Süpürge aksesuarları, elektrikli süpürgelerin verimli bir biçimde çalışmasını sağlamak amacıyla kullanılan çeşitli yedek parçaları kapsıyor. Farklı işlevleri olan aksesuarlar, elektrikli süpürgelerin çekiş gücünden kullanım şekillerine kadar birçok ayrıntıda önemli rol oynuyor. Arçelik süpürge aksesuarları, markanın onlarca farklı elektrikli süpürge modeli için yenileme ya da onarım amaçlı yapılan parça değişimleri sırasında kullanılıyor. Elektrikli süpürge aksesuarları, süpürge torbası, süpürge başlığı, süpürge filtresi ve süpürge hortumu olmak üzere dört farklı kategoride kullanıcıların tercihine sunuluyor.

Arçelik Süpürge Aksesuar Sayesinde Sorunsuz Temizlik

 • Arçelik elektrikli süpürge başlıklarının emici yer başlığı, emici parke ve halı fırçası, halı ve sert zemin süpürme başlığı ve teleskopik boru başlığı gibi model seçenekler bulunuyor.
 • Doğru süpürge başlığı seçimi yapılarak elektrik süpürgesi kullanımı sırasında ahşap zeminlerin çizilmemesi, tozlu alanların etkin şekilde tozdan arındırılması ve ulaşılması zor noktaların kolay bir biçimde temizlenmesi sağlanıyor.
 • Kullanıcılar, eskiyen veya hasar gören bir süpürge başlığının yerine yenisini almanın yanı sıra farklı süpürme işlemleri yapmak için de ürün temini gerçekleştirebiliyor.
 • Elektrikli süpürgelerin çalışmaları sırasında çıkardıkları havayı filtreleyerek toz, bakteri, mite ve polenleri içeride hapseden süpürge filtresi modellerinin belli aralıklarla değiştirilmesi tavsiye ediliyor.
 • Süpürge filtresi sayesinde bebekler, çeşitli alerjileri olanlar ve astım gibi solunum hastalıkları bulunanlar, rahatsızlık yaratıcı etkenlere karşı etkili bir biçimde korunuyor.
 • Temizlik sırasında esnek bir kullanım sağlamaları nedeniyle yumuşak malzemelerden üretilen süpürge hortumlarında kullanım sıklığı doğrultusunda çeşitli delikler ve kesikler meydana geldiğinde hasarlı parçanın yenisiyle değiştirilmesi öneriliyor.

Hızlı ve Kolay Değiştirilebilen Süpürge Torbası Seçenekleri

Arçelik elektrik süpürgesi modellerinin ve halı yıkama makinelerinin birçoğunda toz torbası teknolojisinden faydalanılıyor. Dolduklarında kullanım ömürlerini tamamlayan ve yenileriyle değiştirilmeleri gereken toz torbaları, elektrik süpürgelerinin geçici süreli kullanımlı aksesuarları arasında yer alıyor. Her süpürge torbası modelinin alabileceği toz kapasitesi farklılık gösteriyor. Hızlı ve kolay bir şekilde değiştirilebilen toz torbaları arasında sadece tek bir elektrik süpürgesi modeliyle uyumlu ürünlerin yanı sıra birkaç model için uyumlu alternatifler de bulunuyor.

Verimli ve Uzun Ömürlü Kullanım Sağlayan Süpürge Aksesuarları

 • Elektrik süpürgesi modelinin kullanım ömrünü maksimum seviyeye çıkarmak için süpürge aksesuarlarından yararlanılması son derece önem taşıyor.
 • Çalışmasını sürdürmesine karşın zamanla verimliliğinde düşüş yaşanan elektrik süpürgeleri, süpürge aksesuarlarıyla yapılan yenilemeler sonrasında eski performanslarına tekrar ulaşıyor.
 • Kullanıcılar, tekli ve çoklu paket seçenekleriyle sunulan süpürge torbalarını kullanım yoğunluğuna göre tercih edebiliyor.
 • Toz torbası modelleri, elektrik süpürgesi çeşitleri ve halı yıkama makinelerinin toz hazne yapıları doğrultusunda kağıt, bez ve sentetik kumaş gibi malzemelerden üretiliyor.
 • Hepa teknolojisiyle üretilen süpürge filtresi modelleri, yüksek etkinlikte partikül yakalama kabiliyetleri sayesinde elektrik süpürgesinin filtreleme performansının en üst seviyeye çıkmasını sağlıyor.

Soru 1: Süpürge Aksesuarları Ne Sıklıkla Değiştirilmelidir?

Cevap 1: Arçelik süpürge aksesuarları içerisinde yer alan toz torbaları dolduklarında; süpürge hortumu ve süpürge başlığı modelleri kullanıma engel bir durum ortaya çıktığında; filtreler ise kullanım sıklıklarına göre periyodik olarak değiştiriliyor.

Soru 2: Arçelik Süpürge Aksesuarları Nasıl Monte Edilir?

Cevap 2: Arçelik süpürge hortumları elektrik süpürgelerinde yer alan hortum girişlerine; süpürge başlıkları hortumların uç bölümlerine; toz torbaları iç bölümde bulunan hazneye; süpürge filtreleri ise filtre yuvasına monte edilerek kullanılıyor.

Soru 3: Arçelik Süpürge Aksesuar Fiyatları Ne Kadardır?

Cevap 3: Markanın elektrik süpürgesi modelleri için üretilen, farklı özelliklere, işlevlere ve tasarımlara sahip olan Arçelik süpürge aksesuarlarının fiyatları ürün özelinde değişkenlik gösteriyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Arçelik Süpürge Aksesuarları

274 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Arçelik
  2. Parmis
  3. Miele
  4. Philips
  5. Beko
  6. AeroFlow
  7. Rowenta
  8. Bosch
  9. Populer
  10. Vestel
  11. Fakir
  12. Thomas
  13. Electrolux
  14. Nilfisk
  15. Arzum
  16. Hubsan
  17. Meltem
  18. Samsung
  19. Siemens
  20. Fantom
 2. Aksesuar Türü
  1. Süpürge Torbası
  2. Süpürge Başlığı
  3. Süpürge Filtresi
  4. Süpürge Hortumu
  5. Süpürge Yedek Parçaları
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Arçelik
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/17712/arcelik
Başa dön