Bosch Buzdolabı

Modern yaşamın vazgeçilmez parçası haline gelen buzdolapları yiyecek ve içeceklerimizin güvenle muhafaza edilmesini sağlayarak bizlere büyük ölçüde kolaylık sağlar. Metropolde yiyeceklerimizi dalından koparma imkanı bulamadığımız için haftalık ya da aylık alışverişimizi marketlerden yapmak durumunda kalırız. Bunun sonucu olarak da elimizdeki ürünleri güvenli bir şekilde muhafaza etme ihtiyacı hissederiz. Oda sıcaklığında birkaç saat içerisinde bozulabilecek birçok yiyecek ve içecek buzdolapları sayesinde günlerce hatta haftalarca güvenle saklanabilmektedir. Bu süre, derin dondurucu ile birlikte birkaç aya kadar çıkarılabilir. Her yiyecek ve içeceğin belli saklama koşulları vardır; bu koşullara riayet edildiği takdirde sağlık açısından bir sorun yaşamamız söz konusu değildir. Yiyeceklerin saklanması konusunda bize büyük ölçüde güven veren ve bu alanda rüştünü kanıtlayan Bosch firması ise, ürettiği buzdolapları ile kullanıcıların yoğun ilgisine maruz kalmaktadır. Almanya merkezli bir elektronik firması olan ve 1886 yılında Stuttgart’ta kurulan Bosch, 100 yılı aşkın tecrübesi ile beyaz eşya alanında adından sıkça söz ettirmekte ve bu alanda birçok başarıya imza atmaktadır. Bosch buzdolabı modelleri kullanıcılara güven vermekte, hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen buzdolaplarını son derece verimli bir şekilde kullanmamıza olanak sağlamaktadır. Farklı ihtiyaçlara ve taleplere cevap verebilecek farklı türde Bosch buzdolabı modeli piyasada mevcuttur. Bu seçenekler arasında çift kapılı, tek kapılı, geniş hacimli, alttan soğutmalı, gibi birçok farklı model bulunmaktadır. Bu şekilde kullanıcıların ihtiyaçlarına birebir uyan ürüne ulaşması hedeflenmekte, kullanıcı memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Fiyat politikaları konusunda da oldukça ilkeli bir tavır sergileyen Bosch firması, fiyatlandırmalarının karşılığını verecek ürünler ile piyasada yer almakta, bu özelliği ile de kullanıcıların takdirini kazanmaktadır.

Sağlığınız Bosch ile Emin Ellerde

Oda sıcaklığındaki her yiyecek ve içeceğin bozulma süreleri birbirinden farklıdır. Pişmiş yemeklerin süresi birkaç saat, çiğ sebze ve meyvelerin nadiren birkaç gündür. Yiyeceklerin bozulduğu çoğu zaman tadından anlaşılmaz. Özellikle hayvansal gıdalar, tadında bir bozulma meydana gelmemesine rağmen içerdiği bileşenlerin sıcaklık nedeniyle zarar görmesi sonucu bozuk gıda kategorisine girerler. Sağlığımızı en çok tehdit eden bozuk gıdalar da, tadında bozulma meydana gelmemiş gıdalardır. Tiksinme duygusu, evrimsel süreçte edindiğimiz bir kazanımdır; bizi zararlı maddelerden korumak için vücudumuz savunmaya geçer. Tadında bozulma meydana gelmemiş gıdalardan ise tiksinmeyiz ve bu gıdaları farkında olmadan tüketerek sağlığımız açısından tehdit oluşturacak malzemeleri vücudumuza kendi isteğimizle almış bulunuruz. Buzdolabı tercihimizi doğru bir şekilde gerçekleştirmediğimiz takdirde, buzdolabına yerleştirdiğimiz gıdalar bozulur ve biz bunun farkına bile varmayız. Bosch ise, kullanıcıları bu gibi kaygı durumlarından uzaklaştırarak gıdaların güven içerisinde saklanmasına olanak sağlar ve sağlığınızı böylece korumanıza yardımcı olur. Bosch buzdolabı ayarı değiştirilebilir niteliktedir; böylece gıdalarınızın hangi soğukluk derecesinde saklanacağına karar verebilir, sağlığınızın kontrolünü elinize alabilirsiniz. Çeşitli Bosch buzdolabı modelleri arasından hangisini seçerseniz seçin, gıdalarınızın güven içerisinde saklandığından emin olabilirsiniz. Bosch, kullanıcılarının sağlığını önemseyen köklü bir firmadır.

Çeşitli modeller, yalnızca kişisel ilgilere hitap etmektedir; kalite standartları açısından modeller arasında herhangi bir fark gözetilmemektedir. Modeller arasındaki boyut ve tasarım farklılıkları, kişisel tercihler dahilinde şekillendirilmektedir. Hane içi nüfusa göre buzdolabınızın ebatlarını belirleyebilir, kişisel zevklerinize göre tasarım tercihinde bulunabilirsiniz. Bunun yanında hangi ürünü tercih ederseniz edin, yüksek kaliteli bir kullanım imkanı elde edersiniz. Gelişen teknoloji ile birlikte, Bosch da ürünlerini geliştirmekte, teknolojinin sunduğu imkanlardan sonuna kadar faydalanmaktadır. Örneğin Bosch no-frost buzdolabı modelleri, eski buzdolaplarının neden olduğu karlanma ve buzlanma gibi sorunları kullanıcılara yaşatmaz. Bu sayede buzdolabınız koku yapmaz ve gıdalarınız hijyenik bir şekilde güven içerisinde saklanır. No-frost özelliği olmayan buz dolapları, hem hijyen açısından tehdit oluşturmakta hem de buzdolabını tam kapasite kullanmayı zorlaştırmaktadır. Düzenli aralıklarla buzdolabının fişi çekilerek buzlar eritilmekte, bu şekilde buzdolabının geçici bir süre için eski haline gelmesi sağlanmaktadır. Bu işlem hem sağlıksız olması hem de aşırı derece zahmet vermesi sebebiyle birçok kullanıcının en temel şikayetleri arasında yer almaktadır. Bosch, no-frost özellikli buzdolapları sayesinde bu sorunun üstesinden gelmiş, kullanıcılarına oldukça konforlu bir kullanım imkanı sunmuştur. Bosch her açıdan kullanıcının rahatını ve sağlığını düşünen bir firma olarak kendisini göstermektedir.

Bosch Buzdolapları ile Mutfağınızın Havasını Değiştirin

Bosch buzdolapları, sunduğu fonksiyonel özelliklerin yanında, sıra dışı tasarımları ile de adından sıkça söz ettirmeyi başarmaktadır. Örneğin, geniş iç hacimli ve çift kapaklı tasarımlar, kalabalık ailelerin ihtiyaçlarını karşılamalarının yanında, alışılmışın dışındaki tasarımları ile fazlasıyla göz doldurmaktadır. Farklı tasarımlar, yalnızca estetik kaygılara değil farklı ihtiyaçlara da işaret etmektedir. Örneğin Bosch alttan donduruculu buzdolabı şık görüntüsünün yanı sıra, derin dondurucuyu nadiren kullanan kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap vermek üzerine tasarlanmıştır. Günlük kullanımda kullanıcılara oldukça hız kazandıran bu ürün, pratik kullanımı sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir. Kışlık malzemelerini yazın hazırlayarak derin dondurucuya yerleştiren ve gün içerisinde dondurucuyu sıklıkla kullananlar ise Bosch üstten donduruculu buzdolabı modellerine yönelmektedir; bu modeller klasik buzdolabı modellerine karşılık gelmektedir. Buzdolabınızı, mutfağınızın büyüklüğüne göre seçmeniz de mümkündür. Eğer mutfağınız pek geniş değilse ve tek başına yaşayan biri olarak mutfakta pek fazla vakit geçirmiyorsanız, Bosch mini buzdolabı modelleri sizin ihtiyaçlarınıza cevap verecek niteliktedir. Bu tipteki buzdolapları, çoğunlukla iş yerlerinde, ofislerde sıklıkla tercih edilmektedir. Uygun Bosch buzdolabı ölçüsü mutfak ölçülerinize göre şekillenmektedir ve her mutfağa uygun boyutta bir Bosch buzdolabı modeli mevcuttur. Ebatlarına göre geniş iç hacimleri nedeniyle de kullanıcıları mağdur etmeyen buzdolapları, kullanıcıların beğenisini toplamayı başarmaktadır.

Buzdolapları yalnızca fonksiyonel özelliklerine göre değil, estetik özelliklerine göre de sınıflandırılabilir. Mutfağınızın nasıl bir atmosfere sahip olduğu, buzdolabı seçiminiz ile yakından ilişkilidir. Örneğin, mutfağınızda karizmatik ve oturaklı bir görünüm elde etmek istiyorsanız buzdolabı tercihinizi buna uygun bir şekilde gerçekleştirmeniz gerekir; siyah renkteki Bosch cam buzdolabı bunun için oldukça uygun bir seçenektir. Eğer geçmişe özlem duyan biriyseniz ve antika ya da retro ürünler ilginizi çekiyorsa, Bosch retro buzdolabı modelleri sizin kullanımınız için oldukça uygundur. Retro tasarımlar, günümüz teknolojisini geçmiş tasarımlar ile birleştirerek kullanıcılarına yüksek verimli bir kullanım imkanı sunmaktadır. Enerjik ve renkli bir kişiliğe sahipseniz ve bunu mutfağınıza da yansıtmak istiyorsanız, Bosch renkli buzdolabı modelleri ilginizi çekebilir. Renkli buzdolapları ile mutfağınızı alışılmışın dışında bir tasarım ile buluşturabilir, bu şekilde mutfakta geçirdiğiniz dakikaları keyifli hale getirebilirsiniz. Sade tasarımlardan hoşlanıyorsanız beyaz renkli klasik buzdolabı modelleri sizin taleplerinize cevap verebilir. Klasik bir anlayışı yansıtan ve mutfağınıza ferahlık katan bu buzdolapları, alışılmışlığın verdiği güvenlik hissi ile size kendinizi daha iyi hissettirebilir. Bu nedenle beyaz buzdolapları hala kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Bosch Buzdolabı Alırken Dikkat Edilecek Hususlar

Buzdolabı alışverişi, tamamen kişinin kendi istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirilmesi gereken bir etkinliktir. Ancak kişilere birtakım yönlendirmelerde bulunmak ve çeşitli fikirler sunmak, onların kafa karışıklarını giderme konusunda büyük ölçüde fayda sağlamaktadır. Buzdolabı almadan önce hane içindeki insan sayısı belirlenmeli ve buna göre buzdolabı kullanımının yoğunluğu ortaya konulmalıdır. Hane içindeki insan sayısı fazlaysa ve buzdolabı yoğun bir şekilde kullanılıyorsa, geniş iç hacme sahip bir buzdolabı edinmek kullanıcının lehine olacaktır. Bu çeşitteki buzdolapları çift kapılı ve tek kapılı olmak üzere ikiye ayrılır. Kullanıcıların hangi buzdolabı çeşidini tercih edeceği kendi kişisel zevklerine bağlıdır. İkinci olarak buzdolabınızın tasarımına dikkat etmek gerekir. Ne tür tasarımlardan hoşlanıyorsanız, buzdolabınızı da buna göre tercih edebilirsiniz; Bosch, geniş seçenek yelpazesi içerisinden her zevke hitap edecek ürünleri kullanıcıların beğenilerine sunmuştur. Eskilere özlem duyan biriyseniz ve eski tasarımlar ilginizi çekiyorsa, retro ürünler sizin için doğru tercih olabilir. Bunların yanında buzdolabı tercih ederken en çok dikkat edilmesi gereken unsurlardan biri buzdolabınızın hangi tip enerji sınıfına ait olduğudur. A sınıfı ürünler, düşük enerji tüketimi sayesinde çevreye daha az zarar vermekte, bununla kalmayıp ev ekonomisine de katkıda bulunmaktadırlar.

Bosch firması tarafından üretilen buzdolaplarının büyük çoğunluğu A enerji sınıfına dahildir ve oldukça az elektrik harcarlar. Örneğin Bosch A+++ buzdolabı modeli, az enerji harcaması nedeniyle diğer buzdolapları ile karşılaştırıldığında, zaman içerisinde kendi masrafını çıkaran ve kullanıcının yükünü epey hafifleten bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle de Bosch buzdolapları kullanıcıların öncelikli tercihleri arasında yer almaktadır. Buzdolabı alırken diğer bir dikkat edilecek husus ise buzdolabının no-frost özelliğe sahip olup olmadığıdır. Bosch no-frost buzdolabı modelleri sayesinde kullanıcılara profesyonel bir kullanım deneyimi yaşatır ve karlanma gibi problemler yaşatmayarak onların hem zamandan tasarruf etmelerini sağlar hem de gereksiz efor sarf etmelerine engel olur. Bosch buzdolabı fiyatları itibariyle de kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Sunduğu fonksiyonel özellikler ve ilgi çekici tasarımları ile karşılaştırıldığında oldukça uygun fiyatlar ile görücüye çıkan Bosch marka buzdolabı modelleri, fiyatlandırmalarının hakkını veren ürünler olarak piyasadaki yerlerini almıştır. Bunun yanında, A enerji sınıfına ait Bosch buzdolapları, uzun vadede kendi ücretlerini ödeyerek kullanıcının yükünü hafifletmekte, bu anlamda oldukça cazibeli seçenekler arasında yerini almaktadır. Bosch buzdolabınızı tamamen kendi talepleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercih edebilirsiniz; bunun sonucunda, hangi ürünü tercih ederseniz edin sağlığınızın emin ellerde olduğundan ve çevreye verdiğiniz zararın minimum düzeyde tutulduğundan emin olabilirsiniz.

Ezber Bozan Tasarımları ile Bosch Buzdolapları

Bosch, piyasaya sürdüğü sıra dışı tasarımlara sahip ürünler ile adından sıklıkla söz ettirirken bir yandan da hayatlarımızı büyük ölçüde zenginleştirmektedir. Zengin tasarım fikirleriyle Bosch, bizlere oldukça modern bir deneyim yaşatmayı başarmakta, bu yönü ile takdirleri üzerine toplamaktadır. Örneğin, yenilikçi bir fikir olarak Bosch kameralı buzdolabı modelleri hayatlarımızı büyük ölçüde kolaylaştıracak bir tasarım olarak mutfaklarımızdaki yerlerini almıştır. Cep telefonu ile entegre çalışan kameralı buzdolapları, Home Connect özelliği ile biz evde yokken dolabımızda nelerin olduğunu bize kolaylıkla gösterebilmektedir. Böylece, eve geldiğimizde sürprizlerle karşılaşmayız ve eksik kalan ürünleri eve gelmeden önce markete uğrayıp satın alma şansını elde ederiz. Kameralı buzdolapları, birden fazla kişinin yaşadığı evler için de oldukça uygundur. Dolapta olduğunu düşündüğünüz bir malzemeyi ev arkadaşınızın sizden önce bitirip bitirmediğini telefonunuzda bulunan uygulama üzerinden kontrol edebilir, böylece eve geldiğinizde mağdur olmaktan kurtulabilirsiniz. Geleceğin teknolojisi olan bu ürünler, kullanıcıların yoğun ilgisini çekmekte ve onların uzun süredir yokluğunu hissettiği bir eksikliği gidermektedir. Gelişen teknolojiyi kullanıcıları ile buluşturan Bosch, bu alanda ortaya koyduğu iddialı ürünler ile birçok açıdan takdirleri üzerine toplamakta ve bu alanda sahip olduğu saygınlığı sonuna kadar hak etmektedir.

Bunların yanı sıra, tasarımları ile de ilgileri üzerine çeken Bosch, birbirinden farklı birçok tasarım fikri ile kullanıcıların başını döndürmektedir. Örneğin Bosch gardırop tipi buzdolabı modelleri, sağladığı kullanım kolaylığı sayesinde büyük ilgi görmektedir. Kullanıcılara gıdaları yerleştirme kolaylığı sunan bu ürün, buzdolabının önünde geçirilen dakikaları minimuma indirerek oldukça hızlı ve pratik bir kullanım imkanı sunmaktadır. Bosch çift kapılı buzdolabı modelleri çoğunlukla geniş aileler tarafından tercih edilmektedir. Bu sayede ürünler, üst üste dizilmeden yerleştirilebilmekte, oldukça ferah bir görünüm elde edilebilmektedir. Tek kapılı buzdolaplarında kimi zaman, buzdolabına yerleştirilen ürünler üst üste dizilmektedirler. Bu da, en altta kalan ürünlerin gözden uzakta kalmasına, belki unutulmasına ve dolapta bozulmasına hatta küflenmesine neden olmaktadır. Bozulan ürünler, kendileriyle birlikte çevresinde ürünleri de bozarak buzdolabının havasını değiştirmekte, dolaptaki tüm yiyeceklerin zarar görmesine neden olmaktadır. Bosch buzdolabı kullananların böyle endişeleri yoktur; çünkü buzdolapları, dolaba dizilen yiyeceklerin aynı anda görülmesine imkan sağlayacak şekilde tasarlanmıştır ve dolap içi oldukça ferah bir görünüm çizmektedir. Bosch buzdolabı yorumları itibariyle de kullanıcı memnuniyetini fazlasıyla yansıtmaktadır. Bosch buzdolapları kullanıcıyı yarı yolda bırakmaz ve her zaman ne şekilde memnun etmesi gerektiğini iyi bilir.

Bosch Buzdolapları ile Bütçenizi Koruyun

Buzdolabı satın alacakların en büyük kaygılarından biri de buzdolabı fiyatlarıdır. Yüksek fiyatlar, kullanıcıları eski model buzdolaplarını kullanmaya devam etmek durumunda bırakmakta, bu da onların mutfakta geçirdikleri süreden keyif almamasına, daha da önemlisi sağlıksız gıdalar tüketmelerine neden olmaktadır. Bosch buzdolapları ise, harcadıkları enerji miktarı göz önünde bulundurulduğunda, eski tip buzdolaplarına nazaran çok daha hesaplıdırlar. Bu da Bosch buzdolaplarının kendi parasını kendi ödediği anlamına gelir. Bosch marka buzdolabı fiyatları tüketicinin yanındadır ve hak ettiğinden fazlasını talep etmez. Bu nedenle kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen bir marka olarak Bosch bu alanda oldukça güvenilir bir konuma sahiptir. Kullanıcıların en sık merak ettiği meselelerden biri de Bosch no-frost buzdolabı fiyatları olarak kendisini göstermektedir. Bosch, gelişen teknoloji ile birlikte ürünlerini no-frost özelliğe sahip olarak üretmektedir; bu anlamda piyasada bulunan ürünlerin büyük bir çoğunluğunun no-frost özelliklere sahip olduğunu söylemek mümkündür. Bu anlamda, fiyatlandırma meselesi ile daha önce izah edilen durum no-frost buzdolapları için de geçerlidir. Enerji sınıfı nedeniyle az elektrik harcayan bu ürünler uzun vadede bütçenizi büyük ölçüde rahatlatmaktadır; Bosch markalı ürünleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Bosch buzdolabı fiyatları çoğunlukla genişlikleri itibariyle değişkenlik göstermektedir. Buzdolabının iç hacmi ne kadar artarsa fiyatı da o ölçüde artmaktadır. Bunun sebebi, bütün ürünlerin aynı kalitede üretilmesi ve aynı hassasiyetler çerçevesinde tasarlanmasıdır. Ürünler arasındaki değişiklikler yalnızca kişisel tercihler doğrultusunda şekillendirilmiştir. 687 litrelik bir buzdolabı ile 581 litrelik bir buzdolabının kalite açısından çok farklı değildir; aralarında fark iç hacim ile sınırlıdır. Bu fark da olduğu gibi fiyatlara yansımıştır. Bu nedenle, buzdolabı alışverişi yaparken kendi ihtiyaçlarınızı ve taleplerinizi ön planda tutmanız oldukça önemlidir. Kullanacağınız bütün Bosch markalı buzdolapları yüksek kaliteye sahiptir; yiyecek ve içeceklerinizi gönül rahatlığıyla Bosch’a emanet edebilirsiniz. Uzun yıllar birlikte zaman geçireceğiniz ve mutfağınızda yer vereceğiniz buzdolabınızı seçerken fiyatlandırmadan ziyade ihtiyaçlarınızı ne ölçüde karşıladığı meselesine odaklanmanız, süreç içerisinde pişmanlık yaşamanızı ve verimli bir kullanım imkanı elde etmenizi sağlar. Bu nedenle buzdolabı seçiminizi hassasiyet göstererek yapmanız gerekir. İhtiyaçlarınız dahilinde seçenekleri daraltarak son kalan ürünleri kendi arasında karşılaştırmalı, kalan ürünler arasında fiyat karşılaştırması yapmalısınız. Dilerseniz Bosch buzdolabınızı Hepsiburada üzerinden kolaylıkla seçebilir, kriter daraltma seçeneği sayesinde hızlı ve kolay bir alışveriş deneyimi elde edebilirsiniz. 

Bosch Buzdolabı Genişliği Ne Kadardır?

Marka bünyesinde yer alan buzdolapları çeşitli özelliklerine göre farklı genişliklere sahiptir. Gardırop tipi buzdolabı ile çift kaplı seçenekler arasında genişlik farkı bulunur. 

Bosch Buzdolapları Ne Kadar Sürede Soğutur?

İlk kullanımlarda buzdolabının 6 saat boş bir şekilde çalıştırılması önerilmektedir. Akabinde cihaz kullanıma hazır hale gelecektir. 

Bosch Buzdolabı Hangi Enerji Sınıfına Sahiptir?

Bosch buzdolapları A+, A++ ve A+++ olmak üzere genellikle 3 enerji sınıfına sahiptir. Kullanıcılarının tercihine göre modeller arasından seçim yapılabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bosch Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

96 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam Hacim
Toplam 36 / 96 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?