Arzum Fritöz Fiyatları

Lezzetli atıştırmalıklar sağlamanıza olanak tanıyan Arzum fritözler, birçok tarifi kolaylıkla hazırlamanıza olanak tanıyor. Kıtır kıtır bir patates kızartması hazırlarken kullanabileceğiniz ürünlerle kalamar, panelenmiş et ve sebzeler de kızartılabiliyor. Damak tadınıza uygun lezzetleri evinizin konforlu ortamında pişirmenizi sağlayan Arzum marka fritözler, inovatif yapılarıyla de beğeni topluyor. Teknolojik gelişmeler ışığında güncellenen özelliklere sahip olan ürünler, güvenliğinizi daima ön planda tutuyor. Farklı bütçelere hitap eden Arzum fritöz fiyatları ise geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. 

Misafirleriniz İçin Pratik Atıştırmalıklar

Arzum fritözler, misafirlerinize ikram edeceğiniz atıştırmalıkları dakikalar içinde hazırlamanızı sağlıyor. Pratik kullanımlarıyla fark yaratan fritözler, güvenli bir kullanım sunmak adına da çok çeşitli özellikler taşıyor. Pişirme işlemi esnasında fritözün dış yüzeyinin ısınmıyor oluşu mutfaktaki diğer işlerinizi de daha rahat halletmenizi sağlıyor. 

Fritözün ısısının ayarlanabiliyor oluşu farklı tarifleri denemenizin de önünü açıyor. Et, sebze, hamur işi ve tatlı gibi birçok tarifi rahatlıkla hazırlayabileceğiniz Arzum fritöz modelleri, yağ kokusunun dışarı çıkmasını önleyen güçlü kapaklara sahip olmalarıyla biliniyor. 

Fritözlerin kolaylıkla çıkarılabilen pişirme kapları, elde ve bulaşık makinesinde temizlenebiliyor. Isıya dayanıklı olarak üretilen sepet kulpları, pratik bir şekilde takıp çıkarılıyor. Pencereli kapağa sahip ürünler, pişirme esnasında yiyecekleri gözlemlemenize yardımcı oluyor. 

Pazar kahvaltılarınız için pişi hazırlarken de, misafirlerinize ikram edeceğiniz paçanga böreklerini kızartırken de kullanabileceğiniz fritözlerle çok sayıda tarif hazırlanabiliyor. Karides ve balık gibi deniz ürünlerinin yanı sıra kırmızı et ve tavuk da kızartabileceğiniz ürünler size mutfakta ne kadar yaratıcı olabileceğinizi gösterme fırsatı sunuyor. 

Lezzetli Tarifler Hazırlamanın Sırrı

En leziz sonuçlar için; kuru yemiş yağları, mısırözü yağı ya da ayçiçek yağı kullanarak kızartma yapılması öneriliyor. Zeytinyağı ve margarinler fritözlerde kullanılmaması gereken yağ türleri oluyor. Fritözü kullanacağınız zaman ilk olarak ürünü prize takıp yağın ısınmasını beklemeniz gerekiyor. Yağ göstergesinin minimum seviyenin altında ya da maksimum seviyenin üstünde olmamasına özen gösterilmesi büyük önem taşıyor. 

Fritözün içine koyacağınız besinler ıslak olmaması gerekiyor. Yağın sıçramasının ve olası kazaların önüne geçmek için kurulanmış ya da bir müddet kurumaya bırakılmış besinleri kızartmak gerekiyor. Otomatik açma kapama düğmelerine sahip ürünler, kompakt yapılarıyla mutfağınızda daha az yer kaplamayı hedefliyor.

Arzum fritöz fiyatları sundukları çeşitlilik dolayısıyla çok geniş bir kitlenin Arzum kalitesinden faydalanabilmesine olanak tanıyor. Kendi kullanımınız için tercih edebileceğiniz Arzum marka fritözler, iş yerlerinde ve kafelerde de tercih ediliyor. Sevdikleriniz için harika bir hediye alternatifi de olan fritözler, yeni ev hediyesi olarak da harika bir seçenek sunuyor. 

Soru 1: Kızartmaların kıtır kıtır olması için neye dikkat etmeliyim?

Cevap 1: Gıdaları fritöze koymadan önce yağın iyice ısındığından emin olmanız gerekiyor. Fritözün içindeki sepeti aşırı doldurmak da yiyeceklerin kıtır olmasının önüne geçtiği için ideal miktarda ürün kızartmanız tavsiye ediliyor. 

Soru 2: Fritözü bulaşık makinesinde yıkayabilir miyim?

Cevap 2: Fritözlerin bulaşık makinesinde yıkanabilen parçaları olsa da makinenin tamamı bulaşık makinesinde yıkanamıyor. Hangi parçaların bulaşık makinesinde yıkanabileceği kullanım kılavuzlarında yer alıyor. Yıkama işlemi sonrası sepete bir miktar yağ sürmek, uzun vadede ortaya çıkabilecek paslanma probleminin önüne geçiyor. 

Soru 3: Kızartma yağını birden fazla kez kullanabilir miyim? 

Cevap 3: Fritözleri kullandıktan sonra kızartma yağını boşaltmanız ve ürünü dezenfekte etmeniz tavsiye ediliyor. Fritöz kullanmak kızartma yağını tekrar tekrar kullanmak konusunda bir avantaj yaratmıyor. Sağlıklı bir kullanım için fritöz kullansanız da kullanmasanız da her işlemde yeni yağ kullanılması öneriliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Arzum Fritöz

6 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Değerlendirme Puanı
DSACategoryId/2147483637/22001/22017/arzum