Dünya çapında hizmet veren beyaz eşya ve teknoloji markası Arçelik tarafından üretilen Arçelik bulaşık makinesi modelleri, hiç bitmeyen bulaşık derdine son vermek ve hayatınızı kolaylaştırmak için üstün özelliklerle tasarlanmıştır. En son teknolojilerle donatılan birbirinden fonksiyonel bulaşık makineleri, bulaşığı sizin için bir sorun olmaktan çıkarır. 2 ile 8 arasında değişen program sayısı ve 2 ile 16 kişi arasında değişen yıkama kapasitesi sayesinde bulaşıklarınızı azlığına, çokluğuna ve kirlilik oranına göre yıkayabilirsiniz. Titizlikle tasarlanan Arçelik gri, inox, siyah, beyaz bulaşık makinesi modelleri, birbirinden işlevsel özelliklere sahiptir ve değişen ihtiyaçlara uygun çözümler sunar.

Arçelik Bulaşık Makinesi Modelleri

Arçelik bulaşık makinesi modelleri arasında yer alan Arçelik kısa, tek, 2, 3, 4 programlı bulaşık makinesi modelleri, solo ve ankastre olmak üzere çeşitlere ayrılır. Elektronik ya da mekanik olarak kolayca yönetebileceğiniz 2, 3, 4 programlı Arçelik A++ bulaşık makinesi modellerinin A ve A+ enerji sınıfı olanları da mevcuttur. Yıkama sırasında 10 litre ile 15 litre arasında su tüketen bulaşık makineleri, 9 kişilikten 14 kişilik bulaşığa kadar yıkama kapasitesi sunar. Bulaşıklarınızı içine rahatça yerleştirebileceğiniz ergonomik sepetleri, paslanmaz iç gövdesi ve filtreleri ile uzun ömürlü ve pratik kullanım konforu sunan makineler, bulaşıklarınızı, sayısı 2 ile 5 kademe arasında değişen sıcaklıklık seviyesinde yıkamanıza olanak tanır.

Arçelik bulaşık makineleri arasında yer alan solo Arçelik gri bulaşık makinesi 3 programlı modelleri, 3 adet program seçeneği sunar ve 13 kişilik yıkama kapasitesine sahiptir. LED  ekrana ya da mekanik kontrol paneline sahip olan cihazları kolayca yönetebilirsiniz. A++ ya da E enerji sınıfı olan cihazlar, tüm bulaşıklarınızı yüksek sıcaklıkta su ile yıkayarak gerçek anlamda hijyen sağlar. 52 dB ses profili ile sizi rahatsız etmeden çalışan bulaşık makineleri, paslanmaz çelik iç gövdesi ile uzun ömürlüdür. İki sepetli modellerde çatal bıçak sepeti çıkarılabilir özellikte ve hareketlidir. 3 sepetli modellerde çatal bıçak sepeti makinenin en üst kısmında bulunur. 3 programlı bulaşık makineleri; hızlı yıkama, yoğun yıkama, ekonomi gibi program seçenekleri sunar. Parlatıcı ve tuz göstergeleri, makinenize tuz ve parlatıcı ilave etmeniz gerektiğini hatırlatır. Alanlarınıza uygun Arçelik bulaşık makinesi ölçüleri ile üretilen 3 programlı bulaşık makineleri, şık tasarımları ile mutfak dekorasyonunuza rahatça uyum sağlar. Bu makinelerle ilgili teknik bilginin yanında kullanıcı deneyimine dayalı bilgi edinmek istiyorsanız daha önce ürünü satın alan kullanıcıların internette yazdığı Arçelik 3, 5 programlı bulaşık makinesi yorumları kısmını okuyabilirsiniz.

Arçelik Gri, Inox Bulaşık Makinesi 4 Programlı

Arçelik’in sunduğu bulaşık makineleri arasında yer alan 4 programlı modeller, elektronik veya mekanik olarak kontrol edilebilen solo ya da ankastre ürünler olarak karşınıza çıkar. E veya A++ enerji sınıfı olan 4 programlı cihazlar, 12 lt ile 15 lt arasında su tüketimi yapar. 4 adet program seçeneğinin yanı sıra 12 ile 14 kişilik yıkama kapasitesi sunan bulaşık makineleri, dağ gibi bulaşığı kısa sürede yıkar. Bütçenize uygun Arçelik gri bulaşık makinesi fiyatları ile satışa sunulan Arçelik gri, inox bulaşık makinesi 4 programlı modelleri, 48 dB ses profili ile sizi rahatsız etmeden çalışır. Dijital ekranı üzerinden kolayca takip edebileceğiniz makineler,190 dakikalık ekonomik yıkama programında tüm bulaşıklarınızı derinlemesine temizler. Parmak izi bırakmayan inox yüzeyi ile son derece kullanışlı olan modeller, LED ekran tipi, 14 kişilik yıkama kapasitesi, A kurutma performansı, paslanmaz çelik iç gövde, ayarlanabilir sepet, bardak koruma sistemi, Ekonomi 50 °C, Program 2 Yoğun 70 °C, Program 3 Hızlı 58, Program 4 Mini 30 programları ile bulaşığa göre yıkama seçimi yapmanıza imkan tanır. Ayarlanabilir sepetleri ve fincan rafları ile ergonomik kullanım konforu sunan modeller, tuz ve parlatıcı göstergelerine de sahiptir.

Arçelik 6 programlı bulaşık makinesi inox modelleri ile 5 programlı bulaşık makineleri, A+ veya D enerji sınıfı makinelerdir. Solo, ankastre ve tezgah üstü olmak üzere çeşitlere ayrılan 5 - 6 ve 7 programlı modelleri dijital ya da mekanik olarak yönetebilirsiniz. 6,5 litre ile 16 lt arasında su tüketimi yapan bu makineler 2 ya da 3 sepetli olup program takip göstergesi, kalan takip göstergesi, ön yıkama, bulanık su sensörü, çocuk kilidi, yarım yük yıkama, yıkama erteleme, yüklü veya yüksüz ayarlanabilir sepetler ve su taşma emniyeti gibi fonksiyon ve özelliklerle tasarlanmıştır. 12 ya da 14 kişi kapasiteli bu bulaşık makineleri modeline bağlı olarak ayrıca tablet deterjan fonksiyonu, bardak koruma sistemi, zaman erteleme gibi pek çok fonksiyonla donatılmıştır.

Arçelik Bulaşık Makinesi 8 Programlı Özellikleri ve Arçelik Mini Bulaşık Makinesi Modelleri  

Arçelik’in öne çıkan bulaşık makinelerinden bir diğeri de Arçelik bulaşık makinesi 8 programlı modelleridir. Ankastre ve solo olarak üretilen 8 programlı bulaşık makineleri, dijital veya manuel olarak kontrol edilebilir. Bu ürünler, A+, A++, A+++ enerji sınıfı olup yüksek enerji tasarrufu sağlar. 5,5 litre ile 10 lt arasında su tüketimi yapan,12 ile 15 kişilik yıkama kapasitesi sunan ve 2 ya da 3 sepetli olarak tasarlanan makineler 8 program seçeneği sunar. Makineler üzerindeki göstergelerden tuz ve parlatıcı durumunu takip edebilirsiniz. Eko program süresi 167 dakika ile 225 dakika arasında değişir. 8 programlı bulaşık makineleri, fanlı/fansız Inverter motor, BLDC motor, paslanmaz iç gövde, antibakteriyel conta, ayarlanabilir taban, iç aydınlatma, çok sıcak yıkama ve az bulaşık seçeneği gibi pek çok fonksiyonel özelliklerle donatılmıştır.

8 programlı makineler arasında yer alan Arçelik siyah, beyaz camlı bulaşık makinesi modelleri, parlak ve estetik cam yüzeyleri ile son derece şık bir görünüme sahiptir. Mutfağınızın havasını değiştirecek Arçelik cam bulaşık makinesi modelleri, 14 kişilik yıkama kapasitesi sunar. Farklı kirlilik derecelerine göre bulaşıkların aynı anda yıkanabilmesini sağlayan dinamik yıkama fonksiyonu sayesinde hafif ve ağır kirli bulaşıklarınız kolaylıkla temizlenir. Prosmart Inverter motoru ile sürtünmeyi minimize ederek enerji tasarrufu, uzun ömürlülük ve sessiz çalışma performansı sunar. 8 programlı diğer modellerle aynı özelliklere sahip camlı bulaşık makinesi modelleri, tepsi yıkama fonksiyonuna da sahiptir. Arçelik renkli, rustik bulaşık makinesi modelleri ise çarpıcı renklere sahip kapakları ile mutfağınıza renk ve estetik katar.  Bulaşık biriktirmek istemeyenler için tasarlanan Arçelik mini bulaşık makinesi modelleri ise tezgah üstünde kullanılmak üzere tasarlanmış olup yıkama performansı bakımından solo makinelerle aynı performansı sunar. 6 programlı ve 6 kişilik yıkama kapasiteli mini bulaşık makineleri, A+ enerji sınıfı olup tasarruflu yıkama yapar. Elektronik program seçimli makineler; ekonomik, hassas (cam) normal, yoğun yıkama gibi programlara sahiptir. Bulaşıklarını her öğün yıkamak isteyenler için ideal olan bu makineler, 6,5 lt su tüketimi yapar. Bardak koruma, 24 saatlik zaman erteleme gibi özelliklere sahip mini bulaşık makineleri sayesinde bulaşıklarınızı biriktirmeden yıkayabilirsiniz.

Tüketicilerin en çok merak ettiği Arçelik bulaşık makinesi fiyatları ise ürünün teknik ve fiziksel özelliklerine ve program sayısına bağlı olarak değişiklik gösterir. Daha fazla teknik ve fiziksel özelliğe sahip Arçelik 5, 6, 8 programlı bulaşık makinesi modelleri daha üst segmentte yer alırken daha sade özelliklere sahip Arçelik 2, 3, 4, 7 programlı bulaşık makinesi fiyatları bütçeye hitap eder. Beğendiğiniz Arçelik bulaşık makinesini daha uygun fiyatlarla satın almak istiyorsanız zaman zaman yapılan Arçelik bulaşık makinesi kampanya ve fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Bulaşık makinesi dışında fırın ve buzdolabı gibi ihtiyaçlarınız için fırın modelleri sekmesine tıklayabilir, bütçenize uygun buzdolabı fiyatları ile satışa sunulan birbirinden fonksiyonel buzdolabı modellerine de göz atabilir ve beğendiğiniz ürünleri güvenle satın alabilirsiniz.

Bazı bulaşıklar makineden yıkanmamış olarak çıkıyor. Bunun sebebi nedir?

Bunun nedeni çoğunlukla yanlış bulaşık dizilimi, aşırı doldurma veya yanlış deterjan seçimidir. Bulaşıklarınızı makineye düzenli bir şekilde ve fazla doldurmadan yerleştirerek bu sorunu çözebilirsiniz.

Nasıl daha tasarruflu yıkama yaptırabilirim?

Makinenizde bulunan ekonomik programları kullanarak hem hijyenik hem de daha ekonomik yıkama yaptırabilirsiniz.

Bulaşık makinesi iç temizliği nasıl yapılmalıdır?

Bulaşık makinelerinizin içi zamanla kirlenecektir. Bunun için piyasada bulunan bulaşık makinesi temizleyicilerini yıkama önerisine uygun bir şekilde makinenize koyarak derinlemesine temizlik sağlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Arçelik Bulaşık Makinesi

48 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Enerji Sınıfı
Toplam 36 / 48 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?