Son yıllarda hızla gelişen beyaz eşya teknolojileri hayatımızı kolaylaştıran ürünler ortaya çıkarmaya devam ediyor. En büyük ev uğraşlarından biri olan çamaşır yıkama ise geleneksel kurutma yöntemleri ile özellikle kış aylarında çok uzun süreler alabiliyor. Çamaşırlarınızı balkona astığınızda dışarıdaki tozdan ve dumandan kötü etkileniyor ve yeni yıkadığınız çamaşırlar temizliklerini daha siz üzerinize giymeden kaybediyor. Tam da bu soruna mükemmel bir çözüm olarak üretilen çamaşır kurutma makineleri hem zamandan hem de çamaşır kurutacağınız alandan tasarruf sağlıyor. Üstün teknolojilerle donatılmış, fonksiyonel Arçelik çamaşır kurutma makineleri çok alternatifli programları sayesinde farklı ürünleriniz için en sağlıklı kurutmayı sağlıyor. Farklı renk, kurutma kapasitesi, kurutma teknolojisi ve enerji sınıfı teknolojilerine sahip Arçelik çamaşır kurutma makinesi modelleri her ihtiyaca ve zevke uygun çözümler sunuyor.

Arçelik Kurutma Makinesi Modelleri

Piyasada bordo, gümüş ve beyaz renk seçenekleriyle bulunan Arçelik çamaşır kurutma makinesi modelleri 7 kg ile 9 kg arasında değişen maksimum kurutma kapasiteleri ile ön plana çıkıyor. Geniş kurutma kapasiteleri sayesinde tek seferde birçok eşyanızı kurutmanıza olanak sağlarken renk seçenekleriyle de evinize ve zevkinize en uygun modeli bulmanıza yardımcı oluyor. Isı pompalı yoğuşturmalı ve yoğuşturmalı kurutma teknolojisine sahip kurutma makineleri B enerji sınıfı ile A+++ enerji sınıfından %10' kadar daha fazla tasarruf sağlayan enerji sınıfı arasında değişik enerji performansları sergiliyor. Bu performansıyla bütçenize katkı sağlayan Arçelik çamaşır kurutma makineleri çamaşırlarınızı kısa sürede kurutarak zamandan da tasarruf sağlamanıza imkan veriyor.

Üstün teknik donanımları ve fonksiyonel yapıları sayesinde çamaşır kurutma işini oldukça kolaylaştıran Arçelik çamaşır kurutma makineleri farklı programları ile çamaşırlarınız için en uygun kurutma koşullarını oluşturuyor. Farklı özellikteki her bir çamaşırınız için özel bir programa sahip olan çamaşır kurutma makineleri ile Arçelik hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Arçelik çamaşır kurutma makineleri sizi ütü derdinden ve evde çamaşır kalabalığının oluşturduğu dağınıklıktan da kurtarıyor. Özellikle kış aylarında güneşin çok az göründüğü ya da hiç görünmediği günlerde uzun günler boyunca kurumak bilmeyen çamaşırlarınızı kısa süre içerisinde kurutarak kullanıma hazır hale getiriyor. Bazı Arçelik çamaşır makinesi modellerinde yer alan HomeWhiz teknolojisi, kurutma makinenizi akıllı cihazlarınızdan ya da akıllı televizyonlarınızdan yönetme imkanı sunuyor. Bu akıllı teknoloji sayesinde televizyon izlerken köşede çıkan mesajlarla çamaşırlarınızın son durumu hakkında bilgi alabiliyor, HomeWhiz App ile akıllı telefonunuzdan ya da tabletinizden kurutma makinenizi kolaylıkla yönlendirebiliyorsunuz.

Arçelik Kurutma Makinesi Fiyatları

Arçelik kurutma makinesi fiyatları, ürünün modeline, fonksiyonel özelliklerine, rengine, enerji sınıfına, kurutma kapasitesine, kurutma teknolojisine bağlı olarak farklılıklar gösteriyor. A+++ enerji sınıfından %10 daha fazla enerji tasarrufu sağlayan modelleriyle Arçelik çamaşır kurutma makineleri, B enerji sınıfına oranla %70’ten fazla bir enerji tasarrufu sağlıyor. B sınıfı ile kıyaslandığında her 3 kurutmadan 2’sinin bedavaya geldiği A+++ enerji sınıfı Arçelik çamaşır kurutma makineleri cebinizi olduğu kadar çevreyi de düşünüyor. Çalışırken çok az ses çıkaran sessiz programa sahip Arçelik çamaşır kurutma makineleri sayesinde geceleri de gürültü derdi olmadan çamaşırlarınızı kurutmak mümkün oluyor.

Yüksek teknolojilerle donatılan Arçelik çamaşır kurutma makinesi modelleri, farklı program sayıları ve fonksiyonel özellikleri ile her bütçeye ve her zevke hitap etmeyi başarıyor. Çamaşırlarınıza zarar vermeyen tambur tasarımları ile onları büyük bir özenle kurutan Arçelik çamaşır kurutma makinesi modelleri ısı pompalı ve yoğuşturmalı kurutma teknolojileri sayesinde hava ısıtmalı kurutma makinelerine oranla çok büyük bir enerji tasarrufu sağlıyor. Ayrıca ısı pompalı ısıtma teknolojisi çamaşırlarınıza zarar vermeden onları kuruttuğu için daha çok tercih edilen bir teknoloji olarak da ön plana çıkıyor.

Arçelik Kurutma Makinesi Fiyatları

7 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Arçelik
  2. Electrolux
  3. Hoover
  4. Siemens
  5. Bosch
  6. Beko
  7. Grundig
  8. Hotpoint Ariston
  9. Samsung
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Kontrol Paneli
 5. Enerji Sınıfı
 6. Renk
 7. Genişlik (cm)
 8. Yükseklik (cm)
 9. Derinlik (cm)
 10. Yıllık Enerji (kWh)
 11. Tambur Hacmi (L)
 12. Ses Seviyesi (dB)
 13. Satıcı
 • Marka Arçelik
DSACategoryId/2147483637/235604/153223
BAŞA DÖN