Mutfağınızın en hamarat aletlerinden olan su ısıtıcılar, sıcak içeceklerin yanı sıra hazırladığınız yemeklerde de işinizi kolaylaştırıyor. Suyu, ocak gibi diğer ısıtıcılardan çok daha hızlı ısıtması sayesinde sizlere zaman kazandıracak bu ürünlerin kullanımı da bir hayli kolay. Gizli rezistans sistemleri, paslanmaz çelik gövdeleri, içindeki suyun kaynama oranına göre ısınan dış yüzeyleri ve uzun yıllar sorunsuzca kullanmanızı sağlayacak sağlamlıkları ile Bosch su ısıtıcılar, en sık kullandığınız küçük mutfak aletleri haline gelecek.

Bosch Su Isıtıcısı

Bosch su ısıtıcılar, markanın diğer ürünleri gibi kaliteden ödün vermediği küçük ev aletlerindendir. Ürünler, paslanmaz iç hazneleri sayesinde daha steril ve sağlık açısından daha kullanışlı bir kullanım deneyimi sağlar. Bosch su ısıtıcılar, su yeterince kaynadığında kendisini otomatik olarak kapatır. İçerisinde su olmadığı halde çalıştırmayı denediğiniz zaman sensörü sayesinde bu durumu sezer, kendini çalıştırmaz ve uyarı verir. Su seviyesi göstergesi sayesinde, tarifleriniz için su ısıtırken kullanacağınız ölçüler açısından avantaj sağlar. Gizli rezistanslı ürünlerde haznenin temizliği oldukça pratiktir. Evinizde, özellikle mutfağınızda kolaylıkla ulaşabileceğiniz yerlerde, örneğin mutfak tezgahının üzerinde kullanıma hazır bir şekilde sizi bekleyen Bosch su ısıtıcılarla hayatınızı kolaylaştırmanın yanı sıra zamandan da fazlasıyla tasarruf edersiniz. Saniyeler içinde çok yüksek ısılara ulaşabilen rezistanslar, konuklarınızla birlikte keyifle yudumlayacağınız sıcacık bir kahve, okuduğunuz kitaba eşlik edebilecek kocaman bir bardak çay ya da sofralarınızı süsleyecek lezzetlerin pratik bir yardımcısı olacak. Bütün bu avantajların dışında, Bosch su ısıtıcısı çeşitleri mutfağınıza renk katacak tasarımlarıyla hem sizin hem de misafirlerinizin estetik duygusunu okşayacak. Kablolu ya da kablosuz dizaynlar ile pratikliğin şıklıkla bütünleşmiş haline tanık olacaksınız. Bu ürünlerin ne denli kullanışlı olduğunu, Bosch su ısıtıcılar günlük hayatınızın vazgeçilmezi haline geldiğinde, hem madden hem de zaman olarak anlamlı bir tasarruf sağladığınızda fark edeceksiniz.

Bosch Su Isıtıcısı Fiyatları

Modern zamanlarda günlük hayatın dinamik temposuna ayak uydurabilmek adına, rahat ve etkili kullanım sağlayan ürünler her zaman daha çok ön plana çıkar. Bosch su ısıtıcısı çeşitleri de bu ürünlerdendir. Paslanmaz çelik iç hazneleri sayesinde sağlık açısından da avantaj sağlayacak su ısıtıcılar, uzun yıllar mutfaktaki becerikli yardımcınız olacak. Bu durum da göz önünde bulundurulduğunda, her bütçeye uygun ve cebi yormayacak fiyatlarıyla Bosch su ısıtıcısı çeşitlerinin uzun vadede de oldukça ekonomik olduğu görülür.Değiştirilebilen ısı ayarı özellikleri, suyu kaynattıktan sonra da uzun saatler sıcak tutabilme kapasiteleri ve yüksek derecelere kısa süre içinde ulaşabilme başarıları, bu ürünlere harcadığınız ortalama miktarların yanında büyük bir hediye gibi kalacak. İster uzun saatler çalıştığı için mutfakta harcadığı zamanı minimum seviyede tutmak isteyen bir iş kadını, ister sabahın erken saatlerine kadar uyanık kalarak ders çalışan bir öğrenci olun; Bosch ısıtıcılar fiyat - performans oranında en memnun kaldığınız eşyanız olacak.

Bosch Su Isıtıcısı Yorumları

Gizli rezistans sistemi sayesinde kireçlenme problemlerine kesin çözüm sağlayacak cam ya da paslanmaz çelik su ısıtıcılar, özellikle bu ürünleri sık kullanıyorsanız sağlık açısından büyük yarar sağlayacaktır. Tüm konforunun yanı sıra böyle bir avantaj da sağlıyor olması, Bosch su ısıtıcısı çeşitlerinin, uzun vadede kullanıcıların birbirine tavsiye ettiği bir ürün olmasını sağlamaktadır. Hem ergonomik, hem teknolojik açıdan sizi tatmin edecek; hem de şık tasarımları sayesinde, günlük rutininizin en önemli araçlarından biri haline gelecek Bosch su ısıtıcılar, kendiniz, aileniz ve sevdikleriniz, kısacası eviniz için yapacağınız alışverişten memnun kalmanızı sağlayacak.

Bosch Su Isıtıcısı Fiyatları

11 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bosch
  2. Philips
  3. Tefal
  4. Arzum
  5. Braun
  6. Vestel
  7. Electrolux
  8. Sinbo
  9. Korkmaz
  10. Delonghi
  11. Homend
  12. Fakir
  13. Siemens
  14. Arçelik
  15. Luxell
  16. Arnica
  17. Kenwood
  18. Hotpoint Ariston
  19. King
  20. Premier
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı A-Z
 • Marka Bosch
DSACategoryId/2147483637/22001/22027
BAŞA DÖN