1960 yılından bu yana bakır ve alüminyum temelli mutfak gereçleri üreten Taç, modern mutfakların ve sofraların olmazsa olmazı haline gelecek ürünleri ile başta ev hanımları olmak üzere herkesi memnun ediyor. Geniş ürün yelpazesiyle; yemek pişirme, tatlı hazırlama, konuklara yiyecek-içecek ikramı gibi süreçlerde kullanıcıların gereksinimlerine yanıt veren Taç, edindiği mutfak gereçlerinin görünümlerine önem verenlere de etkileyici alternatifler sunuyor. Tercih edilen ürün grubuna bağlı olarak mutfak gereçlerini farklı fiyat aralıklarına konumlandıran marka, her bütçeden kullanıcının ihtiyacı olan ürüne kolayca ulaşabilmesini mümkün kılıyor.

Taç Mutfak Araçları ve Gereçleri Mutfaklara Yeni Bir Soluk Getiriyor

“Mutfaklarınızı Taç’landırıyoruz.” sloganıyla üretim faaliyetlerini tüm hızıyla sürdüren Taç, zengin ürün gamını; sofra, pişirme, mutfak gereçleri, çay, kahve ve pasta gibi kategorilere ayırıyor.

Sofra kategorisinde; yemek takımları, kahvaltı takımları, çatal kaşık bıçak takımları ve cam ürünler yer alıyor. Yemek takımlarını ve kahvaltı takımlarının hem 6 hem de 12 kişilik sürümlerini üreterek ev veya misafir kullanımına uygun çözümler arayan kullanıcıları mutlu eden marka, çatal kaşık bıçak takımlarında ise daha geniş bir çeşitliliğe gidiyor. 18, 30, 72, 84 ve 90 parçalık çatal kaşık bıçak takımlarıyla birlikte kullanıcılar arzu ederlerse tekli takımlara da yönelebiliyor. Böylece çeşitli nedenlerle takımlarda oluşabilecek eksiklikler kolayca giderilebiliyor. Cam ürünler kategorisinde ise misafirlere ikram edilecek su ve soğuk meşrubatların göz alıcı parçalarla sunulmasını sağlayan sürahi ve bardak setlerinden oluşan su takımları, çay servislerini kusursuz kılan çay takımları ve sunum gereçleri bulunuyor. Taç’ın kendine özgü desenleri sayesinde geleneğin modernle buluşmasını gözler önüne seren modeller, sofraların ihtişamını birkaç adım ileriye taşıyor.

Göz Alıcı Tasarıma Sahip Pişirme ve Mutfak Gereçlerinde Taç İmzası

Pişirme gereçleri konusunda uzun yıllara dayanan sektör tecrübesi ile gerek tasarım gerekse işlevsellik noktasında fark yaratan ürünlere hayat veren Taç, pişirme gereçlerini dokuz farklı başlıkta topluyor. Tencereler, tencere setleri, tavalar, sahanlar, kek kalıpları, fırın tepsileri, düdüklü tencereler, çift taraflı tavalar, çaydanlık ve cezveler olarak sıralanan ürünler, kendi içlerinde üretim malzemesi, parça sayısı, renk gibi değişkenlere bağlı olarak çeşitlilik içeriyor. Örneğin tencere setleri; granit döküm, seramik ya da çelik gibi malzemelerle üretilip 5 ilâ 11 parça olabilirken ilgili ürünler; seçilen modele göre beyaz, bordo, kırmızı gibi renklerde olabiliyor. Aynı çeşitlilik, markanın geliştirdiği pişirme gereçlerinin büyük bölümünde gözlenebiliyor.

Ev hanımlarının mutfaktaki minik yardımcıları olan aksesuarlar, sofraların görselliğini zirveye taşıyan baharat setleri, bıçak setleri, çok amaçlı cam kapaklar ve sıcak içecek servislerinin vazgeçilmezi French Press’ler, yine Taç imzasıyla eşsiz bir form kazanıyor.

Sıcak Sohbetlerin Baş Aktörü: Çay, Kahve ve Pasta Takımları

Konuklarını en iyi şekilde ağırlamak isterken sıcak içeceklerin ve pastaların da mükemmel şekilde ikramı için ideal parçalara yatırım yapmak isteyen herkesin tercih edebileceği Taç ürünleri; çay, kahve ve pasta takımlarıyla daha da zenginleşiyor. Tekli servis ürünleri, kupalar, porselen kahve fincanları ve çay takımlarından oluşan kategoride her beklentiye ve gereksinime uygun ürünler yer alıyor. Pişirme gereçlerinde olduğu gibi renk ve üretimde kullanılan materyal gibi etkenlere bağlı olarak kendi içinde ayrılan takımlar, setlerine yeni parçalar kazandırarak kalabalık misafir grubuna eksiksiz hizmet vermeyi hedefleyenlerin alışveriş listelerine giriyor.

Kullanışlı, şık ve ürün grubuna göre oldukça dayanıklı olan Taç mutfak araçları ve gereçleri, gelenekselden kopmadan modern zamanları sofralarında ve mutfaklarında yaşamayı arzu eden kullanıcıların gereksinimlerini fazlasıyla karşılıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Taç Mutfak Araçları ve Gereçleri

1001 ürün listeleniyor
Beyaz Eşya / Mutfak
Beyaz Eşya / Mutfak
Mutfak Gereçleri
Mutfak Gereçleri
Yemek Hazırlama
Yemek Hazırlama
Pişirme
Pişirme
Fırında Pişirme
Fırında Pişirme
Sofra, Servis & Sunum
Sofra, Servis & Sunum
Çay & Kahve Demleme
Çay & Kahve Demleme
Saklama, Düzenleme
Saklama, Düzenleme
Termoslar
Termoslar
Çeyiz Setleri
Çeyiz Setleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
HepsiLojistik Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 1001 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/tac