Tefal Baskül

Her evde bulunması gereken pek çok araç gereç vardır. Basküllerde vücut ağırlığınızı düzenli olarak ölçmek için gerekli olan bir araçtır. Vücut ağırlığı için kullanılan basküllerin farklı markaları mevcuttur. Tefal baskül, günümüzde en sık tercih edilen markalardan biridir. Farklı özellik ve modellerde üretilen Tefal basküller güvenli ve konforlu kullanım sunar. Ahşap, cam ve metal gibi modelleri mevcuttur. Klasik ve şık tasarımların yanı sıra spor ve çiçekli tasarımlar da üretiliyor. Tartının üzerine çıktığınızda otomatik açılır ve vücut ağırlığınızı gösterir. Ortalama 5 saniye kadar kısa süre içinde sonuç gösterir. Diyet yapıyorsanız ve kilonuzu sık sık merak ediyorsanız evinizde mutlaka olması gereken bir araçtır. Kendine has özellikleri bulunan Tefal hassas tartı, farklı ebatlarda üretiliyor. Kendiniz için uygun bir ebat seçerek kullanabilirsiniz. Günümüzde daha sık kullanılan dijital modeller maksimum 160 kilograma kadar tartma işlemi yapar. Akıllı kullanım özelliğine sahip olan dijital modeller kendine hayran bırakmayı başarıyor. En hassas ayarda ölçüm yaparak vücut ağırlığınızı doğru bir şekilde öğrenmenizi sağlıyor.

Tefal Baskül Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Evinize bir baskül satın almak istiyorsanız öncesinde dikkat edilmesi gereken noktaları göz önünde bulundurmanız gerekir. İlk olarak baskülün işlevi ile kullanacağınız şarta göre belirleme yapmalısınız. Yalnızca vücut ağırlığınızı değil vücut kitle indeksinizi de ölçebileceğiniz Tefal tartılar vardır. Tefal dijital baskül seçerken yapısının hafif ve dayanıklı olmasına özen göstermelisiniz. Çevre dostu seçim yapabilirsiniz. Kilo sonucunu hafızasında tutan bir model seçebilirsiniz. Diyete başlamadan önce ve başladıktan sonra ihtiyacınızı en iyi oranda karşılayacak bir model olacaktır. En dayanıklı modellerden biri cam tasarımlı basküllerdir. Sizler de markanın cam baskülünü satın alabilirsiniz. Tüm bu durumların yanı sıra fiyat durumu da önemlidir. Tefal baskül fiyatları arasından sizler için uygun olan bir model seçebilirsiniz. Markanın tartılarında hata verme oranı düşüktür. Bu sayede gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Tüm hususları göz önünde bulundurduğunuz takdirde doğru bir seçim yapabilirsiniz. 

Tefal Baskül Fiyatları

Basküller, günümüzde her yaş grubuna hitap eden araç gereçlerden biridir. Özellikle düzenli kilo takibi yapan bireyler için büyük önem taşıyor. Tefal tartı fiyatları, her bütçeye uygun aralıklarda satışa sunuluyor. Baskülün modeline, kapasitesine, özelliğine göre fiyatlarda değişkenlikler meydana gelir. Kapasitesi artan tartı modelinde fiyat olarak da artış yaşanır. Uygun fiyata tartı satın almak istiyorsanız markayı tercih edebilirsiniz. Tefal baskül fiyatı üzerinde yapılan indirimleri takip ederek ihtiyacınızdaki ürüne daha uyguna sahip olabilirsiniz. Tüm aile üyeleriniz için kaliteli bir seçim yapabilirsiniz. İster desenli isterseniz düz model tercih edebilirsiniz. Kolay temizlenebilir yüzeyi ile pratik kullanım sunar. Tefal basküller uzun ömürlü yapıları sayesinde ödeyeceğiniz fiyat ile orantılı olacaktır. Yağ ve kütle analizi yapan modellerde fiyatlar daha yüksektir. Günden güne değişen kilonuzu net bir şekilde öğrenebilirsiniz. Kilo verdikçe kullanmayı daha çok seveceğiniz Tefal basküller ile hayata bakış açınızı da değiştirebilirsiniz. Tefal tartı fiyatı bütçenize en uygun olan modelden yana seçiminizi kullanabilirsiniz. 

Tefal Baskül Doğru Ölçümü Ne Zaman Yapar?

Tefal dijital basküller en doğru ölçümü düz bir zemin üzerinde yapar. Kullanacağınız zaman zemine dikkat etmelisiniz. 

Tefal Baskül Dayanıklı mıdır?

Kaliteli malzeme kullanılarak üretilen cam basküller ağır darbe almadığı sürece uzun yıllar boyu dayanıklılık gösterir. 

Tefal Baskül Pilli midir?

Tefal basküllerin çalışma mekanizmasında 3 adet lityum pil yer alıyor. Kaliteli bir pil ile uzun süre kullanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tefal Baskül

16 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 16 / 16 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?