Altus Fırın

Yiyeceklerinizi hazırlarken yüksek ısıyı kullanarak pişirmek, kurutmak ya da eritmek gibi işlemleri sağlayan fırınlar mutfaklarda sıklıkla kullanılır. Mutfakta fazla vakit geçiren kişiler için önemli bir yere sahip olan fırınlar arasında Altus fırın modelleri de yer almaktadır. Türkiye'nin yerli ve lider firmaları arasında yer alan Altus küçük ev aletleri ve beyaz eşya sektöründe önemli markalar arasında yer almaktadır. Sahip olduğu 11 üretim tesisinde fırın dahil birçok üretim yapan firma dünya markası haline gelmiştir. 

Altus fırın modellerinde çok sayıda renk ve model seçeneği olması bu ürünü daha kullanışlı hale getirmektedir. Bu markaya ait fırın modelleri sayesinde yiyeceklerinizi yüksek ısının eşit olarak uygulandığı bir biçimde pişirebilirsiniz. Pişirilen yiyeceklerin dış etkilerden etkilenmemesi ve dış ısı nedeniyle sorun yaşamaması adına dışarıda izole edilmiş bir tasarımı bulunmaktadır. Böylece kolay, hızlı ve pratik bir pişirme özelliğine sahip olurlar. Bu fırınlarda sebze ve sebze yemekleri yapabileceğiniz gibi tüm et çeşitlerini pişirebilirsiniz. Ayrıca hamur işi yapmak için de uygun olan bu fırınlarda kuruyemiş kavurma ya da yoğurt mayalama gibi seçeneklerde bulunur. Çok geniş bir kullanım alanına sahip olan Altus fırın modellerinde sağlıklı bir şekilde yiyeceklerinizi pişirebilirsiniz.

Mutfağınıza Altus Fırın İle Ayrıcalık Katın

Altus markasına ait ev tipi fırınlar incelendiğinde 3 farklı türde görülmektedir. Altus mikrodalga fırın modelleri ve Altus mini fırın modelleri en fazla tercih edilen fırın modelleri arasında yer almaktadır. Bu markaya ait mikrodalga fırınları kullanarak soğuyan yemekleri ısıtabileceğiniz gibi buzlu besinleri çözdürme imkanına da sahip olursunuz. Birbirinden lezzetli açma, poğaça ya da kurabiye yapmayı istediğinizde Altus fırınları size yardımcı olacaktır. Mikrodalga fırın modelleri sayesinde yarım dakika içerisinde tüm besinlerinizi ısıtabilirsiniz. Oldukça kullanışlı olması nedeniyle birçok kişi özellikle küçük mutfaklarda bu ürünleri tercih etmektedir. Fonksiyonel olmasının yanı sıra hızlı bir şekilde istenilen sonucu elde etmeyi sağlamaktadır.

Altus ankastre fırın modelleri bir sürü içerisinde iyi bir pişirme sağlaması nedeniyle tercih edilmektedir çok kullanışlı fırın tipleri arasında yer almakla birlikte pratik bir kullanım sağlar. Böylece zamandan da tasarruf ederek kendinize ya da sevdiklerinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Çok sayıda model ve seçeneğe sahip olan Altus markası ile birbirinden lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz. Misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamanızı sağlayan bu fırın modelleri sayesinde harika sofralar hazırlayabilirsiniz. Şık tasarımları ile dikkat çeken bu markaya ait fırın modelleri lezzetli yemekler yapmanın yanı sıra mutfağınızda muhteşem bir görünüm sağlar ve ayrı bir hava katar. Çok dekoratif olması nedeniyle mutfağınıza uygun model ve renk seçeneklerini değerlendirme imkanınız bulunur. Böylece sürekli kullandığınız mutfak alanında dekoratif ve göze hoş gelen bir görüntüyü elde etmiş olursunuz.

Altus Fırın Çeşitlilikte Son Nokta

1998 senesinde faaliyetlerine başlayan Altus markası kullanıcıları ile ürettiği ürünleri buluşturmaktadır. Çok fazla ürün seçeneğine sahip olan bu firma her zaman kaliteli ve kullanışlı ürünleri kullanıcılar ile buluşturarak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Firma bünyesinde yer alan fırın modelleri aynı zamanda çok farklı renk seçenekleri ile herkesin beğenisini kazanmayı başarmaktadır. Çok şık tasarımlar sayesinde kullanıcıyı kullanım avantajlarının dışında dekorasyon açısından da tatmin eden marka estetik fakülteyi bir arada sunmaktadır. Performans üzerinden de kullanıcıları etkilemeyi başaran bu marka fırın çeşitlerini uygun fiyat seçenekleri ve ödeme koşulları ile sizlere ulaştırmaktadır. Altus fırın fiyatları incelendiği zaman kullanıcılar aldıkları performans ve estetik görünüm açısından da memnun kalmaktadır. Kullanıcı memnuniyetinin yüksek seviyelerde olması bu ürünleri sadece ülkemizde değil dünya genelinde popüler yapmaktadır. Yurt içinde yüksek satış rakamlarına ulaşan Altus fırın modelleri zengin çeşitlilik ile dünya genelinde de yoğun ilgi gören fırın markaları arasında yer almaktadır.

Altus marka mikrodalga fırın modellerinde birçok seri yer almaktadır. Farklı renklerde ışık tasarımları bulunan modeller tasarımları ile kullanıcıların beklentilerini karşılamaktadır. Ayrıca sahip oldukları özellik sayesinde birçok kişi bu markaya ait mikrodalga modellerini tercih etmektedir. Analog saat özelliği bulunması nedeniyle kendi kendine kapanma özelliğinden faydalanabilirsiniz. Böylece başka işlerinizi yaparken mikrodalga fırın içerisine koyduğunuz şeyleri unutsanız bile herhangi bir sorun olmayacaktır. Geniş iç hacmine sahip mikrodalga modelleri ve içten aydınlatma özelliği sayesinde yiyeceklerinizi ışık olmasa bile kontrol edebilirsiniz.

Altus ankastre fırın modellerinde de çok sayıda seri üretimi gerçekleşmiştir. Bu fırın modellerinin fiyat performans özelliği karşılaştırıldığında uygun seçeneklerde satışa sunulduğu görülmektedir. Ankastre modeller arasında en fazla öne çıkan seri Ala serisidir. A sınıfında enerji kalitesi olan bu seriye ait Altus Ala 137 g ankastre fırın ve Altus Ala 137 b 70 lt ankastre fırın gibi ankastre fırın modelleri en düşük seviyelerde enerji kullanarak yüksek performans sağlamaktadır. Elinizi yakmayan cam kapağı sayesinde ısıyı dış kapağı geçirmesi söz konusu değildir. Altus Ala 137 w 70 lt ankastre fırın ve Altus Ala 140 w ankastre fırın beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır.

 Analog ekran bulunması ve kendini buhar kullanarak temizleme özelliği bulunması bu seriye ön planı çıkarmaktadır. Bu tarz özellikleri ile kusursuz bir performans sağlayan ürünler arasında yer almaktadır. Ala serisi aynı zamanda dijital saat tipine sahip modelleri de sahiptir. Bu modellerde bulunan zamanlayıcı özelliği ile istediğiniz pişirme süresini ayarlarken yine istediğiniz zaman pişirmeyi durdurma özelliği bulunmaktadır. 8 farklı fonksiyon başlığı ile her yiyeceği kendine özel ısı ve kendine özel sürede pişirme özelliğine sahiptir. Bu ürünleri tercih ederken beyaz, siyah ya da gümüş gibi renklerle tercih ederek siz de estetik bir görünüme kavuşabilirsiniz. Altus Ala 133 b ankastre siyah fırın bu konuda örnek verilebilecek modeller arasında yer almaktadır. 

Altus ocaklı fırın modelleri incelendiğinde öne çıkan modeller arasında gs serisi yer almaktadır. Ocaklı bir model olması sayesinde çok kullanışlı modeller arasında yer almaktadır. Dört gözlü olan ocak ile birlikte gaz emniyetinin bulunması güvenli bir kullanım sağlamaktadır. Kendinden çakmaklı ve metal görünümlü bu fırın modelinde alt kısımda çekmece saklama alanı olmasıyla birlikte eli yakmayan ilk cam olması sahip olduğu özelliklerle kullanıcılara büyük avantaj sağlamaktadır. Ocaklı fırın ürünleri Altus markası altında bu özellikler ve kullanım avantajları sayesinde büyük ilgi görmektedir.

Altus Fırın Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Altus fırın modellerinde sahip oldukları özellikler ve türlere göre değişen yapılar bulunmaktadır. 20 litre hacmine sahip olan midi fırınlar bu markaya ait özel ürünler arasında yer almaktadır. Küçük mutfaklar için ideal bir kullanım imkanı sağlayan bu ürünler 11 kilogram ağırlığındadır. 700 watt güce sahip olması nedeniyle etkili bir performans gösterir. Kendi kendini kapatma özelliği bulunması da ön plana çıkan özellikleri arasında yer almaktadır. Altus ankastre seriler emaye malzemesinden yapılması nedeniyle dayanıklıdır. Altus markasına ait ankastre fırın modellerinin fiyatları kalitesi ve performansı üzerinden belirlenmektedir. Kullanıcıların bu ürünleri kullanması sonrasında elde ettikleri sonuçlar her zaman memnuniyet vericidir. Farklı raf kademelerine sahip olan bu ürünler aynı zamanda birden fazla tepsiye aynı anda alacak kapasiteye ve hacime sahiptir. Teleskopik ray sisteminin bulunması nedeniyle tepsileri kolay bir şekilde almayı sağlayan bu ürünler pratik kullanım sağlamaktadır. Aynı zamanda cam kapak bölmesinin el yapmayan özellikte olması sayesinde pişirdiğiniz besinleri izlemeniz de mümkün olmaktadır. Aynı zamanda elyaf olma özelliği sizin ve çocuklarınızın güvenliğini de sağlayacaktır. Ayrıca kolay temizlenebilir olması nedeniyle Altus ankastre fırın camı nasıl temizlenir diye düşünmezsiniz. Statik fonksiyon özelliğinin bulunması ısıyı sabitlemeye yaramaktadır. Böylece fırını kullanım sırasında hamur işi ve yemek gibi yiyecekler aynı ısıya maruz kalır. Böylece eşit bir şekilde pişirilir ve lezzetli yiyeceklerin ortaya çıkması sağlanır.

Işıksız ortamlarda dahi bu fırınları gözlemlemek için iç aydınlatma özelliğini kullanabilirsiniz. Pişireceğiniz yiyeceklerin ne durumda olduğunu görmek için iç aydınlatma özelliğini kullanabilirsiniz. Buharlı temizleme özelliğinin olması bu fırın modellerinin kokuyu emmesinin önüne geçmektedir. Aynı zamanda kokuların birbirine karışması da söz konusu değildir. Böylece pişirilen bir yiyeceğin kokusu diğerine karışmaz. Bu avantajlı özellik sayesinde birden fazla yiyeceği bir arada pişirme imkanı olmaktadır. Çok sayıda yiyeceği bir arada pişirmeyi sağlamak amacıyla bu ürünlerde fan ısıtıcısı da bulunmaktadır. Tel ızgara aparatı kullanarak harika ve sağlıklı ızgara çeşitlerini de bu fırınlarda yapabilirsiniz. Ön ısıtma işlemini hızlı yapması fırının ısınması için uzun süreler beklemenizi önler. Böylece birkaç dakika içinde pişirme ısısını yakalayabilirsiniz. Böylece dakikalar içerisinde pişirme için hazır hale gelir.

Bu tarz fırınların içerisinde bulunan derin tepsiler ve standart tepsiler Altus markası ayrıcalığı ile en iyi pişirme seviyesini yakalamanızı sağlar. Ayrıca ısıdan etkilenmemesi sayesinde zarar görmez ve uzun yıllar boyunca konforlu bir şekilde kullanım imkanı sağlamaktadır. Altus ocaklı fırın fiyatları incelendiğinde sahip olduğu özelliklerle kıyaslarsanız uygun fiyatlarda olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca metal yüzeye sahip olması da uzun ömürlü bir ocaklı fırın kullanımı sağlamaktadır. Sahip olduğu diğer özellikler sayesinde bu modeller uygun fiyatlar ile kullanıcılara ulaştırılmaktadır.

Ayrıca bu ürünlerde fırın kısmında elektro turbo özelliği bulunmaktadır. Bu özellik fırının hızlı bir şekilde ısınmasını sağlayarak özellikle acil yemek pişirmeniz gereken durumlarda büyük destek sağlamaktadır. Alt ısıtıcı fan özelliği bulunması nedeniyle Altus fırınların iç hacmi çabuk ısınmaktadır. Led ekranlı ve ekran kilidi bulunan modelleri tercih ederek programı sabit kalmasını sağlayabilirsiniz. Her zaman Altus ayrıcalığı ile istediğiniz sonuçları elde edebileceğiniz fırın modelleri sizi gerçekten memnun edecektir. Her zaman en iyi koşullar altında Altus marka fırın ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Altus Marka Fırınlar Mutfaklarda Kullanım İçin Uygun Mudur?

Altus marka fırınlar birçok tip ve özellikte olduğu için mutfaklarda yaygın bir şekilde kullanılır. Her mutfak için uygun olan Altus fırın modellerini bulabilirsiniz. Küçük alanlarda kullanım alanını daraltmayan boyutlarda fırın modellerini tercih edebilirken daha geniş mutfaklarda daha büyük boyutlardaki fırınları tercih edebilirsiniz. Altus fırın modelleri geniş yelpazede sizlere sunularak konforlu ve fonksiyonel bir kullanım elde etmeniz sağlanmaktadır.

Altus Marka Fırınlarda Her Türlü Yemek Ya Da Et Pişirilebilir Mi?

Altus marka fırınlar farklı özellikler taşımaktadır. Pişirme yapacağınız yemek ya da et gibi yiyecekler için uygun olan modelleri tercih ederek bunlar için belirlenen pişirme programlarında lezzetli yemekler ve yiyecekler hazırlayabilirsiniz. Birbirinden leziz yemekleri hazırlamak ve sofralarınızı daha anlamlı hale getirmek için mutlaka Altus marka fırın çeşitlerini kullanabilirsiniz.

Altus Marka Fırınların Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Altus marka fırınlar belirlenirken sahip olduğu özellikler ve kullanım fonksiyonları fiyatı belirlemede etkilidir. Altus 555 g fırın ile Altus al 555 gd fırın özellikleri farklı olduğu için aralarında fiyat farkı bulunmaktadır. Hangi özelliklere ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra geniş kapsamda sunulan Altus fırın modellerini ve tiplerini inceleyebilirsiniz. Ardından uygun fiyat seçenekleri ile satın almak ve avantajlı bir kullanım gerçekleştirmek mümkün olacaktır. Mevcut fırın ihtiyacınızı belirledikten sonra Altus al 555 gd fırın gibi Altus ürünleri içerisinden size en uygun olan fırın modelini bütçenize uygun koşullarda satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Altus Fırın

33 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Kullanım Şekli
Toplam 33 / 33 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?