Güneş’ten gelen UV ışınlarının cilt üzerindeki tahribatını engellemek üzere güneş kremleri kullanılır. Güneşin yaydığı UV ışınları cilde doğrudan temas ettiği zaman lekelere neden olabilir. Koyu lekeler kişinin yüzünde, göğüs, omuz ya da sırt bölümünde çıkabilir. Kişinin pürüzsüz cilt görünümüne engel olan ışınlardan korunmak için Babe güneş kremi kullanılabilir. Babe kozmetik ve cilt bakımı sektörünün önde gelen markaları arasında yer alır. Ürünleri dermokozmetik kategorisinde yer aldığı için oldukça güvenilir yapıları bulunur. Özellikle bitkisel içerikli ve doğal olmaları kremlerin hassas ciltli kişiler tarafından da tercih edilmesini sağlayabilir. Hassas ciltli kişilerin bakım ürünü seçmesi zor olabilir, ancak Babe hassas ciltler için güneş kremi sorunlarına çare olabilir. Ürünler ağır kimyasal malzemeler içermediği için hassas ciltlerde alerjik reaksiyonlara, kızarıklıklara ya da kaşıntılara neden olmayabilir. Bu nedenle tüm cilt tipleri hem yaz hem de kış aylarında markanın güneş kremlerinden yararlanabilir. Ürünlerin sadece yaz aylarında değil kışın da sürülmesi tavsiye edilir. Bunun nedeni güçlü güneş ışınları kış aylarında da etkilerini gösterebilir. Babe leke karşıtı güneş kremi pek çok uzman tarafından da onaylanır ve tam not alır. Güvenilir yapısı lekelenme riskinin minimum seviyelere düşmesini sağlayabilir. Üstelik ürünler krem dışında losyon ve sprey formunda da kullanılabilir. Babe likit güneş kremi ise tüm cilt tipleri tarafından da kullanılabilir. Yüksek koruma sağlayan 50 SPF içerikli ürünler yağsız olduğu için yağlı ciltler tarafından da sevilebilir. Gün içerisinde yağlanmaya neden olmayan Babe yağsız güneş kremi oldukça hafif bir kıvama sahiptir. Üstelik cilt tarafından çok kısa sürede emilir ve suya karşı dayanıklılık gösterir. Bu nedenle denize ya da havuza rahatlıkla girebilir, su içindeyken de korunabilirsiniz.

Kaliteli İçeriklere Sahip Babe Güneş Kremi

Babe marka güneş kremleri kaliteli ve doğal içerikleri sayesinde hem yetişkinler hem de çocuklar tarafından kullanılabilir. Ancak her iki Babe güneş kremi içeriği birbirinden farklı olabilir. Çocuklar için üretilenler yetişkinlerinkine nazaran yoğun koruyucu faktörlere sahip olabilir. Ürünlerin kaliteli içerikleri kremlerin antioksidan etkili olmasını da sağlayabilir. Bu sayede cilt üzerinde serbest radikal oluşumu engellenebilir. Özellikle çok sıcak yaz günlerinde ise güneş yanıklarının oluşması engellenebilir. Tüm vücuda sürülebilen Babe vücut güneş kremi çeşitleri içerikleri sebebiyle fizikseli kimyasal ve bitkisel filtrelere sahiptir. Koruyucu filtreler yanmayı engellerken aynı zamanda alerji riskini de hafifletebilir. Hassas bir cilde sahipseniz hipoalerjik Babe ürünlerine göz atabilirsiniz. Tam koruma özelliğine sahip olan ürünler sayesinde yazın sahilde, güneşin altında cildinizi koruyabilirsiniz. Ürünlerin paraben, SLS ve parfüm içermemesi de oldukça güvenilir olduklarının bir göstergesidir. Temiz bir içeriğe sahip olduğu için düzensiz ciltler tarafından da tercih edilebilir. Akneli, sivilceli ve yağlı ciltler Babe güneş kremi yağsız modelleri tercih edebilir. Yağsız ürünler cildin parlamasını engeller, aynı zamanda UVA ve UVB ışınlarına karşı maksimum koruma sağlayabilir. Ürünlerin mat bitişli olması ise yağlı ciltlerin istedikleri görünüme kavuşabilmesini sağlayabilir. Aynı zamanda makyaj altında da mat bir bitiş sağlayabilir. Kaliteli içeriğiyle beraber gelen şeffaf yapı ürünün ciltte iz bırakmamasını sağlar. Yokmuş gibi hafif bir yapısı vardır, ağırlık yapmadığı için de tüm gün ciltte konforlu bir kullanım sağlayabilir. Babe yüz için güneş kremi çeşitlerinin bitkisel içerikli olması ise ferah bir yapıya sahip olmasına yardımcı olabilir. Özellikle aloe vera, papatya, allantoin gibi yatıştırıcı etkileri bulunan içeriklere sahip olan kremler ise ciltte ekstra rahatlık sağlayabilir.

Babe Güneş Kremi Çeşitlerinin Faydaları

Babe marka güneş kremleri bitkisel formülleri sayesinde kullanıcılara çok sayıda fayda sunabilir. Sprey, losyon ya da krem formlu Babe güneş kremi 200 ml çeşitleri sağlıklı bir şekilde bronzlaşmanızı sağlayabilir. Lekeler ve kırışıklıklar meydana gelmeden yaz ayında cildinizin bronzlaşmasına yardımcı olabilirsiniz. Sadece yaz ayında değil her mevsim güneş kremi kullanılması önerilir. Bu sayede yıllar geçsede cilt güzelliğinizi koruyabilirsiniz. Babe güneş kremi faydaları için şunları da eklemek mümkündür:

  • Ürünler cildi zararlı ışınlara karşı korur. Özellikle UVA ışınlarının %95’i radyasyon içeriklidir. UVB ışınları ise cilt yapısının bozulmasına hatta DNA mutasyonunun oluşmasına neden olabilir. Babe transparan güneş spreyi güneşten gelen zararlı ışınlara karşı bariyer görevi görebilir.
  • Ürünleri düzenli bir şekilde kullandığınız takdirde kırışıklık ve ince çizgi oluşumundan korunabilirsiniz. Araştırmalara göre güneş kremi kullananlar kullanmayanlara göre genç bir görünüme sahip olabilir.
  • Babe güneş kremi çeşitleri koyu güneş lekelerinin oluşmasını engelleyebilir. Özellikle yüz için üretilen kremler ciltte artabilecek melanin seviyesinin dengelenmesine de yardımcı olabilir.
  • Sıcak yaz günlerinde, güneş ışınlarının dik indiği öğlen saatlerinde güneş yanıklarına yakalanma riski artabilir. Yanık zamanla şişliğe ve soyulmaya dönüşebilir. Ayrıca beraberinde acı da gelebilir. Bu problemleri yaşamamak adına vücut için üretilen Babe 50 faktör güneş kremi kullanılabilir.
  • Cilt sadece güneş yüzünden değil hava yüzünden de kırışabilir, lekelenebilir. Kremler cildi hava kirliliğe karşı da koruyabilir. Özellikle hava durumuna bağlı olarak cildin kurumasını engelleyebilir, ihtiyacı olan nemi geri kazanmasını sağlayabilir.
  • Cilt yaş ilerledikçe yaşlılık belirtilerini ortaya koymaya başlayabilir. Zamanla kolajen ve elastin üretimleri düşebilir. Bu durum cildin elastikiyetini kaybetmesine neden olabilir. Yaşlılık belirtilerini minimum seviyelere indirmek için Babe güneş kremi yüz için üretilenler kullanılabilir.
Cilt Tonunu Eşitleyen Babe Güneş Kremleri

Ürünler pek çok faydaya sahiptir, bitkisel içerikleri cildi korumak adına büyük rol oynar. Koruma faktörleri ile beraber Babe sprey güneş kremi çeşitleri cilt tonunu eşitlemek adına da kullanılabilir. Ürünlerin beyaz renkli olması ciltteki kızarıklıkların ve renk eşitsizliklerinin giderilmesine yardımcı olabilir. Ayrıca solgun renk görünümünü de yok edebilir. Aydınlatıcı etkiye de sahip olan ürünler yüze doğal bir parlaklık katar. Bu nedenle makyaj altında da hoş göründüklerini söylemek mümkündür. Kremi ten makyajına başlamadan önce sürebilir, ardından kapatıcı veya fondöten sürebilirsiniz. Çabuk emilen Babe su bazlı güneş kremi ten makyajınızın güzel ve doğal gözükmesini sağlayabilir. Ayrıca renk eşitsizliklerini engellediği için fondötenin kapatıcılık etkisini de arttırabilir. Makyaj yapmayan kişiler de ciltlerinin sağlıklı gözükmesini sağlamak adına tercih edebilir. Ürünler nemlendirici etkileri sayesinde ciltteki kuru görünümlerin azaltılmasına yardımcı olabilir. Ayrıca makyaj yapmayan kişiler cilt tonlarını eşitlemek adına Babe renkli güneş kremi de tercih edebilir. Renkli güneş koruyucuları hafif yapıları sayesinde yüzde ağırlık yapmadan kapatıcılık sağlayabilir. Sivilceli, düzensiz bir cildiniz yoksa ve sadece cildinizin tek ton olmasını isterseniz renkli koruyucuları kullanabilirsiniz. 50 SPF içeren ürünler oldukça doğal bir renge sahiptir, bu nedenle makyajlı görünmenizi engeller. İçeriğinde bulunan hyaluronik asit hafif renginin ortaya çıkmasını sağlar. Ayrıca Babe güneş kremi renkli çeşitleri doğal ışıltı da verir ve su geçirmediği için yaz aylarında da kullanılabilir. Özellikle sıcak havalarda yüz terleyebilir, renkli koruyucular terleme olsa dahi sabit bir şekilde ciltte kalabilir. Ürünlerin içeriğinde bulunan solar filtreler ise sadece UVB ve UVA ışınlarına karşı değil aynı zaman HEV yani mavi ışığa karşı da koruma sağlayabilir. Babe yüz güneş kremi sayesinde cilt telefon, bilgisayar, televizyon gibi cihazlardan gelen mavi ışığa karşı korunabilir.

Her Cilt Tipine Uygun Babe Güneş Kremleri

Cilt tipleri yağlı, kuru ve karma olmak üzere 3 farklı çeşitte olabilir. Kuru ciltlerin yüzleri nemden yoksundur, yağlı ciltlerin yüzlerinde parlamalar meydana gelir ve karma ciltlerin yüzleri her iki probleme de sahip olabilir. Babe karma ciltler için güneş kremi çeşitleri yağsız yapısı sayesinde yüzün parlamasını engelleyebilir. Karma ciltlerde özellikle alın ve burnu kapsayan T bölgesi yağlanmaya müsaittir. Krem bu bölgelerde mat bir bitiş sağlar, kuru bölge varsa da gerekli nem takviyesinin yapılmasına yardımcı olabilir. Ayrıca yüzde beyaz bir tabaka gibi kalmadığı, kolay yayıldığı için kullanımı da oldukça kolaydır. Babe güneş kremi kullananlar ürünlerin çok hızlı emildiğinden bahseder, güneşe çıkmadan 20 dakika önce uygulayabilirsiniz. Uygulama esnasında elinize yeterli miktarda dökebilir ve boynunuzu da kapsayacak şekilde tüm yüzünüze sürebilirsiniz. Karma ciltler için üretilen kremler yağlı ciltler tarafından da tercih edilebilir. Ancak yağ problemi fazla olan kişiler Babe yüz için yağsız güneş kremi tercih edebilir. Sivilceli ve akneli yüzler için özel olarak üretilen kremler yüksek güneş koruma faktörlerine sahiptir. Aynı zamanda şeffaf yapısı sayesinde diğer ürünler gibi kolayca emilir ve iz bırakmaz. Yağsız olması ise yüzde mat bir bitiş olmasını sağlar. Ayrıca dermatolojik olarak test edilmesi ve boyar madde içermemesi güvenilir olduğunun göstergesidir. Karma ve yağlı ciltler dışında kuru ciltler için de güneş kremleri bulunur. Babe güneş kremi kuru ciltler için özel olarak üretilir. Ürünün doğal içeriği yüzün ihtiyaç duyduğu nemi kazanmasına yardımcı olabilir. Özellikle kuru ve pul pul bir görünüm varsa Babe kremleriyle pürüzsüz bir cilt görünüme sahip olunabilir. Makyaj yapmadan önce kapatıcının pürüzsüzlüğünü arttırmak için nemlendirici etkisi yüksek koruyucular kullanılabilir. Detaylı bilgi için Babe güneş kremi yorumları bölümüne de göz atabilirsiniz.

Çocuk ve Bebekler İçin Babe Güneş Kremi

Yetişkinler gibi çocukların da güneş kremi kullanması gerekir. Hassas ciltleri güneşe çıktıktan kısa bir süre sonra yanmaya başlayabilir. Yanma, kızarıklık ve leke oluşumunu engellemek adına Babe pediatrik güneş kremi tercih edilebilir. Kullanımı oldukça kolay olan sprey formlu ürünler ıslak cilde uygulanabilir. Transparan ürünler denize veya havuza giren çocukların ıslak vücutlarına belirli aralıklarla sürülmelidir. Sadece sahilde değil günlük hayatta da koruyucu kremleri kullanabilirsiniz. Çocuklarınızı ve bebeklerinizi güneşe çıkarmadan 20 dakika önce sürmeniz önerilir. Hassas vücutlar için ürünlerin 2 saatte bir tekrarlanması gerekebilir. Babe çocuk güneş kremi çeşitlerini yüzde elmacık kemiklerine, burna ve dudaklara uygulayabilirsiniz. Yüksek koruyuculuk SPF 50 ve üzeri için geçerli sayılabilir. Çocuk ve bebeklere özel üretilen koruyucularda da SPF ve pH değeri hassas vücutlara uygundur. Ayrıca ürünlerin bitkisel içerikli olması hassas ve korunmasız bebek cildinin zarar görmesini de engelleyebilir. Paraben ve alkol içermeyen Babe bebek güneş kremi 6 aydan büyük tüm bebekler için kullanılabilir. Ayrıca bebeklerde cilt tipi tam olarak belirlenmediği için satın alırken cilt tipi türünü araştırmanıza da gerek kalmaz. Ürünlerin hepsi tüm hassas ciltliler tarafından kullanılabilecek dengede üretilir. Anneler çocukları için gerekli olan Babe güneş kremi bebek çeşitlerini çantalarını taşıyabilir. Bu sayede bebeklerini doğal ürünlerle güneşten koruyabilir. Ayrıca sadece korumakla kalmaz aynı zamanda nemlendirebilir. Ferah etkilere sahip sprey formlu ürünler cildin yumuşak olmasını sağlayabilir. Güneş cildi kuruttuğu için özellikle yaz aylarında Babe nemlendirici etkili kremlerin kullanılması gerekebilir. Cilt bariyerini destekleyen ürünler hızlı bir şekilde emildikleri için çocukların deniz kenarında bekleme süresini azaltabilir. Çocuklar tüm vücutlarına Babe güneş kremi sprey formu sürüldükten sonra hemen ıslanabilir. Bunun sebebi, ürünlerin suya karşı dayanıklı olmasıdır.

Babe Güneş Kremi Fiyatları

Doğal içerikli ve kaliteli Babe kuru ciltler için güneş kremi her bütçeye uyan fiyatlara sahiptir. Güneş kremleri tüm markalarda belirli bir fiyat aralığında satışa sunulur. Babe marka ürünlerde bu aralık içerisinde fiyatlandırılır. Ürünlerin bitkisel formüllü olması, çabuk dağılması, beyaz bir tabaka gibi kalmaması, tüm cilt tiplerine uygun çeşitlerin bulunması, suya dayanıklı olmaları ve koruyuculuklarının yüksek olması Babe güneş kremi fiyatı belirlenirken büyük önem arz eder. Özellikle koruyuculuklarının yüksek olması yüzün ve vücudun güneşin çeşitli etkilerinden korunması için faydalı olabilir. zararlı ışınlarından korunmasına yardımcı olabilir. Hassas ciltler de güvenle bitkisel formüllü ürünleri kullanabilir. Hipoalerjenik ürünler mineral yağ ve paraben içermedikleri için yaşlılık belirtilerini, yanıkları ve lekeleri engelleyebilir. Akneye yatın, düzensiz, yağlı ya da kuru bir cilde sahipseniz cilt tipinize uygun ürünü kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca ürünleri tekli ya da set olarak satın alabilirsiniz. Babe güneş kremi seti içerisinde birden fazla aynı losyondan olabilir. Bazı setlerde ise güneş kremiyle beraber güneş sonrasında ferahlamak için kullanılabilecek spreyler bulunabilir. Farklı ebatlara sahip olan ürünleri son kullanma tarihlerini göz önünde bulundurarak uzun süre kullanabilirsiniz. Ancak kullanım esnasında kremlerin serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmesi önerilir. Sprey formlu ürünler vücuda rahat bir şekilde uygulanabilir ve dağıtılabilir. Babe güneş kremi özellikleri gereği güneşten sonra bronzlaşmaya başlayan cildin yatışmasını sağlayabilir. Bu nedenle sahilde geçirilen bir günün sonunda sprey formlu güneş sonrası kremlerini kullanabilirsiniz. Sprey formlu ürünler arasında pediatrik kremler de yer alır. SPF 50 faktörlü güneş kremi Babe çeşitleri arasında renkli olan formüller de bulunur. Renkli koruyucular cilt tonu eşitsizliklerinin giderilmesinde etkili olabilir. İhtiyacınız olan tüm Babe ürünlerine Hepsiburada’dan ulaşabilirsiniz.

Babe Güneş Koruyucu Nasıl Kullanılır?

Ürünleri güneşe çıkmadan minimum 20 dakika önce uygulamanız gerekir. Yaz aylarında denize girerken suya dayanıklı Babe güneş kremi en ucuz modellerini kullanabilirsiniz. Sudan çıktıktan sonra ıslak vücuda da uygulanabilir. Günlük hayatta da UVA ve UVB ışınlarından korunmak için sürülebilir. Özellikle elmacık kemikleri, burun gibi yüksek noktalara sürmeniz gerekir. Renkli koruyucuyu ton eşitliği için boyna da sürebilirsiniz.

Babe Güneş Koruyucu Kullananlar Memnun mu?

Ürünleri kullananlar büyük bir çoğunlukla olumlu yorumda bulunur. Babe güneş kremi süslü sözlükte yazanlar genel olarak ürünlerin kolay emilmesinden, cilt tiplerine göre rahatlıkla kullanılabilmesinden ve yüzde bembeyaz bir görünüm bırakmamasından bahseder. Babe yağsız güneş kremi kullananlar ise sivilceye neden olmadan parlamaları engellediğini söyler. Karma bir cilde sahipseniz hem sebum dengesi elde edebilir hem de yüzünüzü nemlendirebilirsiniz.

Babe Güneş Koruyucu Yağlı Ciltlere Uygun mu?

Yağlı cilt oldukça zorlu bir cilt tipidir, özellikle makyaj ve bakım ürünü seçmek yağlı ciltliler için zor olabilir. Babe yağlı ciltler için güneş kremi bu zorlukların önüne geçebilir. Oldukça akışkan bir kıvama sahip olan losyonlar kolayca emilir, gözenekleri tıkamadan koruyuculuk sağlar. Gözenekleri tıkayan bir yapıda değildir. Bu sayede akne ve sivilceye de temel oluşturmaz. Babe güneş kremi yağlı ciltler için üretilen çeşitleri tercih edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Babe Güneş Kremi

18 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Koruma Faktörü
Toplam 18 / 18 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/32010889/32010921/babe