Arçelik Bulaşık Makinesi

65 yıldır aynı düzen ve üretim anlayışı ile piyasada yer alan Arçelik, yerli beyaz eşya üretiminde gösterdiği faaliyet ile evlerde yerini alıyor. Kendi alanında birçok yeniliği gerek yerel gerek ulusal düzeyde gerçekleştirerek geniş çaplı bir tüketici kitlesi edinen marka, zengin ürün çeşitliliği ile beğeni topluyor. Ürettiği ilk çamaşır ve bulaşık makineleriyle dikkatleri üzerine çeken marka, kısa zaman içerisinde ülkenin her noktasında faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiş. Günümüzde sınırsız ürün modeli ile uluslararası düzeyde üretim gerçekleştiren Arçelik, A sınıf enerji tüketimiyle de takdirleri topluyor. Arçelik bulaşık makinesi ileri teknolojiyi barındıran fonksiyonlarıyla birlikte, şık tasarımlarıyla da piyasada yerlerini alıyor. Beyaz eşyadan ısıtma ve soğutmaya, ankastreden küçük ev aletlerine kadar evlerde ihtiyaç duyulan tüm ürünlerin üretimini üstlenen, başarısını ve kalitesini kanıtlayan marka, hedeflerini sırasıyla gerçekleştiriyor. Arçelik marka bulaşık makineleri, işlevsel olmalarının yanı sıra bütçe olarak da ideal aralıklarda bulunmalarıyla beğeni topluyorlar. Arçelik bulaşık makinesi fiyatları fonksiyonları, boyutları, kapasiteleri, program seçenekleri ve ekstra özellikleri ile farklı şekilde belirleniyor. Böylece evlerde ya da iş yerlerinde ihtiyaç olan modellerden birini almak daha doğru oluyor. Her geçen değişen yaşam koşulları, gıdaya olan yüksek talep, nüfus artışı gibi faktörler evlerde ya da iş yerlerinde ihtiyaç duyulan beyaz eşyaları da çeşitlendiriyor. Bunların başında da bulaşık makineleri geliyor. Yoğun bir şekilde talep gören bulaşık makineleri hem zamandan hem de su açısından tasarruflu çalışması sayesinde bulaşıkları oldukça kısa süre içerisinde temizliyorlar. Yeni nesil teknolojinin hâkim olduğu modeller, çalışma esnasında su tüketimini minimum düzeyde tutuyorlar. Dolayısıyla buna karşılık olarak enerji tüketimi de son derece düşük oluyor. Böylece bulaşıkları el ile yıkamak zaman içerisinde tarihe karışacak bir eylem olarak görülüyor.

Arçelik Bulaşık Makineleriyle Evinize İhtiyacı Olanı Verin

El ile yıkama açısından değerlendirildiği zaman hem su hem deterjan hem de enerji tüketimi olarak çok daha avantajlı bir seçenek olan makineler, bulaşık yaparak kaybettiğiniz zamanı size sunuyor. Bu sayede günün geri kalan süresinde kendinize zaman ayırabiliyorsunuz. Enerji doğru kullanmakla birlikte çevre dostu bir performans sergileyen ürünler, su kaynaklarını koruma konusunda da son derece hassas davranıyor. Evlerin, iş yerlerinin ihtiyaç ve beklentilerini her şekilde karşılayan bulaşık makineleri, enerji seviyelerinin çeşitli olması, teknik özellik açısından farklılık göstermeleri, ürünlerin hayatın her alanında kullanılmasına katkı sağlıyor. Evlerin haricinde iş yerlerinde, ofislerde, yemekhanelerde, yurtlarda da tercih ediliyorlar. Ankastre veya solo olarak sunulan ürünler, program sayılarına göre yıkama seçeneği olarak farklı imkânlar tanıyorlar. Arçelik 2 programlı bulaşık makinesi modelinden başlayarak yaklaşık olarak 10 programlıya kadar artan makineler, farklı donanımlar barındırarak üretiliyorlar. Standart olmalarıyla bilinen 2 programlı olan modeller, ekonomik ile yoğun olmak üzere iki farklı programda çalışmasını ortaya koyuyor. Tek veya çift kişilik evler için ideal olan bu modeller, alınan verimi ve sonucu da kaliteli bir şekilde aktarıyorlar. Program sayısının az olmasına karşı olarak yüksek performans sergilemesiyle, ön yargıları yıkmayı başarıyorlar.

Standart çekirdek aileler için ise Arçelik 3 programlı bulaşık makinesi yeterli oluyor. Yoğun, ekonomik, hızlı seçenekleriyle farklı fonksiyonlar ortaya çıkaran modeller, bütçeyi zorlamadan performans devamlılığını sağlıyorlar. Bunlara ek olarak ‘’mini’’ olarak bilinen modeller de 4 programlı seçenekleriyle öne çıkıyorlar. Arçelik 4 programlı bulaşık makinesi modelleri, 50 derecelik ekonomik, karma, 30 dakikalık hızlı ve yoğun programlarıyla evler başta olmak üzere çeşitli kullanım alanlarında kullanılıyorlar. Bu fonksiyonlara ek olarak ön yıkama, ekstra yoğun yıkama ve download cycle programlarıyla da 10 programlı alternatif modeller ile karşılaşılıyor. Fonksiyonel olmalarının yanı sıra tasarım açısından da dikkat çeken bu ürünler, teknik özellik ve renk seçenekleriyle her ortamında dekoruna uyum sağlayacak niteliklere sahip oluyorlar. Böylece mutfağınıza istediğiniz renkteki modeli tercih etme kolaylığı elde ediyorsunuz. Global düzeyde üretimler yaparak beyaz eşya üretim alanında kendini kanıtlayan marka, hayatı kolaylaştıran bulaşık makinesi modelleriyle konforlu bir hayat sürmenize yardımcı oluyor. Konforla birlikte ekonomik anlamda da bütçenize katkıda bulunan makineler, su ve deterjanın yanı sıra enerji konusunda da tasarruf elde etmenizi sağlarlar. Bu avantajlı seçenekler dâhilinde kolayca satın alınabilen ürünler, gün geçtikçe artan ihtiyaçtan kaynaklı olarak uygun fiyatlandırmalara sahip oluyorlar ve hemen her evde kendilerine yer açıyorlar.

Tasarruflu Çalışmasıyla Bütçeye Katkıda Bulunan Arçelik Bulaşık Makinesi Modelleri

Arçelik bulaşık makinesi kullanımı gerçekleştirilirken mühim olan birkaç nokta bulunuyor. Bunlardan birisi filtre temizliği oluyor. Farklı fonksiyonlara sahip olan makineler, farklı filtrelere sahip olacak şekilde tasarlanıyorlar. Filtre temizliği zorlanmadan yapılıyor olsa da kendi temizleyen filtrelerin yer aldığı modeller daha uzun ömürlü olmakla birlikte kullanıma daha yenilikçi bir detay kazandırmış oluyorlar. Bulaşıkların yıkmasından sonra artıkları biriktiren filtre, kalıntıları toplayarak giderlerin tıkanmasını engelliyor. Kendi temizleme fonksiyonuna sahip olan filtreler, bu atıkların birikme oranını %80 düzeyinde düşürüyorlar. Böylelikle makinelerde kötü koku oluşumu yaşanmadan her seferinde hijyenik temizlikler gerçekleştirilebiliyor. Verimli kullanıma katkı sağlayan donanım sayesinde makinelerle temiz bulaşıklar kısa sürede toplanıyor. Pratik ve hızlı performans sağlanmasına katkıda bulunan filtreler sayesinde günün geri kalan zamanı size kalıyor. Tasarruf açısından da avantaj sağlayan modeller, doğru program seçeneği ve doğru kullanım ile ihtiyaçları direkt ideal noktada karşılıyorlar. Ortalama özelliklere sahip olan makineler, 12 kişilik yemek takımlarına kadar tüm bulaşıkları tek seferde yıkayabiliyorlar. Standart ölçülerdeki bu ürünlerin haricinde küçük veya daha büyükçe modeller, ürün yelpazesi içerisinde bulunuyor. İhtiyaç dâhilinde buna yönelik satın alımlar yaparak, mutfağınızda bulaşık makinelerine yer açabiliyorsunuz.

Uluslararası düzeyde kabul gören marka, çevre dostu performans sergilemesiyle de biliniyor. Bulaşıklar yıkanırken minimum seviyede enerji ve su tüketen makineler çevreyi koruduğu gibi kullanıcı bütçesini de koruyor. A+++ enerji sınıfına mensup olmalarıyla yüksek enerji sınıfında bulunuyorlar. Doğal su kaynaklarını koruyarak çalışan Arçelik bulaşık makinesi modelleri teknolojik donanımlarıyla her zaman tercih edilirliklerini koruyorlar. HomeWhiz özelliği bulunan modeller, internet bağlantısı gerçekleştirilebilmeleri sayesinde makineyi kontrol edebilmeyi kolaylaştırıyorlar. Cep telefonlarından, smart özelliği bulunan televizyonlardan ve akıllı tabletler ile gerçekleştirilecek Wi-Fi bağlantısı ile bulaşık makinelerini çalıştırmak tek hamlede yapılabiliyor. Son derece yenilikçi olan bu özellik sayesinde tüm ürünler popüler hale geliyorlar. Arçelik bulaşık makinesi yorumları incelendiği zaman kullanıcıların belirttiği özellikler çeşitleniyor. Bunlardan biri de sessiz bir şekilde çalışıyor olmaları olarak biliniyor. Hemen her beyaz eşyadan beklenen sessiz çalışma özelliği, bu bulaşık makinelerinde görülerek, gereksinimleri karşılayan nitelikler olarak kullanıcı karşısına çıkıyorlar. Evlerde de iş yerlerinde de sessizliğin korunmasını sağlıyorlar. Markanın her ürününün bu fonksiyona sahip olması, sessizliği sabit tutarken öte yandan ürünlerin tercih edilmesine de katkıda bulunuyor. Buna istinaden markanın istenen ve evinize uygun modelinden yana seçim yapabiliyorsunuz. Ardından da geceleri uyurken dahi bulaşık makinelerini çalıştırmak mümkün hale geliyor.

Evlerdeki Temel İhtiyacı Karşılayan Arçelik Bulaşık Makinesi Modelleri

Tamamıyla ihtiyaç dâhilinde satın alınan ürünlerin başında gelen makineler, kullanıcı beklentilerini fazlasıyla karşılıyorlar. Arçelik 3 programlı bulaşık makinesi kullanımı ile evlere kolaylık getiriyor. Alt sepet, üst sepet, çatal kaşık sepeti, kontrol paneli, deterjan gözü, filtre, alt ile üst pervane ve tuz bölmelerine sahip olacak şekilde üretilen tüm modeller, belirli açılardan bazen farklılaşabiliyorlar. Yıkama kapasitesi olarak oldukça geniş seçenekler sunan makineler 85 x 60 x 57 cm boyutlu olanlarıyla alandan tasarruf edilmesi konusunda da başarılı sonuçlar yaratıyorlar. Renk seçenekleriyle de ihtiyaçların haricinde kişisel zevklere ve ev dekorasyonuna göre seçim yapma şansı da tanıyorlar. Gerek beyaz gerek gümüş rengiyle mutfaklarda şık bir görüntü yaratan ürünler, paslanmaz çelik gövdeleriyle, LED ekranlarıyla uzun ömürlü performansların arkasını getiriyor. Kolay kullanılmalarıyla da evlerin başköşesinde bulunuyorlar. Ekonomi 50, yoğun 70 derecelere ek olarak hızlı 58 dakikalık programlarla da kısa sürede hijyenik yıkamalar yapan makine modelleri 12.9 litrelik su harcamasıyla tasarruflu sonuçlar ortaya çıkarıyorlar. Bu şekilde doğal su kaynaklarını koruyarak çevre dostu kullanım sunuyorlar. Ayrıca özellik açısından parlatıcı, tuz göstergesi olan modeller, temizlik ve yumuşatma malzemelerini de kontrol altında tutma, takip etme şansı veriyorlar.

Güvenlik açısından üstün bir çalışma sergileyen bulaşık makinelerinin, su güvenlik sistemi su taşmasına karşı kontrol sağlanmasına sebep oluyor. Böylece yaşanabilecek olumsuzluklar, sahip olunan teknolojiler sayesinde engelleniyor. Bunların yanı sıra ortalama düzeyde değerlendirilen makineler dahi kapasiteleri ile memnuniyet sağlıyorlar. Arçelik 4 programlı bulaşık makinesi yorumları bölümüne bakıldığında da ürünlerin ihtiyaçları eksiksiz bir şekilde karşıladığı kanısına varılıyor. Mutfakların dizaynında bütün ve kusursuz bir görünüm yaratan beyaz eşyalar leke tutmayan antrasit, inox ve beyaz renkleriyle şıklığı koruyorlar. 60 x 59 x 85 cm ölçülerinde kapasite olarak geniş olan modeller, kalabalık haneler için ideal oluyorlar. 14 kişilik yemek takımlarını yıkamaya kadar alan tanıyan Arçelik 9 programlı bulaşık makinesi sunduğu seçenekler sayesinde her türlü gereksiniminizi giderme şansı tanıyorlar. Aynı şekilde Arçelik 3 sepetli bulaşık makinesi, 3 programlı modelleriyle ekonomik bir çalışma ortaya koyarken, istenen düzeyde temizliği sağlayabiliyorlar. Fonksiyonları modelden modele değişen ürünler kısa süreli, yarım saatlik program seçenekleriyle de acil durumlarda yardımcınız oluyorlar. Pratik bir şekilde yıkama işlemini gerçekleştirmeleri ile takdir görüyorlar. Üç sepetli modellerin yüksek boyutlu mutfak eşyalarını dahi rahat bir şekilde kabul etmesi ve kusursuz yıkamaları sayesinde mutfaklarda her iş tam anlamıyla çözüme kavuşuyor.

Her Haneye Uygun Bir Model Sunan Arçelik Bulaşık Makinesi

Tek veya çift kişilik hanelerden, kişi sayısının fazla olduğu kalabalık hanelere kadar uygunluk gösteren modellerin yer aldığı zengin ürün yelpazesi içerisinde, program seçenekleri olarak da birbirinden ayrılan ürünler bulunuyor. Üç ile dört programlı seçenekler, küçük evler için uygunluk gösterip, ihtiyaçları karşılarken öte yandan on programa kadar yükselen alternatifler, büyük evler için ideallik gösteriyorlar. Donanım açısından teknolojik yönde yüksek fırsatlar tanıyan makineler, tercih edilirliklerini korumakla birlikte konumlandırıldıkları yerlerde tasarımlarıyla şık bir detay olma özelliğine erişiyorlar. Arçelik 5 programlı bulaşık makinesi ve Arçelik 8 programlı bulaşık makinesi seçenekleri de geniş ailelerin ya da sık misafir ağırlayan kişilerin mutfaklarında yer edinmek için uygun oluyorlar. Teknolojik fonksiyonları sayesinde kullanıcıların isteklerine yönelik üst düzey hamlelerde bulunan ürünler, her evin dekoruna uygun renk seçenekleriyle de avantaj sağlıyorlar. Hemen her gün bulaşık yıkama ihtiyacını gidermek üzere makineleri kullanan kişiler için dört programlı olan modellere ek olarak 65 derecelik günlük program sunan ürünler daha kullanışlı oluyorlar. Bu ürünler aynı zamanda az su, deterjan ve enerji tüketimi ile tamamen hijyenik bir şekilde kirlerin giderilmesine olanak veriyor. Arçelik 7 programlı bulaşık makinesi modeli de hemen her modelde olduğu gibi beyaz, inox ve gümüş renkli, leke tutmayan tasarımlarıyla piyasadaki yerini alıyor.

İster 4 programlı iste 5 programlı bir bulaşık makinesinden yana tercihte bulunun, hemen hepsi aynı ebatlarda tasarlandıkları için yer açısından sorun yaşanmamak üzere tercih ediliyorlar. 13 kişilik yemek takımını tek seferde yıkayabilme kapasitesine sahip olmaları, yükseklik değeri ayarlanabilir olan fincan rafları ve hareketli çatal bıçak sepeti sayesinde oldukça işlevsellik kazanan ürünler, günümüz teknolojisiyle hayatın kolaylaşmasına vurguda bulunuyorlar. Donanımlarında yeni nesil teknoloji kullanmaları sayesinde telefon, tablet, televizyon gibi diğer ürünlerden Wi-fi bağlantısı ile kontrol edilebilen makineler, beyaz eşyalar arasında gelişmişlik düzeyi en yüksek ürünler olarak nitelendirilebiliyor. Arçelik A+ bulaşık makinesi modellerinin sahip olduğu bu teknolojik fonksiyonlar ile kullanıcılar her koşulda bulaşıklarını yıkama konusunda makineyi kontrol altına tutabiliyorlar. Otomatik olarak deterjan dozajının yapılabilmesi teknolojisi ile hem zaman hem de malzeme konusunda tasarruf sağlanmış oluyor. Buna ek olarak Akıllı Ölçüm sistemi olan bazı modeller, bir aylık süre içerisinde deterjanı otomatik olarak ayarlayarak, her yıkama esnasında deterjan ekleme zahmetinden kurtarıyorlar. Programa uygun deterjan miktarını ayarlayan makineler, pratik olmakla birlikte tasarruflu bir yıkama gerçekleştiriyorlar. HomeWhiz teknolojisi de internet ile erişimin mümkün olduğu makineleri, evde olmadığınız zamanlarda dahi çalıştırabilme olanağı sunuyor.

Şık Tasarımlarıyla Evlerdeki Yerini Alan Arçelik Bulaşık Makinesi Modelleri

Evlerde, mutfaklarda daha şık bir dekorasyon kurmayı amaçlayan kullanıcıların beklentilerini karşılayacak cam tasarımlı modeller, A+++ enerji sınıfına mensup olmaları ile de ev hanımlarının dikkatini çekiyorlar. Arçelik bulaşık makinesi program süreleri ve Manhattan gri cam rengi ile hem performans hem de görsel olarak tatmin edici oluyorlar. Yüksekliğini ayarlama imkânı tanınan fincan rafların yanı sıra çıkarılabilir üçüncü çekmecesi ile fonksiyonel ve işlevsel bir kullanım olanağı sunan makineler, iki adet fincan rafı, hareket eden çatal bıçak sepeti ve LCD ekranlarıyla ön plana çıkıyorlar. Bahsi geçen özellikleri sayesinde işlevsellik kazanan ürünler, tercih edilirliklerini de her zaman yüksek tutuyorlar. ProSmart Inverter motor teknolojisine de sahip olmalarıyla düşük seviyede enerji ile yüksek oranda kaliteli bir performansa tanıklık ediliyor. Bununla birlikte motorların yapısında yer alan mıknatıslar, sürtünme ihtimalini de düşürüyor ve böylece yıpranma oranı da düşerek uzun ömürlü kullanımlar gerçekleştiriliyor. Aynı zamanda enerjiden de tasarruf sağlıyorlar. LED ışıklı iç aydınlatmaya ek olarak fan kurutma sisteminin de bulunmasıyla performans olarak da estetik görünüm olarak da ayrı bir noktada konumlanan ürünler, kendi alanlarında fark yaratıyorlar. Sizler de evinizin mutfağına Arçelik bulaşık makinesi kampanya fırsatlarıyla sahip olabileceğiniz modelleri yerleştirebilirsiniz.

Zamana ve bulaşıkların kirlilik oranına göre bir yıkama programı sunan bulaşık makineleri, kir sensörü özelliği ile bulaşıklarda en ufak bir kir bırakmadan temizliyorlar. Turbodan ekstra parlaklık/kurutmaya ve dinamik yıkama fonksiyonunu barındırmaları sayesinde de yüksek oranda güç ile tasarruflu temizlikler yapmaya imkân tanınıyor. Doğru ürünle çalıştırıldığı zaman, makinenin temizleme sistemi sayesinde hiçbir şekilde kötü koku kalması gibi bir sorun yaşatmıyorlar. Böylece her yıkama öncesinde temiz bir makine ile karşılaşılıyor ve bulaşıklar güvenle yerleştiriliyor. Siyah, beyaz, leke tutmayan inox gibi renklerle de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ürünler, dinamik yıkama pervanesi sayesinde çıkması güç lekeleri bile söküp atıyorlar. Fonksiyon, kapasite, boyut ve program seçenekleriyle fiyatlarda değişiklik gösteren bu ürünler, farklı ihtiyaçlara hitap ediyorlar. Arçelik 5 programlı bulaşık makinesi fiyatları da evlerinin ihtiyacı olduğunu düşünen kullanıcıların bütçesini zorlamıyor. Tüm ürünlerin özelliklerine detaylıca hâkim olabilmek ve mutfağınızın dekoruna uygun bir ürün seçebilmek için Hepsiburada ürün sayfasına göz atabilirsiniz.


Arçelik Bulaşık Makinesi Hacmi Ne Kadar?

Bulaşıklarınızı derinlemesine temizleyen bu makineler pek çok farklı modelde üretilmektedir. Her model farklı hacimle öne çıkarken tüm modeller ihtiyaçlarınızı karşılayacak niteliklerle tasarlanıyor.


Arçelik Bulaşık Makinesi Renk Çeşitleri Nedir?

Evinizin olmazsa olmazı bu bulaşık makineleri geniş bir ürün yelpazesine sahip. Çeşitli renklerde üretilen makineler, ev dekorasyonunuza da katkıda bulunuyor.
ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Arçelik Bulaşık Makinesi Fiyatları

15 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Arçelik Bulaşık Makineleri
  2. Bosch Bulaşık Makineleri
  3. Siemens Bulaşık Makineleri
  4. Vestel Bulaşık Makineleri
  5. Profilo Bulaşık Makineleri
  6. Altus Bulaşık Makineleri
  7. Electrolux Bulaşık Makineleri
  8. Miele Bulaşık Makineleri
  9. Regal Bulaşık Makineleri
  10. Samsung Bulaşık Makineleri
  11. Beko Bulaşık Makineleri
  12. Vestfrost Bulaşık Makineleri
  13. Grundig Bulaşık Makineleri
  14. Hoover Bulaşık Makineleri
  15. LG Bulaşık Makineleri
  16. SEG Bulaşık Makineleri
  17. Empero Bulaşık Makineleri
  18. Teka Bulaşık Makineleri
  19. Candy Bulaşık Makineleri
  20. Finlux Bulaşık Makineleri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Renk
  1. Inox
  2. Beyaz
  3. Gri
  4. Siyah
 5. Program Sayısı
 6. Kullanım Şekli
  1. Solo
  2. Ankastre
 7. Kapasite (Yemek Takımı Kişi Sayısı)
 8. Yükseklik (cm)
 9. Genişlik (cm)
 10. Derinlik (cm)
 11. Güncel Değerlendirme
 12. Fırsat Ürünleri
 13. Satıcı
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Arçelik
DSACategoryId/2147483637/235604/22156/arcelik
Başa dön