Bosch Meyve Sıkacağı Fiyatları

Bosch meyve sıkacağı çeşitleriyle mutfağınızda taze meyve suları elde edebilirsiniz. Geniş ağızlı meyve sıkıcıları sayesinde büyük boyutlu meyveleri pratik bir şekilde ürününüzün iç kısmına gönderebilirsiniz. Ebatları dolayısıyla ağız kısmından geçemeyen meyveleri bıçağınızla keserek iç bölüme göndermeniz gerekir. Meyve sıkıcılarının düşük ses seviyesiyle çalışan motorları vardır. Bu sayede, meyve sıkma işlemi esnasında gürültü problemi yaşanmaz. Ölçekli kapları bulunan ürünler işlerinizi kolaylaştırır. Ölçeklerde yer alan çizelgeler ne kadar meyve suyu elde ettiğinizi görebilmenizi sağlar. Meyve sularını bardaklarınıza eşit olarak bölüştürerek ailenize ya da konuklarınıza ikram edebilirsiniz. Bosch meyve sıkacağı fiyatları sayesinde bu kullanışlı ürünlere hesaplı şekilde ulaşabilirsiniz. Meyve sıkacağı modellerinde yer alan bıçaklar paslanma sorununa karşı dayanıklılık gösterir. Keskinliklerini koruyan bıçaklar uzun ömürlü bir kullanım yaşamanızı sağlar.

Taze ve Sağlıklı Meyve Suları için

Bosch ürünleri arasında yer alan narenciye sıkacağı modelleriyle portakal, greyfurt gibi ürünlerin suyunu kolayca sıkabilirsiniz. Narenciyelerinizi bıçakla ikiye böldükten sonra ürününüze yerleştirebilirsiniz. Narenciye sıkacaklarının ayrılabilir meyve suyu haznesi özelliği bulunur. Meyve suyunu sıktıktan sonra bu hazneyi masanıza taşıyabilirsiniz. Ağızlıklı hazneler bardağınıza meyve suyunuzu kolayca aktarabilmenizi sağlar. Sıkma başlığı kısmının sert yapısı meyvelerinizin suyunu kolayca çıkarır. Kablo sarma yeri bulunan meyve sıkacağı modelleriyle pratik bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Bosch'un tasarladığı meyve sıkacağı çeşitleri ayak desteğine sahiptir. Tabandaki ayakların yarattığı denge sayesinde tezgâhınızda güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Pratik düğmeleri kullanarak meyve sıkacağınızın hangi tempoyla çalışması gerektiğinizi belirleyebilirsiniz. Ergonomik düğmelerin kenarlarında yazılar yer alır. Kademe ayarını meyvelerinizin sertliğine göre artırıp azaltabilirsiniz. Işıklı göstergesi bulunan meyve sıkacakları da vardır. Işık desteği sayesinde ürününüzün çalışıp çalışmadığını kolayca görebilirsiniz.

Kolay Temizlik Olanağı Sunan Meyve Sıkacakları

Meyve sıkacaklarının çıkarılabilir parçaları bulunur. Bu parçaları, kullanım sonrasında su ile durulayarak posadan arındırabilirsiniz. Bu işlemin ardından meyve sıkacağınızın parçalarını bulaşık makinenizde yıkayabilirsiniz. Metal ağızlıklı meyve sıkacakları, elde ettiğiniz meyve sularını kısa bir sürede bardaklarınıza aktarabilmenizi sağlar. Damlama emniyeti özelliği bulunan ağızlar meyve sularınızın tezgâhınıza dökülmesini önler. Sıkacaklarla meyvelerin yanı sıra sebzelerin sularını da sıkabilirsiniz. Hazırladığınız yemeklere bağlı olarak sebzelerinizi uygun hale getirmek için sıkacağınızdan yardım alabilirsiniz. Mikro gözeneklere sahip olan meyve sıkacaklarıyla meyve sularınızı tanesiz bir şekilde bardaklarınıza aktarabilirsiniz. Süzgeç özelliği bulunan meyve sıkacakları oldukça kullanışlıdır. Süzgeç sayesinde meyve çekirdeklerinin bardaklarınızda yer alması önlenir. Ünite ağzı paslanmaz çelik malzemeyle üretilen meyve sıkacakları uzun ömürlü bir kullanım yaşamanızı sağlar. Alüminyum kıskaçları bulunan kapaklar güvenli bir şekilde ürünü kullanabilmenize yardım eder.

Soru 1: Meyve sıkacağı modelleri nasıl kullanılır?

Cevap 1: Meyve sıkacaklarının uzun kablolarını kullanarak ürününüzün priz bağlantısını gerçekleştirebilirsiniz. Meyveleri iç hazneye ayrı ayrı ya da kokteyl şeklinde bir arada atabilirsiniz. Gövde üzerinden çalışma hızını seçerek meyve sıkma işlemini kolayca başlatabilirsiniz. Meyve suyunuzu elde ettikten sonra içeceklerinizi bardaklarınıza aktararak servis yapabilirsiniz.

Soru 2: Meyve sıkacağı modellerinin kullanışlı özellikleri nelerdir?

Cevap 2: Meyve sıkacakları güvenli kapak sistemi sayesinde içeceklerinizin sıçramasını önler. Ağızlıklı sürahi tasarımıyla meyve sularınızı bardaklarınıza kolayca dökebilirsiniz. Lastik ayakları bulunan meyve sıkacakları kayma sorununa karşı korunaklıdır.

Soru 3: Meyve sıkacağı temizliği nasıl yapılır?

Cevap 3: Posa ayırma özelliği bulunan meyve sıkacakları sayesinde meyvelerinizin posalarınızı kolayca ayırabilirsiniz. Yıkanabilir parçaları suda durulayarak ve bulaşık makinenizde yıkayarak hijyenik hale getirebilirsiniz. Meyve sıkacağınızın sürahisini bulaşık makinenize ters şekilde yerleştirmeye dikkat etmeniz daha iyi sonuçlar alabilmenizi sağlar.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Bosch Meyve Sıkacağı Fiyatları

10 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bosch Meyve Sıkacakları
  2. Philips Meyve Sıkacakları
  3. Tefal Meyve Sıkacakları
  4. Arzum Meyve Sıkacakları
  5. Braun Meyve Sıkacakları
  6. Vestel Meyve Sıkacakları
  7. Electrolux Meyve Sıkacakları
  8. Sinbo Meyve Sıkacakları
  9. Korkmaz Meyve Sıkacakları
  10. Homend Meyve Sıkacakları
  11. Fakir Meyve Sıkacakları
  12. Siemens Meyve Sıkacakları
  13. Arçelik Meyve Sıkacakları
  14. Arnica Meyve Sıkacakları
  15. Kenwood Meyve Sıkacakları
  16. Hotpoint Ariston Meyve Sıkacakları
  17. King Meyve Sıkacakları
  18. Beko Meyve Sıkacakları
  19. Cvs Meyve Sıkacakları
  20. Cooker Meyve Sıkacakları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Kullanma Şekli
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Bosch
DSACategoryId/2147483637/22001/22020/bosch
Başa dön