Çamaşır makineleri geçmişten bugüne kadar gelen evlerin vazgeçilmez beyaz eşya ürünlerinden biri olarak biliniyor. Çamaşır makineleri günlük hayatı kolaylaştırırken temizliği ve hijyeni sağlıyor. Windsor çamaşır makineleri istenen hijyeni ve temizliği sağlamanızda yardımıcı oluyor. Farklı model ve renkleriyle çeşitlenen Windsor çamaşır makineleri güçlü kapasitesi ve uzun ömürlü kullanımı ile öne çıkıyor. Pratik ve kolay kullanımı ile ayarlanabilir programlarıyla her türden kıyafetinizi yıkamanızda yardımcı oluyor. Yüksek performans ve teknolojiler ile tasarlanmış olan bu çamaşır makinelerini siz de kolaylıkla alabiliyorsunuz. Tercih edebileceğiniz birden fazla model seçenekleri olan Windsor marka çamaşır makineleri ile ihtiyacınıza uygun tercihlerinizi yapabiliyorsunuz. 

Windsor Çamaşır Makinesi Çeşitleri

Windsor çamaşır makinesi çeşitleri farklı tasarım ve modelleri ile sunuluyor. Birden fazla özelliği bir arada bulabileceğiniz Windsor çamaşır makine modelleri ile günlük hayatınızı kolaylaştırabiliyorsunuz. Her ihtiyaca uygun özellik ve bütçeye göre farklı fiyat skalalrı var. Windsor çamaşır makinesi özellikleri ile beraber aşağıda sıralandığı gibidir. 

 • Windsor Çamaşır Makinesi Renk Çeşitleri

Windsor çamaşır makineleri farklı renk seçenekleri ile sunuluyor. Evinizin dizaynına ve renk düzenine uyabilecek renkleriyle şık ve estetik bir görünüm sağlamanıza yardımcı oluyor. Windsor çamaşır makineleri iki farklı renk seçeneğine sahip. Bunlar:

 • Gri Windsor Çamaşır Makinesi

Gri renk Windsor çamaşır makinesi banyonuzda şık ve estetik bir kullanım sağlıyor. Evinizin renk düzenine göre gri ya da beyaz rengi tercih edebiliyorsunuz. Gri renk, temiz bir görünüm için daha avantajlı.

 • Beyaz Windsor Çamaşır Makinesi

Beyaz eşya ürünü olarak bilinen çamaşır makineleri geçmişten günümüze bu tek rengi ile biliniyor. Klasik ve beyaz rengi ile tercih edebileceğiniz Windsor çamaşır makinesi çeşitleri de bulunuyor. 

 • Windsor Çamaşır Makinesi Kilogram Çeşitleri

Windsor çamaşır makinesi farklı kilogram çeşitlerine sahip bir tasarımla karşınızı çıkıyor. Kalabalık ailelerde büyük kapasiteli çamaşır makineleri tercih ediliyor. Daha fazla çamaşır koymanızı sağlayan bu çamaşır makineleri farklı amaçlarla da kullanılabiliyor. 

 • Windsor Çamaşır Makinesi 7kg

Windsor çamaşır makine çeşitleri arasında kilogram ağırlığı ideal olan bir modeldir. Daha çok giysilerinizi yıkamanız için tasarlanmış olan Windsor çamaşır makinesi 7 kg ideal boyutları ile kullanıcısını memnun ediyor.

 • Windsor Çamaşır Makinesi 8kg

Windsor çamaşır makinesi 8 kg modeli ile de ön plana çıkıyor. Daha kalabalık aileler için tercih edilebiliyor. Geniş bir çamaşır makinesi isteyen kullanıcılar için ideal bir tercih olabiliyor.

 • Windsor Çamaşır Makinesi 9kg

Windsor çamaşır makinesi modelleri arasında kilogramı en fazla olan model olarak öne çıkıyor. Windsor çamaşır makinesi 9 kg kapasitesi ile oldukça geniş bir kullanım imkanı sağlıyor. Oldukça rahat ve bir çok şeyi içerisine sığdırabileceğiniz bu modeli kullanıcılar tarafından oldukça tercih ediliyor. Siz de kendi ihtiyacınıza uygun Windsor çamaşır makineleri seçeneklerini inceleyebiliyor ve rahatlıkla alabiliyorsunuz.

Windsor Çamaşır Makinesi Özellikleri 

Windsor çamaşır makineleri gelişen teknolojiler ile beraber yüksek kalitede tasarlanmış modelleri ile sunuluyor.  Windsor çamaşır makinesi kullanan kişiler özellikle çamaşırlarının hijyen ve temizliğinden memnun kalıyor. 

 • Windsor çamaşır makineleri arasında farklı enerji sınıfları bulunuyor. özellikle A sınıfı kalite enerjileri ile kullanıcılarına avantaj sağlıyor. Bu özellik daha az elektrik tüketimi sağlarken daha fazla performans uygulamasını sağlıyor.
 • Wİndsor çamaşır makine modellerinin bazıları twinjet yıkama teknolojisi ile kullanıcısına sunuluyor. Bu özellik sayesinde Windsor çamaşır makineleri çamaşır deterjanını çamaşırlara daha güçlü ve hızlı püskürtüyor. Bu sayede çamaşırlarınız daha hijyenik olmasını sağlarken daha yoğun kokmasını sağlıyor.
 • Windsor çamaşır makine modelleri içerisinde bulunan su taşma emniyeti makineyi kullanmanızı daha güvenli hale getiriyor. Bu özellik sayesinde makineden kaynaklanan herhangi bir su sızıntı esnasında makine otomatik olarak kendini durduruyor. Böylelikle çamaşır makinesinden kaynaklanan su basması gibi olumsuz durumlar ortadan kalkmış oluyor.
 • Windsor çamaşır makinelerinin bazı modellerinin bir diğer güvenlik önlemlerinden birisi ise çocuk kilidi özelliği bulunduruyor olmasıdır. Çocuk kilidi sayesinde çocuklarınızın çamaşır makinesini çalışı konumundayken açmalarını engelliyor. Böylelikle yaşanabilecek herhangi bir olumsuz durumdan sizi ve çocuğunuzu korumuş oluyor. 
 • Windsor çamaşır makineleri farklı programlama özellikleri ile sizlere sunuluyor. Windsor çamaşır makinelerinin özellikleri arasında en belirgin olanı 15 farklı programa ayarlanabilir oluşudur. Ayrıca hızlı yıkama seçeneği ile beraber acil yıkanması gereken çamaşırlarınızı pratik bir şekilde yıkayabiliyorsunuz. Windsor çamaşır makinesi yıkama süreleri ayarlanabilir oluşuyla kullanıcısına oldukça kolay bir kullanım sağlıyor. 
 • Windsor çamaşır makinesi deterjan gözü çıkarılabilir özelliği ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Çamaşır deterjanı konulan gözü böylelikle kolayca çıkarıp yıkayabiliyorsunuz. Daha hijyenik ve temiz bir kullanım sağlıyor. 
 • Windsor çamaşır makinesi modelleri ekstra olarak çamaşır makinesinin yıkama esnasında kalan süresini gösteriyor. Bazı Windsor çamaşır makinesi çalıştırma durumlarında ise süreyi, sıkmasını ve derecesini ayarlayabiliyorsunuz. 30, 40 ve 90 dereceye kadar ayarlanabilen özellikleriyle ön plana çıkıyor.

Windsor Çamaşır Makinesi Kullanımı

Wİndsor çamaşır makinesi kullanımı oldukça basit ve pratik bir yapıya sahip şekilde tasarlanıyor. Ayarlanabilir özellikleriyle çamaşır tipine göre derecesini ayarlayabiliyorsunuz. Narin çamaşırlarınız için tercih edebileceğiniz programı ile beraber rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Farklı kademede çalıştırabileceğiniz devir modelleriyle ihtiyacınıza uygun tasarımı seçme imkanı sunuyor. Güvenlik sistemi ile beraber kullanabileceğiniz bu çamaşır makineleri rahatlıkla tercih edebiliyorsunuz. Birden fazla kilogram çeşitleri ile beraber ihtiyacınıza uygun Windsor çamaşır makinelerini tercih edebiliyorsunuz. 9 kilograma kadar olan ağırlık seçeneklerine sahip. Bu geniş kapasiteli modelleri yalnızca çamaşırlarınızı değil battaniye yada paspaslarınızı makinede yıkama imkanı sunuyor. Gri ve beyaz renk seçenekleri ile beraber farklı tasarımlara sahip. Siz de evinizin renk düzenine göre tercih edebiliyorsunuz. Twinjet yıkama teknolojisi ile üretilen Windsor çamaşır makineleri çamaşırlarınızın daha hijyenik olmasını sağlarken aynı zamanda daha yoğun deterjan kokmasını sağlıyor. Herhangi bir su sızması gibi olumsuz durumları önleyecek güvenlik sistemi bulunuyor. Bu sistem sayesinde makineyi daha rahat bir şekilde kullanırken oluşabilecek su baskını gibi olumsuz durumlardan sizi koruyor. A sınıfı enerjili tasarımları ile beraber ergonomik bir kullanım sağlarken hem tasarruf edebiliyorsunuz hem de daha güçlü bir kullanım sağlıyorsunuz. Yüksek teknoloji ile tasarlanmış malzemeleri sayesinde paslanma ve küflenme gibi olumsuz durumlar yaşamıyorsunuz. Uzun ömürlü ve ergonomik bir kullanım sağlıyor. Windsor çamaşır makinesi yorum kısmında deneyimlemiş kullanıcıların yazdıklarını okuyabiliyor ve ayrıntılı bilgilere sahip olabiliyorsunuz.  

Windsor Çamaşır Makinesi Fiyatları

Çamaşır makineleri farklı özelliklerine göre fiyat farkı gösterir. Birden fazla model  ve marka seçenekleri bulunan çamaşır makineleri farklı özellikleri ile tercih edebiliyorsunuz. Windsor çamaşır makineleri hem bir çok özelliği içerisinde bulundururken hem de bütçenize uygun seçenekleri ile sizlere sunuluyor. Windsor çamaşır makinesi fiyatları yüksek kalite teknolojileri ile ve özel tasarımı ile kullanıcıların uygun bütçelerine hitap edecek şekilde belirleniyor. Ergonomik kullanımı oldukça dikkat çeken bu ürün sayesinde hem çamaşırlarınızda hijyeni sağlıyor hem de tasarruf edebiliyorsunuz. Siz de Windsor çamaşır makine modellerinin ayrıntılı fotoğraflarına bakmak ve bu modellere sahip olmak isterseniz Hepsiburada ile kolayca sipariş verebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Windsor Çamaşır Makinesi

9 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Enerji Sınıfı
DSACategoryId/2147483637/235604/155121/windsor