Arzum Fritöz

Arzum markası mutfak teknolojilerinde mutfakta harcanan zamanı size bırakarak sevdiklerinize daha fazla zaman ayırmanıza ve hayat kalitenizi yükseltmenize yardımcı olan teknolojileri yıllardır sizlerin hizmetine sunmayı bir amaç edinmiştir. Arzum markası bu amaç ve ilkeler doğrultusunda Arzum fritöz teknolojilerinde farklı tasarım, model ve mühendislik özellikleri ile hayatın her alanında (evde, işyerinde, yurtlar, oteller gibi ) yapılan kızartmalar için siz değerli müşterilerine yıllardır hizmet vermektedir.

Yüksek teknoloji uygulanan tasarımlar ve güçlendirilmiş arge projeleri ile günümüze ve geleceğe fritöz teknolojisinde önderlik eden Arzum markası siz değerli müşterileri ile mutfaklarda buluşmak için üretimler yapar. 

Arzum Cipsco Fritöz

Arzum markası günümüzde gerek marka olarak gerekse Arzum ürünleri klasik haline gelmiştir. Her yıl dünyanın birçok yerinde milyonlarca mutfakta kullanılan; Arzum cipsco fritöz modeli sahip olduğu kızartma kolaylığı ve pratiklik sağlayan temizlenme imkanları ile siz değerli müşterilenin karşısına çıkmaktadır. Arzum cipsco fritöz ile balık, tavuk, et, patates gibi yiyeceklerin kızartmalarını Arzum konforunu yaşayarak yapabilirsiniz.

Arzum Fritöz Fiyatları

Arzum markasının mutfak aletleri kategorisinde yer alan pişirme kızartma aletlerinden olan fritözlerin öne çıkan modellerinin isimleri aşağıdaile yer almaktadır.

 • AR2062-B airtasty air fryer sıcak hava fritözü
 • AR2062-G Airtasty air fryer sıcak hava fritözü
 • AR272 Cipsco Fritöz

Arzum markasında yer alan modeller sahip oldukları iç hacim, teknik özellikleri kapsamında değerlendirildiğinde birbirlerinden farklı özelliklere sahiptir. Modeller arası oluşan özellik farklılıkları Arzum fritöz fiyatları kapsamında değerlendirildiğinde değişiklik gösterir. Değişen fiyatlar her türlü gelir durumuna hitap ederek birçok kişinin tercihi haline gelmektedir.

Arzum Markası Mutfak 

1966 yılında kurulan Arzum markası mutfak alanında geniş ürün yelpazesi ile dünyanın birçok ülkesinde satış gerçekleştirmektedir. Sahip olunan teknolojik birikiminin günümüz mutfak teknolojilerine aktarımını ana amaç edinen marka, sunduğu imkanlar ve satış sonrası teknik hizmet sorumlulukları ile satış ve kullanım konularında milyonlarca müşterisine hizmet vermektedir.

Ana hedefin mutlu kullanım olarak ortaya çıkması markayı değerli kılan ilkeler arasında yerini almaktadır. Bugün Arzum markası mutfak alanında ürettiği farklı aletler ile dünyanın birçok ülkesine ihracat yapan ülkemizin parlayan bir teknoloji markasıdır.

Arzum markası olarak mutfak aletleri 3 ana gruba ayrılmıştır.

 • Gıda hazırlama 
 • Pişirme ve kızartma
 • İçecek hazırlama

Olarak geçen gruplarda bir çok mutfak aleti üretilerek milyonlarca evin mutfağında hizmet vermektedir.

Gıda hazırlama grubunda blender, katı meyve sıkacağı, mutfak robotu, doğrayıcı, mikser, kıyma makinesi, kahve öğütücü, mutfak tartısı gibi aletler yer alır.

Pişirme ve kızartma grubunda ekmek kızartma makinesi, tost makinesi, waffle makinesi, elektrikli pişirici, mini fırın, fritöz, ekmek yapma makinesi, elektrikli sefer tası, elektrikli ızgara gibi aletler yer alır.

İçecek hazırlama grubunda Türk kahvesi makinesi, çay makinesi, semaver, su ısıtıcı, filtre kahve makinesi, kapsüllü kahve makinesi gibi aletler yer alır.

Arzum Ar272 Cipsco Fritöz

Arzum markasının fritöz alanında ürettiği modellerden biri olan Arzum ar272 cipsco fritöz sahip olduğu özellikler ile siz değerli müşterilerine değişik yiyeceklerin kızartmalarını yapmada kolaylıklar sağlar. Farklı türde yiyecekleri sahip olduğu değişik aksesuarlar yardımı ile kızartabilen fritöz, mutfaktaki en büyük yardımcınız olacaktır. Çıkartılabilen yağ haznesi sayesinde temizlik ve kızaran yiyeceklerin boşatılması pratik olarak yapılır. Üst kapağının çıkarılabilir olması temizlik konusunda size vakit kazandırır. Olası yüksek sıcaklıkları tespit eden uyarı ikaz düğmesi ile kontrol dışı durumlarda size uyarı vererek istediğiniz lezzette kızartmalar yapmanıza imkan tanır.

Arzum markasının en çok satılan fritöz modellerinden biri olan Arzum ar272 cipsco fritöz bütün dünyada mutfakların vazgeçilmez aletlerinden biri olarak size hem zamandan hem de kullandığınız elektrikten tasarruf sağlar.

Arzum Fritöz Kullanımı

Arzum markası ürettiği değişik model fritözlerle mutfaklara kattığı pratiklik ve lezzet ile siz değerli müşterilerin tercihleri arasında hep yer almıştır. Dünyada milyonlarca evin mutfağına giren Arzum fritöz kullanımı hakkında bilmemiz gereken hususlar şöyledir.

Öncelikle fritözü kullanmadan kapağını açınız ve yağ seviye göstergesine uygun minimum maksimum çizgi aralığında kaliteli yağ koyunuz. Sadece iyi kalitede bitkisel yağlar kullanmanız fritözününüz uzun ömürlü kullanımı açısından önemlidir. 

Fritözünüzde kızartmak istediğiniz yiyeceğin kızartma sıcaklık ayarını kullanma kılavuzunda bulunan tablolara bakarak uygun şekilde ayarlayınız. Kızartılacak yiyeceği fritözde bulunan sepetin içine koyup yiyecek ile doldurduğunuz sepeti yağların bulunduğu haznenin içine yerleştiriniz.

Sepete koyulan kızartılacak ürünlerin miktarı tavsiye edilen miktarların üstünde olmamalıdır. Fazla kızartılacak yiyecek koyulması kalitesiz bir kızartma sonucu oluşturur. Yerleştirme işlemi tamamlanınca fritözün kapağını kapatarak belirlenen kızartma süresi doğrultusunda kızartma işleminin tamamlanmasını bekleyiniz. Kızartma işlemi bittiğinde kızartma sepetini asarak yağların iyice yağ haznesine geçmesi için yaklaşık 30 saniye süzünüz. 

Arzum Cipsco Fritöz Kullanımı

Arzum markasının üretmiş olduğu Arzum cipso fritöz kullanımı hakkında sizlere bilgiler vererek sahip olduğunuz aletin en iyi verimle kullanmanız sağlanır. Öncelikle bilinmesi gerek husus fritözünüzde kızartacağınız yiyeceğin hangi sıcaklıkta ve ne kadar süre ile kızartılacağıdır. Bu konuda yaptığımız araştırmalar sonucunda aşağıdaki bilgileri sizler için sıralanmıştır. 

 • Patates 250 gram 190 derece sıcaklıkta 10-12 dakika arası kızartılmalıdır.
 • Patates 150 gram 190 derece sıcaklıkta 9-10 dakika arası kızartılmalıdır.
 • Köfte 190 derece sıcaklıkta 5-6 dakika arası kızartılmalıdır.
 • Karides 200 gram 130 derece sıcaklıkta 3-5 dakika arası kızartılmalıdır.
 • Soğan 100 gram 140 derece sıcaklıkta 3-4 dakika arası kızartılmalıdır.

Arzum cipso fritöz kullanımı sırasında kızartma işlemi bitince dikkat edilecek hususlar ise şunlardır.

 • Fritöz kapağını açıp kızartma sepetini yukarı kaldırınız.
 • Kızartma sepetini uygun bir aksesuar yardımı ile fritözden çıkartınız.
 • Fritözün fişini prizden çekiniz.
 • Fritözün temizliğe hazır hale gelmesi için 1 saat soğumasını bekleyiniz.
 • Kızartma sonrası yağ sepeti bırakacaksanız fritöz kapağını kapatınız.

Arzum cipso fritöz kullanımı sırasında temizleme işlemlerine yönelik dikkat edilecek hususlar şunlardır.

 • Fritözün çalıştırma düğmelerinin kapalı ve fişinin prizden çektiğinizden emin olun.
 • Fritözün dışını ve elektrik kablolarını nemli bir bez ile silin.
 • Yağ haznesini tekrar kızartma öncesi yağ koyulmadan önce temizleyin.
 • Fritözün üst kapağı çıkarılabilir özellikte olduğu için çıkartıp bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.
 • Fritöz yağ sepeti ve tutma aksesuarları da aynı şekilde sabit olmadığı için bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.
 • Fritöz üst kapağının içinde bulunan yağ filtresini 5-6 kullanım sonrası değiştiriniz böylelikle yağların filtre ile ayrılması etkin şekilde uygulanır.
 • Filtre kapaklarını düzenli şekilde fritöz temizliği sırasında yıkayınız.
 • Filtereler Arzum markası satılan mağazalarda ve Arzum yetkili bayilerinde bulunur.

Arzum Spinfry Fritöz

Arzum Spinfry teknolojisi uygulanan yeni mühendislik dizaynı ile evde yapacağınız balık, tavuk, patates gibi kızartmalarda sizlere zaman ve pratiklik anlamında avantajlar sağlar. Alışılagelmişin dışında kullanılan yağ miktarı çok aza indirgenerek Arzum spinfry fritöz sağlık ve bütçe açısından siz değerli müşterilerine özel imkanlar sunar. Mutfak dostu olan Arzum spinfry fritöz kızartma yapmanın aslında çokta korkulacak bir durum olmadığının ispatıdır.

Arzum Ar2062 B Airtasty Air Freyer

Arzum markasının fritöz dünyasına kazandırdığı yeni model olan Arzum ar2062 b airtasty air freyerçok az yağ kullanımı ile yiyecekleri eşsiz bir lezzet sizler için pişirir.Arzum ar2062 B Airtasty Air Freyer modelinin ön plana çıkan özelliklerinden bahsedecek olursak öncelikle zamanlayıcı özelliği ile başlamamız gerekir. Bu özellikte sizler işinizi yaparken Arzum ar2062 b airtasty air freyer fritözde kızarttığınız yiyeceklerinizin ne zaman pişirileceğini bilerek gönül rahatlığı ile diğer işlerinizi yapabileceksiniz. Bu durum size vaktinizi daha planlı kullanma imkanı sunar. 

Arzum ar2062 b airtasty air freyer fritöz çıkarılabilir hazne tasarımı ile ekstra tabağa gerek kalmadan pişirilen yemeğin aynı haznede yenmesini sağlayarak kullanım açısından pratiklik sunduğu gibi kullanıcı açısından elektrik ve su kullanımında ciddi kar sağ sağlar.

Arzum ar2062 b airtasty air freyer modelinde kızartma için kullanılan yağ miktarının çok az olması sağlık açısından da kullanıcısına önemli yarar sağlamaktadır. Modelin yağsız kızartma seçenekleri ve ısı ayarı belirleme gibi sunduğu opsiyonlar ile kullanıcısına teknolojik açıdan Arzum markasının keyfini çıkarmasını sağlar.

Teknik Özellikler

Arzum AR2062 b airtasty air freyer model fritözün teknik özellikleri şöyledir;

 • 4 litre pişirme hacmine sahiptir
 • Zaman ayarı 60 dakikadır.
 • Isı ayarı özelliği vardır.
 • 1350 watt güce sahiptir.

Sıcak Hava Fritözü

Sıcak hava fritözü mühendislik tasarımı ile klasik anlamda üretilen fritözlere göre farklı bir çalışma mekanizmasına sahiptir. Sıcak hava fritözü klasik fritözlere göre kullanılan yağ miktarı açısından ciddi miktarlarda tasarruf sağlar. Tasarım olarak incelendiğinde fritöz içerisinde bulunan kapalı oda adı verilen yiyeceklerin kızartılması için bir bölüm bulunur. Bu bölümde az miktarda bulunan yağlar yüksek sıcaklık sayesinde ısınarak yağ molekülleri harekete geçirilir ve pişirilecek yiyeceğin yüzeyine çarpar ve bu sonuçla kızartma tamamlanır.

Arzum Ar-260 Spinfry Fritöz

Arzum markasının üretmiş olduğu fritöz modellerinden biri olan Arzum Ar-260 spinfry fritöz modeli sahip olduğu teknolojik ve pratik özellikler ile siz değerli müşterilerine kızartma yapmanın işkence olmaktan öte keyif alınan bir durum olduğunu kanıtlayacaktır. Bu modelin en dikkat çeken özelliği spin teknolojisi adı verilen yiyeceklerin kızartma sonrası üzerinde bulunan yağları herhangi bir lezzet kaybına sebep olmadan emebilmesidir. Fritözde bulunan çıkarılabilir ve yıkanabilir yağ haznesi bölümü ile kullanıcılarına temizleme konusunda kolaylıklar sağlamaktadır. Arzum ar-260 spinfry fritöz modeli aşağıda belirtilen teknik özellikler ile siz değerli müşterilerine kızartma keyfi yaşatmayı sağlamaktadır. 

 • 2,5 litre yağ kapasitesi hacmi
 • Zaman ayarlı kızartma seçenekleri
 • Sıcaklık ayar düğmesi ve yüksek sıcaklıklar için ikaz düğmesi
 • 2000 watt güç 

Arzum Fritöz Fiyatı

Arzum fritöz alanında piyasanın önde gelen markası olarak siz değerli müşterilerine yıllardır pratik ve teknolojik açıdan ileri seviye fritözleri ile yemeklerinizi kızartma ve pişirme üzerine teknolojik kolaylık sağlar. Arzum markasının piyasaya sunduğu değişik model fritözler ile evinize en uygun modeli seçmenize imkan tanır. Değişen model ve teknik özelliklere göre Arzum fritöz fiyatı değişkenlik gösterir. Değişen gelir durumuna göre siz değerli müşterileri için uygun fiyat aralığında seçim imkanı sunar. 

Arzum Fritözler Kaç Yıl Garantilidir?

 Garanti süresi fritözün teslimi ile başlar ve 3 yıldır.

Arzum Fritözlerinden En Popüler Modeller Hangileridir?

Cevap: AR2062-B Airtasty Air Fryer Sıcak Hava Fritözü ve AR2062-G Airtasty Air Fryer Sıcak Hava Fritözü modelleridir.

 Arzum Fritözler De Garanti Süresi Boyunca Garanti Hizmetinden Yararlanmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

 Arzum markalı fritözü satın aldığımız bayinin kaşesi ve alım tarihinin yer aldığı garanti belgesi veya satış faturası gereklidir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Arzum Airfryer & Fritöz

11 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Kapasite
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?