Bosch Klimalar

Klimalar, sıcak havalarda evinizi serinletirken, soğuk havalarda da istenen sıcaklığa ulaşmak için evinizi ısıtabilen ürünlerdir. Klimalar, yazın dayanılmaz sıcaklığında sizlere serin bir hava hazırlayarak günlük aktivitelerinizi kolayca gerçekleştirmenizi sağlar. Serin kış günlerinde de vazgeçemeyeceğiniz klimalar, kullanımı kolay ürünler ile evlerinize gelir. Modern, teknolojik ve enerji tasarruflu Bosch klimalar arasından, beklentinizi karşılayacak bir ürünü seçmeniz mümkündür.

Bosch Klima

Teknolojiyle beslenen ürünleri ve kullanıcı dostu tasarımları ile Bosch, klima imalatının öncü firmalarındandır. Küçük oda ve ev içi kullanımdan, geniş alanlar ve iş yerlerine kadar geniş bir kullanım alanına sahip klimalar, farklı tasarımları ile göz doldurur. Değişik boyutlardaki alanların ihtiyaçlarını karşılamada başarılı ve teknolojiyi bünyesinde barındıran modelleri ile tanınan yeni nesil klimalar, müşteri odaklı çözümleri ile dikkat çeker. Klima ile her mevsim ideal oda sıcaklığına ulaşmanız mümkündür.

Yazın sıcak havalarında serinlemek için kullanacağınız bir klima, serin kış günlerinde ısınmak için de idealdir. Kullanıcı dostu yaklaşım ile üretilen klimalar, sağlık açısından da kullanıcısının yanındadır. Hava temizleme özellikli klimalar, ısıtma veya soğutma görevini üstlendiği alanın havasını da temizler. Geniş servis ağı ve satış öncesi ve sonrası müşteri desteği ile öne çıkan klimalar, farklı özellik ve fiyatlar ile kullanıcısı ile buluşur.

Bosch Klima Fiyatları

Klima fiyatlarını etkileyen ilk özellik, klimanın soğutma kapasitesidir. Klimalar, belirli bir basınç altında bulunan sıvı haldeki havanın buharlaştırılıp tekrar sıvı hale dönüştürülmesi prensibi ile çalışır. Bu değişimi sağlayan mekanizmaların kapasiteleri arttıkça, klima fiyatları da benzer oranlarda artar. Bu özellik, klima ürün açıklamalarında BTU olarak belirtilir ve modelden modele değişebilir. Klimanın kullanılacağı bölgenin alanı ve ortalama ısı değerleri göz önüne alınarak, yeterli olacak kapasitelerde bir ürün tercih edilmelidir.

Klima fiyatlarında farklılık oluşmasının diğer bir sebebi de, klimanın fonksiyonel özellikleridir. Klimalar, bulundukları havayı çalışma prensipleri doğrultusunda soğuturken veya ısıtırken, havanın nem oranını da dengeler. Ortamın nemini otomatik olarak algılayan ürünler tercih ederseniz, nem durumunun her daim ideal koşullarda olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanında, plazma esaslı filtreler sayesinde, ortamda bakteri oluşumu engellenir. Bu özelik, solunum bakımından hassas kişiler için büyük önem taşırken, herkes adına alınması gereken bir önlemdir. Dilerseniz A++ gibi enerji tasarruflu klimalar kullanarak yıllık enerji tüketiminden tasarruf edebilirsiniz. Enerji tasarruflu ürünler kullanmak, sizlere maddi yarar sağlayacağı gibi, doğal yaşamın korunması için de katkıda bulunur.

Bosch Klima Modelleri

Bosch, klima üretiminin öncü isimlerinden biridir. Bu anlamda farklı ihtiyaçlara cevap veren, farklı özelliklerde modellere sahiptir. İncelediğiniz klimaya karar vermeden önce, kullanılacak alanın ölçülerini belirlemenizde ve bu oranlara yetecek ısıtma ve soğutma kapasitelerindeki ürünü tercih etmenizde fayda vardır. Çeşitli kapasitelere sahip pek çok model üretilirken, evinizin ya da çalışma alanlarınızın ebatlarına uygun bir ürün, sizleri dilediğiniz hava koşullarına kavuşturur.

Klasik, inverter ya da salon tipi gibi farklı modeller, farklı ihtiyaçlara farklı çözümlerle ulaşmayı hedefler. Klasik klimalarda istenilen sıcaklığa ulaşılana kadar motor çalışır ve istenen sıcaklığa ulaşıldığında durur, sıcaklık değiştiğinde tekrar çalışır. Klasik modellerin aksine, inverter klima motorları istenilen sıcaklığa ulaşıldığında durmaz ve düşük kapasitede çalışmaya devam eder. Salon tipi klimalar ise çok yüksek kapasitelerde çalışıp, geniş alanları ısıtmada ve soğutmada kullanışlıdır. Enerji sınıfı olarak da birden fazla seçenek ile kullanıcılarına ürün sunan marka, A+ ya da A++ gibi enerji tasarrufu sağlayan klimalar ile kullanıcısına farklı modeller sağlar.

Bosch Klima Fiyatları

19 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bosch
  2. Baymak
  3. Samsung
  4. Vestfrost
  5. Hotpoint Ariston
  6. Altus
  7. LG
  8. Demirdöküm
  9. Beko
  10. Indesit
  11. Arçelik
  12. Toshiba
  13. Vestel
  14. Alarko
  15. York
  16. Vaillant
  17. Airfel
  18. Franke
  19. Olefini
  20. Profilo
 2. BTU (Soğutma Kapasitesi)
 3. Enerji Sınıfı
 4. Maksimum Etki Alanı (m2)
 5. Inverter
 6. Fiyat Aralığı
  -
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Ürün Puanı
 9. Renk
 10. Klima Türü
 11. Ses Seviyesi (dB) A-Z
 12. Satıcı A-Z
 • Marka Bosch
DSACategoryId/2147483638/161876/17453/bosch
BAŞA DÖN