Evlerin en sık kullanılan mekanlarından olan mutfakların havasını kötü kokulardan arındırmak için aspiratörler kullanılıyor. Bosch Aspiratör çeşitleri, ortamdaki kokuyu çekerken, ferah bir mutfağa sahip olmanıza imkan tanıyor. Odadaki havanın temizlenmesi, yemek yaparken alacağınız keyfi de arttırıyor. Duman ve kokuyu hızlı bir biçimde emerek filtreden geçiren aspiratörler, mutfaktaki önemli yardımcılarınız arasına giriyor. Yemek pişirirken ihtiyaç duyacağınız konforu sizlere sağlayacak modeller, yüksek emiş gücü ile öne çıkıyor. Aspiratörler, mutfaktaki yoğun kokuların rahatsız edici etkisinden kurtulmanızı sağlıyor. Kolayca kontrol edebileceğiniz özellikler, fonksiyonel bir kullanım deneyimi yaratıyor. Farklı kademelerde hava emilebilmesini sağlayan modeller, ideal bir işlevsellik sunuyor. Şık görünümleriyle mutfağınızdaki diğer elektrikli aletlere uyum sağlayacak ürünler, dekorasyonunuza zarif bir hale getiriyor.

Bosch Aspiratör Fiyatları

Aspiratör kullanımı, ideal bir ortamda yemek hazırlayabilmenize imkan veriyor. Mutfakların vazgeçilmez unsurları arasına giren aspiratörler sayesinde, istenmeyen kokulardan kurtulmak mümkün oluyor. Koku ve dumanı en iyi biçimde uzaklaştırmak için, emiş gücü yüksek modelleri tercih etmek gerekiyor. Tek motorlu ya da çift motorlu ürünler, güçlü yapıları ile ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Yüksek kapasiteleri sayesinde ideal verim sağlayacak modeller, yemeklerinizi hazırladığınız ortamı ferah bir hale getiriyor. Bosch kalitesine sahip aspiratörler, mutfak işlerinize işlevsellik katıyor. Pişirme sürecine rahat bir biçimde devam edebilmenizi sağlayacak ürünler, sağlam yapılarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Yüksek hava emiş gücüne sahip modeller arasından yapacağınız seçimler, mutfaktaki vaktinizin verimli geçmesine yardım ediyor.

Bosch Aspiratör Fiyatları ve özellikleri, aradığınız performansı sizlere sunuyor. Bacalı ya da bacasız kullanıma uygun modeller göz dolduruyor. Aspiratör seçerken hava emilimine ek olarak filtre özelliklerine de dikkat ediliyor. Yıkanabilir yağ filtreli ürünler, sundukları fonksiyonellik ile öne çıkıyor. Dilediğinizde yıkayarak temizleyebileceğiniz fitreler, aspiratörün verimli bir şekilde çalışmasına destek oluyor. Tuşlu kontrol paneline sahip modeller, işlevsel ve rahat bir kullanıcı deneyimi sağlıyor. Güçlü yapısı sayesinde avantajlarından uzun süre yararlanabileceğiniz aspiratörler, ortamdaki kokulardan pratik bir biçimde kurtulabilmenize olanak tanıyor. Mutfaktaki elektrikli aletleriniz arasında sıklıkla kullanacağınız ürünler, şıklıklarıyla misafirlerinizin beğenisini kazanıyor.

Bosch Aspiratör Modelleri

Mutfaklarınızda yemek hazırlarken oldukça işinize yarayacak aspiratör çeşitleri, estetik tasarımlarıyla da fark yaratıyor. Gümüş - metalik ya da beyaz görünümleriyle beğeni toplayan modeller, mutfak dekorasyonunuza farklı bir hava veriyor. Dolaplarınızla da ahenk içinde olacak ürünlerin teknolojik özellikleri, yemek pişirme sürecinize verim katıyor. Modern dizaynları ile göze hitap eden aspiratörler, işlevsel yönleriyle de ideal bir kullanıcı deneyimi yaşatıyor. Klasik ya da sürgülü modeller arasından dilediğinizi seçerek, mutfakta uzun süre yardımcınız olacak fonksiyonel bir ürüne kavuşabilmeniz mümkün oluyor. Aspiratör modellerinin sahip olduğu aydınlatma özellikleri de yemek yaparken işe yarıyor. Ürünler, yemek hazırlama sürecini pratik bir hale getirecek birçok yenlikçi detay barındırıyor. Tasarımı ve yüksek çekim gücüyle dikkat çeken modeller, mutfağınızdaki havayı kötü kokulardan temizliyor.

Mutfağınızın boyutuna ve kullanım yoğunluğunuza göre belirleyeceğiniz ürünler, gereksinimlerinize en uygun biçimde cevap veriyor. Bosch Aspiratör Modelleri, işlevsel özellikleri ve kaliteli filtreleriyle beğeni topluyor. Görsellikleriyle fark yaratan ürünler, mutfaktaki dekorasyon konseptiniz ile uyum sağlıyor. Sağlam yapılarıyla göz dolduran aspiratör çeşitleri, istemediğiniz kötü kokuları ortamdan uygun şekilde uzaklaştırıyor. Yenilikçi özelliklere sahip olan modeller, pratik kullanım imkanı veren ayrıntılarıyla öne çıkıyor. Görünüşleriyle mutfağınızı güzelleştirecek aspiratörler, yemek pişirme sürecinize de işlevsellik katıyor. Yüksek verim alabileceğiniz ürünler, sağlamlıklarıyla beğeni topluyor. Kaliteli ve şık aspiratör modelleri sayesinde, mutfakları yemek sonrası oluşacak kötü kokulardan arındırmak kolaylaşıyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Bosch Aspiratör Fiyatları

4 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bosch Aspiratörler
  2. Arçelik Aspiratörler
  3. Vestel Aspiratörler
  4. Bahçıvan Aspiratörler
  5. White Daisy Aspiratörler
  6. Cvs Aspiratörler
  7. Dominox Aspiratörler
  8. HİBSAN Aspiratörler
  9. Alveus Aspiratörler
  10. Beko Aspiratörler
  11. Franke Aspiratörler
  12. Miele Aspiratörler
  13. Arnica Aspiratörler
  14. Esty Aspiratörler
  15. Stilevs Aspiratörler
  16. Teka Aspiratörler
  17. Conti Aspiratörler
  18. Eminçelik Aspiratörler
  19. Luxell Aspiratörler
  20. Simfer Aspiratörler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Maksimum Emiş (m3/saat)
 5. Genişlik (cm)
 6. Renk
  1. Beyaz
  2. Inox
 7. Ses Seviyesi (dB)
 8. Kullanım Şekli
  1. Solo
 9. Kontrol Tipi
 10. Kademe Sayısı
 11. Satıcı
 • Marka Bosch
DSACategoryId/2147483637/235604/22002/bosch
Başa dön