Pişirme ihtiyaçları için farklı çözümler sunan Bosch mini midi fırınlar mutfakların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Yemek pişirme konusunda en sık başvurulan beyaz eşyalar arasında yer alan fırınların pişirme seçenekleri sayesinde birbirinden güzel lezzetleri kolayca hazırlayabilirsiniz. Buğulamadan ızgaraya kadar farklı pişirme yöntemlerini tek bir ürün ile elde edebilirsiniz. Damak zevkinizi yansıtacak pişirme yöntemlerine sahip ve mutfağınıza uyum sağlayacak doğru bir fırın tercihi ile en çıtır lezzetleri, en kabarmış hamur işlerini yapabilirsiniz.

Bosch Mini Midi Fırın

Bosch mini midi fırın modelleri yemekleri mükemmel bir şekilde pişirmenizi sağlıyor. Farklı pişirme programları ile alternatif lezzetler yakalayabilir, pişirdiğiniz yemeklerin az, orta ya da çok pişmiş olmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Yemeğin her anına dahil olmayı seven profesyonellerin tercih ettiği cam kapaklı Bosch mini midi fırınlar ile tüm yemekler gözlerinizin önünde pişiyor. Bosch fırınların içerisinde ısınan hava eşit dağıldığı için tüm yemekleriniz homojen bir şekilde pişiyor ve her lokmada aynı lezzeti sunuyor. Bosch mini midi fırın modelleri küçük mutfakların büyük kurtarıcıları oluyor. Kalabalık olmayan ailelerin, öğrencilerin, yalnız yaşayanların ve küçük mutfaklardan kocaman lezzetler çıkaranların imdadına Bosch fırınlar yetişiyor. Tezgah ya da dolap üstünde kullanılabilen mini fırınlar, gümüş veya beyaz renk alternatifleri ile her mutfağa uyum sağlıyor.

Bosch Mini Midi Fırın Fiyatları

Bosch ürünlerinin hepsi üretim bandında farklı kalite standart testlerine tabii tutuluyor. Enerji sınıfı ve Avrupa Standartları konusunda asla taviz vermeyen firmanın farklı ihtiyaçlara yönelik çözümler sunan ürünleri bulunuyor. Bosch mini midi fırın fiyatları dış kaplama, iç hacim, pişirme tipi gibi farklılıklar nedeni ile değişiklik gösteriyor. Kolay temizlenebilir beyaz emaye kaplama ya da parmak izi tutmayan inox kaplama tercihi tüketicilerin kişisel zevklerine hitap ediyor. İç hacim, kullanım yoğunluğuna, pişirme tipleri ise damak zevkine göre seçenekler sunuyor. Izgara, fırınlama ya da döner yapma gibi farklı pişirme yöntemlerinin bir araya gelmesi ile farklı modeller ortaya çıkıyor. Bosch, tüketicilerinin kullanmayacakları fonksiyonları satın almalarını zorunlu hale getirmiyor. "İnsanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim" sloganıyla yola çıkan Robert Bosch'un firması, her ihtiyacı optimum düzeyde sağlamak için pişirme grubu ürünleri arasında farklı modellerde fırınlar bulunduruyor.

Bosch Mini Midi Fırın Modelleri

Bosch fırınlar kolay temizlenebilir yapıları ve bulaşık makinesinde yıkanabilir aksesuarları ile kullanım kolaylığı sunuyor. Universal tava, tel ızgara, tutamak ve döner şiş gibi aksesuarlar ile pişirme işlemleri kolaylaşıyor. Kek, börek, poğaça gibi hamur işleri, sulu yemekler ve kızartılacak tüm gıdalar için uygun bir pişirme kabı olan universal tava kullanılıyor. Izgara yaparken yağ toplama amacı ile de bu tavaları kullanabilirsiniz. Farklı fırın kapları, kek kalıpları ve ızgara parçaları ile yemek pişirmek için ızgara teli kullanılıyor. Tel ızgarayı güvenilir bir şekilde çıkarmak ve olası kaza ihtimallerini ortadan kaldırmak için tutamak kullanmak gerekiyor. Bosch mini midi fırın modelleri ızgara ve normal fırınlama yöntemi ile pişirmenin yanı sıra döner yapmayı da mümkün kılıyor. Fırın aksesuarları arasında yer alan döner şiş sayesinde leziz dönerler ya da et çevirmeler yapabilirsiniz. Bosch mini midi fırınlar alt/üst ısıtma pişirme programını pasta, sufle, yağsız kızartma, kırmızı et gibi gıdaları pişirmek için kullanabilirsiniz. Izgara özelliği ile sosis, biftek, balık gibi besinleri pişirebilirsiniz. Döner veya çevirme yapmak için özel olarak tasarlanmış olan döner şiş çalışma modunu kullanmalısınız. Sıcaklık ayarı, zaman ayarı, termostat seçme ayarı gibi farklı kontrol düğmeleri ile pişirdiğiniz tüm yemeklerde kontrol elinizde olacaktır.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Bosch Mini Midi Fırınlar

Konumseçilmedi
DSACategoryId/2147483637/22001/233088/bosch