Türkiye’de 90’lı yılların sonunda perakende sektörüne giren ve önemli tekstil markalarından biri haline gelen Tudors,erkek gömlek çeşitleriyle adından söz ettiriyor. Erkek giyim alanında deneyimli ve kaliteli yerel markalardan olan Tudors tasarladığı yeni koleksiyon ve modellerle beğeni kazanıyor. Sadece İstanbul ve Anadolu’da değil yurt dışındaki mağaza yatırımlarıyla da dikkat çekerek erkek giyiminde önemli bir yere sahip olan Tudors markasının gömlekleri; stilleri, çeşitliliği ve kalitesiyle ön plana çıkıyor. Giyimine özen gösteren ve her mekânda şık görünmek isteyen erkekler için tasarlanan Tudors erkek klasik gömlek modelleri özgün tarzlarıyla konforlu bir kullanım sunuyor. Yenilikçi yaklaşımı ve özel kesimleriyle kendinden emin bir duruş sergileyen gömlek çeşitleri erkeklerin ilk tercihleri arasında yerini alıyor. Düz renk klasik gömleklerin yanı sıra fit kesim tarzları ve hareketli görünüm içeren modern dokuma teknikleriyle gömlek pazarına yeni bir soluk getiriyor.

Modern ve Şık Tudors Erkek Klasik Gömlek Modelleri

Şehirli erkeklerin hem iş hem de sosyal hayatlarında her zaman tercih edebileceği gömlekler üreten Tudors markasının modern tasarım anlayışıyla geliştirdiği estetik ve birinci kalite işçiliğe sahip ürünleri, modaya yön veren modeller arasında yer alıyor. Sadece göze hitap eden şık tarzlarıyla değil rahatlıkları ve konforlu kullanımlarıyla da tercih edilen klasik gömlekler davetlerde, ofiste, alışverişte ya da gezilerde gün boyu giyilebilecek bir alternatif sunuyor. Kullanıcıların zevklerine ve ihtiyaçlarına göre modellenen gömlekler farklı tarzlara hitap edecek şekilde geliştiriliyor. Düz klasik gömlekler haricinde yüzlerce çeşit kareli, armürlü ya da çizgili modeller de tüketicilerle buluşuyor. Çok geniş bir renk skalasında sunulan gömlekler arasında beyaz, siyah, mavi, krem gibi standart renklerin yanı sıra mor, saks, turkuaz, bordo, gri, yeşil gibi giyime farklılık katan tonlar da bulunuyor.

Her Mevsime ve Tarza Uygun Tudors Erkek Klasik Gömlekleri

Göz alıcı tonları ve farklı kesim stilleriyle dikkat çeken Tudors erkek gömlek çeşitleri estetik tasarımı, rahatlığı ve kaliteyi her mevsim bir arada sunuyor. Hava sıcaklıklarının durumuna göre gerek kısa kollu gerek keten ya da kışlık kaşe kumaşla üretilen modeller farklı stilleriyle sergileniyor. Vücudu saran ve bele doğru daralan tarzda duruşları tercih edenler için slim fit, modern fit ya da klasik fit kesim modelleri ön plana çıkıyor. Regular kesim ya da büyük beden seçenekleri olan Tudors gömlekler dik yaka veya hakim yakalı modelleri ile de farklı stillere hitap ediyor. Şehirli erkeklerin ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilen gömlekler arasında leke tutmayan kumaşlardan üretilen ya da kolay ütülenebilir içeriğe sahip malzeme kullanılan çeşitler de beğeni kazanıyor.    

Tudors Erkek Gömleklerinde Fark Yaratan Detaylar

Usta kesimi ve dikim teknolojisi ile özgürce hareket imkânı sağlayan asil duruşlu Tudors erkek gömlekleri, stil sahibi erkekler için her ortama yönelik gömlekler üretiyor. Herkesin tarzını yansıtabileceği fashion gömleklerden denim kumaşlı modellere, spor gömleklerden baskı motifli olanlara kadar zengin bir ürün gamı sunan Tudors, orijinal seçenekleriyle adından söz ettiriyor. Gömlekler tek başına pantolon ya da şortların üzerine giyilebileceği gibi klasik takım elbiselerin ve yeleklerin içerisine de giyilerek şıklığı tamamlıyor. Giyime renk katan tonlarıyla kısa veya uzun kollu, gizli düğmeli, cepli ya da cepsiz modelli kotlar, klasik kumaş pantolonlar, kazak veya süveterler ile de kombinlenebiliyor.

En kaliteli pamuklu ve polyester kumaşlar kullanılarak üretilen Tudors erkek gömlekleri her sezona uygun zengin dokulu ve renkli modelleriyle erkeklerin beğenisine sunuluyor. Siz de güvenilir ve yenilikçi gömlek markası Tudors’un modern çizgileriyle şekillenen gömleklerden kendinize hemen alabilir ya da arkadaşlarınıza veya eşinize hediye edebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Tudors Erkek Klasik Gömlek Modelleri

Toplam 24 / 902 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087177/60004641/12087280/60000744/tudors