Beko Bulaşık Makineleri

Mutfakta geçirdiğiniz süreyi azaltmanıza yardımcı olan bulaşık makineleri, uzun zamandır evlerin vazgeçilmezleri arasında yerlerini almaya başladı. İhtiyaçlarınızı karşılayacak bir bulaşık makinesi tercihi ile zaman, enerji ve su tasarrufu yaparken, bulaşıklarınızın daha hijyenik olmasını sağlayabilirsiniz.

Beko Bulaşık Makinesi

Beko 1954 yılında Koç Grubu'nun Bejenaro ile ortaklık yapması sonucu kuruldu ancak faaliyete geçemedi. Aynı grubun farklı markalarının distribütörlüğünü yapan firma, 1983 yılında beyaz eşya üretimine başladı.

Türkiye pazarında rüştünü ispat ettikten sonra yurt dışına açılan Beko, şu an dünyanın tercih ettiği markalar arasında yer alıyor. 100'ü aşkın ülkede 440 milyon tüketicinin tercihi olmayı başaran Beko'nun ilerlemesi devam ediyor. Artık her iki saniyede bir Beko markalı beyaz eşya ya da küçük ev aleti, bir tüketicinin hayatını kolaylaştırmak için satılıyor.

Beko Bulaşık Makinesi Fiyatları

Beko bulaşık makinesi modelleri arasında bir tercih yapmadan önce kullanım ihtiyaçlarınızı ve kullanım alanınızı belirlemelisiniz. Mutfak dolabınız, mutfak mobilyalarınız ve kullanım alanınız bu tercihi yaparken büyük önem taşır. Ankastre ya da solo bulaşık makineleri arasında tercih yapmanızı sağlayacak etmen kullanım alanınız olacaktır. Ankastre bulaşık makinesi modelleri mutfak mobilyalarınızın içine tam oturan ve sadece kapağı açıkta kalan modellerdir. Solo bulaşık makinelerini ise istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Beko bulaşık makinesi fiyatları, sadece solo ve ankastre modeller arasında değişiklik göstermez. Bulaşık makinesinin hacmi, sahip olduğu teknolojiler, dış kaplaması da farklılıklar ortaya çıkmasına neden olur. Özellikle ankastre ve solo makineler arasında teknoloji olarak bir fark aranmamalıdır. Her iki tip bulaşık makinesi üst düzey teknolojilere sahip olabilir.

Beko Bulaşık Makinesi Modelleri

Beko bulaşık makineleri A+, A++ ve A+++ enerji sınıfı seçenekleri ile her anlamda yüksek tasarruf sağlayan bulaşık makineleridir. Mutfağınızın yoğunluğuna ve evinizin kalabalığına göre daha geniş iç hacme sahip 13 kişilik modelleri tercih edebilirsiniz. Beko bulaşık makinesi modellerinin sunduğu farklı program seçenekleriyle acil bulaşıklarınızı 30 dakikaya varan kısa sürelerde yıkayabilirsiniz. Alerjik, hassas bünyeler ya da bebekler için güvenle kullanabileceğiniz ekstra hijyen programına sahip modelleri de ihtiyacınıza göre tercih edebilirsiniz.

Beko bulaşık makinesi modelleri, teknolojik özellikleri ile ön plana çıksalar da şık tasarımlarıyla bütünleşen farklı renk seçenekleri de evinize ve mutfağınıza şıklık katar. Beyaz, siyah, cam ya da inox renk seçenekleri mutfağınızın enerjisine kolayca uyum sağlar.

Beko Bulaşık Makinesi Kullanıcı Yorumları

Beko bulaşık makineleri, dünyanın dört bir yanından tüketicilerden aldığı pozitif geri bildirimlerin ışığında, teknolojilerini geliştirmeye devam eder. Özellikle aktif sepet kullanımı ile kullanıcılardan tam not alan Beko modelleri, her türlü bulaşığı yerleştirmenize imkan verir. Ürünlerin yüksekliği ayarlanabilir fincan rafları, hareketli çatal - kaşık sepeti, çıkarılabilir çekmece ve sepetlerde bulunan katlanabilir teller sayesinde, her bulaşık için ihtiyacınız olan yere sahip olursunuz.

Kalabalık bulaşıkların kurtarıcısı olan bu ergonomik tasarımlar, hızlı ve hijyenik yıkama programları ile acil durumlarda kullanıcıların yanında olur. Bulaşıkların kirlilik seviyesini otomatik olarak tespit eden programıyla Beko bulaşık makineleri enerji, zaman, deterjan ve su tasarrufu yapmanızı sağlar.

Hassas bulaşıklar için yüksek koruma sunan modeller inatçı kirleri ise kolayca temizler. Bugüne kadar milyonlarca tüketicinin evinde tercih edilen Beko beyaz eşya ve küçük ev aletleri, aldıkları tam notun güvencesiyle kendini geliştirmeyi sürdürür. Rusya'da enerji tasarrufu ödülü, İngiltere'de yılın beyaz eşya tedarikçisi ödülü başta olmak üzere, pek çok ödül alan Beko, çevre dostu üretim tesisleriyle Gold Certificate almaya hak kazanan ilk ve tek beyaz eşya üreticisi ünvanını gururla taşır.

Beko Bulaşık Makinesi Fiyatları

22 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Beko
  2. Siemens
  3. Vestel
  4. Bosch
  5. Miele
  6. Profilo
  7. Samsung
  8. Electrolux
  9. Altus
  10. Hoover
  11. Vestfrost
  12. Grundig
  13. Arçelik
  14. Regal
  15. Hotpoint Ariston
  16. Finlux
  17. Franke
  18. Teka
  19. AEG
  20. LG
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Enerji Sınıfı
 5. Kapasite (Yemek Takımı Kişi Sayısı)
 6. Kullanım Şekli
  1. Solo
  2. Ankastre
 7. Yıllık Enerji Tüketimi (kWh)
 8. Su Tüketimi (lt/program) A-Z
 9. Fırsat Ürünleri
 10. Program Sayısı
 11. Ses Seviyesi (db)
 12. Renk
 13. Genişlik (cm)
 14. Yükseklik (cm)
 15. Derinlik (cm)
 16. Satıcı
 • Marka Beko
DSACategoryId/2147483637/235604/22156/beko
Başa dön