Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tung Dil Temizleme Jeli Dil Macunu 85 Gr

Tung
630,61 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012110/26012118

TUNG - Dil Temizleme Jeli / Dil Macunu

Sağlıklı bir ağız bakımı dişleri, diş etlerini ve dili kapsamaktadır. ABD’de yapılan klinik araştırmalarla etkinliği kanıtlanmış TUNG Dil Fırçası ve Dil Macunu ile sadece on saniyede taze ve ferah bir nefese kavuşun ve her zamankinden daha canlı hissedin.

Tung dil fırçasının profil yapısı, benzersiz başlık-kıl-sap tasarımı, TUNG dil macunun özel formülasyonuyla birleştiğinde, dil yüzeyinde ağız kokusuna neden olan sağlığa zararlı bakterileri etkili bir şekilde temizler, nötralize eder ve ortadan kaldırır.

 


DİŞ HEKİMLERİ TARAFINDAN TASARLANDI
Ağız kokusu, çok büyük oranda dildeki zararlı bakterilerden kaynaklanır. TUNG Dil Fırçası, yapışkan dil plağını geçerek ağız kokusunun oluştuğu dilin pürüzlü yüzeyine nüfuz edecek şekilde tasarlanmıştır, böylece ağzınızın fark edilir derecede daha temiz olmasını sağlar. Orijinal TUNG Jeli ise içeriğinde bulunan Çinko ile ağız kokusunu doğal ve güvenli bir şekilde ortadan kaldırır.

 

DİL SIYIRICILARINDAN ÇOK DAHA ETKİLİ
Dil sıyırıcıları, dilin üzerindeki kalıntıları basit bir şekilde sıyırıp geçerken diğer ince tabakayı da dil yüzeyine doğru iter. TUNG Dil Fırçası, dilin pürüzlü yüzeyindeki oyuklara nüfuz edecek şekilde tasarlanmıştır, böylece dil sıyırıcıları ve diş fırçalarından çok daha etkili bir temizlik sağlar.
 

 
RAHAT VE KOLAY KULLANIM

TUNG Dil Fırçası, benzersiz tasarımıyla ağız kokusunun kaynaklandığı dilin arka kısmına zorlanmadan ulaşır. Kısa profil yapısı, geniş başlığı ve ergonomik sapı ile dilinizin arkasına kolayca ve etkili bir şekilde uygulayın.  

 

ETKİLİ DİL TEMİZLİĞİ

3872 adet yuvarlatılmış fırça uçları ile dilin hassas yapısına uygun şekilde tasarlanmıştır. Özgün tasarımıyla, yapışkan dil yüzeyini kolayca gevşetir ve alttaki engebeli dil yüzeyine erişir. Kısa profil yapısı ve geniş başlığıyla, dilin arka kısmını hızlı ve etkili bir şekilde temizler.

 

 
 
TUNG Dil Fırçası ve TUNG Dil Macununu nasıl kullanmalıyım?
  • Fırçayı suyla ıslatın.
  • Az miktarda TUNG dil macununu fırçanın üzerine sıkın.
  • Dilinizi uzatın ve yaklaşık 10 saniye boyunca dilin arkasından ucuna doğru hafifçe bastırarak fırçalayın.

Dişlerinizi her fırçaladığınızda dilinizi de fırçalayın. Farkı hemen göreceksiniz. TUNG Dil Fırçasını dişlerde veya diş etlerinde kullanmayın.

 

TUNG Dil Fırçamda diş macunu kullanabilir miyim?
Kısaca “Hayır”. Diş macunu dişlerinizi “parlatmak” için tasarlanmıştır. TUNG Dil Temizleme Jeli, bakterilerin oluşturduğu, ağız kokusuna neden olan gazları Çinko içeriği ile nötralize ederek dilinizi temizlemek üzere formüle edilmiştir.

Bir dil sıyırıcısı veya diş fırçasından farklı olarak TUNG Dil Fırçası, dil ve onun sert, zımpara kağıdı benzeri dokusu için özel olarak tasarlanmıştır.

TUNG Dil Fırçasının kısa ve sert fırça kılları, erişilmesi güç oyukları temizler. Düz ve geniş olduğundan, ağız kokusuna sebep olan bakterilerin çoğunun yaşadığı dilin arka kısmına, öğürmeden ulaşmanıza olanak tanır.  

TUNG ile zararlı bakterileri dişlerinizden ve diş etlerinizden uzak tutun.

Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu SGLILA1628
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön