Beyaz eşyalar ve küçük ev aletleri mutfak malzemelerinin vazgeçilmez öğeleri olarak yer alıyor. Gelişen teknoloji ile her geçen gün model ve tasarımlar da farklılık gösteriyor. Hayatı kolaylaştıran özelliği ile her evin ve mutfağın ihtiyacı olarak görülüyor. Arçelik markası da geliştirdiği beyaz eşya teknolojisini, ürettiği ürünlerle evlere taşıyor. Buzdolabı, fırın, mikrodalga, ocak, küçük ev aletleri ile mutfak aletlerinde aranan bir marka olarak yer alıyor. Mikrodalga fırınlar ısıtıcı özelliği ile oldukça pratik bir kullanım sağlıyor. Yiyeceği eşit bir şekilde ısıttığından, lezzetli bir tüketime olanak sağlıyor. Arçelik mikrodalga fırın da yiyecekleri pişirme, ısıtma, buz çözdürme özellikleri ile mutfaklarda zaman kazandıran bir ürün olarak yerini alıyor. Arçelik mikrodalga fırın sahip olduğu program ve ısı özellikleri ile derin dondurucudan çıkmış yiyecekleri dakikalar içerisinde çözebiliyor. Arçelik mikrodalga fırın ankastre veya solo özelliği ile yer alıyor. Ankastre özelliği ile mutfak dolapları içerisinde gömme şekliyle yer alıyor. Solo modeliyle de portatif kullanıma uygun olarak bulunuyor. Radyoaktif dalgalarla yaydığı ısı ile mikrodalga içerisinde bulunan yemeği etkili bir şekilde ve kısa sürede ısıtabiliyor. Donmuş veya buzlu ürünleri çözebiliyor. Yaydığı dalgalar ile daha az enerji harcayarak pişirebiliyor, eritebiliyor veya ısıtabiliyor. Değişebilir program özellikleri ile yiyeceğin türüne göre program özelliklerine sahip. Ayarlanabilir süresi ile ısıtma süresi dakikaları belirlenebiliyor. Ayarlanan süre dolduğunda uyarı sesi devreye giriyor. Yiyeceğin mikrodalgada unutulmaması için bu ses belli aralıklarla devam ediyor. Yiyeceğin alınmasından sonra ikaz sesi son buluyor. Farklı renk ve tasarımları ile beğeninize uygun  Arçelik mikrodalga fırın çeşitleri  Hepsiburada’da yer alıyor. 

Arçelik Mikrodalga Fırın Özellikleri

Arçelik mikrodalga fırın özellikleri arasında geliştirilmiş teknoloji ile üretilmesi yer alıyor. Yüksek performans özelliği ile yer alan Arçelik mikrodalga fırınlar, kısa sürede radyoaktif dalgalar yayarak yiyeceğe etki edebiliyor. Az enerji ile kısa sürede etkili olması zaman tasarrufu ve pratiklik sağlıyor. Uyarı ikaz özelliği ile kolay kullanıma imkan veriyor. Isıtma, pişirme, buz çözme özelliği ile mutfaklarda oldukça yardımcı olarak bulunuyor. Ankastre veya solo modelleri,şık tasarımları ile yer alıyor. Gri, siyah, beyaz renk seçenekleri ile Arçelik mikrodalga fırınlar mutfağınızda diğer beyaz eşyalarla uyumu yakalıyor. Arçelik mikrodalga fırın temizliği de oldukça pratik. İçerisinde yer alan aparatlar cam veya metal olarak bulunabiliyor. Tabaklar için cam tepsi taban bulunuyor. Pizza, börek, diğer hamur işleri, et ve et ürünleri için  bulunan metal ızgara, özel olarak tasarlanıyor. Hamur işi yiyeceklerin, pizzaların tabandan da ısınmasını sağlayarak eşit bir şekilde sıcaklık sağlıyor. Et ve et ürünlerini ızgara özelliği ile pişirebiliyor. Arçelik mikrodalga fırın dijital ekran özelliği ile ayarlanan süre ve programların ekrandan takip edilmesini sağlıyor. Teknik özelliklerine, renk ve tasarımlarına göre beğeninize uygun bir Arçelik mikrodalga fırın bulmanız mümkün. 

Arçelik Mikrodalga Kullanımı

Arçelik mikrodalga kullanımı ayarlanabilir programları ile oldukça pratik. Isıtma, buz çözme programları tercih edilerek mikrodalga kullanılabiliyor. Tercih edilen ısıtma veya eritme süreleri de mikrodalga üzerinden ayarlanabiliyor. Farklı yemek türleri, et ve et ürünleri için kullanılabiliyor. Izgara özelliğinden faydalanılarak yemekler hazırlanabiliyor. Çocuk kilidi bulunan modelleri ile ebeveynlerin tercihi olabiliyor. Uyarı, ikaz ışık ve sesleri ile kullanımında kolaylık sağlıyor. 

Arçelik Mikrodalga Fırın Modelleri

Arçelik mikrodalga fırın  modelleri solo ve ankastre olarak yer alıyor. Şık tasarımları ile yer alan Arçelik mikrodalga fırınlar farklı beğenilere ve mutfaklara uyum sağlayabilecek özellikleri ile üretiliyor. Yüksek performans ile etkili bir ısıtma, pişirme sağlayan Mikrodalga fırınlar programlama, zamanlama özellikleri, teknik özellikleri ile birbirinden farklı modelleri ile bulunuyor. Arçelik mikrodalga fırın ankastre set içerisinde de yer alabiliyor. Fırın, davlumbaz, ocak ve mikrodalga setlerinde yer alarak mutfaklarda bütünlük sağlıyor. Ankastre kullanımı gömme model olarak bulunuyor. Solo kullanıma uygun olan modeller ise portatif bir kullanıma sahip. Tezgah üzerinde kullanılabiliyor. Arçelik mikrodalga fırın dijital ekran özelliği ile teknoloji severlerin beğenisine sunuluyor. Arçelik mikrodalga fırın parmak izi bırakmayan inox modelleri ile leke oluşumuna izin vermediğinden tercih edilebiliyor. Şık ve inox tasarımı ile yer alan Arçelik mikrodalga inox modeller kullanılan malzeme türü ile farklılık gösteriyor. İnox modellere alternatif olarak gümüş rengi de oldukça tercih edilen bir model olarak bulunuyor. Ankastre ve solo modeller olarak yer alabilen gümüş rengi Arçelik mikrodalga fırınlar her türlü mutfak dolabı ile uyum sağlayabiliyor. Arçelik mikrodalga fırın vintage modeli ile klasik severlere mutfakta şıklık yaratacak bir alternatif sunuyor. Farklı dizaynı ve renkli tasarımı ile Arçelik mikrodalga fırın kırmızı, mavi, siyah renk seçenekleri ile bulunuyor. Arçelik mikrodalga fırın full ankastre görünümü ile fark yaratıyor. Dijital kontrol özelliği bulunan full ankastre ürünü şık tasarımı ile yer alıyor. Arçelik mikrodalga fırın çerçeve kiti bulunan modelleri ile de yer alıyor. Çerçeve kiti ile mikrodalga çevresi kendi malzemesinden oluşan bir çerçeve ile çevriliyor. Kenarlarda boşluk kalmayacak bir şekilde montaj ediliyor ve  şık bir görüntü oluşmasını sağlıyor. Tercihinize ve kullanım özelliklerine göre bir Arçelik mikrodalga fırın bulmanız mümkün. 

Arçelik Mikrodalga Fırın Alırken Dikkat Edilecek Hususlar

Arçelik mikrodalga fırın alırken dikkat edilecek hususlar önem kazanıyor. Ankastre özellikli Arçelik mikrodalga fırın ya da solo özellikli bir mikrodalga fırın tercihinde bulunabilirsiniz. Kullanım alanına uygun bir model belirleyebilirsiniz. Genişlik ölçülerini, ebatlarını dikkate alabilirsiniz. Arçelik mikrodalga fırın modellerini, set olarak veya tekli model olarak seçebilirsiniz. Ankastre set modellerinde yer alan ocak, fırın, aspiratör ve mikrodalga set tercihinde bulunarak mutfağınızda bütünlük ve uyum sağlayabilirsiniz. Solo modelleri ile portatif kullanıma imkan veriyor. Tezgah üstünde kullanılabiliyor. Arçelik mikrodalga fırın modellerinde yer alan vintage modelleri de tercih edebilirsiniz. Vintage görünümü ile farklı renklerde Arçelik mikrodalga fırın renklerini seçebilirsiniz. Kırmızı, mavi, siyah renklerinden oluşan modelleri ile mutfağınızda farklılık oluşturabilirsiniz. Program seçenekleri oldukça geniş olan Arçelik mikrodalga fırın özelliklerinden program özelliklerine göre tercihte bulunabilirsiniz. 

Arçelik Mikrodalga Fiyatları

Arçelik mikrodalga fırın fiyatları model, özellik ve fonksiyonlarına göre değişiklik gösteriyor. Farklı tasarımlarla ve renklerle Hepsiburada’dan bulabileceğiniz Arçelik mikrodalga fırın fiyatlarını artana göre sıralayabilirsiniz. Uygun fiyatlı Arçelik mikrodalga fırın fiyat aralığı seçilerek  filtrelendirilebiliyor. Arçelik mikrodalga fırını tekli veya set halinde tercih edebilirsiniz. Bütçenize uygun fiyat aralıkları belirlenerek, dilediğiniz fiyat aralığı seçilebiliyor. Beğendiğiniz Arçelik mikrodalga fırınları, beğeni butonuna basarak listeleyebilirsiniz. Oluşturduğunuz alışveriş listesinden beğendiğiniz Arçelik mikrodalga fırın fiyat takibini yapabilirsiniz. Arçelik mikrodalga fırın indirim ve kampanyalarından hemen haberdar olmak için ürünlerin fiyat alarmını kurabilirsiniz. Böylece Arçelik mikrodalga fırın indirimlerinden hemen haberiniz olur. Alışverişiniz sırasında müşterilerin Arçelik mikrodalga fırın yorumlarını okumak alışveriş sürecinizi hızlandırabiliyor. Karar vermenizde yardımcı olabiliyor. Bu yorum ve değerlendirmelerden faydalanabilirsiniz. Fotoğraflı yorumlar ürün görselliği hakkında daha detaylı bilgiler verebiliyor. Fotoğraflı yorumlardan da faydalanabilirsiniz. Arçelik mikrodalga fırın ile ilgili merak ettiklerinizi satıcıya sor kısmından firma yetkililerine sorabilir yanıt alabilirsiniz. Online bir ortamda alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Arçelik Mikrodalga Fırın

26 ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Güvenle Kapında
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 26 ürün
DSACategoryId/2147483637/235604/22021/arcelik