyük bir adım atabilirsiniz. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Scholl Ayak Bakım Cihazları

DSACategoryId/60004068/60001547/2147483633/60004074/scholl