Yves Saint Laurent son derece maskülen ve etkileyici erkek parfümü çeşitleriyle tüm dünyada geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Sektörde kalitesini ispat etmiş bir marka olarak dikkat çeken Yves Saint Laurent, son derece geniş bir yelpazeye yayılan koku seçenekleri sunarak her türlü zevke hitap eden bir parfüm üreticisidir.

Yves Saint Laurent Erkek Parfümü Çeşitleri

Yves Saint Laurent erkek parfümü çeşitleri arasında dilediğiniz ve kendinize yakıştırdığınız kokuyu bulmak oldukça kolaydır. Erkek parfümlerinde sıklıkla tercih edilen odunsu kokular, okyanusu çağrıştıran ferah kokular ve baştan çıkarıcı etkisiyle bilinen maskülen kokular; Yves Saint Laurent parfüm çeşitlerinde yoğun olarak kendini gösterir. Yaygın olarak tercih edilen bu kokuların yanı sıra, kendinize has ve sıra dışı bir koku arayışı içerisindeyseniz Yves Saint Laurent’in geniş koku skalası içerisinden aradığınız kokuyu kolaylıkla bulabilirsiniz. Baharatlı kokular, fresh kokular, çiçeksi kokular, odunsu kokular ya da turunçgil kokuları arasından zevkinize en uygun kombinasyonu seçerek kişiliğinizi yansıtan kokuyu keşfedebilirsiniz. Eğer baskın ve kalıcılık oranı yüksek kokuları tercih ediyorsanız EDP türündeki Yves Saint Laurent erkek parfümü çeşitlerini kullanmanızda fayda vardır. Bunun yanında, daha hafif ve fresh kokuları tercih ediyorsanız EDT türündeki Yves Saint Laurent erkek parfümü çeşitlerine yönelmelisiniz. Yves Saint Laurent erkek parfümü seçiminde dikkate alınması gereken etmenlerden biri cildinizin yağ oranıdır. Yağlı ciltlerde yoğun kokuların kalıcılığı daha yüksek hissedildiği için hafif parfüm çeşitleri de rahatlıkla tercih edilebilir. Kuru ciltlerde ise parfümlerin kalıcılık oranı daha düşük olduğu için daha baskın ve belirgin kokuların tercih edilmesinde fayda vardır. Benzer şekilde, yaşınız da parfüm seçimine etki eden unsurlar arasında sayılabilir. Ağır ve hafif kokular arasından yaşınıza en uygun ürünü kullanmalısınız. Ayrıca kişiliğiniz ve tarzınıza uyum sağlayan kokuyu kullanmak son derece önemlidir.

Maskülen ve Seksi Kokular

Yves Saint Laurent erkek parfümü çeşitleri arasında tercih yaparken stilinizi en iyi şekilde tamamlayacak kokuyu bulmanız gerekir. Bazı kokular baştan çıkarıcı, şehvetli ve erkeksi dururken, bazı kokular daha naif ve hafif hissedilir. Yoğun notalarda gezinen erkeksi ve seksi kokular, kullanan kişiye ekstra bir çekicilik katar ve dikkat çekmesini sağlar. Bu skalada yer alan maskülen kokular, kullanan kişinin bulunduğu ortama adeta imza gibi kişisel bir iz bırakmasına yardımcı olur. Partnerinizin sizi daha çekici bulması ve kokunuzdan etkilenmesi için erkeksi ve şehvetli Yves Saint Laurent parfüm çeşitlerini tercih edebilirsiniz. İşte, Yves Saint Laurent erkek parfümlerinin öne çıkan avantajlarından birkaçı;

  • Kaliteli parfüm kokusunu her zaman belli eder. Hem cilt sağlığınız hem de prestijiniz için kaliteli kokuları tercih etmeniz gerekir. Yves Saint Laurent erkek parfümü çeşitleri son derece üstün nitelikli kokular arasındadır.
  • Her türlü cilt tipine uyumlu olarak üretilen Yves Saint Laurent parfüm seçenekleri, rahatlıkla cilde uygulanabilir.
  • Şık şişe tasarımlarıyla dikkat çeken Yves Saint Laurent, hem kokuları hem görselliği bakımından sıklıkla tercih edilir.
  • Yüksek kalıcılık oranı sayesinde sürekli parfüm yenilemek zorunda kalmadan gün boyu hoş kokabilirsiniz.

Yves Saint Laurent Erkek Parfümü Fiyatları

Yves Saint Laurent erkek parfümü fiyatları ürünün kalıcılık oranına, boyutuna, koku özelliklerine göre değişiklik gösterir. Yüksek kalıcılık oranına sahip olan koku türlerinin fiyatı daha yüksek olabilirken, daha az kalıcı ürünlerin fiyatı diğerlerine kıyasla uygun olabilir. Bunun yanında, kokunun kalıcılık oranı yüksek olduğunda parfümü daha az sıklıkla uygulasanız bile koku üzerinizde kalır. Daha seyrek uygulanan parfümün kullanım ömrü daha uzun olacağı için tasarruf elde etmenize yardımcı olur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yves Saint Laurent Erkek Parfümü

29 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik
Kozmetik
Parfüm
Parfüm
Erkek Parfüm
Erkek Parfüm
Setler
Setler
Parfüm
Parfüm
Parfüm Deodorantlar
Parfüm Deodorantlar
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Parfüm Türü
Toplam 24 / 29 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/341406/32010683/yvessaintlaurent