Davlumbazlar, gelişen teknoloji ile mutfaklarda beyaz eşya çeşitlerinden biri olarak yerini alamaya başlıyor. Özellikle ankastre setlerin bir parçası olarak kullanımı yaygınlaşan davlumbaz çeşitleri, yemek kokularının mutfağa ve eve yayılmasını engelleyen ürünler olarak tanınıyor. Yemek pişirme esnasında ortaya çıkan yemek buharını filtre eden ürünler, her evde zaruri mutfak gereçlerinden biri olarak kullanılıyor. Kullanımı yaygınlaşan davlumbaz modelleri ise markaya bağlı olarak hem özellikleri hem de tasarımı ile değişiyor.

Beko Davlumbaz Modelleri

Türkiye’nin köklü beyaz eşya markalarından biri olarak tanınan Beko, davlumbaz çeşitlerine de ürün konseptinde yer veriyor. Markanın davlumbaz modellerinde temel farklılık ürünlerin modellerinde görülüyor. Duvar tipi davlumbazlar eğimli, düz ve normal tasarımları ile birlikte ebatları ile de değişiklik gösteriyor ve mutfak tipine göre seçilmesi gerekiyor. T tipi ürünler mutfakta daha sade bir görünüm sunarken genişlik ve emiş güçleri ile de diğer ürünlerden farklı özellikler taşıyor. Piramit davlumbaz çeşitleri ise daha klasik bir havaya sahip ürünler olarak tanınırken teknik özellikleri ile T tipi modellerden farklı olmuyor. Davlumbaz modellerinde diğer farklılık gösteren özellik ise ürünlerin kaplaması oluyor. Cam, metal olarak değişen ürünler arasında çizilmeye karşı dayanıklı inox kaplama ürünleri seçebilirsiniz.

Beko davlumbaz modelleri arasında ürün tipleri dışında ürünlerin hız/kademe ayarı, lamba türü, filtre tipi gibi özellikleri ile de değişiyor. Markanın davlumbaz filtrelerinde ağırlıklı olarak kaset tipi filtre ve opsiyonel karbon filtre kullandığı görülüyor. Modellerine bağlı filtre tipleri değişen ürünleri teknik özellikleri ile detaylıca inceleyebilirsiniz. Dokunmatik kontrol panelleri ve filtre kirlilik göstergesi gibi nitelikleri de farklı olan ürünlerden emiş gücü gibi önemli detaylarını öğrenebilirsiniz. Emiş gücü her kademede farklılık gösteren Beko davlumbazların emiş gücünün yanında ses özellikleri de kullanım açısından önem taşıdığı için dikkatle incelenmesi gereken özellikler arasında öne çıkıyor. Markanın davlumbazlarında kullanılan lambalar ise LED lamba tipi veya halojen lamba tipi olarak değişiyor.

Beko Davlumbaz Fiyatları

Beko davlumbaz fiyatları, ağırlıklı olarak ürünlerin tasarımlarına ve özelliklerine bağlı olarak değişiyor. Ankastre davlumbazlarda cam yüzeye sahip Ada tipi ürünler, dekoratif tasarımının yanında kademe sayısı, düşük ses seviyesi, yoğun çalışma özelliği, başarılı lamba tipi gibi özellikleri ile değişiyor. Birçok kullanışlı özelliğe sahip olan aynı zamanda estetik tasarımı ile dikkat çeken modelleri türüne uygun farklı fiyat aralığında bulabilirsiniz. Fiyatları ile benzer modellerden farklılık gösteren diğer bir Beko davlumbaz modeli ise duvar tipi eğimli ürünler oluyor. Özellikleri, diğer ürünlerden olan davlumbaz çeşitlerinin küçük fiyat farkları ile birbirinden ayrıldığı da göze çarpıyor. Genellikle emiş gücüne ve modeline bağlı olarak fiyatları değişen ürünleri inceleyebilirsiniz.

Beko davlumbazlar arasında oldukça yaygın bir kullanıma sahip olan T tipi ürünler ise camlı ve camsız modellerine bağlı olarak farklı bütçelere hitap ediyor. Camsız modeller daha uygun fiyat seçeneklerine sahip oluyor ve camlı davlumbaz çeşitleri arasında da uygun fiyatlı ürünleri bulmak mümkün oluyor. T tipi ankastre davlumbazlarda şık ve estetik tasarımının yanında güçlü özellikler taşıyan kullanışlı ürünlere de erişebilirsiniz. Duvar tipi klasik davlumbaz modelleri ise benzer modellere oranla çok daha uygun fiyat seçenekleri ile alıcı buluyor. İnoks, beyaz ve siyah gibi renk seçenekleri ile klasik mutfaklara yakışacak ürünler, çalışma kapasitesi olarak da yeterli kabul ediliyor ve kullanıcıdan olumlu yorumlar alıyor. Birbirinden farklı Beko markasının davlumbaz çeşitleri arasında bütçenize ve mutfağınıza uygun ürünlere erişebilir, ürünlerin detaylı özelliklerini inceleyerek seçim yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Beko Davlumbaz

29 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Hava Debisi (m3/sa)
Toplam 24 / 29 ürün
DSACategoryId/2147483637/235604/22006/beko