Tefal kaliteli mutfak aletleri ve aksesuarları geliştiren öncü markalardan biridir. Geniş bir mutfak araç – gereç kataloğu olan markanın ürünleri dayanıklılığın yanı sıra şık ve zarif bir görüntüye de sahiptir. Tefal uzman ekiplerince tasarlanan ve üretilen farklı renk, ebat ve desenlerdeki mutfak aletleri tüketiciye uzun süre kullanım avantajı da vadeder. Markanın tava ve tencere çeşitleri, elektrikli mutfak aletleri ve mutfak aksesuarları mevcuttur ve tüm bu ürünler hem leziz yemekler hazırlamaya hem de mutfak işlerini kolaylaştırarak zamandan tasarruf etmeye imkân tanır.

Tava ve Tencere Çeşitleri

Klasik tava ve tencereler, düdüklü tencereler ve Ingenio tencere ve tava setleri bulunan markanın tüm bu ürünleri işlevsel ve şık olmaları ile dikkat çeker. Kullanışlı malzeme, bulaşık makinesinde yıkanabilme, geniş boyut, indüksiyonlu ocakta kullanım özellilerinin yanı sıra iç ve dış kaplama türü ve taban türü çeşitliliği ile üretilen tava tencereler markaya özgü teknolojileri de içerir. Örneğin Thermo-Spot sıcaklık gösterge teknolojisi ile tava ve tencereler muazzam soğuma için ideal sıcaklığa eriştiğinde gösterge kırmızıya döner. Titanium Pro / Hard dayanıklı yüzey malzemesine sahip olan ürünler çok daha dayanıklıdır. İndüksiyon taban teknolojili paslanmaz çelik taban ve etkili ısı yalıtımı sağlayan kaplama hem uzun süreli kullanım hem de muazzam ısı dağılımı sağlar. Yapışmazlık kabiliyeti yüksek olan tava ve tencereler yemeklerin leziz olmasını sağlar, kolay temizleyebilmeyi mümkün kılar. Bu ürünler yapışmaz özellikleri ile yağsız yemek pişirmeye de olanak sağlar. Tava ve tencereler farklı boyut ve derinliklere sahiptir; tekli ya da set şeklinde alınabilir.

Elektrikli Mutfak Aletleri

Tefal’in en fazla rağbet gören ürün kategorilerinden biri elektrikli mutfak ürünleridir. Elektrikli pişirme aletleri, gıda ve içecek hazırlama ürünleri sayesinde kahvaltı, ara öğün, atıştırmalık ve akşam yemeği hazırlamak son derece keyifli ve zahmetsizdir. Elektrikli pişirme aletleri arasında tost makinesi, fritöz, waffle makinesi, elektrikli barbekü, ekmek kızartma makinesi, yoğurt yapma makinesi ve ızgara gibi ürünler yer alır. Tost – waffle makinesi ya da ızgara – tost makinesi gibi ikisi bir arada ürünleri de oldukça cezbedicidir. Bu aletler teknik özellikleri, dizaynları, boyutları, hacimleri, kapasiteleri ve içerdiği teknolojiler bakımından çeşitlidir. Tefal elektrikli alet fiyatları da bu niteliklere bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Gıda hazırlamaya yardımcı olmak üzere mutfak robotları, mutfak makineleri, doğrayıcı ve öğütücüler, blenderler, el mikserleri ve el blender setleri; içecek hazırlamayı kolaylaştırmaya yönelik çay makineleri, su ısıtıcıları, filtre kahve ve Türk kahvesi makineleri bulunan Tefal, üstün performanslı içecek hazırlama ürünlerini şık bir tasarımla bütünleştirerek kullanıcıya sunar.

Tefal Mutfak Aksesuarları  

Tefal aksesuarları yenilikçi, işlevsel, dayanıklı ve dekoratif yapıları ile markanın elektrikli ürünleri ve tava – tencere çeşitleri kadar ilgi çekicidir. Tefal markasının ısı tutuşu yüksek termos çeşitleri, gıdaları taze biçimde saklamaya ve taşımaya yarayan özel kaplar, sağlam bıçaklar, gıdalar için hassas ölçüm sağlayan mutfak tartıları ve değişik şekilli, kolay kullanımlı kek kalıpları hayatı kolaylaştırmaya yardımcı araçlar arasındadır. Tefal ayrıca şişe açacağı, pizza kesici, domates ve soğan saklama kabı, soyucu, salata maşası, klipsli magnet, sebze doğrayıcı, limon rendesi, ölçü kabı, makas ve çırpıcı da dahil olmak üzere onlarca pratik mutfak gerecini de tüketiciye sunar.

Tefal mutfak araçları ve gereçleri mutfaktaki en büyük yardımcılardan biri olma vizyonu üzerinden hareket eder. Müşteri memnuniyetini temel alan marka kalite ve dayanıklılığı ilk sıralara yerleştirmesi ile bir adım öne çıkar. Siz de ihtiyacınız olan Tefal ürünlerine Hepsiburada'dan özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tefal Mutfak Araçları ve Gereçleri

670 ürün listeleniyor
Beyaz Eşya / Mutfak
Beyaz Eşya / Mutfak
Mutfak Gereçleri
Mutfak Gereçleri
Yemek Hazırlama
Yemek Hazırlama
Pişirme
Pişirme
Fırında Pişirme
Fırında Pişirme
Sofra, Servis & Sunum
Sofra, Servis & Sunum
Çay & Kahve Demleme
Çay & Kahve Demleme
Saklama, Düzenleme
Saklama, Düzenleme
Termoslar
Termoslar
Çeyiz Setleri
Çeyiz Setleri
Endüstriyel Mutfak Gereçleri
Endüstriyel Mutfak Gereçleri
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Hepsiburada Limiti
Toplam 51 / 670 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?