1994 yılında iki eczacı tarafından kurulan Babe, dermokozmetik alanında sunduğu etkili ürünlerle ilgi görmektedir. Özellikle kadınlara yönelik birçok cilt bakımı ürünüyle adını duyuran marka, sunduğu her ürün için araştırma yaparak yenilikçi ve etkili formüller geliştirmektedir. Kimyasal içermeyen, alerji karşıtı ve bitkisel içerikli olarak formüle ettiği ürünlerle büyük bir kesimin tercihi olurken, hassas cilt problemlerinden selülit oluşumuna kadar birçok alanda çözüm sunan bir ürün yelpazesi ortaya koymaktadır.

Babe, cildinizin sağlıklı ve canlı görünmesi için sahip olduğu etken formüllerle güzelliğinizin ortaya çıkmasında önemli bir rol oynamaktadır. Bu alanda araştırma yapan uzmanlar tarafından tam not almış; başarısını bilimsel alanda kanıtlamıştır. Bu sebeple günümüzde en çok bilinen dermokozmetik markalarından biri olarak müşterilerin de memnuniyetini kazanmış,; pazarlama alanında da başarılı sonuçlar ortaya koymuştur.

Markanın en çok dikkat çeken ve ön planda olan özelliği, oldukça etkili bir cilt bakımı sunarken ağır kimyasal içerik kullanmadan doğal ve bitkisel formülüyle beklentilere cevap vermesidir. Babe, cildinizi onarırken büyük oranda beslemekte ve bu sayede de cildin yenilenme hızına katkıda bulunmaktadır. Yaşınıza ve cilt tipinize uygun ürünün kullanılmasının ardından etkilerini hızlı bir şekilde göstermekte ve var olan sorunların düzelmesinde yardımcı olmaktadır. Tüm bunların yanı sıra markanın sunduğu ürünler, sadece var olan bir cilt problemini çözmek için değil; gelecekte oluşabilecek kırışıklık gibi yaşlılık belirtilerinin daha oluşmadan önlenmesi adına da oldukça etkilidir. Dermokozmetik ürünler, tedavi edici oldukları kadar sağlıklı bir görünümün devamlılığı için de aynı şekilde önem taşımaktadır. Babe ürünleri, benzerlerinden ayrılan pek çok özelliğe sahiptir.

 • Özellikle hassas ciltler için ağır kimyasal bileşenler içermediğinden tercih sebebi olmaktadır. Bu sayede ciltte oluşabilecek hasarların ve alerjik reaksiyonların önüne geçebilmektedir.
 • Sahip olduğu doğal içerik sayesinde çocuk ve bebeklerin cilt bakımına uygun ayrı bir ürün yelpazesi bulunmakta; sizin kadar çocuklarınızın bakımına da özen göstermektedir.
 • Daha çok güneşten korunma ürünleriyle dikkat çeken marka, güneşin yaydığı zararlı ışınlara karşı başarılı bir koruma gerçekleştirmekte; her yaş ve kesim için uygun bakımı sağlamaktadır.
 • Akneli ve yağlı ciltlerin yaşadığı aşırı sebum üretimi, gözenek tıkanıklığı ve sivilcelenme gibi sorunlar için cilt yüzeyini tam anlamıyla temizleyen; sebumu düzenleyen ve oluşan fazla yağı arındıran ürünler sunmaktadır.
 • Yüzde oluşan yaşlılık belirtileri, kırışıklık ve ince çizgilere kadar her yaşın değişkenlik gösteren sorunlarına karşı Anti Aging etkiye sahip ürünleri ile çözümler sunmakta; var olan kusurları düzenli kullanım sonucunda azaltmaktadır.
 • Özellikle kadınların korkulu rüyası olan selülit için sıkılaştırıcı toniğinden yağ azaltıcı kremine kadar birçok çözüm sunmakta; selülit giderici özelliği sayesinde kılcal damarlardaki kan dolaşımını düzenleyerek cildin düzgün görünmesine yardımcı olmaktadır.

Kısaca sahip olduğu doğal içeriğiyle dikkatleri üzerine çeken Babe, birçok kişinin cilt problemlerini kısa zamanda ve etkili bir şekilde ortadan kaldırmaya yardımcı olan bir marka olarak karşınıza çıkmaktadır. Sahip olduğu özel vitamin ve mineraller ile de cilt bakımında sunduğu etkili besleyiciliği, onu daha fazla ön plana çıkarmakta; geçtiği dermatolojik testler ile güvenilirliğini ortaya koymaktadır.

Tüm bunların yanı sıra genel olarak vücut temizliği, göz çevresi kremi, saç bakımı, güneş ve dudak koruyucu, genital bölge bakımı ve her türlü nemlendiricisi bulunmakta; neredeyse tüm kişisel bakım alanında etkili ürünler sunmaktadır. Siz de cildinize gerektiği özeni ve bakımı göstermek istiyorsanız, her ihtiyacınıza bir çözüm sunan bitkisel ağırlıklı bu ürünleri rahatlıkla kullanabilir,; kişisel bakımınızı eksiksiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Babe

169 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Miktar
 6. Satıcı A-Z
 7. İndirimli Ürünler
 8. Kelime Filtresi
Başa dön