Mutfakta verimli zaman geçirmek ve sağlığa zararı olmayan mutfak gereçlerini kullanarak hem lezzetli hem de sağlıklı olmasını hedefleyenler için Tefal titanyum tava modelleri, ideal çözümler arasında yer alıyor. 20 cm ila 32 cm arasında değişen genişliklerde olan ve kullanım alanına bağlı olarak daire ya da köşeli formda üretilen gereçler, sağlıklı olduğu uzmanlar tarafından da kabul edilen titanyum kapmayla öne çıkıyor. Geleneksel tava tasarımlarını üst seviye materyallerle yeniden ele alan ve uzmanlığı ile mükemmel biçimde işleyen Tefal, mutfakta zaman geçiren hanımlar başta olmak üzere herkesin ihtiyacına uygun ürünler geliştiriyor. Ayrıca marka, sektördeki başarısını modern tava modelleriyle bir kez daha perçinliyor. Yapısal açıdan farklılık gösteren ve değişebilen derinlikleri ile sulu ya da susuz yemeklerin mükemmelen pişirilebilmesini temin eden gereçler, görünümleriyle de hayranlık uyandırıyor.

Tefal’in ortaya koyduğu tava modellerinin birçoğunda yer verilen Thermo-Spot teknolojisi sayesinde, yiyecekleri pişirmek için ideal sıcaklık olan 180 dereceye ulaşıldığında rengini değiştirerek kullanıcılarını bilgilendiren tavalar, pişirme sürecinin kontrol edilebilmesini sağlıyor. Diffusal ve indüksiyon ocaklarda değerlendirilebilen ve gerek dış kısımları gerekse iç bölümleri yapışmaz yapıda üretilen tavalar, etkili ısı dağılımı için çeşitli özelleştirmelerle geliyor. Alüminyum ve bakırla güçlendirilen tabanlar, ısı dağılımında görev alırken yemeklerin en iyi şekilde pişirilebilmesine yardımcı oluyor. Seçilen ürüne göre Titanium-Pro ve Titanium Excellence iç kaplamaya sahip gereçler, dayanıklı olmaları sayesinde uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanılabiliyor.

Hazırladığı yiyecekleri yağsız olarak pişirmek isteyenlerin rahatlıkla edinebilecekleri Tefal titanyum tava çeşitleri, bakalit sapları ile kolayca taşınabiliyor. Pişirme sürecinin ardından pratik şekilde temizlenebilen ve arzu edildiği takdirde bulaşık makinesinde de yıkanabilen ürünler, mutfak gereçlerinde ergonomiye önem verenlerin öncelikli tercihi oluyor. Markanın pek çok ürünü gibi Fransa’da üretilen ve Tefal’in sektördeki deneyimini her yönüyle yansıtan modeller, işlevselliklerinin yanı sıra tasarımlarıyla da büyük beğeni topluyor. PFOA, kurşun ve kadmiyum içermeyen gereçler, insan sağlığı için zararsız olduğu gibi doğaya da saygılı materyallerden üretilmeleri ile geri dönüştürülebilirlik kazanıyor. Sahip olduğu tavaları yıllar boyunca kullandıktan sonra geri dönüşüm birimlerine teslim ederek çevrenin korunmasına katkı sağlayan kullanıcılar, tava seçimlerini Tefal ürünlerinden yana değerlendirebiliyorlar.

Tefal Titanyum Tava Fiyatları

Mutfağında ya da iş yerinde kullandığı tavalardan memnun olmayanların alışveriş listelerine ekleyebilecekleri Tefal titanyum tava çeşitleri; boyutları, tasarımları ve ergonomik zenginlikleriyle dikkat çekiyor. Farklı yemek türlerini yaparken değerlendirilebilecek Wok tavalardan ızgara ve benzeri yiyeceklerin pişirilmesine imkan tanıyan ürünlere kadar sayısız model, çok amaçlı kullanım için uygunluk gösteriyor. Halihazırda başvurduğu tavalarını değiştirmek ve yerine sağlık açısından herhangi bir risk oluşturmayan modellere yatırım yapmak isteyenlere seslenen Tefal titanyum tava modelleri, Tefal mühendislerinin özenli çalışmalar neticesinde ortaya çıkıyor.

Gelişmiş kabiliyetleri, doğaya saygılı yapıları ve pişirme konusundaki yetkinlikleriyle takdir kazanan Tefal titanyum tava fiyatları, tercih edilen ürünün boyutlarına, kullanım alanına ve sunduğu ekstralara göre farklılık gösteriyor. Tek tek alınabileceği gibi aynı serinin farklı boylarının bulunduğu set tavalar da mutfakta zaman geçiren kullanıcıların gereksinimlerine çözüm sunuyor. Günlük kullanım için edinilebilecek Tefal titanyum tava çeşitleri aynı zamanda, aile büyüklerinin özel günlerinde hediye olarak da değerlendirilebiliyor.

Yemeklerini ideal sürelerde ve sıcaklıklarda pişirerek yiyeceklerin besleyici değerlerini ve lezzetlerini kaybetmemelerini arzu edenlerin yönelebilecekleri gereçler, yeni nesil mutfakların vazgeçilmez parçalarından biri haline geliyor. Mutfağının çehresini yenilemek ve yeni nesil mutfak gereçlerinden destek alarak yemeklerini pişirmek isteyenler, Tefal’in birbirinden başarılı ürünlerini tercih ediyorlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tefal Titanyum Tava Fiyatları

182 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Tava Ebatı
Toplam 37 / 182 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?