Saç şekillendirme günümüzde oldukça önem taşıyor. Özellikle kış aylarında saçlar rüzgarın, yağmurun ve sert havanın etkisiyle çabucak bozulabiliyor. Bu durum gün boyunca kendimizi kötü hissetmenize ve motivasyonunuzun düşmesine sebep olabiliyor. Bu nedenle saçlara istediğiniz şekli verdikten sonra saçın uzun süre sabit kalması ve şeklini koruması için saç şekillendirici ürünler ile sabitleme sağlanması büyük önem taşıyor.

Taft, saç şekillendirme kategorisinde sahip olduğu liderliği uzun yıllardan beri sürdürmeye devam ediyor. Marka 1955 yılında Avrupa'da ilk defa saç spreyinin tanınmasını sağlıyor. 60 yılı aşkın süredir devam eden tecrübesiyle saç şekillendirici ürünleriyle sektörde yerini korumaya devam ediyor. Taft saç şekillendirici ürünleriyle tüketicilerine tüm hava koşullarına karşı dayanıklılık ve gün boyu süren tutuş imkanı vadediyor. Günümüze kadar taşıdığı başarısını ürünlerinde vaat ettiği etkililiği sunmasıyla başarıyor.

Taft sektörde ürünleriyle sahip olduğu yeri, tüketici ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği yeni ürünleriyle sürdürmeye devam ediyor. Tüketicinin isteklerini ve ihtiyaçlarını karşılayan özelliklere sahip etkili, güçlü ve saçlar için mükemmel görünüm sağlayan yapısıyla marka başarısına başarı katıyor.

Taft ürünlerinde saçların ihtiyacına yönelik olarak hacim, parlaklık, uzun süreli tutuş gibi özelliklere sahip ürünleriyle tüketicilere cevap veriyor. Taft ürün çeşitliliği olarak piyasada klasikleşmiş her zaman ihtiyaç duyulan ürünlerinin yanında son dönemde trendlere yönelik geliştirdiği ürünleriyle de dikkat çekiyor. Yenilikler ve trenleri dikkate alarak yarattığı ürünler ile trend saç modellerini etkilemeyi sürdürüyor.

Taft saç spreyinin birbirinden farklı özelliklere sahip çeşitleri bulunuyor. Tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiş spreyler genel olarak tutuş gücü olarak birbirinden farklı geliştirilmiş versiyonları bulunuyor. Tutuş gücü, hacim, parlaklık gibi özelliklere sahip saç spreylerinin gücü numaralara göre sıralanmış olarak tüketicilere sunuyor. Böylelikle tüketiciler seçim yaparken ihtiyaçlar doğrultusunda hacim, tutuş ve parlaklık sağlayan ürünlere sahip olabiliyor. Taft sprey olarak geliştirdiği bu şekillendirici formuyla saçlarınızı pratik bir uygulama ile zaman kaybetmeden saçlarınızı şekillendirmenize yardımcı oluyor. Günlük hayatın koşuşturmacası içinde zaman kaybetmeden hoş bir görünüm ve dikkat çeken saçlara sahip olmanızı sağlıyor. Kolay uygulanan sprey başlıklı formuyla saçlarınızı şekillendirdikten sonra kolayca bozulmamasını sağlamak için uygulanıyor. Sprey şişeyi çalkalayarak belli bir mesafe aralıkla saçlara püskürterek uygulamanızı öneriyor.

Sprey formda hazırlanmış Taft sprey şekillendirici ile saçlarınızın görünümünü gün boyunca koruyabilir ve bu sayede gün boyu etrafınıza pozitif enerji yayabilirsiniz. Sağlıklı, hoş görünüme sahip saçlar için Taft saç spreyini mutlaka deneyiniz.

Taft Saç Spreyi Fiyatları

Taft saç spreyleri sağladığı faydaya oranla oldukça makul fiyatlarıyla biliniyor. Saç spreyi seçimi yaparken hem fiyat hem kalite gibi kriterleri dikkate aldığınızda marka hemen kendisini gösteriyor. Uygun fiyatları ve özellikleriyle saçlarınızı şekillendirmede mutlaka denemeniz gereken markalar arasında bulunuyor. Saç spreyleri özellikleriyle dikkat çektiği gibi şişe tasarımları ve renk seçimleriyle de göze çarpıyor. Taft Saç Spreyi fiyatları tüketiciler için sağladığı yarar da dikkate alındığında makul seviyede bulunuyor. Saçları yıpratmayan özel formül, mükemmel tutuş ve şekillendirme sağlayan Taft sprey günlük kurtarıcınız olarak dolabınızda yerini alması gereken ürünlerden biri olarak görünüyor. Ürün özellikleriyle dikkat çeken marka saçlarınız için keratin, kafein gibi içeriklere sahip çeşitleri de bulunuyor. Hacim olarak 250 ml, 150 ml gibi sprey başlıklı farklı boyutlara sahip ürünleri bulunuyor. Taft Saç Spreyleri fiyatları özellik, boyut ve uzun süre kullanılan yapısıyla oldukça makul seviyede olduğunu kanıtlıyor. Tarft markası saçlar için özel olarak geliştirdiği ürünleriyle hem saç sağlığınızı hem de saç şeklinizi korumak için çalışıyor. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Taft Saç Spreyi Ürünleri

101 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Taft Saç Spreyleri
  2. Nivea Saç Spreyleri
  3. Pantene Saç Spreyleri
  4. morfose Saç Spreyleri
  5. Wella Saç Spreyleri
  6. Schwarzkopf Saç Spreyleri
  7. Loreal Professionnel Saç Spreyleri
  8. Avon Saç Spreyleri
  9. Osis Saç Spreyleri
  10. Redist Saç Spreyleri
  11. Syoss Saç Spreyleri
  12. Akat Saç Spreyleri
  13. Tigi Bed Hair Saç Spreyleri
  14. Neva Saç Spreyleri
  15. Sexy Hair Saç Spreyleri
  16. Got2B Saç Spreyleri
  17. Fully Saç Spreyleri
  18. Urban Care Saç Spreyleri
  19. Balmain Saç Spreyleri
  20. Davines Saç Spreyleri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Taft
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012362/taft
Başa dön