1954'te kurulan Beko yarım asırdan fazla bir süredir devamlı gelişim fikrini kullanarak hizmet sunmaya devam etmektedir. Yurt dışına satışa sunulan ilk Türk markası olma özelliğine sahip Beko günümüzde bir dünya markası haline gelmiştir. 100'den fazla ülkede 280 milyon tüketiciye hizmet vermiş olup bu sayıya her geçen gün binlercesi eklenmektedir. Dünya teknolojisini yakından takip eden Beko markası araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla da beyaz eşya sektöründe ilkleri başaran markalar arasında yer almaktadır. 

Beko Klima Modelleri

Beko marka klimalar ev tipi klima, salon tipi klima ve mobil-portatif klima olmak üzere üç çeşitten oluşur. Ev tipi klimalar duvara monte edilebilir ve az yer kaplar özelliktedir. Ev tipi Inverter Split klimalar, belli aralıklarla çalışıp durarak ortam sıcaklık dengesini sağlamak yerine elektrik devir frekansını değiştirerek klima kapasitesini değiştirir. Bu sayede oda sıcaklığı sabit düzeyde kalır. Inverter Split klimalar aynı zamanda yüksek enerji tasarrufu sağlar.

Salon tipi Beko klima modelleri ayaklı olup dikey bir yapıya sahiptir. Sahip oldukları daha güçlü fan sistemiyle havanın homojen dağılımını sağlar ve hava kalitesini maksimuma çıkarır. Özellikle insan sirkülasyonunun fazla olduğu mekanlar için ideal bir klima cihazıdır.

Mobil portatif klimaların ise en önemli özelliği kolay taşınabilir olması ve montaj gerektirmemesidir. Mobil klimalarda dış ünite de yer almamaktadır. Tüm Beko klima modelleri konutlarda, iş yerlerinde, bilgi işlem odalarında, mağazalarda, okullarda, konferans ve toplantı salonlarında ve diğer ısıtılması ve soğutulması istenen mekanlarda kullanılabilir.

A sınıfı ısıtma ve ve soğutma enerji sınıflarına dahil Beko klimalarda yer alan Inverter özelliği ile yazı serin, kışı sıcak geçirebilirsiniz. Sıcak kalkış modu yer alan Beko klima modelleri sayesinde klima ilk açıldığında soğuk havaya maruz kalmazsınız. Nem alma özelliği ile ortam havası fazla soğumadan bulunduğunuz mekanın nem dengesi sağlıklı bir şekilde sağlanır.

Hızlı soğutma modu ile verimden ödün vermeden ve vakit harcamadan mekanınızın soğumasını sağlayabilirsiniz. Hızlı soğutma modunda klima 30 °C sıcaklıkta en yüksek fan hızında 60 dakika boyunca çalışarak ortamın son hızda ısıtılmasına imkan verir. Otomatik sıcaklık kontrolü ile mekan sıcaklığının sabit tutulması sağlanır. Uyku modu ise siz uyurken düşen vücut sıcaklığınız hesaba katılarak geliştirilen bir teknolojidir. Uyku modu çalıştırıldıktan sonra 30. ve 60. dakikada sıcaklık birer derece otomatik olarak artar. Son teknoloji Beko klima modelleri ile mekanınızın hava kalitesini en yüksek düzeyde tutabilirsiniz. 

Beko Klima Fiyatları

Günümüzde klima, ev ve iş yerleri için en çok tercih edilen ürünler arasında ön plana çıkmaktadır. Yaz aylarını yüksek sıcaklıklarda ve kış aylarını birçok şehirde düşük derecelerde geçiren ülkemizde klima rağbet gören bir üründür. Buna yönelik olarak Beko onlarca klima modeliyle müşterilerine her mevsim konforlu çözümler sunar. 

Beyaz eşyalar arasında klima hem yaz hem de kış aylarında ihtiyaç duyulan bir ürün niteliği taşımaktadır. Her ailenin gereksinimi haline gelen klima modelleri ile Beko markası kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunmaktadır. Teknoloji, kalite ve model çeşitliliği ile ön plana çıkan Beko klima, fiyatları konusunda da geniş bir yelpaze sunarak müşterilerini memnun etmektedir. Her ürün için onlarca modele sahip Beko klimaları birçok bütçeye uyan bir fiyat aralığında sizlere sunulmaktadır. Kalitesi ve teknik özellikleri kadar Beko klima fiyatları da dikkatinizi çekecek niteliktedir.

Beko klimalarının teknik özellikleri ve fiyatları hakkında bilgi edinerek ürünleri değerlendirebilir ve seçtiğiniz klima modelini kolayca temin edebilirsiniz.

Beko Klima Fiyatları

2 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Beko
  2. Baymak
  3. Samsung
  4. Vestfrost
  5. Hotpoint Ariston
  6. Altus
  7. LG
  8. Demirdöküm
  9. Indesit
  10. Arçelik
  11. Toshiba
  12. Vestel
  13. Bosch
  14. Alarko
  15. York
  16. Vaillant
  17. Airfel
  18. Franke
  19. Olefini
  20. Profilo
 2. BTU (Soğutma Kapasitesi)
 3. Enerji Sınıfı
 4. Maksimum Etki Alanı (m2)
 5. Inverter
 6. Fiyat Aralığı
  -
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Ürün Puanı
 9. Renk
 10. Klima Türü
 11. Ses Seviyesi (dB)
 12. Satıcı
 • Marka Beko
DSACategoryId/2147483638/161876/17453/beko
BAŞA DÖN