Her evde bulunması gereken ev gereçlerinden biri olan baskül, vücut ağırlığını takip etmek için kullanılan ürünler oluyor. Tefal baskül, terazi vücut analiz cihazları, farklı modeller halinde kullanıcıya sunuluyor. Tefal markasının güvencesini taşıyan banyo baskülleri ağırlıklı olarak cam tartılardan oluşuyor ve cam tartılar birbirinden farklı özellikler taşıyor.

Şık ve Modern Cam Tartılar

Klasik cam tartı çeşitleri arasında maksimumum 150 ile 160 kg arasında değişen kapasiteye sahip ürünler bulunuyor. Modeller, yüksek tartma kapasitesi ve akıllı kullanım özellikleri ile dikkat çekiyor. Platforma çıkıldığında otomatik açılma özelliği ile hemen çalışmaya başlayan baskül modelleri, kullanılmadığı takdirde beş saniye içinde kapanıyor ve böylece pratik bir kullanım sunuyor. Cam banyo tartısı modelleri aynı zamanda ince ve estetik tasarımı ile şık ürünlerden oluyor. İnce renkli cam platformuyla şık ve modern bir görünüm sunan ürün, modern evlere kolayca uyum sağlıyor. Ayrıca kolay temizlenir cam malzemesi ile sağlıklı bir kullanım sunuyor ve dayanıklı cam yüzeyi ile uzun yıllar güvenle kullanılabiliyor. İnce tasarımı ile birlikte cam tartıların ebatları da birbirinden farklı oluyor. 28x28 cm ebadında olan tartılar ile 30x28 cm ebadında olan tartılar benzer ürünler arasından kolayca bulunabiliyor. Aynı zamanda benzer cam tartının beyaz, turkuaz, pembe gibi renk seçeneklerini ürünler arasında bulmak mümkün oluyor.

Tefal baskül modellerinin çalışma prensibine bakıldığında ise 3 adet lityum pil ile çalıştığı görülüyor. Marketlerde kolayca bulunan lityum piller ile çalışan cam basküller arasında desenli bir tasarıma sahip baskül modelleri de bulunuyor. Çiçek desenli cam platformu sayesinde daha şık bir görünüm sunan ürünler diğer baskül modellerinde olduğu gibi ince bir tasarıma sahip oluyor.

Tüm Aile İçin Akıllı Basküller

Tartı modelleri arasında hassas ve güvenilir tartma yapan basküllere de ulaşmak mümkün oluyor. Özellikle dört kişilik hafızaya sahip ürünler ailecek ideal bir kullanım sunuyor ve bir önceki tartılmayla bir sonraki tartılma arasındaki farklı gösterebiliyor. Hafızalı modeller bilhassa kilosunu takip edenler için ideal özellikler taşıyor. Tefal’in değişen tartı modelleri arasında yalnızca kilo farkını söylemekle kalmayıp değişen kilonun yağ oranını gösteren ürünler de bulunuyor. Vücut yağ kütlesini ve yağsız kütle oranını takıp etmeye imkân veren basküller, dört kişilik hafıza sistemi ile ailecek kullanmak için tasarlanıyor.

Baskülden Beklenenin Fazlası

Tefal baskül, terazi vücut analiz cihazları arasında mezuralı tartı çeşitleri de yer alıyor. Kompakt boyutu ve fonksiyonel özellikleri ile benzer ürünlerden ayrılan tartı çeşitleri, 180 kg'a kadar tartma kapasitesine sahip oluyor. Yağ kütle analizi yapan tartı modelleri, yağ kütlesi ve ağırlığın yanında kas kütlesi ve vücut su oranını da göstererek işlevsel ürünler arasına giriyor. Yüksek teknolojili ölçümler yapan model, otomatik profil tanıma özelliği ile kilo verirken verilerinizi yakından takip etmenize olanak tanıyor. Akıllı mezurası sayesinde her yerde ölçüm yapmaya imkân veriyor ve basit kullanımı sayesinde vücudun her bölgesini kolayca ölçmenizi sağlıyor. Ayrıca optik ölçüm teknolojisi sayesinde yüksek hassasiyete sahip olan tartı modelleri, kullanıcı dostu ara yüzü ile geliyor. Verilerinizi kolayca takip etmenize imkân veren baskül modeli, kilo verirken vücudundaki değişimi detaylı bir şekilde takıp etmek isteyenler için ideal bir kullanım sunuyor. Özellikle uzun vadeli diyet yapanlar için fonksiyonel nitelikler taşıyor.

Mezuralı tartı çeşitlerinin yanında daha sade ve kullanımlı kolay klasik banyo basküllerini ve hafızalı banyo basküllerini Tefal baskül çeşitleri arasından inceleyebilirsiniz. Farklı renk seçeneklerine ve farklı fiyatlara sahip ürünler arasından doğru ürünü kolayca temin edebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Tefal Baskül, Terazi ve Vücut Analiz Cihazları

.
.
Toplam 17 / 17 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012170/26012176/tefal