1983 yılından bu yana kullanıcılara sunulan Beko markalı beyaz eşyalar, fonksiyonellik, görsel tasarım ve bütçe dostu fiyatlar ile beğeni toplar. Türkiye’nin yanı sıra dünya genelinde çok sayıda kullanıcıya ulaşan başarılı marka, yeni nesil teknolojiler sayesinde son derece pratik bir kullanım sunan çamaşır kurutma makineleri ile dikkat çeker. Yıkanan çamaşırlarının kurumasını beklemeye vakti olmayan ve temizlenen çamaşırları hızlıca kurutup kaldırmayı tercih eden kullanıcılara hitap eden Beko kurutma makinesi, kalabalık ailelere hitap eden kapasitesi, çoklu kurutma programları, filtre teknolojileri ve fazla yer kaplamayan ideal boyutları ile benzerlerinden ayrılır. Enerji tasarruflu çalışma prensibi ile çamaşır makinesi modelleri arasında fark yaratan başarılı kurutma makinesi, enerji tasarruflu çalışması ile de bütçe dostu bir kullanım süreci sunar. Model alternatiflerinin fazla olması sebebiyle oldukça geniş bir fiyat yelpazesine sahip olan Beko çamaşır kurutma makinesi kampanya ve indirimlerle kullanıcılara sunulur.

Beko Kurutma Makinesi Özellikleri

Modelden modele değişen özelliklere sahip olan Beko çamaşır kurutma makinesi, 7 kg, 8 kg ve 9 kg gibi maksimum taşıma kapasiteleri ile farklı kullanıcılara hitap eder. 9 kg kapasiteli olan ve oldukça geniş olan haznesi ile dikkat çeken modeller hem kalabalık ailelere hitap eder hem de yorgan, battaniye gibi büyük tekstil ürünlerinin kısa sürede yıpranmadan kurumasını sağlar. Beko kurutma makinesi kullananlar tarafından da vurgulanan bu geniş kapasite sayesinde çok miktardaki çamaşırı aynı anda kurutmak mümkündür. Beko kurutma makinesi kullanıcı yorumları ve incelemelerde vurgulanan bir başka avantajlı özellik ise düşük enerji tüketimidir. Özel çalışma prensibi ve yoğuşturmalı kurutma teknolojisi ile minimum enerji tüketimi ile maksimum performans gösteren Beko kurutma makinesi A++, A+ ve A enerji sınıfı modelleri ile öne çıkar.

Düşük çalışma sesi seviyesi, 15 farklı kurutma programı, kırışık önleme sistemi, havalandırma fonksiyonu gibi pek çok ayırt edici özelliğe sahip olan Beko kurutma makineleri, tambur aydınlatma, çocuk kilidi, zaman erteleme fonksiyonu ve akıllı nem sensörleri ile benzerlerinden ayrılarak ideal bir kurutma performansı gösterir. Kuş tüyü yorgan ve montları dahi zarar vermeden tam anlamı ile kurabilecek nitelikte olan söz konusu kurutma makineleri, sade ve şık tasarımları ile de göz doldurur.

Beko Kurutma Makinesi Modelleri

Kullanıcıların tamamen farklı olan beklenti ve ihtiyaçlarına uygun kurutma makineleri üreten Beko, kalabalık ailelerden hassas kumaşlara sahip giysileri olanlara kadar herkese uygun alternatifler sunar. Kullanıcıların en yoğun ilgi gösterdiği modeller arasında yer alan Beko 9 kg kurutma makinesi, ekstra geniş tamburu sayesinde hem çok miktarda giysinin hem de yorgan, battaniye, perde gibi ağır tekstil ürünlerinin kurumasını sağlar. Sahip olduğu ısı pompalı kurutma teknolojisi sayesinde kıyafetlerde nem kokusu oluşumunu önleyerek tam anlamı ile kurutma sağlayan Beko 9 kg kurutma makinesi yorumları da söz konusu modelin avantajlarını kanıtlar niteliktedir.

Farklı kumaş türlerine özel ısı ayarlı toplamda 16’ya varan kurutma programı sayısı ile pratik bir kullanım sunan Beko kurutma makinesi gri, beyaz, siyah gibi renk seçenekleri ile dikkat çeker. Banyo ve çamaşır odası dekorasyonlarına tam uyum sağlaması için titizlik ile tasarlanan başarılı makineler, bulunduğu ortama şıklık katmanın yanı sıra düşük enerji tüketimleri ile fark yaratır. Modelden modele tükettiği enerji miktarı değişen Beko kurutma makinesi A sınıfı alternatifleri ile bütçeye yük olmadan kurutma sağlar. Kullanım süreci açısından masrafsız be bütçe dostu olarak öne çıkan Beko çamaşır kurutma makinesi fiyatları ile de büyük bir avantaj sağlar.

Avantajları ile Beko Kurutma Makinesi Kullanımı

Tamamen Türkçe olan kontrol paneli anlaşılır program isimleri, yapılan tüm ayarların takip edilebileceği dijital ekranı ve seçilen programdaki ayarları değiştirme olanağı sunan ekleme/çıkarma seçenekleri ile herkesin kolaylıkla kullanabilmesini sağlayan Beko kurutma makinesi yorumları ve incelemelerinde de cihazın kullanıcı dostu kontrol panelinden övgüyle söz edilir. Çamaşırların kumaş türüne ve genel yapısına göre kurutma ayarlarının kolaylıkla yapılmasını sağlayan kontrol panelinde pamuklu, sentetik, bebek giysileri, yünlü, narin, kot gibi kumaşlar için ütü kuruluğu/dolap kuruluğu programlarının yanı sıra kuş tüyü mont ve tekstil ürünleri ile yorganlara özel programlar bulunur. Ayrıca, ekonomik program, 30 dakikalık hızlı kurutma programı ile kurutma tazeleme, havalandırma gibi özel programların da yer veren başarılı kurutma makineleri, daha önce hiç kurutma makinesi kullanma tecrübesi olmayanlara dahi zahmetsiz bir kullanım vadeder.

Modele göre farklılık gösteren filtrelere sahip olan ve birçok filtresi pratik bir şekilde çıkarılıp temizlenebilen Beko kurutma makineleri, çamaşır miktarı ne olursa olsun hijyenik bir kurutma süreci vadeder. Farklı kapasitelere sahip modelleri ile yoğun ilgi gören başarılı cihazlar arasında ortalama sayılan kapasitesi ile öne çıkan Beko 8 kg kurutma makinesi, pek çok kullanıcının ihtiyaçlarına yanıt verecek özelliklere sahiptir. Kullanım süreci ile büyük kolaylıklar sağlayan ve özel yoğuşturmalı kurutma teknolojisi sayesinde içindeki çamaşırlara zarar vermeden kurutan söz konusu makineler, hava sirkülasyonu sağlayan özel filtreleri sayesinde kurutma sırasında bakteri kötü koku oluşumunu da önler. Çamaşır kurutma makinesi sahibi olmak isteyen kullanıcılara kolaylıklar sunan Beko kurutma makinesi kampanyası ve indirimleri, söz konusu cihazlara çok daha uygun seçenekleri ile sahip olma fırsatı verir.

Bütçe Dostu Beko Kurutma Makinesi Fiyatları

Bir dünya markası olarak bilinen Beko, çamaşır makinelerindeki başarısını kurutma makinelerinde de sürdürürken kullanıcılara tamamen bütçe dostu seçenekler sunar. Yerli bir marka olması ve uygun fiyat politikası ile övgü toplayan başarılı marka, lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç haline gelen çamaşır kurutma makinelerini uygun fiyat seçenekleri ile herkes için ulaşılabilir kılar. Modelden modele farklılık gösterse de Beko kurutma makinesi fiyatları, tıpkı markanın çamaşır makinesi, buzdolabı ve ütü fiyatları gibi bütçe dostu alternatiflerden oluşur. Fiyatlar arasındaki farklılıklar ise makinenin kapasitesi, enerji sınıfı ve program sayısına göre değişebilir. Bu noktada Beko 9 kg kurutma makinesi fiyatları ile kapasitesi 7 kg olan modeller arasında farklılıklar söz konusudur. Öte yandan Beko kampanya kurutma makinesi modellerine daha uygun fiyatlar ile sahip olma avantajı sağlar.

Beko kurutma makinesi alırken nasıl seçim yapılmalı?

Beko markalı kurutma makineleri farklı kapasiteye ve farklı kumaş türlerine uygun kurutma programlarına sahip modeller olarak kullanıcıların beğenisine sunulur. Bu noktada kurutulacak çamaşır miktarı ve kumaş türleri baz alınarak uygun olan modelin tercih edilmesi önerilir.

Beko kurutma makinesi nasıl kullanılır?

Kullanıcı dostu mekanik/dokunmatik kontrol paneli ve dijital ekranı sayesinde kullanıcının dilediği kurutma programını ve ek ayarları seçme avantajı sunan Beko kurutma makineleri, zahmetsiz kullanımı ile öne çıkar. Çalışma zamanını ayarlamaya yarayan özel bir moda sahip olan başarılı makineler, kullanıcının belirlediği bir zaman diliminde de otomatik olarak çalışmaya başlayabilir.

Beko kurutma makinesi nasıl temizlenir?

Düzenli olarak yapılması önerilen filtre temizliği için cihazın ön alt kısmında yer alan filtre kapağının açılarak filtrenin çıkarılması ve temizlenerek yeniden yerine takılması gerekir. Makinenin dış kısmının ise nemli bir bez ile silinmesi yeterlidir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Beko Kurutma Makinesi

24 ürün listeleniyor
Bosch
Arçelik
Siemens
Profilo
Samsung
Beko
Hoover
LG
Vestel
Altus
Grundig
Electrolux
Regal
Haier
Windsor
Vestfrost
Candy
Daewoo
Electrolux Professional
Goldenowl Accessory
9
10
11
8
Gri
Beyaz
Siyah
Gümüş
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Güvenle Kapında
Kurutma Kapasitesi (Kg)
Toplam 24 / 24 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?