Beko Çamaşır Makineleri

Çamaşır makineleri; kot, keten, pamuklu ve yün gibi farklı kumaş çeşitlerine uygun programlanabilir yıkama seçenekleri ile ev işlerine kolaylık getiren cihazların başında gelir. Beko çamaşır makineleri, hassas sıkma özelliği ve geniş tamburu ile giysilerinizi renk solması ve yıpranma gibi deformasyonlar olmadan yıkayabilir. Kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyacınıza en uygun Beko çamaşır makinelerine geniş ürün yelpazesi içinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Beko Çamaşır Makinesi

En son teknolojik donanımlar ile bulabileceğiniz Beko çamaşır makineleri, kullanıcıların isteklerini en iyi şekilde karşılamak için dizayn edilmiştir. Eko deterjan teknolojisi sayesinde, deterjan haznesinde tortu kalması sorununun önüne geçilebilir. Hi-tech rezistanlar kullanan marka, uzun kullanımlara bağlı olarak makinenin rezistansında meydana gelen kireçlenme gibi olumsuz durumları en aza indirerek, daha tasarruflu yıkama sağlar.

Özel olarak tasarlanan tambur; perde, ipek ve saten gibi kumaşları narin yıkama özelliği sayesinde yıpratmadan temizler. Woolmark appeal care yani yünlü giysilerinize özel ilgi gösteren yıkama moduyla yünlü giysilerinizi, pamuklanma ve renk solması gibi deformasyonlara karşı korur. Ayrıca led ekran üzerinden istediğiniz yıkama programını seçebilir ve kalan süreyi görüntüleyebilirsiniz.

Beko Çamaşır Makinesi Fiyatları

Modelin sahip olduğu donanımlar, A plus tasarruf seviyeleri, tambur hacmi ve yıkama kapasitesi gibi özelliklere bağlı olarak, fiyatlar değişiklik gösterir. A+++ çamaşır makineleri, akıllı yıkama özelliği ile çamaşırınızı tartarak en makul su ve elektrik kullanımı ile yıkama işlemini sonlandırır. Uzun vadede ciddi tasarruf sağlayan bu modeller, diğer ürünlere kıyasla daha pahalıdır.

Çamaşırları sıkma işleminin ardından kurutma da yapan modeller, sadece yıkama yapan makinelere göre daha yüksek fiyatlardadır. Tek bir makinede hem yıkama hem kurutma özelliğinin bulunması banyo, mutfak veya diğer odalarda yeterli alana sahip olmayan kullanıcılar için önemli bir avantajdır.

Beko Çamaşır Makinesi Kullanımı

Yeni nesil Beko çamaşır makineleri, Led ekran ve döner program butonu ile son derece fonksiyonel ve pratik cihazlardır. Modele göre farklılıklar bulunmakla birlikte, yünlü, pamuklu ve sentetik yıkama gibi seçenekler içinden istediğiniz programı seçerek, yıkama süresini ve diğer detayları ekran üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Farklı sıcaklık dereceleri içinden çamaşıra uygun olan dereceyi seçmeniz yeterlidir.

Programı seçip, su sıcaklığı ve sıkma esnasındaki devir sayısını (dakikada 1000 devir gibi) belirledikten sonra, deterjan gözüne uygun miktarda toz deterjan ve yumuşatıcı koyarak çalıştırma işlemine başlayabilirsiniz. Özel plastik aparatı sayesinde sıvı deterjan da tercih edebilirsiniz. Sıkma ve kurutma işlemi sonlandıktan sonra sesli uyarı ardından çocuk kilidi kapanacak ve yıkama işlemi sonlanacaktır. Ayrıca, kullanım kılavuzunda da belirtildiği gibi, belli aralıklar ile yapılan temizlik işleminin, makinenizin daha verimli çalışması için önemli olduğunu unutmamalısınız.

Beko Çamaşır Makinesi Yorumları

Beko, Türkiye’de ve başta AB ülkeleri olmak üzere yurt dışında satışı yapılan, geniş servis ağı bulunan önemli markaların başında yer alır. Firma, uzun yıllar boyunca sahip olduğu deneyim ve Ar - Ge çalışmaları ile birbirinden fonksiyonel beyaz eşyalar üretmiştir. Marka bilinirliği ve Beko beyaz eşya ürünlerinin yerli üretim olması, müşterilerin satın alma süreçlerinde önemli bir etkiye sahiptir.

Beko çamaşır makinelerine sahip kullanıcıların ürün hakkında çok sayıda olumlu yorumu bulunur. Cihazın en fazla beğeni toplayan özelliklerinin arasında; makinenin sarsıntısız ve sessiz çalışması, şık tasarımı, kullanışlı yıkama ve kurutma programları yer alır. A plus enerji tasarrufu sunan ürünler, markanın en çok övgüyü hak eden alanlarından biri olarak gözükür. Daha cazip fiyatlarla sunulan Beko A+ modeller, özellikle bekarların ve öğrencilerin büyük beğeni ile kullandığı ürünler arasında kendini gösterir.

Beko Çamaşır Makinesi Fiyatları

10 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Beko
  2. Samsung
  3. Hotpoint Ariston
  4. Arçelik
  5. LG
  6. Vestel
  7. Siemens
  8. Altus
  9. Indesit
  10. Bosch
  11. Electrolux
  12. Hoover
  13. Profilo
  14. AEG
  15. Finlux
  16. Franke
  17. Grundig
  18. Regal
  19. Vestfrost
  20. SEG
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Kontrol Paneli
 5. Enerji Sınıfı
 6. Ek Özellikler
 7. Üretici
 8. Yıkama Kapasitesi
 9. Maksimum Devir Hızı
 10. Kurutma Özelliği
 11. Renk
 12. Genişlik (cm)
 13. Yükseklik (cm)
 14. Derinlik (cm)
 15. Su Girişi
 16. Satıcı
 • Marka Beko
DSACategoryId/2147483637/235604/155121
BAŞA DÖN