Beko Çamaşır Makinesi 

Farklı özelliklere sahip kumaşları başarılı bir şekilde yıkayan Beko çamaşır makinesi markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alır. Bu makinelerin farklı tip donanımlara sahip olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda, farklı türden kumaşları yıkarken, yıpratmadan ilk günkü görünümüyle elde etmeniz de Beko çamaşır makineleriyle mümkündür. Keten, yün, kot, tül, pamuklu ve benzeri kumaşların özel bir teknoloji ile yıkanarak yeniliğini koruması makinelerin özellikleri arasındadır. Farklı kumaşlara göre Beko markalı çamaşır makinelerini programlandırabilirsiniz. Yıkama seçenekleri yönünden farklı programlarda çalıştırılan modellere yer verilmiştir. Ev hanımlarına iş yaparken, büyük kolaylıklar sağlayan çamaşır makineleri, kapasite olarak birbirinden farklıdır. Beko markası, dünyaca ünlü ve kendini kanıtlamış tasarımlar yapar. Çamaşır makinesi tasarımlarıyla da dikkat çektiği için sık sık tercih edilen bir markadır. 

Markanın ürettiği çamaşır makineleri, hassas sıkma işlemi yaparak giysi ve kumaşlara asla zarar vermez. Bunun yanı sıra, geniş tambur haznesi sayesinde, birçok giysiyi içine almaktadır. Beko markalı çamaşır makinelerinde kullanılan özel teknolojiler sayesinde, giysilerde solma, yıpranma ve benzeri deformasyonlar oluşmaz. Genellikle, bireylerin kullanım alışkanlıklarını ve ihtiyaçlarını destekleyen Beko çamaşır makineleri, son derece fonksiyoneldir. Bunun yanı sıra, geniş bir ürün yelpazesiyle, her kullanıcının ihtiyaçlarına hitap eden makine modeli bulunmaktadır. 

Beko Çamaşır Makinesi Özellikleri

Beko çamaşır makinesi 5 kg kapasiteden 10 kg’a kadar tasarlanan kapasitelere sahiptir. Bu durum, farklı kalabalıktaki ailelerin ihtiyaçlarına uygun ürünü tercih etmelerine yardımcı olur. Son teknolojik donanımlar ile imal edilen Beko markalı çamaşır makineleri, kullanıcı isteklerini karşılar. Bu makinelerde eko deterjan teknolojisi kullanıldığı için deterjan haznesinde tortu ve benzeri kalıntılar kalmayacaktır. Bunun yanı sıra, Hi-tech rezistans kullanan Beko markası, sık kullanımlara bağlı olarak kireçlenme gibi durumları ortadan kaldırır. Rezistanslarda yaşanan kireçlenme ve benzeri durumları ise minimuma indirir. Böylece daha tasarruflu bir yıkama da sağlar. 

Üretilen çamaşır makineleri ile özel olarak imal edilen tamburları sayesinde, çok hassas kumaşlar bile başarılı bir şekilde yıkanır. Saten, ipek ve benzeri kumaşlar, narin yıkama modunda rahatlıkla temizlenebilir. Özellikle, Woolmark appeal care (yünlü giysilerin yıkama programı), yünlü giysilerin yıkanmasına özen gösterir. Bu mod ile yünlü ya da yün katılmış giysilerinizi rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Eğer yıkarken, bu modu kullanırsanız, pamuklanma, renk solması ve benzeri deformasyonlar yaşamazsınız. Beko 9 kilogram çamaşır makinesi ile büyük yünlü ürünlerinizi yıkayabilirsiniz. Çünkü bu ebattaki makinelerin iç hacmi geniş olduğu için büyük giysileri ve ürünleri rahatlıkla içine alır. 

Makinelerdeki led ekran sayesinde, dilediğiniz yıkama programını tercih edebilirsiniz. Genellikle, makinelerin led ekranı üstünde, kalan süre, hangi programda olunduğu, makinenin yıkama sırasında hangi işlemi yaptığı gibi detaylara yer verilmiştir. Son derece işlevsel ve rahat bir şekilde programları seçebileceğiniz seçenekler, makinenin üzerinde yazmaktadır. Ayrıca giysilerinizi hangi sıcaklık ve programda yıkayacağınızı belirleyebileceğiniz butonlar da yine makine üzerinde bulunmaktadır. 

Beko Çamaşır Makinelerinin Kullanımı

Yeni nesil olarak üretilen Beko çamaşır makinesi kurutmalı modeller, çamaşırlarınızı yıkarken kurulamış bir şekilde almanıza yardımcı olur. Genel olarak, Beko markalı makinelerin kullanımı ise bu gibi işlevselliklerden dolayı son derece kolaydır. Ürünlerin üzerlerinde yer alan led ekran ve döner programlar sayesinde, pratik ve fonksiyonel bir şekilde makineleri kullanabilirsiniz. Tercih edeceğiniz modele bağlı olarak, ürünlerde belli başlı farklılıklar bulunur. Bunun yanı sıra, sentetik, ipek, yünlü, pamuklu, koton gibi kumaş seçenekleri içinden dilediğiniz programı tercih edebiliyorsunuz. Yıkama süresi ve diğer detayları da Beko markalı çamaşır makinelerinin üzerinde görebilirsiniz. Sıcaklık dereceleri farklılık gösteren programlar arasından çamaşırlarınıza uygun bir sıcaklık belirleyebilirsiniz. 

Programı seçtikten sonra, suyun sıcaklığı ve sıkma sırasındaki devir sayısını da belirlemeniz gerekir. Örneğin, 1200, 1000, 800, 600 ya da 400 devir seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Bu devirler, çamaşırların sıkma oranını etkiler. Eğer çamaşırlarınızı 1000 devirde yıkarsanız, kuruya yakın nemli bir sonuç alırsınız. Ancak 400’de sıkarsanız, çamaşırlarınızı yıkadıktan sonra, ıslak bir şekilde almış olursunuz. Beko çamaşır makinesi 10 kg ve diğer ürünlerde de bu devir özelliklerine yer verilmiştir. Devir sayısını belirledikten sonra, deterjan gözüne uygun miktarda toz ya da sıvı deterjan ekleyebilirsiniz. Bölmenin orta kısmına ise isteğinize göre yumuşatıcı koyarak makinenizi çalıştırabilirsiniz. 

Beko markalı çamaşır makinelerinin deterjan bölmelerinin plastik aparatlı olması, sıvı deterjanında koyulabilmesine olanak sağlar. Sıkma ve kurutma işleminin ardından sesli uyarıyı duyar duymaz makinenizin kapağını açabilirsiniz. Bu uyarının ardından çocuk kilidi pasif olacak ve yıkama işlemi sonlanacaktır. Bunun yanı sıra, kullanım kılavuzunda yer verildiği gibi belirli aralıklarla makinenizin iç temizliğini yapmanız gerekir. Böylece makineniz daha verimli bir şekilde çalışacaktır. 

Beko Çamaşır Makinesi Modelleri

Beko çamaşır makinesi 9 kg ve benzeri farklı kapasiteler ile üretilen beyaz eşyalardır. Bunun yanı sıra, teknolojik donanımları ve benzeri özellikler de her modelde farklıdır. Ürünlerin modelleri, yıkamak isteyeceğiniz çamaşır miktarı, yoğunluğu ve benzeri niteliklere göre farklılık gösterir. Kg üzerinden değerlendirme yaptığımızda farklı tip modellerin üretildiğini görebilirsiniz. Yoğun geçen günlerin ardından, biriken çamaşırların yıkanabilmesi için yüksek hazneli çamaşır makineleri uygun bir seçim olacaktır. Çamaşırlarınızın yıkanmasının yanı sıra kurutulmasını da istiyorsanız, kurutmalı makineleri tercih edebilirsiniz. Yaşam alanlarında kalabalık bir ortama sahipseniz, geniş hazneli çamaşır makineleri uygun olacaktır. Kısa sürede biriken çamaşırların, kapasitesi farklı olan makinelerle yıkanması sonuçların değişken olmasına neden olur. 

Birbiriyle aynı gibi görünse de Beko markalı çamaşır makinelerinin iç hacimleri birbirinden farklıdır. Çamaşır ve giysilerin günlük olarak ancak az miktarda yıkanacağı modeller az kg kapasiteli ürünlerdir. Küçük hacimli çamaşır makineleri, bu anlamda uygun bir seçim olacaktır. Ancak battaniye, yorgan ve benzeri kalın kumaşları makinede temizlemek istediğinizde geniş hacimli bir makine satın almalısınız. Özel durumlarda ise sık sık kullanacağınız çamaşır makinelerini kullanım amaçlarınızı göz önüne alarak belirleyebilirsiniz. Hayatı kolaylaştıran pratiklikte geliştirilen Beko çamaşır makineleri, kullanımı en avantajlı olan ürünlerdir. 

Özellikle yaz aylarında sık sık değiştirilen beyaz ve renkli çamaşırlar, Beko markalı çamaşır makinelerinde yıkanabilir. Çoğunlukla değiştirilen kıyafetler, çabuk birikeceği için geniş kapasiteli modeller tercih edilebilir. İç hacimlerinin yanı sıra, teknolojik yönden de her ürünün farklılık gösterdiğini söyleyebiliriz. Kalite anlayışını günden güne artıran Beko markası, bu anlamda müşteri taleplerine yanıt vermeyi başarmaktadır. Günümüzün gelişen teknolojilerinden faydalanılarak kurutma endişesi yaşamadan çamaşır yıkamaya olanak sağlayan modeller de vardır. Kurutmalı ve kuruma işlemine yakın olarak çalıştırılabilen çamaşır makineleri seçenekler arasında yerini almaktadır. 

Beko Çamaşır Makinesi Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir? 

Evlerdeki en temel beyaz eşyalardan biri çamaşır makinesidir. Ancak bu ürünleri satın almadan önce, kullanım sıklığı ve kullanım amaçlarına dikkat etmeniz gerekir. Bunun yanı sıra, ailenizdeki kişi sayısını da göz önüne alabilirsiniz. Geniş aileler genel olarak 7 kg ila 10 kg aralığındaki makineleri tercih etmektedirler. Beko çamaşır makinesi 7 kg fiyatları ise son derece uygundur. Bu kapasitelerde üretilen çamaşır makineleri, iç tamburunun genişliği sayesinde birçok giysiyi tek seferde yıkamanıza olanak sağlar. Üretilen çamaşır makinesi modelleri, konforlu ve temizliği baz alarak çalışan ürünlerdir. Bu özellikleriyle pratik ve rahat bir kullanımı da desteklerler. 

En fazla ilgi gören seriler arasında; D7101E modelleri yer alır. Her türden çamaşır kumaşını bu makineler ile gönül rahatlığıyla yıkayabilirsiniz. Her çamaşır makinesinin kullanım kılavuzunda yıkama ve sıkma gibi belli başlı programlara yer verilmiştir. Makinelerin üzerinde yer verilen tuşlar, açık bir şekilde anlayabileceğiniz özelliklere sahiptir. Tuşların bulunduğu kısımlar ve makinelerin tasarımı, renk olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Yaşam alanlarınızda dekoratif alanlar oluşturmak istiyorsanız, kullanım sıklığı ve şeklini belirlemeniz gerekir. Makinenizin dilediğiniz şekilde çamaşırlarınızı temiz bir şekilde yıkaması için beklentilerinizi karşılayan ürünleri satın almalısınız. Çünkü makinenizin temiz yıkaması sadece çamaşır deterjanınızın kalitesiyle ilişkili bir durum değildir. Aynı zamanda, makinenizin de kaliteli olması gerekir. 

Makinenizde tortu, kireç birikintisi gibi olumsuz durumlar söz konusuysa, çamaşırlarınız temiz bir şekilde yıkanmayacaktır. Bu durumu çürüten Beko markalı çamaşır makineleri, kireçlenmeyi önleyen teknolojisiyle dikkat çekmektedir. Bulunduğunuz ilde kireçli sulara sahipseniz, bu yönde tasarlanan çamaşır makinelerini satın alabilirsiniz. Kireç önleyen makineler, verimli bir şekilde kullanılacağı için çamaşırlarınız tam anlamıyla temizlenecektir. 

Beko Çamaşır Makinesi İşlevsellikleri

Beko çamaşır makinesi modellerini, rahatça kullanabiliyorsunuz. Çünkü teknolojik yönü yüksek olan makineler, kullanıcılara büyük avantajlar sağlar. Özellikle, bebekli ve çocuklu aileler için düzen ve temizlik son derece önemlidir. Bunun yanı sıra, spor yapan ve sık sık kıyafet değiştirmek zorunda kalan bireyler için de makinelerin işlevsel olması gerekir. Beko markalı çamaşır makineleri ise fonksiyonelliği geliştirilmiş modellere ayrılır. Yoğun ve hareketli bir yaşama sahip olan aileler için geliştirilen işlevsel makine modelleri bulunmaktadır. Özellikle, 10 kg kapasiteli olarak tasarlanan makineler, geniş ailelerin kurtarıcısı olacaktır. 

Renkli ya da beyaz çamaşırların yanı sıra, çorap, iç çamaşırları, ev tekstil ürünleri, Beko markalı çamaşır makineleriyle gönül rahatlığıyla yıkanabilir. Örneğin, perde, örtü, havlu, battaniye, pike ve benzeri tekstil ürünlerini Beko’nun geliştirdiği kumaş teknolojisiyle yıkama şansına sahipsiniz. Kirli ve lekeli olan çamaşır ve tekstil ürünleri, Beko’nun özel yıkama teknolojisiyle tertemiz bir hale getirilir. Bebek ve çocuklar söz konusu olduğunda, ise makine seçiminin önemi daha da artmaktadır. Hassas yıkama özelliğiyle Beko markalı çamaşır makinelerinde bebek ve çocuklarınızın giysilerini gönül rahatlığıyla yıkayabilirsiniz. Özen gerektiren giysi ve çamaşırlar için muhteşem çalışma performansına sahip Beko çamaşır makinelerini keşfetmelisiniz. Giysi ve tekstil ürünlerinin kirliliğine bağlı olarak, kısa ya da uzun programlarda çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz. Çünkü bu yönde tasarlanan programlar, her türden kumaşın ve kirliliğin temizlenebilmesine olanak sağlar. Kısa programlarda, kiri az olan giysileri yıkayabilirsiniz. Ancak uzun programlarda lekeli ve kiri fazla olan giysilerin yıkanması uygun olacaktır. 

Tasarruflu Beko Çamaşır Makineleri

Tasarruf her aile için önem arz eden bir durumdur. Tasarruflu ve ekonomik şekilde çalışan elektronik ve beyaz eşyalar ise bu unsura bağlı olarak geliştirilmektedir. Teknolojinin gelişimiyle birlikte, enerji tasarrufunu maksimum bir şekilde gerçekleştiren Beko markalı çamaşır makineleri üretilmiştir. Bu anlamda A++ enerji sınıflı olarak üretilen makineler, yüksek oranda enerji tasarrufu sağlar. Cihazların aynı zamanda, kalabalık aileler tarafından da sık sık tercih edildiğini söyleyebiliriz. Farklı programlar ile zenginleştirilen Beko çamaşır makineleri, enerji sınıfları sayesinde maksimum enerji tasarrufu sağlar. Enerji tasarrufu hem elektrik hem de sudan yapılır. Böylece su ve elektrik faturalarında azalma görülür. Özel olarak tasarlanan tambur teknolojileri ise tamamen kullanıcı odaklı olarak geliştirilmiştir. Bunun yanı sıra, zamandan da tasarruf edebileceğiniz programlar, Beko markalı çamaşır makinelerinde bulunmaktadır. 

Üretilen modeller arasında, çamaşırlarınızı tıpkı ütülenmiş gibi almanıza yardımcı olan programlar da vardır. Bu programlar sayesinde de ütü yapma derdinden kurtulmuş olursunuz. Dolayısıyla ütüden de tasarruf edebileceğiniz Beko markalı çamaşır makineleri tamamen kullanıcı dostudur. Pamuklu veya günlük çamaşırlar ile birlikte az kirlenmiş ürünleri ekspress programa atarak yıkayabilirsiniz. Toplamda 28 dakikada bu program sayesinde, giysileriniz tertemiz olacaktır. Son zamanlarda, markanın, hayatın koşturmasını göz önüne alarak tasarladığı modeller, hızlı yıkama özelliğine de sahiptir. Çünkü zamandan, paradan ve diğer tüketim kaynaklarından tasarruf etmenize olanak sağlanmaktadır. Hızlı yıkama programları sayesinde, süreden % 50’ye kadar tasarruf edebilirsiniz. Hızlı bir şekilde yıkanan kıyafetler, zamanın size kalmasına yardımcı olur. Ayrıca bebeklerin hassas çamaşırlarını da yine özel programlarda yıkayabilme şansına sahipsiniz. 

Yüksek sıcaklık ve gerekli olan diğer adımlar ile yoğun yıkama işlemi yapabilirsiniz. Beko markalı 1200 devirli çamaşır makineleri, zaman erteleme ve dijital kontrol düğmeleriyle son derece fonksiyoneldir. Yıkama performansı ise yüksek seviyelerde olduğu için çamaşırlarınızın dilediğiniz oranda temizlendiğini kendi gözlerinizle göreceksiniz. Yıkama sırasında su basıncından yardım alan Beko çamaşır makinelerinde, meydana gelebilecek deterjan kayıpları da en aza indirilmiş olur. Geniş hazneli olan makinelerde ise nevresim, yorgan ve battaniye gibi ürünleri yıkayarak, yüksek sıkma devirlerinden yararlanabilirsiniz. Bu sıkma kapasiteleri sayesinde, kalın kumaşlar bile kuru bir şekilde alınır. 

Beko Çamaşır Makinesi Fiyatları

Beko çamaşır makinesi fiyatları, makinelerin farklı özellikleri bakımından değişkenlik gösterir. Makinelerin sahip oldukları donanımlar, A plus tasarruf seviyelerine sahiptir. Ancak tambur hacimleri, yıkama kapasiteleri, programları ve teknolojik donanımları birbirinden ayrılır. Buna bağlı olarak da Beko markalı çamaşır makinelerinin fiyat aralıkları farklılık gösterir. Fiyatlardaki değişiklikleri, A+++, A++ ve benzeri enerji sınıflarıyla üretilen çamaşır makineleri de etkiler. Bunun yanı sıra, smart yıkama özelliğiyle çamaşırlarınızı tartarak makul su ve elektrik tüketimi yapabilirsiniz. Tasarruflu bir şekilde yıkama işlemini sağlayarak, her yönden avantaj sağlayabilirsiniz. Uzun vadeli olarak da ciddi tasarruf sağlayabilmeniz mümkündür. Tasarruflu olarak tasarlanan çamaşır makineleri ise diğer modellere oranla daha yüksek fiyatlardadır. 

Makinelerdeki sıkma işleminin ardından, kurutma yapmaya yardımcı olan modeller de bulunmaktadır. Beko çamaşır makinesi fiyatı kurutma özelliği ve devir sayılarına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Çamaşırlarınızı sıkarak ve kurutarak yıkayan makineler, fiyat olarak daha yüksek olacaktır. Bunun yanı sıra, makinelerin programları ve smart değerleri de fiyatlar üzerinde etkilidir. Tek bir makinede bütün donanımı ve teknolojik yetkinliği bulabileceğiniz uygun fiyatlı modeller de bulunmaktadır. Tek bir makine ile hem yıkama hem de kurutma işlemi yapabilirsiniz. Üstelik farklı tip kumaşlar için özel olarak tasarlanan programlar da Beko markalı çamaşır makinelerinde bulunmaktadır. 

Beko Çamaşır Makinesi Enerji Sınıfları Nelerdir?

Farklı donanımlar ve enerji sınıflarıyla üretilen Beko çamaşır makineleri, bu anlamda ihtiyaçlara yanıt vermektedir. A++, A+++ ya da A+ olarak üretilen çamaşır makinesi modelleri bulunmaktadır. 

Beko Çamaşır Makinesi Devir Sayıları Kaça Kadar Yükselir?

Genel olarak üretilen Beko çamaşır makineleri, farklı devir oranlarına sahiptir. 400 devirden başlayarak 1200 devire kadar yükselen makineler, dilediğiniz sıkma oranını çamaşırlar üzerinde yapmanıza olanak sağlar. 

Beko Çamaşır Makinesi Kaç Kilo Alıyor?

Çamaşır makinelerinin her işlevi birbirinden ayrıldığı için kg özellikleri de aynı değildir. Üretilen kg kapasiteleri arasında; 5 kg’dan 10 kg’a kadar seçenekler yer alır. Bu tambur kapasitelerini ihtiyacınıza uygun modelden yana kullanabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Beko Çamaşır Makinesi

48 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Yıkama Kapasitesi
Toplam 36 / 48 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?