Arçelik Elektrikli Çay Makineleri

Ev ortamında pratik bir şekilde sıcak içecek hazırlamak isteyen kullanıcılar için uygun özelliklere sahip olan Arçelik elektrikli çay makineleri aracılığıyla doğal gaz, tüp gibi ürünleri kullanmanıza gerek kalmaz. Elektrik enerjisiyle çalışan kullanışlı çay makineleri lezzetli çaylar demleyebilmeniz için ideal olan tasarımlarıyla günün her saatinde sıcak içecek hazırlayabilmenize yardım eder. Sadece su ısıtmak amacıyla bir kettle olarak da değerlendirebileceğiniz Arçelik elektrikli çay makineleri sayesinde kısa sürede sıcak su elde edebilirsiniz. Çay tiryakileri için farklı kıvamlarda çaylar hazırlayabilmenize yardımcı olan makineler güvenli ve kullanışlı özellikleriyle dikkat çeker. Ergonomik saplara sahip su hazneleriyle demlik bölümleri sayesinde her iki kısmı da kolayca kavrayarak kullanabilirsiniz. Ağızlıklı tasarım avantajıyla beraber çaydanlıktan ve su haznesinden bardaklara sıcak içecek doldurabilmek kolaylaşır.

Dayanıklı Gövdeleriyle Güven Veren Çay Makineleri

Çelik ve cam gibi malzemelerin bileşiminden oluşan çay makineleri sıcağa karşı dayanıklı gövdeleriyle verimli bir kullanım sağlar. Su haznelerinin derin ve geniş yapısı demleme işlemleri için gerekli miktardaki suyu kısa sürede elde edebilmenizi sağlar. Cam demlikler lezzetli bir demlemenin gerçekleşmesini sağlayan yapılarıyla çayınızdan alacağınız lezzeti artırır. Susuz çalıştırmaya olanak tanımayarak güvenliği koruyan Arçelik elektrikli çay makinelerini tercih ederek haznede su olmadığında ısıtma işleminin başlamamasını sağlayabilirsiniz. Otomatik kapanma teknolojisine de sahip olan güvenli çay makineleri aracılığıyla su kaynadıktan sonra ısıtma işleminin durması sağlanır. Farklı kapasitelere sahip ürünler arasından ailenizin büyüklüğüne göre alternatif modelleri sipariş edebilirsiniz.

Pratik ve Kullanışlı Özelliklere Sahip Çay Makineleri

Kireç filtresi özelliğine sahip olan Arçelik elektrikli çay makineleri sayesinde ürününüzün içerisini şebeke sularından bulaşabilen yoğun kirecin kaplamasını engelleyebilirsiniz. Tabanlarının geniş yapısı sayesinde çay makineleri tezgâh üzerine pratik bir şekilde yerleştirilebilir. Makinenizi yerleştireceğiniz alanın kuru olmasına dikkat ederek elektrik enerjisinin getirdiği kullanışlılıktan yararlanabilirsiniz. Arçelik elektrikli çay makineleri uzun kablolarla tasarlandığı için prize ulaşma konusunda kullanıcılarına kolaylık sağlar. Dökme çay kullanan kişiler için ideal olan çay filtresi özelliğine sahip demlikler çay çöplerinin bardağınıza ulaşmasını engeller.

Şık ve Estetik Çay Makineleriyle Mutfağınızda Konfor Kazanın

Tek renkli modellerin yanı sıra alternatif renklere sahip şekilde tasarlanan Arçelik elektrikli çay makineleri sayesinde zevklerinize uygun seçimler gerçekleştirerek mutfağınızda kullanışlı bir ürüne sahip olabilirsiniz. Gövde kaplamalarının sıcağa dayanıklı olmasıyla beraber çaydanlığı ve demliği elinizi yakmadan verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Oldukça hafif olan çay makineleri yükseklik, genişlik ve derinlik gibi parametreler bakımından birçok opsiyonu beğeninize sunar. Su seviyesi göstergesine sahip olan çay makineleri sayesinde ısıtıcı bölüme ve demliğe ne kadar su koyduğunuzu net bir şekilde görebilirsiniz. Bu özellik yardımıyla kaliteli bir demleme için gerekli olan hassas su ayarını kolayca yerine getirebilirsiniz.

Soru 1: Elektrikli Çay Makinelerinin Kullanım Avantajları Nelerdir?

Cevap 1: Doğaya salınan gazlarla ısı elde etme ihtiyacını ortadan kaldıran elektrikli çay makineleri çevre dostu bir kullanım yaşatır. Emniyetli özellikleriyle taşma sorununa ve aşırı kaynama problemine karşı güvenlik oluşturan çay makineleri yardımıyla evinizde konforlu bir şekilde leziz çaylar demleyebilirsiniz.

Soru 2: Elektrikli Çay Makineleri Nasıl Temizlenir?

Cevap 2: Çıkarılabilir parçalarını bulaşık makinesinde yıkayabileceğiniz çay makinelerini düzenli şekilde temizleyebilirsiniz. Çay lekelerini ortadan kaldırmak ve iç kısımda çeşitli tortuların oluşmasını engellemek için çay makinenizin çıkarılabilir parçalarını bulaşık makinenizde yıkayabilirsiniz.

Soru 3: Çay Makineleriyle Nasıl Demleme Gerçekleştirilir?

Cevap 3: Elektrikli çay makinelerini ocakta yapılan demleme işlemlerinden farksız şekilde kullanabilirsiniz. Uygun miktarda kaynar su ile dökme ya da poşet çayı uygun bir oranla bir araya getirerek sıcak içeceğinizi demlemeye bırakabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Arçelik Elektrikli Çay Makineleri

17 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Arçelik
  2. Philips
  3. Tefal
  4. Arzum
  5. Vestel
  6. Sinbo
  7. Korkmaz
  8. Homend
  9. Fakir
  10. Siemens
  11. Arnica
  12. Hotpoint Ariston
  13. King
  14. Bosch
  15. Goldmaster
  16. Karaca
  17. Cvs
  18. Beko
  19. Kahramanlar
  20. Stilevs
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Demlik Kapasitesi (L)
 5. Gövde Malzemesi
  1. Çelik
  2. Cam
  3. Plastik
 6. Demlik Malzemesi
  1. Cam
  2. Çelik
 7. Güç (W)
 8. Otomatik Kapanma
 9. Fırsat Ürünleri
 10. Renk A-Z
  1. Inox
  2. Kırmızı
  3. Beyaz
  4. Gri
  5. Bakır
  6. Mavi
  7. Pembe
  8. Rose Gold
  9. Siyah
 11. Satıcı A-Z
 • Marka Arçelik
DSACategoryId/2147483637/22001/22005/60006400/arcelik
Başa dön